[Πανελλήνιες 2013] Αποτελέσματα βαθμολογιών

Πόσα μόρια συγκεντρώσατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 282)
  • 0-5000

    Ψήφοι: 2 0.7%
  • 5000-10000

    Ψήφοι: 7 2.5%
  • 10000-12000

    Ψήφοι: 14 5.0%
  • 12000-14000

    Ψήφοι: 21 7.4%
  • 14000-16000

    Ψήφοι: 49 17.4%
  • 16000-18000

    Ψήφοι: 67 23.8%
  • >=18000

    Ψήφοι: 67 23.8%
  • Δεν είμαι υποψήφιος

    Ψήφοι: 55 19.5%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

maniavas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μάνια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 316 μηνύματα.

ΤΖΟΥΚΟΣ

Νεοφερμένος

Ο ΤΖΟΥΚΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
για δραμα ρε παιδια τι κωδικο να βαλλω βοηθηστε
παρεπιπτοντως ειδα εναν που εγραψε 19.90 μαθ κατ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγνωστο

Δραστήριο μέλος

Η Αγνωστο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 461 μηνύματα.
Καλά ρε παιδιά! Άλλη δουλειά δεν έχετε από το να ψάχνετε βαθμολογίες άσχετων (ή και γνωστών σας); :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πληροφορικάριος

Δραστήριο μέλος

Ο Πληροφορικάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 623 μηνύματα.
Παιδιά το προγραμματάκι στατιστικών είναι αρκετά εύκολο να φτιακτεί.Επίσης μπορείς να σώσεις σε αρχείο .txt το βαθμό ΌΛΩΝ των υποψηφίων !απαραδεκτοι!!

Code:
class ReadFromURL
{  
    public static void main(java.lang.String[] args) throws IOException
    { 
        BufferedWriter bw = new BufferedWriter(new FileWriter(new File("myfile.txt"), true));
        for (int i=1; i<50000; i++)// οι πρώτοι 50.000
        {
            URL hp;  
            URLConnection hpCon;  
            String url="https://results.minedu.gov.gr/index.php/site/search?canId="+i;  
            StringBuffer contHTML=new StringBuffer(); 
            String readLine="";  
            hp= new URL(url);  
            hpCon=hp.openConnection();  
 
            BufferedReader br=new BufferedReader(new InputStreamReader(hpCon.getInputStream()));  

            while ((readLine=br.readLine()) != null) 
            {  
                System.out.println(readLine);  
                contHTML.append(readLine);  
                bw.write(readLine);
                bw.newLine();
            }  
       }
           bw.close();
   }
}
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theodwra.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η theodwra. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Από τη βαθμολογία μου αυτό που μου έκανε τη μεγαλύτερη εντύπωση και θα θυμάμαι για χρόνια είναι η λογοτεχνία...70 ο πρώτος και 38 ο δεύτερος!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.
Καλά ρε παιδιά! Άλλη δουλειά δεν έχετε από το να ψάχνετε βαθμολογίες άσχετων (ή και γνωστών σας); :P

προφανώς όχι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mister No0ne

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Mister No0ne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
ρε ντροπη ρε :D... δεν ειναι και πολυ ωραιο αυτο που κανετε... εγω μια φορα το εκανα περσι μονο που δεν ειχαν ονοματα στα σχολεια για ενα ατομο που μου ελεγε ψεματα ( τελικα)....

