[Πανελλήνιες 2013] Αποτελέσματα βαθμολογιών

Πόσα μόρια συγκεντρώσατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 282)
  • 0-5000

    Ψήφοι: 2 0.7%
  • 5000-10000

    Ψήφοι: 7 2.5%
  • 10000-12000

    Ψήφοι: 14 5.0%
  • 12000-14000

    Ψήφοι: 21 7.4%
  • 14000-16000

    Ψήφοι: 49 17.4%
  • 16000-18000

    Ψήφοι: 67 23.8%
  • >=18000

    Ψήφοι: 67 23.8%
  • Δεν είμαι υποψήφιος

    Ψήφοι: 55 19.5%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Greysanatomy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Greysanatomy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 179 μηνύματα.
εγώ εβγαλα 18.167 στο 3ο πεδιο. ομωσ στην βιολογια κατευθυνσης πηρα 17.8 . ενω ειμαι σιγουρη πως ειχα γραψει 19 για να καταλαβετε οτι εχω επιγνωση επειδη ξαναδωσα περσυ ειχα γραψει 18.8.που μπορω να απευθυνθω δεν ξερω τι να κανω ? οι λυσεις την ενωσης βιοεπιστημονων ηταν ιδιες με τις δικιες μου

και εγώ τα τσέκαρα και ήταν ολόσωστα από Γ2 ΈΧΑΣΑ ΚΑΙ ΤΟ Δ4 όλα τα άλλα κομπλέ και μου έβαλαν 12.8 δεν είναι αδικία και εχει και μεγάλο συντελεστή η βιολογία κατ.Α ΣΤΑ ΔΙΑΛΑ ΠΙΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagr97

Νεοφερμένος

Ο panagr97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αγία Βαρβάρα (Αττική). Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Αρχαία Κατ/νσης 15,5
Βιολογία Γενικής 15,8
Λατινικά 15,4 (ναι το ξέρω είμαι γελοίος)
Έκθεση 19 (χαίρομαι αφάνταστα)
Ιστορία (ο θάνατός μου κυριολεκτικά) 14,3 :( :( :cry_x::cry_x::knife::bye:
Λογοτεχνία Κατ/νσης 18,6 (απίστευτο-δεν το περίμενα-αυτό το μάθημα μου έφαγε την ψυχή)

..........................................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ThrilosG7-94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ThrilosG7-94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 174 μηνύματα.
Μαθ.Γεν. Παιδ. 19.2
Φυσ. Κατ. 18.7
Χημ. Κατ 19.9
Βιολ.Κατ 19.2
Μαθ. Κατ 16
και έκθεση (καριόλα) 14.4 Συνολικά 18500 (18499) στο 3ο επιστημονικό πεδίο και κοινωνικά κρητήρια! Λέτε να πιάσω ιατρική μάγκες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Μαθ.Γεν. Παιδ. 19.2
Φυσ. Κατ. 18.7
Χημ. Κατ 19.9
Βιολ.Κατ 19.2
Μαθ. Κατ 16
και έκθεση (καριόλα) 14.4 Συνολικά 18500 (18499) στο 3ο επιστημονικό πεδίο και κοινωνικά κρητήρια! Λέτε να πιάσω ιατρική μάγκες?

Μ'αρεσει που ρωτάς κιόλας!:P Εννοείται!
Μπράβο σου βρε!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sal Paradise

Δραστήριο μέλος

Ο Sal Paradise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 626 μηνύματα.
Μαθ.Γεν. Παιδ. 19.2
Φυσ. Κατ. 18.7
Χημ. Κατ 19.9
Βιολ.Κατ 19.2
Μαθ. Κατ 16
και έκθεση (καριόλα) 14.4 Συνολικά 18500 (18499) στο 3ο επιστημονικό πεδίο και κοινωνικά κρητήρια! Λέτε να πιάσω ιατρική μάγκες?

