[Πανελλήνιες 2013] Αποτελέσματα βαθμολογιών

Πόσα μόρια συγκεντρώσατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 282)
  • 0-5000

    Ψήφοι: 2 0.7%
  • 5000-10000

    Ψήφοι: 7 2.5%
  • 10000-12000

    Ψήφοι: 14 5.0%
  • 12000-14000

    Ψήφοι: 21 7.4%
  • 14000-16000

    Ψήφοι: 49 17.4%
  • 16000-18000

    Ψήφοι: 67 23.8%
  • >=18000

    Ψήφοι: 67 23.8%
  • Δεν είμαι υποψήφιος

    Ψήφοι: 55 19.5%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
και ακουσετε για αυτοκτονια, εγω θα ειμαι.

Κατέρω μου,αυτό μην το ξαναπείς ούτε για αστείο.
Έτσι το λένε πολλοί στην πλάκα,και μετά ακούμε δυσάρεστες ειδήσεις και χτυπάμε το κεφάλι μας.
Ειναι δυνατόν να καταλήγει έτσι κανείς λόγω μιας αποτυχίας στις πανελλαδικές;
Ειδικά εσυ,που με τα φετινά δεδομένα,έχεις ήδη εξασφαλίσει θέση στην ιατρική,είτε είναι στην αλεξ/πολη,είτε κρήτη και ποιος ξερει μπορει και αλλου.
Αν γινει καμια στραβη και ανέβουν,καλεσε την πολυμνια να καθαρίσει :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
ααα πριν λιγο ειχα παει στο σχολειο να δω μεμονομενα τα αποτελεματα των βαθμολογητων και στη λογοτεχνια ο ενασ μου εβαλε 85 και ο αλλοσ 100 και δν ειδα προσεξα αν υπαρχει τριτοσ βαθμολογητησ...το αποτελεσμα ειναι 19.6 και οταν υπολοδησα τον μεσο ορο των δυο βαθμολογητων δεν εβγαινε τοσο ...απο κει καταλαβα οτι μαλλον πηγε σε τριτο βαθμολογητα αλλα ηδη ειχα φτασει στο σπιτι...
Κατ' αρχάς, συγχαρητήρια για το 100άρι! :D
Κατά δεύτερον, μπορούμε να ζητήσουμε από τη διεύθυνση την αναλυτική βαθμολογία; Μην πάω τσάμπα στο σχολείο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
Πήγα σήμερα στο σχολείο για να πάρω το απολυτήριο και ζήτησα την αναλυτική βαθμολογία και δε μου την έδωσαν! :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SsS28

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SsS28 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 239 μηνύματα.
1) Στις ποσες μοναδες διαφορα μπαινει 3ος βαθμολογητης?
2) Μπορω να κανω κατι που εχω και στα 6 μαθηματα 10+ μοναδες διαφορα απο τον 1ο στον 2ο? (δεν νομιζω να μπορω βεβαια)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lValenl

Νεοφερμένος

Ο lValenl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
1) Στις ποσες μοναδες διαφορα μπαινει 3ος βαθμολογητης?
2) Μπορω να κανω κατι που εχω και στα 6 μαθηματα 10+ μοναδες διαφορα απο τον 1ο στον 2ο? (δεν νομιζω να μπορω βεβαια)

1)EDIT: Έχει δίκιο ο Dogie... στις 12 μπαίνει ο τρίτος.
2) Σαν τι να κάνεις; Αναβαθμολόγηση εννοείς; Αν ναι, λυπάμαι αλλά δε γίνεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

SsS28

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SsS28 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 239 μηνύματα.
1) 11...
2) Σαν τι να κάνεις; Αναβαθμολόγηση εννοείς; Αν ναι, λυπάμαι αλλά δε γίνεται.

Σε 2 εχω 13 μοναδες διαφορα και δεν μπηκε 3ος :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
Στις 12 μονάδες μπαίνει τρίτος βαθμολογητής...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ο Κρητικός

Νεοφερμένος

Ο Ο Κρητικός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Δεν γίνεται να έχεις 13 μονάδες διαφορά και να μην μπήκε 3ος βαθμολογητής
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xkap

Νεοφερμένος

Ο xkap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
γεια σας παιδιά μπορώ να ρωτήσω κάτι.... έχω βγάλει 14216 μόρια... δυστυχώς :/ δεν τα κατάφερα σε μαθηματικά και φυσική και με έριξαν πολύ... έχω καμια ελπίδα για τα τμήματα πληροφορικής στην ασσοε ή στον πειραιά??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

SsS28

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SsS28 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 239 μηνύματα.
Στις 12 μονάδες μπαίνει τρίτος βαθμολογητής...

95 - 83 ΑΟΔΕ

76 - 64 Φυσικη

12 Μοναδες να πω, αρα στις 12 ακριβως δεν μπαινει αφου σε μενα δεν μπηκε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lValenl

Νεοφερμένος

Ο lValenl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
95 - 83 ΑΟΔΕ

76 - 64 Φυσικη

12 Μοναδες να πω, αρα στις 12 ακριβως δεν μπαινει αφου σε μενα δεν μπηκε.