BTW μπηκαμε να δω του bro, δεν ειχε βαθμολογητες.. δεν βαζουν πια??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
πώς βλέπεις τους βαθμούς των 2 βαθμολογητών; γιατι εμενα στο results.minedu μου βγάζει σκέτο "βαθμός"
Συνάντησα πριν λίγο στο σπίτι των γονιών μου ένα φίλο του πατέρα μου που είναι διευθυντής σε λύκειο και τον ρώτησα σχετικά. Μου είπε τα εξής:
1) Μέχρι και πέρυσι στη σελίδα του Μινεντού έβγαζε και τους βαθμούς όλων των βαθμολογητών. Φέτος το αλλάξανε και βγάζει μόνο τον τελικό.
2) Στα λύκεια υπήρχαν 2 ειδών καταστάσεις: α) Αυτές που ήταν μαζί με τα αποκόμματα των τετραδίων και είχαν τους βαθμούς και των 3 βαθμολογητών και τον τελικό και β) Αυτές που τύπωσε ο υπολογιστής του σχολείου από τα αποτελέσματα που πήγαν ηλεκτρονικά και είχαν μόνον τον τελικό βαθμό κάθε μαθήματος.
3) Η εγκύκλιος έλεγε να τοιχοκοληθούν κατα προτίμηση οι καταστάσεις της δεύτερης κατηγορίας.
4) Άλλα σχολεία τζαμοκόλλησαν τις πρώτες και άλλα τις δεύτερες. Αυτό εξηγεί γιατί άλλοι έμαθαν τους βαθμούς όλων των βαθμολογητών και άλλοι μόνον το τελικό.
5) Σε όσους δεν κρεμάστηκαν οι αναλυτικές καταστάσεις, μπορούν να ζητήσουν να τις δουν.
6) Επίσης όποιος θέλει μπορεί να ζητήσει να δει τα αποκόμματα των τετραδίων και να μάθει τι έβαλε σε κάθε κουτάκι ο κάθε βαθμολογητής.
(Ελπίζω να φώτισα κάπως το Μυστήριο Των Χαμένων Βαθμολογητών).



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Από τη βαθμολογία μου αυτό που μου έκανε τη μεγαλύτερη εντύπωση και θα θυμάμαι για χρόνια είναι η λογοτεχνία...70 ο πρώτος και 38 ο δεύτερος!! :P
ε? κάτι λάθος πρέπει να έγινε:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δρ. Σπίτης

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δρ. Σπίτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 195 μηνύματα.
Μπα παιδιά, δεν μπαίνει με τίποτα.

Κάποιος έχει βαλθεί να τραβήξει τα αποτελέσματα όλων των υποψηφίων και έχει κλατάρει τον σέρβερ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

STELLA95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η stella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 344 μηνύματα.
Που μπορούμε να δούμε τι μας έβαλε ο κάθε καθηγητής ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.
ε? κάτι λάθος πρέπει να έγινε:hmm:

έλα ρε μεγάλε;
παρέκκλιση κατα 6,κάτι μονάδες και αναρωτιέσαι :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maniavas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μάνια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 316 μηνύματα.

ViPeRMiMiS

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο FA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 257 μηνύματα.
Συνάντησα πριν λίγο στο σπίτι των γονιών μου ένα φίλο του πατέρα μου που είναι διευθυντής σε λύκειο και τον ρώτησα σχετικά. Μου είπε τα εξής:
1) Μέχρι και πέρυσι στη σελίδα του Μινεντού έβγαζε και τους βαθμούς όλων των βαθμολογητών. Φέτος το αλλάξανε και βγάζει μόνο τον τελικό.
2) Στα λύκεια υπήρχαν 2 ειδών καταστάσεις: α) Αυτές που ήταν μαζί με τα αποκόμματα των τετραδίων και είχαν τους βαθμούς και των 3 βαθμολογητών και τον τελικό και β) Αυτές που τύπωσε ο υπολογιστής του σχολείου από τα αποτελέσματα που πήγαν ηλεκτρονικά και είχαν μόνον τον τελικό βαθμό κάθε μαθήματος.
3) Η εγκύκλιος έλεγε να τοιχοκοληθούν κατα προτίμηση οι καταστάσεις της δεύτερης κατηγορίας.
4) Άλλα σχολεία τζαμοκόλλησαν τις πρώτες και άλλα τις δεύτερες. Αυτό εξηγεί γιατί άλλοι έμαθαν τους βαθμούς όλων των βαθμολογητών και άλλοι μόνον το τελικό.
5) Σε όσους δεν κρεμάστηκαν οι αναλυτικές καταστάσεις, μπορούν να ζητήσουν να τις δουν.
6) Επίσης όποιος θέλει μπορεί να ζητήσει να δει τα αποκόμματα των τετραδίων και να μάθει τι έβαλε σε κάθε κουτάκι ο κάθε βαθμολογητής.
(Ελπίζω να φώτισα κάπως το Μυστήριο Των Χαμένων Βαθμολογητών).




