[Πανελλήνιες 2013] Αποτελέσματα βαθμολογιών

Πόσα μόρια συγκεντρώσατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 282)
  • 0-5000

    Ψήφοι: 2 0.7%
  • 5000-10000

    Ψήφοι: 7 2.5%
  • 10000-12000

    Ψήφοι: 14 5.0%
  • 12000-14000

    Ψήφοι: 21 7.4%
  • 14000-16000

    Ψήφοι: 49 17.4%
  • 16000-18000

    Ψήφοι: 67 23.8%
  • >=18000

    Ψήφοι: 67 23.8%
  • Δεν είμαι υποψήφιος

    Ψήφοι: 55 19.5%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

marina.

Νεοφερμένος

Η marina. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Ας γίνω εγω ο κακός της παρέας για άλλη μια φορά. Δε δέχομαι το γεγονός ότι ένας άνθρωπος που έχει γράψει τόσα μόρια δεν έχει τη στοιχειώδη νοημοσύνη να κοιτάξει με κριτική ματιά τα στατιστικά επιτυχίας. Οσο άγχος και να έχεις κάποια πράγματα φαίνονται από χιλιόμετρα...

Και για να καταλήξω... Συγχαρητήρια, είσαι φοιτήτρια Ιατρικής:).
Είμαι τοοόσο συγκινημένη που τα μόριά μου μου εξασφαλίζουν μία θέση ανάμεσα στα μεγάλα μυαλά αυτής της χώρας!:'(:'(:'(
Και τώρα σοβαρά: ΠΟΤΕ δεν πίστεψα ότι ένας βαθμός είναι αντιπροσωπευτικός της ευφυίας ενός ατόμου, πόσο μάλλον όταν μιλάμε για έναν διαγωνισμό στον οποίο σημαντικό ρόλο παίζει η αποστήθιση. Σε καμία περίπτωση δεν προσπαθώ να υποτιμήσω τα εκατοντάδες παιδιά που έγραψαν καλύτερα από εμένα, αντιθέτως πιστεύω ειλικρινά ότι τους αξίζει ένα τεράστιο ΜΠΡΑΒΟ.:) Απλώς επισημαίνω ότι η επιτυχία είναι συνδυασμός πολλών άλλων παραγόντων πέρα από την οξυδέρκεια, όπως η σωστή διαχείρηση του χρόνου και η -συχνά επίπονη- προσπάθεια, την οποία κατά τη γνώμη μου δεν μπορούν να την αρνηθούν οι άριστοι μαθητές.
Τέλως πάντων, θεωρούσα αυτονόητο ότι όταν παρέθεσα τα μόριά μου δεν προσπαθούσα να αποδείξω κάτι για τη διανοητική μου κατάσταση!:)
Υ.Γ. Φοιτήτρια Ιατρικής δεν είμαι ακόμη, καθώς συνεχίζω να έχω ορισμένους ενδοιασμούς...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΒΟΘΡΑΤΖΗΣ

Νεοφερμένος

Ο ΒΟΘΡΑΤΖΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
[/QUOTE]Υ.Γ. Φοιτήτρια Ιατρικής δεν είμαι ακόμη, καθώς συνεχίζω να έχω ορισμένους ενδοιασμούς...:/:[/QUOTE]
και καλώς τους έχεις αν και μπορεί η θράκη να πέσει καμιά πενηνταριά κατοσταριά μόρια σε κάθε περίπτωση καλή επιτυχία και μακάρι όλα να πάνε κατ ευχήν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
Είμαι τοοόσο συγκινημένη που τα μόριά μου μου εξασφαλίζουν μία θέση ανάμεσα στα μεγάλα μυαλά αυτής της χώρας!:'(:'(:'(
Και τώρα σοβαρά: ΠΟΤΕ δεν πίστεψα ότι ένας βαθμός είναι αντιπροσωπευτικός της ευφυίας ενός ατόμου, πόσο μάλλον όταν μιλάμε για έναν διαγωνισμό στον οποίο σημαντικό ρόλο παίζει η αποστήθιση. Σε καμία περίπτωση δεν προσπαθώ να υποτιμήσω τα εκατοντάδες παιδιά που έγραψαν καλύτερα από εμένα, αντιθέτως πιστεύω ειλικρινά ότι τους αξίζει ένα τεράστιο ΜΠΡΑΒΟ.:) Απλώς επισημαίνω ότι η επιτυχία είναι συνδυασμός πολλών άλλων παραγόντων πέρα από την οξυδέρκεια, όπως η σωστή διαχείρηση του χρόνου και η -συχνά επίπονη- προσπάθεια, την οποία κατά τη γνώμη μου δεν μπορούν να την αρνηθούν οι άριστοι μαθητές.
Τέλως πάντων, θεωρούσα αυτονόητο ότι όταν παρέθεσα τα μόριά μου δεν προσπαθούσα να αποδείξω κάτι για τη διανοητική μου κατάσταση!:)
Υ.Γ. Φοιτήτρια Ιατρικής δεν είμαι ακόμη, καθώς συνεχίζω να έχω ορισμένους ενδοιασμούς...:/:

Μαλιστα, προφανως και δεν καταλαβες τι ακριβως ηθελα να σχολιασω, αλλα δεν πειραζει:P...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina.

Νεοφερμένος

Η marina. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Υ.Γ. Φοιτήτρια Ιατρικής δεν είμαι ακόμη, καθώς συνεχίζω να έχω ορισμένους ενδοιασμούς...:/:[/QUOTE]
και καλώς τους έχεις αν και μπορεί η θράκη να πέσει καμιά πενηνταριά κατοσταριά μόρια σε κάθε περίπτωση καλή επιτυχία και μακάρι όλα να πάνε κατ ευχήν[/QUOTE]
Ευχαριστωωωωώ!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΒΟΘΡΑΤΖΗΣ

Νεοφερμένος

Ο ΒΟΘΡΑΤΖΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Οχι κατάλαβα και απλά σου εύχομαι της ιατρικής είμαι κι εγώ και καταλαβαίνω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina.

Νεοφερμένος

Η marina. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Οχι κατάλαβα και απλά σου εύχομαι της ιατρικής είμαι κι εγώ και καταλαβαίνω
Βασικά οι ενδοιασμοί μου δεν αφορούν μόνο τις βάσεις, αλλά και το αν είναι αυτό που θέλω να κάνω στη ζωή μου. Δεν θέλω σε καμία περίπτωση να πέσω στο γνωστό τρυπάκι:"Περνάω Ιατρική, άρα θα πάω Ιατρική!"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΒΟΘΡΑΤΖΗΣ

Νεοφερμένος

Ο ΒΟΘΡΑΤΖΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Βασικά οι ενδοιασμοί μου δεν αφορούν μόνο τις βάσεις, αλλά και το αν είναι αυτό που θέλω να κάνω στη ζωή μου. Δεν θέλω σε καμία περίπτωση να πέσω στο γνωστό τρυπάκι:"Περνάω Ιατρική, άρα θα πάω Ιατρική!"
Όντως αν και εγώ είχα ενδοιασμούς τότε (19000 4ο 18850 3ο λόγω βιόλ κατ) αλλά αγάπησα την ιατρική στην πορεία της σχολής και μου αρέσει όλο και περισσοτερο. Οι άλλες επιθυμίες δεν ήταν πολλές :
(κυρίως)ΣΝΔ και ΣΜΑ
ΥΓ εννοιείται πως είχα περάσει και τα ΠΚΕ για να έχω ενδοιασμούς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina.

