[Πανελλήνιες 2013] Αποτελέσματα βαθμολογιών

Πόσα μόρια συγκεντρώσατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 282)
  • 0-5000

    Ψήφοι: 2 0.7%
  • 5000-10000

    Ψήφοι: 7 2.5%
  • 10000-12000

    Ψήφοι: 14 5.0%
  • 12000-14000

    Ψήφοι: 21 7.4%
  • 14000-16000

    Ψήφοι: 49 17.4%
  • 16000-18000

    Ψήφοι: 67 23.8%
  • >=18000

    Ψήφοι: 67 23.8%
  • Δεν είμαι υποψήφιος

    Ψήφοι: 55 19.5%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.
Code:
class ReadFromURL
{  
    public static void main(java.lang.String[] args) throws IOException
    { 
        BufferedWriter bw = new BufferedWriter(new FileWriter(new File("myfile.txt"), true));
        for (int i=1; i<50000; i++)// οι πρώτοι 50.000
        {
            URL hp;  
            URLConnection hpCon;  
            String url="https://results.minedu.gov.gr/index.php/site/search?canId="+i;  
            StringBuffer contHTML=new StringBuffer(); 
            String readLine="";  
            hp= new URL(url);  
            hpCon=hp.openConnection();  
 
            BufferedReader br=new BufferedReader(new InputStreamReader(hpCon.getInputStream()));  

            while ((readLine=br.readLine()) != null) 
            {  
                System.out.println(readLine);  
                contHTML.append(readLine);  
                bw.write(readLine);
                bw.newLine();
            }  
       }
           bw.close();
   }
}
:P

χαχαα και να το φακέλωμα !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasver

Νεοφερμένος

Η vasver αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Ναι είμαι κουτσομπόλα...Ολόκληρο το χωριό μου έχει πει ψέματα για τις βαθμολογίες και εγώ η χαζή τα έχαφτα και είχα πέσει να πεθάνω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Συμφωνα με το αι σχουλ δεν θα υπαρχει βαση κατω απο 18.000 μορια.
Mη το ξαναπεις αυτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.

Poor Gauss . . .

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Υπάρχουν περιπτώσεις που η κατανομή δεν ισχύει. Πχ εδώ στο φόρουμ μαζεύονται αρκετά παιδιά που προσπαθούν να γράψουν έναν μεγάλο βαθμό και είναι λογικό η βάση του ischool να μην είναι στα 10000 αλλά ψηλότερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gtaivpc

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Xen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 171 μηνύματα.
Υπάρχουν περιπτώσεις που η κατανομή δεν ισχύει. Πχ εδώ στο φόρουμ μαζεύονται αρκετά παιδιά που προσπαθούν να γράψουν έναν μεγάλο βαθμό και είναι λογικό η βάση του ischool να μην είναι στα 10000 αλλά ψηλότερα.
still...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eliminated

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Eliminated αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 391 μηνύματα.

Poor Gauss . . .


Παρουσιάζει πολύ μεγάλη αρνητική ασυμμετρία... χαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angelic_soul

Νεοφερμένος

Ο angelic_soul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Μια ωρα τωρα αναλωνεστε στο πώς θα δειτε τις βαθμολογιες τριτων! Εστω ,να δεχθω οτι το κανετε σκωπτικα απεναντι στην "αβλεψια" του υπουργειου!
Αλλα ,ελεος ρε παιδια! Τις ειδατε, ε και?

Kοίτα εγώ έχω λόγο που θέλω να δώ τις βαθμολογίες.... Είμαι σε εσπερινό και θα ανταγωνιστώ έναν άγνωστο αριθμό για μια και μοναδική θέση. Και θα ήθελα να δω τις βαθμολογίες για να πάρω μια ιδέα τι επίπεδο παίζει...

Θα μου πεις πήγαινε στο σχολείο.....Βαριέμαι.... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
εγώ βρήκα έναν επικό (7070)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.

unesa

Νεοφερμένος

Η unesa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
έκοψαν γύρω στις 200 θέσεις συνολικά...θα δείξει...

Σοβαρα?? Που το ειδες? εγω εχω βγαλει 11.000 μορια! εχω καμια ελπιδα? εχω και τριτεκνια και διδυμων!

Για το τεφαα παντα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fmarulezkd

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο fmarulezkd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,775 μηνύματα.
Εγώ έβαλα την χρονολογία γέννησής μου. 19200 έβγαλε ο τυπάς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Artemida

Νεοφερμένος

Η Artemida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
δείτε τον 9299 :stunned: :stunned:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΒΟΘΡΑΤΖΗΣ

Νεοφερμένος

Ο ΒΟΘΡΑΤΖΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Hρθα κι εγω. Λοιπον εχουμε και λεμε: ΕΚΘΕΣΗ 18.2( υπερευχαριστημενος) ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΓΕΝ 20 ( καμια εκπληξη) ΦΥΣΙΚΗ 16.3 (οσο περιμενα) ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΚΑΤ. 18.7 ( εχω θυμωσει γι αυτο, περιμενα 19.5 περιπου) ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΚΑΤ. 13.6(αναμενομενο) ΧΗΜΕΙΑ ΚΑΤ. 19.8 ( πολυ χαρουμενος γι αυτο) Γενικα ειμαι αρκετα ευχαριστημενος με βαση και τη δυσκολια των θεματων σχεδον σε ολα τα μαθηματα. Βγαζω 18.380 στο 3ο πεδιο που με ενδιαφερει. Ευχαριστη εκπληξη η εκθεση, δυσαρεστη η βιολ. κατ. (περιμενα πανω απο 19) αλλα δε πειραζει ολα καλα...:)