Ευχαριστώ Δια :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
αλλά δεν αμφισβήτησα τα 19 καθενός γιατί πολύ απλά δεν είχα στρωθεί όσο χρειάστηκε.

Είναι καλό που το ομολογείς,μα δε μπορείς να γενικεύσεις την επικρατούσα κατάσταση.
ΕΣΥ δε στρώθηκες στο διάβασμα.
Υπάρχουν πολλοί υποψήφιοι που ή δεν είχαν την οικονομική ευχέρεια να γραφτούν σε φροντιστήριο,ή απλά θόλωσε το μυαλό τους την ώρα της εξέτασης.
Γι'αυτό,κάτι τέτοιες μέρες,νομίζεις οτι σου φταίνε όλα και εκνευρίζεσαι με το κάθε ποζέρι που ''έγραψε'' >18.000 μόρια(κοινως διαφορα κακίστρα που κυκλοφορούν ανάμεσά μας,ΔΕΝ αναφέρομαι για κανεναν εδώ στο φορουμ),ή και με τα παιδιά που όντως είχαν το μυαλό,τις ικανότητες,την ψυχραιμία να αριστεύσουν(ή τουλάχιστον να συγκεντρώσουν επαρκή μόρια για τη σχολή προτίμησής τους).
Επομένως,καλύτερα να μη δημιουργούμε εντάσεις,γιατι σήμερα για κάποιους είναι μέρα ανακούφισης,ενώ για άλλους είναι στιγμές απογοήτευσης.
Για εσάς τους δεύτερους έχω να επισημάνω οτι ΔΕΝ ήρθε το τέλος του κόσμου.Υπάρχουν πολλες εναλλακτικές.
Οι πανελλαδικές δεν είναι κάτι μη αντιστρέψιμο.Μπορείς να ανατρέψεις τα δεδομένα.
Ωχ,σαν Τσιπρας μιλάω.:slourp:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eliminated

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Eliminated αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
Μπα παιδιά, δεν μπαίνει με τίποτα.

Κάποιος έχει βαλθεί να τραβήξει τα αποτελέσματα όλων των υποψηφίων και έχει κλατάρει τον σέρβερ.
Δοκίμασε να μπεις με explorer
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Λολ εγω πέτυχα μια με 0.4 :confused:

επίσης έναν με 3 ονόματα (δικά του)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Μια ωρα τωρα αναλωνεστε στο πώς θα δειτε τις βαθμολογιες τριτων! Εστω ,να δεχθω οτι το κανετε σκωπτικα απεναντι στην "αβλεψια" του υπουργειου!
Αλλα ,ελεος ρε παιδια! Τις ειδατε, ε και?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ViPeRMiMiS

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο FA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 257 μηνύματα.
Μια ωρα τωρα αναλωνεστε στο πώς θα δειτε τις βαθμολογιες τριτων! Εστω ,να δεχθω οτι το κανετε σκωπτικα απεναντι στην "αβλεψια" του υπουργειου!
Αλλα ,ελεος ρε παιδια! Τις ειδατε, ε και?

Όλοι είμαστε κουτσομπόληδες μέσα μας κατα βάθος :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Όλοι είμαστε κουτσομπόληδες μέσα μας κατα βάθος :(

Αυτο διαπιστωνω...Ολοι εχουμε μια κυρα -Κατινα,μεσα μας!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top