[Πανελλήνιες 2013] Αποτελέσματα βαθμολογιών

Πόσα μόρια συγκεντρώσατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 282)
  • 0-5000

    Ψήφοι: 2 0.7%
  • 5000-10000

    Ψήφοι: 7 2.5%
  • 10000-12000

    Ψήφοι: 14 5.0%
  • 12000-14000

    Ψήφοι: 21 7.4%
  • 14000-16000

    Ψήφοι: 49 17.4%
  • 16000-18000

    Ψήφοι: 67 23.8%
  • >=18000

    Ψήφοι: 67 23.8%
  • Δεν είμαι υποψήφιος

    Ψήφοι: 55 19.5%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

kostaspap1996

Νεοφερμένος

Ο kostaspap1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Παιδιά η σελίδα του υπουργείου γιατί είναι εκτός λειτουργίας ; Τα αποτελέσματα δε μπορούμε να τα δούμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Παιδιά η σελίδα του υπουργείου γιατί είναι εκτός λειτουργίας ; Τα αποτελέσματα δε μπορούμε να τα δούμε

Οχι, δε μπορείς !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

youhou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο takis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 352 μηνύματα.
Παιδιά η σελίδα του υπουργείου γιατί είναι εκτός λειτουργίας ; Τα αποτελέσματα δε μπορούμε να τα δούμε

κουτσομπολη, αργησες:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ΕΛΛΗ*

Νεοφερμένος

Η ΕΛΛΗ* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Καλησπέρα ! Θα ήθελα να με βοηθήσετε στο δίλημμα μου. Έχω συγκεντρώσει 14.560 μόρια και είμαι ανάμεσα σε δύο σχολές Γαλλική φιλολογία Θεσσαλονίκης και Κοινωνική εργασία Κομοτηνής. Το ειδικό μάθημα δεν έχει βγει ακόμα αλλά πιστεύω πως τα έχω πάει αρκετά καλά. Ποιά από τις 2 να επιλέξω ;;; Τις αγαπώ πολύ και τις 2! Έχετε να μου δώσετε πληροφορίες όσον αφορά αυτές τις σχολές; Ευχαριστώ !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Εγώ γαλλική φιλολογία θα διάλεγα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pap59

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο pap59 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
υπαρχει πιθανοτητα με 18240 να περασω ιατρικη;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕΛΛΗ*

Νεοφερμένος

Η ΕΛΛΗ* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Και εγώ είμαι πιο κοντά στο γαλλικό του ΑΠΘ αλλά έχω ακούσει καλά λογιά για κοινωνική διοίκηση κομοτηνής όσον αφορά τα μαθήματα της σχολής και την επαγγελματική αποκατάσταση ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danopfin95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 178 μηνύματα.
υπαρχει πιθανοτητα με 18240 να περασω ιατρικη;;
μμμμ λιγο δυσκολο το κοβω...δε ξερω κιολας αλλα δεν νομιζω να πεσουν τοσο..βασικα το ευχομαι γιατι και εγω ιατρικη θελω με 17980 και πολυτεκνεια :) μακαρι να πανε ολα καλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Just myself

Νεοφερμένος

Η Just myself αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
ΤΕΙ Νοσηλευτικής κ.λ.π χαμηλές βάσεις δεν έχουν ;
Mμμμ ναι εχεις δικιο ειναι μερικα ΤΕΙ νοσηλευτικης και διατροφης κ διαιτολογιας που εχουν χαμηλες βασεις....
Οκ δεν ειμαι και τελειως ξευτιλα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pap59

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο pap59 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
:mad:παιδια μασ εχουν τρελανει μια ο οεφε λεει οτι η ιατρικη αηνων θα παει 19150 και μια λεεει ο οεφε οτι θα πεσουν οι ιατριεκσ 400-500 και η αθηνα κοντα στο 19 ισωσ και λγο πιο κατω τελικα τι να ακουσουμε σημερα ενασ καθηγητησ στο σκαι ελεγε οτι η ιατρικη θρκησ θα πεσει στο 17990-18000 οντωσ το 2002 που η αθηνα ειχε 18830 η θαρκη ειχε 17990 μασ εχουν σκασειιιι αν ξερει καποισο πανω κατω δνε λεμε να λενε στη τηελροαση οτι η ιατρκη θα απεισ το 17 ουτε ομωσ στο school ξαφνικα να ειναι ολοι αστερια και η ιρκη να απεισ το 19500 αν καπισο μπορει αν πει απο εμπερια πανω κατω σοβαρα ναι ..... να μασ πει !!!:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Σήμερα βγήκαν και για τα ΕΠΑΛ τα αποτελέσματα στο https://results.minedu.gov.gr/