Έχουν ακριβώς 12 οπότε ναι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrespan12345

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο andrespan12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 346 μηνύματα.
95 - 83 ΑΟΔΕ

76 - 64 Φυσικη

12 Μοναδες να πω, αρα στις 12 ακριβως δεν μπαινει αφου σε μενα δεν μπηκε.

πως γινεται στα συγκεκριμενα 2 μαθηματα να υπαρχει τετοια διαφορα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

καποιος_καπου

Δραστήριο μέλος

Ο καποιος_καπου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 617 μηνύματα.
Μαθ.Κ 3.1 (:whistle:)
Φυσ.5.8
ΑΟΔΕ 13.1
Προγρμ.12
Γλωσ.14.1
Βιο17.7

Βαθμαρες :P.Μολις τωρα τους πηρα γιατι ημουν Αθηνα.
Πλακα πλακα για εναν που δεν εκανε φροντ. ειναι μια χαρα.Εγω ειμαι ευχαριστημενος αφου δεν διαβαζα πανω απο μιση ωρα την ημερα σε κανενα μαθημα (εεε δεν μ'αρεσει τι να κανω ?:P).Βεβαια υπαρχουν και αλλοι που χωρις φροντ. γραφουν περισσοτερο αλλα anyway υπαρχουν και περιπτωσεις που γραψανε ισα με εμενα και εκαναν φροντ.
Η φαση ειναι οτι βαζεις τους βαθμους και περιμενεις να παρεις κανα 7-8 και ξαφνικα παιρνεις 11.
Δεν λεω σιγα τον βαθμο αλλα για μενα ειναι πολυ για το διαβασμα που εκανα.Τελικα δεν ειναι και τιποτα οι Πανελληνιες,οσοι σκεφτονται να ξαναδωσουν να το κανουν και θα τα καταφερουν σιγουρα οσα μορια και να θελουν :thumbup:.Αρκει να ειναι ηρεμοι.
Καλη σας επιτυχια παιδια και μπραβο σε αυτους που περασαν.:thumbup:

ΤΩΡΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΙΙΙΙ !!!!!!







:clapup::clapup::clapup:
Για το μονο πραμα που λυπαμαι ειναι οτι τελιωσα το σχολειο :/: και πλεον δεν θα ξανα ειμαι μαθητης :cry_x: αλλα φοιτητης...πως να ειναι η φοιτητικη ζωη αραγε :hmm::hmm:
ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SsS28

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SsS28 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 239 μηνύματα.
πως γινεται στα συγκεκριμενα 2 μαθηματα να υπαρχει τετοια διαφορα

Εχω και 10 μοναδες διαφορα σε Εκθεση, 9 σε Μαθ. Κατ., 100 - 94 ΑΕΠΠ κτλ. . Τι να πω... :bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
95 - 83 ΑΟΔΕ

76 - 64 Φυσικη

12 Μοναδες να πω, αρα στις 12 ακριβως δεν μπαινει αφου σε μενα δεν μπηκε.

Εχμ, ναι, δεν το διευκρίνισα. Πρέπει να είναι περισσότερο από 12, π.χ. στις 13 μπαίνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Avenged

Νεοφερμένος

Ο Avenged αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Γεια σας παιδια, συγχαρητηρια σε ολους!!!
Να πω κι εγω τους δικους μου βαθμους λιγο καθυσερημενα.
Μαθηματ. Κατ.: 17.4
Φυσικη Κατ.: 16.5
ΑΕΠΠ: 19.8
ΑΟΔΕ: 20
Μαθηματ. Γεν.: 20
Εκθεση: 16.6

Συνολικα μορια στο 2ο και 4ο πεδιο: 18497
Εχω ελπιδες για Μηχανολογους Μηχανικους ΕΜΠ με ειδικη κατηγορια τριτεκνων???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αλεξια Γιακκ.

Νεοφερμένος

Η Αλεξια Γιακκ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
ρε συ να επιμεινεις!ξαναπηγαινε.δεν εχουν κανενα δικαιωμα να μη σου το δωσουν.δες το για καλο και για κακο.εγω παλι καλα που τα ειδα και ειδα τι λαθος εχει γινει αλλιως τωρα θα κοιμομουν μαυρα μεσανυχτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
Εχω και 10 μοναδες διαφορα σε Εκθεση, 9 σε Μαθ. Κατ., 100 - 94 ΑΕΠΠ κτλ. . Τι να πω... :bye:

Οτι εισαι ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ γκαντεμης. Ειλικρινα παιζει να εισαι ο πιο αδικημενος υποψηφιος των φετινων εξετασεων:/:... Τουλαχιστον περνας εκει που θες;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos_T

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nikos_T αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 329 μηνύματα.
Στις 13 μονάδες διαφορά μπαίνει και τρίτος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eliminated

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Eliminated αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
Ο ΓΒΠ διαφέρει λίγο από τα μόρια, διότι μετράει όλα τα μαθήματα ως ισάξια. Δεν υπολογίζει βαρύτητες κλπ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top