Νεοφερμένος

Η marina. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Όντως αν και εγώ είχα ενδοιασμούς τότε (19000 4ο 18850 3ο λόγω βιόλ κατ) αλλά αγάπησα την ιατρική στην πορεία της σχολής και μου αρέσει όλο και περισσοτερο. Οι άλλες επιθυμίες δεν ήταν πολλές :
(κυρίως)ΣΝΔ και ΣΜΑ
ΥΓ εννοιείται πως είχα περάσει και τα ΠΚΕ για να έχω ενδοιασμούς
Το κακό είναι ότι η Ιατρική είναι μία από τις επιστήμες με τις οποίες δεν έχεις επαφή πριν μπεις στη σχολή. Αντίθετα, σε φυσική, μαθηματικά, βιολογία ξέρεις τουλάχιστον το αντικείμενο, παρόλο που σε πανεπιστημιακό επίπεδο είναι αναμενόμενο τα μαθήματα να είναι εντελώς διαφορετικά από αυτά του σχολείου. Για την Ιατρική έχω ενημερωθεί/διαβάσει/ρωτήσει, αλλά δεν νομίζω ότι αυτό αρκεί...:hmm:

Συγχαρητήρια για τη βαθμολογία σου! Ήταν πάρα πολύ καλή!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΒΟΘΡΑΤΖΗΣ

Νεοφερμένος

Ο ΒΟΘΡΑΤΖΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Το κακό είναι ότι η Ιατρική είναι μία από τις επιστήμες με τις οποίες δεν έχεις επαφή πριν μπεις στη σχολή. Αντίθετα, σε φυσική, μαθηματικά, βιολογία ξέρεις τουλάχιστον το αντικείμενο, παρόλο που σε πανεπιστημιακό επίπεδο είναι αναμενόμενο τα μαθήματα να είναι εντελώς διαφορετικά από αυτά του σχολείου. Για την Ιατρική έχω ενημερωθεί/διαβάσει/ρωτήσει, αλλά δεν νομίζω ότι αυτό αρκεί...:hmm:

Συγχαρητήρια για τη βαθμολογία σου! Ήταν πάρα πολύ καλή!:)
και για στρατιωτικές δεν είχα πολλές γνώσεις αλλά μ' αρέσαν τα καράβια:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,799 μηνύματα.
πτυχίο οικονομολόγου έχεις ουσιαστικά όπως και από όλο το 5ο πεδίο. απλά συνδυάζει οικονομικά και διοίκηση με νέες τεχνολογίες, προγραμματισμό κτλ. αν δεις μελέτες του κατσανέβα έχει πολύ θετικές προοπτικές (όπως και οι ηλεκτρολόγοι και οι ντελιβεράδες :) ) anyway

Μόνο που ανέφερες το όνομα του..Κατσανέβα, καταλαβαίνω την εγκυρότητα των μελετών. Γνωρίζεις το πρόσωπο; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κατερω

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η κατερω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Γεια σας, παιδιά! Συγχαρητήρια σε όλους και από εδώ κ πέρα ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ!!!
Και κάτι άλλο: με 18.433 σε 3ο πεδίο μάλλον πρέπει να ξεχάσω την Ιατρική, έτσι δεν είναι;:/:

και εγω με 18537 σε 3ο καθομαι επισης σε αναμενα καρβουνα... τι να πω, ελπιζω συμφοιτητριες...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrespan12345

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο andrespan12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 346 μηνύματα.
και εγω με 18537 σε 3ο καθομαι επισης σε αναμενα καρβουνα... τι να πω, ελπιζω συμφοιτητριες...!

τι λετε ρε κοριτσια,εμεις με τα ταπεινα 17844 τι να πουμε??περνατε ρε λογικα,αφου χημεια και βιολογια απο το 30% που ηταν οι αριστουχοι πεσαν στο 20-22%,εκτος αυτου οι εισακτεοι θα αυξηθουν

Αν και λίγο καθυστερημένα να σας πω και εγώ τους βαθμούς μου:
ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΗΜ.17.20 ΑΡΧΕΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΩΡΙΑΣ ΗΜ.20.00 ΙΣΤΟΡΙΑ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ ΗΜ.19.20 ΛΑΤΙΝΙΚΑ ΗΜ.19.90 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΗΜ.19.10 ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ ΗΜ.17.30 ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ ΗΜ.19.00
Βγάζω 18952 στο 1ο και 19238 μόρια στο 5ο πεδίο!!!:)

εισαι ΘΕΟΣ,θεωρητικη και 19,1 μαθηματικα,19 λογοτεχνια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina.