Επίσης, το υπουργείο κατάλαβε τη μαλακία του και έφτιαξε το link
https://results.minedu.gov.gr/index.php/site/search
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 010239

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Κινητή πηγή άγχους!
Χαλάρωσε και μην τρελαίνεσαι τόσο,συμμερίζομαι την αγωνία σου αλλά παρακολουθώ τα ποστς σου και σε κάθε ενα μόνο που δεν λιποθυμάς.Ο οεφε οπως και ο οποιοσδήποτε άλλος οργανισμός κάνουν απλά ΕΚΤΙΜΉΣΕΙΣ.Δεν μπορούν να ξέρουν με ακρίβεια τη ζήτηση που θα υπάρχει. Μέχρι τελος Αυγούστου θα ακούς εκατοντάδες σχόλια και πολλά θα ειναι διαφορετικά.Προσπάθησε να διατηρησεις την ψυχραιμία σου και σκέψου πως μονο τον Αύγουστο θα μαθεις την αλήθεια. Αυτά είναι απλά εικασίες.
Edit:Απευθύνομαι στον pap59, ξέχασα να βάλω παράθεση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JustLikeMaria

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η JustLikeMaria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 342 μηνύματα.
Mμμμ ναι εχεις δικιο ειναι μερικα ΤΕΙ νοσηλευτικης και διατροφης κ διαιτολογιας που εχουν χαμηλες βασεις....
Οκ δεν ειμαι και τελειως ξευτιλα....
Οχι ρε μην λες τετοια!!!ΔΕΝ εισαι ξευτιλα με 12500 αν ειναι δυνατων:);)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pap59

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο pap59 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
το ξερω !!! απλωσ βιολογια κατ ξεχασα να απαντησω κατι που με πηγε στο 19 και εχασα και ακτι αλλα και τελικα βρθηκα πιο κατω αν δνε ειχα ξεχασει αν το απατνησω δνε θα ημουν στη θεση που ειμαι εδω με εφερε η τυχη απλωσ ηθελα τρελα ιατρικη πρματικα δνε με νοζει η πολη παρακαλω αν μπω !!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
το ξερω !!! απλωσ βιολογια κατ ξεχασα να απαντησω κατι που με πηγε στο 19 και εχασα και ακτι αλλα και τελικα βρθηκα πιο κατω αν δνε ειχα ξεχασει αν το απατνησω δνε θα ημουν στη θεση που ειμαι εδω με εφερε η τυχη απλωσ ηθελα τρελα ιατρικη πρματικα δνε με νοζει η πολη παρακαλω αν μπω !!!!
Πριν μπεις ιατρική ρίξε μια ματιά στα παρακάτω:

https://en.wikipedia.org/wiki/Run-on_sentence

https://www.teicrete.gr/users/kutrulis/Glosika/Stixi.htm
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 010239

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
το ξερω !!! απλωσ βιολογια κατ ξεχασα να απαντησω κατι που με πηγε στο 19 και εχασα και ακτι αλλα και τελικα βρθηκα πιο κατω αν δνε ειχα ξεχασει αν το απατνησω δνε θα ημουν στη θεση που ειμαι εδω με εφερε η τυχη απλωσ ηθελα τρελα ιατρικη πρματικα δνε με νοζει η πολη παρακαλω αν μπω !!!!

