[Πανελλήνιες 2013] Αποτελέσματα βαθμολογιών

Πόσα μόρια συγκεντρώσατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 282)
  • 0-5000

    Ψήφοι: 2 0.7%
  • 5000-10000

    Ψήφοι: 7 2.5%
  • 10000-12000

    Ψήφοι: 14 5.0%
  • 12000-14000

    Ψήφοι: 21 7.4%
  • 14000-16000

    Ψήφοι: 49 17.4%
  • 16000-18000

    Ψήφοι: 67 23.8%
  • >=18000

    Ψήφοι: 67 23.8%
  • Δεν είμαι υποψήφιος

    Ψήφοι: 55 19.5%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

lValenl

Νεοφερμένος

Ο lValenl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Εγώ ξέρω ότι μετράνε μέχρι και δύο χρόνια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μαγκες το χα ρωτήσει και χθες αλλά δε μου απάντησε κανεις. Εβγαλα 16.279 μόρια στο 2ο-4ο πίανω την πληροφορική στο ΕΚΠΑ(ΒΑΣΗ 2012:16.829)??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Μαγκες το χα ρωτήσει και χθες αλλά δε μου απάντησε κανεις. Εβγαλα 16.279 μόρια στο 2ο-4ο πίανω την πληροφορική στο ΕΚΠΑ(ΒΑΣΗ 2012:16.829)??
Αν πέσει η βάση ναι :P Δεν ξες ποτέ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jose 13

Νεοφερμένος

Ο Jose 13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
θα γινει πανικος με τις βασεις λογικα εχει καλες πιθανοτητες να τη πιασεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mister No0ne

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Mister No0ne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
who knows φιλε μου??? δεν μπορουμε να σου πουμε κατι.. πτωση θα υπαρχει, τωρα 600 μορια ειναι πολλα για να κανουμε προβλεψεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olgalicious97

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η olgalicious97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Και ομως και φετος οπως και καθε αλλη χρονια υπαρχουν πολυ καλα διαβασμενοι μαθητες που τελικα δεν εγραψαν οσο θα ηθελαν η περιμεναν.ιδιαιτερα φετος τα θεματα στα μαθηματικα και στην φυσικη ειχαν τετοια μορφη ωστε να μην γραψουν ακομα και οι πολυ καλα διαβασμενοι.επισης μιας και αναφερθηκες στους βαθμολογητες,σιγουρα διορθωνουν τα γραπτα με επιμελεια.ομως οταν σε μαθηματα οπως η φυσικη υπαρχουν διαφορες που αγγιζουν ακομα και τις 10 μοναδες(Στα 100 φυσικα) τοτε κατι δεν παει καλα.επομενως,για να γραψεις πρεπει να εισαι πολυ καλα διαβασμενος,ομως παιζει ρολο και η τυχη και η ψυχολογια της στιγμης και ο διορθωτης

Όλα παίζουν. Αυτό για τα γράπτα και τις βαθμολογίες το είπα κυρίως αναφερόμενη σε ενδοσχολικές (αλλά και απλά διαγωνίσματα). Έχω ξαδέρφη που διάβαζε πέρα από το φυσιολογικό από την πρώτη λυκείου (!), άριστη μαθήτρια ανέκαθεν, και έγραψε γύρω στο 12. Ίσως κουράστηκε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eya95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νομικής (Αθήνα). Έχει γράψει 286 μηνύματα.
ρε παιδια ενω αρχικα ελεγαν πως θ ανεβουν οι νομικες τρ τα γυριζουν ...! βασικα η νομικη αθηνας παιρνει φετος παραπανω ατομα !! εγω που εχω γραψει 18.803 εχω πι8ανοτητες? ειμαι και κοινωνικα κριτηρια..! περσυ η γεν σειρα ειχε 18.879 και τα κριτηρια 18.720 νομιζω......!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
Φίλε Jose 13,οι προφορικοί μετράνε μέχρι και 2 χρόνια μετα την αποφοίτηση.Εσύ είσαι του 2011,οπότε μετρούν.
Είναι μάλιστα η τελευταία χρονιά που μπορείς να τους χρησιμοποιήσεις.
Για παράδειγμα,αν αποφασιζες να ξαναδώσεις το 2014,δεν μετρουν πια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PLACEBO

Νεοφερμένος

Η Παναγιωτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Νικόλαος (Μεσσηνία). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Μιας που λέτε για πτώση, έχω 17.576 και για ΗΜΤΥ χρειάζομαι 17600! Λέτε να πέσει και το πιάσω? Δε θα το αντέξω να χάσω αυτή τη σχολή για μερικές δεκάδες μόρια :( Φοβάμαι γιατί και πέρσι έλεγαν όλο για πτώση βάσεων και η σχολή ανέβηκε 65 μόρια!!! Άραγε έχω ελπίδες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
ρε παιδια ενω αρχικα ελεγαν πως θ ανεβουν οι νομικες τρ τα γυριζουν ...! βασικα η νομικη αθηνας παιρνει φετος παραπανω ατομα !! εγω που εχω γραψει 18.803 εχω πι8ανοτητες? ειμαι και κοινωνικα κριτηρια..! περσυ η γεν σειρα ειχε 18.879 και τα κριτηρια 18.720 νομιζω......!!