και γιατρός και γαύρος...Δε γλιτώνουμε το φακελάκι δηλαδή:/:
ναις μαν,καλή φοιτητική ζωή:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ThrilosG7-94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ThrilosG7-94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 174 μηνύματα.
Μακάρι ρε παιδιά θέλω πολύ την Ιατρική! 5 ...μημένα μόρια θέλω να πέσει και έχω και κοιν. κρ. Θα είμαι πολύ άτυχος αν δεν την πιάσω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κατερω

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η κατερω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Και εγω ειμαι 30 μορια πανω απο τη περσινη (18537) και μου χει παει να μηπως ανεβει! Εγω χωρις κριτηρια
Ας ελπισουμε να ειμαστε συναδελφοι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lilithenia

Νεοφερμένος

Η lilithenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
βρε παιδια πειτεε μου :P
στο πρώτο πεδίο 10597 πιάνω πολιτικών επιστημών ρεθύμνου με την ειδική κατηγορία των πολυτέκνων που πέρσι είχε 9045??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregor1995

Νεοφερμένος

Ο gregor1995 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
16909 στο 5ο.Πιστευω πιανω αστυφυλακων...ελπιζω για αξιωματικων...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orient.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Όρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 815 μηνύματα.
13075 στο 5ο πεδίο... Περνάω, δεν περνάω...θα μαδάω μαργαρίτες.
Περιμένω και τα αγγλικά :whistle:

Μέσα στην οικογένεια πάντως, υπήρχε και η παρακάτω αντίδραση...
Μπαμπάς Όριεντ: Μάάάλιστα. Τώρα που θα πας στο σχολείο να δεις τι σου έβαλε ο καθε βαθμολογητης θα γράφει και το ονοματεπώνυμο του?
Όριεντ: Αν σκέφτονται τη σωματική τους ακεραιότητα...μάλλον όχι...:P

Συγχαρητήρια παιδιά. Είτε ευχαριστηθήκαμε με το αποτέλεσμα, είτε δυσαρεστηθήκαμε. Το σημαντικό είναι να νιώθουμε γεμάτοι με την προσπάθεια που κάναμε και ότι τα δώσαμε όλα.
Προσωπικά, το καλοκαίρι μου θα έχει μεγάλο σασπενς...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Μαθ.Γεν. Παιδ. 19.2
Φυσ. Κατ. 18.7
Χημ. Κατ 19.9
Βιολ.Κατ 19.2
Μαθ. Κατ 16
και έκθεση (καριόλα) 14.4 Συνολικά 18500 (18499) στο 3ο επιστημονικό πεδίο και κοινωνικά κρητήρια! Λέτε να πιάσω ιατρική μάγκες?

:D

Άξιζε που ξανά προσπαθήσες συγχαρητήρια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angelic_soul

Νεοφερμένος

Ο angelic_soul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Code:
[SPOILER]class ReadFromURL
{  
    public static void main(java.lang.String[] args) throws IOException
    { 
        BufferedWriter bw = new BufferedWriter(new FileWriter(new File("myfile.txt"), true));
        for (int i=1; i<50000; i++)// οι πρώτοι 50.000
        {
            URL hp;  
            URLConnection hpCon;  
            String url="https://results.minedu.gov.gr/index.php/site/search?canId="+i;  
            StringBuffer contHTML=new StringBuffer(); 
            String readLine="";  
            hp= new URL(url);  
            hpCon=hp.openConnection();  
 
            BufferedReader br=new BufferedReader(new InputStreamReader(hpCon.getInputStream()));  

            while ((readLine=br.readLine()) != null) 
            {  
                System.out.println(readLine);  
                contHTML.append(readLine);  
                bw.write(readLine);
                bw.newLine();
            }  
       }
           bw.close();
   }
}
[/SPOILER]

:P

Πως μπορούμε να το χρησιμοποιήσουμε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hobo

Νεοφερμένος

Η hobo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
την βεβαιωση προσβασησ ποτε την δινουν στα σχολεια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ViPeRMiMiS

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο FA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 257 μηνύματα.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
κάτι για ζήλια είδα πριν; :worry:
ναι,οκ,οποιος δεν εγραψε 19000+ πηγε παντελως αδιαβαστος...υπέροχη νοοτροπία
-και φυσικα υπαρχουν ΚΑΙ ατομα που τρολλαρουν,τι μονο εμεις θα φταιμε που ζηλευουμε;; :hehe: -
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πληροφορικάριος

Δραστήριο μέλος

Ο Πληροφορικάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 623 μηνύματα.
Πως μπορούμε να το χρησιμοποιήσουμε;

Κατα την εκτέλεση μερικές φορές βγάζει σφάλμα και θέλει μια αλλαγή. Θα σου στείλω αργότερα αν θές το αρχείο και μ.ο. σε κανένα μάθημα. Το τρέχω δύο ώρες τώρα και είναι ακόμα στο id 59.000 .