Πιστεύω πολλά άτομα εδω πέρα σε νιώθουν και έχουν αντίστοιχο αγχος.Απλά σου λέω εκ πείρας πως δεν βοηθάς καθόλου τον εαυτό σου με το να το σκέφτεται συνεχώς και να αγχώνεσαι έτσι. Δεν το παιζω κάποια επειδή τα βλέπω έξω από τον χορό, been there, done that και είναι πραγματικά ανούσιο. Απλά κοιταξε να απολαύσεις το καλοκαίρι σου που τόσο πολύ περίμενες και μες τη χρονιά! :-)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos_T

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nikos_T αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 329 μηνύματα.
Ρε παιδιά, μου δωσαν σήμερα στο σχολείο το απολυτήριο και μια βεβαίωση πρόσβασης. Λοιπόν, στο δεύτερο γράφει τον προφορικό και το γραπτό βαθμό σε κάθε μάθημα, καθώς και το βαθμό πρόσβασης του καθενός. Στη Λογοτεχνία και στην Έκθεση έχω στα προφορικά 19,2 και 19,8 αντίστοιχα. Γιατί συμβαίνει αυτό ενώ έχω 20 και στα δύο μαθήματα και στα δύο τετράμηνα; Δεν επηρεάζει καθόλου τα μόρια ή το ΓΒΠ (γιατί έχω 17,2 και 17,8 στα γραπτά, οπότε 2 μονάδες διαφορά), αλλά από περιέργεια ρωτάω. Γνωρίζει κανείς κάτι σχετικό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Ρε παιδιά, μου δωσαν σήμερα στο σχολείο το απολυτήριο και μια βεβαίωση πρόσβασης. Λοιπόν, στο δεύτερο γράφει τον προφορικό και το γραπτό βαθμό σε κάθε μάθημα, καθώς και το βαθμό πρόσβασης του καθενός. Στη Λογοτεχνία και στην Έκθεση έχω στα προφορικά 19,2 και 19,8 αντίστοιχα. Γιατί συμβαίνει αυτό ενώ έχω 20 και στα δύο μαθήματα και στα δύο τετράμηνα; Δεν επηρεάζει καθόλου τα μόρια ή το ΓΒΠ (γιατί έχω 17,2 και 17,8 στα γραπτά, οπότε 2 μονάδες διαφορά), αλλά από περιέργεια ρωτάω. Γνωρίζει κανείς κάτι σχετικό;
ο προφορικός και ο γραπτός πρέπει να έχουν 2 μονάδες διαφορά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos_T

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nikos_T αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 329 μηνύματα.
ο προφορικός και ο γραπτός πρέπει να έχουν 2 μονάδες διαφορά!

Α, δηλαδή κατεβαίνει αυτόματα επειδή έχω κάτω από 18 στα γραπτά; Δηλαδή αν έγραφα 14,6 , θα πήγαινε 16,6;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina.

Νεοφερμένος

Η marina. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Ρε παιδιά, μου δωσαν σήμερα στο σχολείο το απολυτήριο και μια βεβαίωση πρόσβασης. Λοιπόν, στο δεύτερο γράφει τον προφορικό και το γραπτό βαθμό σε κάθε μάθημα, καθώς και το βαθμό πρόσβασης του καθενός. Στη Λογοτεχνία και στην Έκθεση έχω στα προφορικά 19,2 και 19,8 αντίστοιχα. Γιατί συμβαίνει αυτό ενώ έχω 20 και στα δύο μαθήματα και στα δύο τετράμηνα; Δεν επηρεάζει καθόλου τα μόρια ή το ΓΒΠ (γιατί έχω 17,2 και 17,8 στα γραπτά, οπότε 2 μονάδες διαφορά), αλλά από περιέργεια ρωτάω. Γνωρίζει κανείς κάτι σχετικό;
Κοίτα αυτό:
Τι είναι ο προσαρμοσμένος προφορικός βαθμός;
Όταν ο προφορικός βαθμός διαφέρει περισσότερο από 2 μονάδες από το γραπτό, τότε προσαρμόζεται ώστε να απέχει 2 μόνο μονάδες από αυτόν.
Παράδειγμα:
Αν ο μαθητής έχει: προφορικό βαθμό: 18 / γραπτό βαθμό: 10, τότε το 18 καταργείται και ο προφορικός βαθμός γίνεται 12
Αν ο μαθητής έχει: προφορικό βαθμό: 12 / γραπτό βαθμό: 18, τότε το 12 καταργείται και ο προφορικός βαθμός γίνεται 16
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top