Σε κατι τέτοιες ερωτήσεις ακόμα δε μπορεί να σου απαντήσει με σαφήνεια και σιγουριά κανενας.
Ας περιμένουμε μέχρι την Τριτη που θα βγουν τα στατιστικά δεδομένα καλύτερα.
Λογικά,και στο ευχόμαστε,περνας,αλλά αν γίνει μια στραβή και δεν τα καταφέρεις;
Θελω να πω,αν σου γραψουμε ''Ναι,παιδιμ,περνας'' δε θα ανακουφιστείς και πολύ,ετσι; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eya95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νομικής (Αθήνα). Έχει γράψει 286 μηνύματα.
Σε κατι τέτοιες ερωτήσεις ακόμα δε μπορεί να σου απαντήσει με σαφήνεια και σιγουριά κανενας.
Ας περιμένουμε μέχρι την Τριτη που θα βγουν τα στατιστικά δεδομένα καλύτερα.
Λογικά,και στο ευχόμαστε,περνας,αλλά αν γίνει μια στραβή και δεν τα καταφέρεις;
Θελω να πω,αν σου γραψουμε ''Ναι,παιδιμ,περνας'' δε θα ανακουφιστείς και πολύ,ετσι; :P



χαχα ανακουφιση θα νιωσουμε μονο τον αυγουστο... αυτο για τα στατιστικα θα ηταν η επομενη μ ερωτηση !!! την τριτη λοιπον !!!:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
Ναι βρε,με τα στατιστικα στοιχεια θα έχουμε μια καλύτερη εικόνα για την κατάσταση των φετινών πανελλαδικών.
Και περσι έλεγαν για πτώση και πτώση,και τελικά είδαμε άνοδο.
Εδώ το Μάρτιο του 2013 πετυχα ενα άρθρο που ''φώναζε'' για θεαματική άνοδο των βάσεων σε όλες σχεδόν τις σχολές,λόγω του σχεδίου ''Αθηνά''.
Κουφό; Κουφότατον.
Ειδικά για θεωρητική,είναιπερίεργα τα πράγματα,μιας και απο οτι είδα,με τα αρχαία σας τσεκούρωσαν ...''λιγάκι''.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eya95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νομικής (Αθήνα). Έχει γράψει 286 μηνύματα.
Ναι βρε,με τα στατιστικα στοιχεια θα έχουμε μια καλύτερη εικόνα για την κατάσταση των φετινών πανελλαδικών.
Και περσι έλεγαν για πτώση και πτώση,και τελικά είδαμε άνοδο.
Εδώ το Μάρτιο του 2013 πετυχα ενα άρθρο που ''φώναζε'' για θεαματική άνοδο των βάσεων σε όλες σχεδόν τις σχολές,λόγω του σχεδίου ''Αθηνά''.
Κουφό; Κουφότατον.
Ειδικά για θεωρητική,είναιπερίεργα τα πράγματα,μιας και απο οτι είδα,με τα αρχαία σας τσεκούρωσαν ...''λιγάκι''.


ναι εκει στηριζομαι κ εγω ..... γτ σ πολλα σιτε γραφουν πως η αυξηση των εισακτεων σ συνδιασμο με τα δυσκολα αρχαια κ τις κακες επιδοσεις στν ιστορια μπορει κ να στα9εροποιησουν τς βασεις ,για τις υψηλες παντα σχολες, στα περσινα επιπεδα.. αλλα τι να πεις ... κα9ε χρονο γινονται ολο κ πιο απροβλεπτοι:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
ρε παιδια ενω αρχικα ελεγαν πως θ ανεβουν οι νομικες τρ τα γυριζουν ...! βασικα η νομικη αθηνας παιρνει φετος παραπανω ατομα !! εγω που εχω γραψει 18.803 εχω πι8ανοτητες? ειμαι και κοινωνικα κριτηρια..! περσυ η γεν σειρα ειχε 18.879 και τα κριτηρια 18.720 νομιζω......!!
+15 άτομα και δυσκολότερα Αρχαία/χαμηλότερη επίδοση στη Λογοτεχνία ( ; ) σε σχέση με πέρυσι. Ε, να μην κατεβεί λιγάαακι η βάση; ◕‿◕
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eya95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νομικής (Αθήνα). Έχει γράψει 286 μηνύματα.
+15 άτομα και δυσκολότερα Αρχαία/χαμηλότερη επίδοση στη Λογοτεχνία ( ; ) σε σχέση με πέρυσι. Ε, να μην κατεβεί λιγάαακι η βάση; ◕‿◕


μακαρι.. αλλιως εχουμε και τη θεσσαλονικη που ολοι λενε οτι ειναι τελεια για φοιτητικη ζωηη :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
μακαρι.. αλλιως εχουμε και τη θεσσαλονικη που ολοι λενε οτι ειναι τελεια για φοιτητικη ζωηη :D
Δεν έχω πάει, δεν μπορώ να συγκρίνω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eya95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νομικής (Αθήνα). Έχει γράψει 286 μηνύματα.
τωρα που ειπαμε για στατιστικα..... https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?t=137425 ουυυπς ;ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
Παιδια,οσοι θελετε να δειτε στατιστικα,εχει νεο τοπικ στο αησκουλ με αυτα.Τσεκαρετε.
Λογω της παράβλεψης του υπουργειου,μιας και αφησαν ''ανοιχτους'' τους βαθμους των υποψηφιων,ορισμενα παιδια καταφεραν να τα επεξεργαστουν,και ετσι θα δειτε τί παιζει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πώς κατάφεραν και τα επεξεργάστηκαν τόσο γρήγορα; :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SsS28

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SsS28 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 239 μηνύματα.
Πώς κατάφεραν και τα επεξεργάστηκαν τόσο γρήγορα; :eek:

Αλλοι τα ειχαν επεξεργαστει απο ακομα πιο πριν αλλα δεν προλαβαν να βγαλουν ετσι αναλυτικα τις στατιστικες :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top