έλεος ρε, βρές κανα C Compiler :P (Eclipse? :D )

Java είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrespan12345

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο andrespan12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 346 μηνύματα.
Πιστευετε πως μπορει να πεσει 300 μορια το πολιτικων μηχανικων στην πατρα?ηταν 17000
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ViPeRMiMiS

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο FA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 257 μηνύματα.
Κατα την εκτέλεση μερικές φορές βγάζει σφάλμα και θέλει μια αλλαγή. Θα σου στείλω αργότερα αν θές το αρχείο και μ.ο. σε κανένα μάθημα. Το τρέχω δύο ώρες τώρα και είναι ακόμα στο id 59.000 .



Java είναι.

whatever, σε μερικούς μήνες θα τα μάθω αυτά :D (btw στη Σάμο το τμημα Μηχανικών Επικοινωνιακών και Πληροφοριακών συστημάτων είναι καλό; Εγώ εκεί θέλω να μπω, είναι πολυτεχνικό τμήμα, αλλα έχει χαμηλή βάση)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrespan12345

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο andrespan12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 346 μηνύματα.
Λοιπόν.

Έκθεση: 15.4 (lol)
Βιολογία ΓΠ: 20
Φυσική Κατεύθυνσης: 20 (8))
Βιολογία Κατεύθυνσης: 19.4
Μαθηματικά Κατεύθυνσης: 18.3
Χημεία Κατεύθυνσης: 19.3

Σύνολο 19097 στο 3ο νομίζω.

:)

Ικανοποιημένος είμαι ναι, όχι για τους βαθμούς αλλά επειδή έδωσα έναν καθαρά προσωπικό αγώνα και δικαιώθηκα (παρ' όλο που πρωταρχικός μου στόχος δεν ήταν η επιτυχία στις πανελλήνιες). Από την αρχή δεν πάτησα ούτε σε φροντιστήριο ούτε σε ιδιαίτερο, ακολούθησα έναν δικό μου ρυθμό διαβάσματος και δεν κουράστηκα καθόλου μπορώ να πω. Σχεδόν όλα τα μαθήματα τα είδα πρώτη φορά με το ξεκίνημα της χρονιάς (11 Σεπτεμβρίου). Δεν αγόρασα επίσης τα γνωστά βοηθήματα (εκτός από Σαλτερή που πήρα 2 βδομάδες πριν τις εξετάσεις γιατί δεν ήξερα την τύφλα μου από οργανική χημεία :)).

Είναι λίγο ψυχοπλακωτικό το standalone, τουλάχιστον υπάρχει ακόμη ελπίδα ότι το πράμα βγαίνει πέρα παρά την σαπίλα του συστήματος.

+ ένα μεγάλο ευχαριστώ στο Δια, που μπροστά στις δικές του ασκήσεις φυσικής αυτές που πέσανε στις εξετάσεις ήταν γατάκια :P

edit: ξέχασα, inb4 "τρολλαρεις"

πρεπει να εισαι μεγαλος ζαμπονοκοπτης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
+ ένα μεγάλο ευχαριστώ στο Δια, που μπροστά στις δικές του ασκήσεις φυσικής αυτές που πέσανε στις εξετάσεις ήταν γατάκια
Είμαι πολύ νέος για να παραστήσω τον καθηγητή, αλλά νομίζω ότι αρχίζω να καταλαβαίνω τι εννοούν κάποιοι εκπαιδευτικοί όταν λένε ότι η δουλειά τους κάποιες φορές τους χαρίζει ανεκτίμητη ικανοποίηση . . .


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top