Νεοφερμένος

Η marina. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
και εγω με 18537 σε 3ο καθομαι επισης σε αναμενα καρβουνα... τι να πω, ελπιζω συμφοιτητριες...!
αχ μακάρι!!!:clapup:Ξέρω ότι είναι δύσκολο, αλλά προσπάθησε να μην αγχώνεσαι. Εξάλλου αξίζει πιστεύω σε όλους μας να απολαύσουμε αυτό το καλοκαίρι!:)

και για στρατιωτικές δεν είχα πολλές γνώσεις αλλά μ' αρέσαν τα καράβια:whistle:
Α, οκ!:DΤότε ας πούμε ότι μου αρέσει η Ιατρική λόγω της κοινωνικής προσφοράς. Το θέμα είναι ότι αρκεί αυτό; Είναι και το άλλο: αυτός που ασκεί οποιοδήποτε άλλο επάγγελμα προσφέρει λιγότερο στην κοινωνία;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ΒΟΘΡΑΤΖΗΣ

Νεοφερμένος

Ο ΒΟΘΡΑΤΖΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
και εγω με 18537 σε 3ο καθομαι επισης σε αναμενα καρβουνα... τι να πω, ελπιζω συμφοιτητριες...!
Έσυ με τα μπούνια θράκη θα έλεγα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κατερω

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η κατερω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Έσυ με τα μπούνια θράκη θα έλεγα

Εισαι καλος εσυ!!! Μακαρι τι να πωω.. Αν κανουν καμια πλακα και ανεβουν 30 μορια :P και ακουσετε για αυτοκτονια, εγω θα ειμαι!

τι λετε ρε κοριτσια,εμεις με τα ταπεινα 17844 τι να πουμε??περνατε ρε λογικα,αφου χημεια και βιολογια απο το 30% που ηταν οι αριστουχοι πεσαν στο 20-22%,εκτος αυτου οι εισακτεοι θα αυξηθουν

χεχεχεχε ποιος σ ειπε οτι ειμαστε μεσα? :whistle: :P μαθηματικα φυσικη με εσωσαν κλασικα! Καλη επιτυχια και σε σενα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ελισσάβετ21

Νεοφερμένος

Η Ελισσάβετ21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Καλημέρα παιδιά και συγχαρητήρια για τους βαθμούς σας!! Να σας ρωτήσω: με 18886 έχω καμία ελπίδα για Ιατρική απθ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hobo

Νεοφερμένος

Η hobo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
τι διαφορα πρεπει να υπαρχει μεταξυ των δυο βαθμολογητων για να παει σε τριτο το γραπτο?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lValenl

Νεοφερμένος

Ο lValenl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
τι διαφορα πρεπει να υπαρχει μεταξυ των δυο βαθμολογητων για να παει σε τριτο το γραπτο?????

11 μόρια διαφορά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hobo

Νεοφερμένος

Η hobo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
ααα πριν λιγο ειχα παει στο σχολειο να δω μεμονομενα τα αποτελεματα των βαθμολογητων και στη λογοτεχνια ο ενασ μου εβαλε 85 και ο αλλοσ 100 και δν ειδα προσεξα αν υπαρχει τριτοσ βαθμολογητησ...το αποτελεσμα ειναι 19.6 και οταν υπολοδησα τον μεσο ορο των δυο βαθμολογητων δεν εβγαινε τοσο ...απο κει καταλαβα οτι μαλλον πηγε σε τριτο βαθμολογητα αλλα ηδη ειχα φτασει στο σπιτι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
100? lawl μπράβο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top