τη δεύτερη φορά (πανελλήνιες 2012) με τη βιολ κατ και την εκθεση είχα και εγώ το ίδιο θέμα
ΜΑΘ ΚΑΤ 19.5
ΦΥΣ ΚΑΤ 18
ΧΗΜ ΚΑΤ 19.4
ΒΙΟΛ ΚΑΤ 17.4 (με απόκλιση 92 82 μεταξύ βαθμολογιτών)
ΒΙΟΛ ΓΕΝ 19.3
ΕΚΘΕΣΗ 18
2ο-4ο 19000 3ο18850 (με ενδιέφεραν ιατρικές και στρατιωτικές)
(προς μεγάλη μου ευχρίστιση μου βγήκε σε καλό στο τέλος)
ΥΓ οι βαθμοί είναι από το 2012
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Λοιπόν.

Έκθεση: 15.4 (lol)
Βιολογία ΓΠ: 20
Φυσική Κατεύθυνσης: 20 (8))
Βιολογία Κατεύθυνσης: 19.4
Μαθηματικά Κατεύθυνσης: 18.3
Χημεία Κατεύθυνσης: 19.3

Σύνολο 19097 στο 3ο νομίζω.

:)

Ικανοποιημένος είμαι ναι, όχι για τους βαθμούς αλλά επειδή έδωσα έναν καθαρά προσωπικό αγώνα και δικαιώθηκα (παρ' όλο που πρωταρχικός μου στόχος δεν ήταν η επιτυχία στις πανελλήνιες). Από την αρχή δεν πάτησα ούτε σε φροντιστήριο ούτε σε ιδιαίτερο, ακολούθησα έναν δικό μου ρυθμό διαβάσματος και δεν κουράστηκα καθόλου μπορώ να πω. Σχεδόν όλα τα μαθήματα τα είδα πρώτη φορά με το ξεκίνημα της χρονιάς (11 Σεπτεμβρίου). Δεν αγόρασα επίσης τα γνωστά βοηθήματα (εκτός από Σαλτερή που πήρα 2 βδομάδες πριν τις εξετάσεις γιατί δεν ήξερα την τύφλα μου από οργανική χημεία :)).

Είναι λίγο ψυχοπλακωτικό το standalone, τουλάχιστον υπάρχει ακόμη ελπίδα ότι το πράμα βγαίνει πέρα παρά την σαπίλα του συστήματος.

+ ένα μεγάλο ευχαριστώ στο Δια, που μπροστά στις δικές του ασκήσεις φυσικής αυτές που πέσανε στις εξετάσεις ήταν γατάκια :P

edit: ξέχασα, inb4 "τρολλαρεις"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΒΟΘΡΑΤΖΗΣ

Νεοφερμένος

Ο ΒΟΘΡΑΤΖΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Έκθεση: 16.9
Μαθηματικά Γ.Π.: 19.9
Φυσική: 18.6
Βιολογία: 16.4
Μαθηματικά: 17.8
Χημεία: 17.9

2o/4o 18426
3o 18209

Υπάρχουν πιθανότητες να περάσω Ιατρική? Αν όχι πιάνω τουλάχιστον ΗΜΜΥ ΕΜΠ?
Δίνω λίγες πιθανότητες για Θράκη πέρυσι είχε 18504 άν δεν απατώμαι
Φέτος μπορεί να φθάσει στα επίπεδα 2011 δηλαδή 18350 (έτσι πιστεύω αν και όχι τόσο κάτω αφού έκθεση βιολ κατ όπως και το '12 βλέπω αρκετούς αριστούχους οπότε η θράκη το περισσότερο που ίσως πέσει, άν πέσει, να είναι 18400 και άν ανέβει μέχρι 18550) γενικά για εμένα είσαι πολύ οριακός (έως καθόλου) για θράκη διότι η αυξομείωση εισακτέων εδώ δε νομίζω να επιρεάσει. (και πάλι εκφέρω προσωπική άποψη με κάθε επιφύλαξη)


Άν τα μόρια ήταν αντίστροφα θα ήσουν πιο άνετος κοίτα όμως και τη φαρμακευτική δεν είναι κακή ιδέα
ΗΜΜΥ πιάνεις άνετα στη θράκη και νομίζω και πάτρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
:( φίλε μου δε γίνεται να τα είδες πρώτη φορα 11 Σεπτέμβρη και να,πήρες τέτοιους βαθμούς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
:( φίλε μου δε γίνεται να τα είδες πρώτη φορα 11 Σεπτέμβρη και να,πήρες τέτοιους βαθμούς

nah, πριν ξεκινήσουν τα σχολεία ήξερα μαθηματικά (μιγαδικούς δηλαδή) και βιολογία από σκόρπιες γνώσεις εδώ κι εκεί και είδες ότι σε αυτά έγραψα χειρότερα από τα άλλα. Με τα άλλα ασχολήθηκα με το ξεκίνημα της χρονιάς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason Del Piero

Δραστήριο μέλος

Ο Jason Del Piero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 546 μηνύματα.
Σοβαρα?? Που το ειδες? εγω εχω βγαλει 11.000 μορια! εχω καμια ελπιδα? εχω και τριτεκνια και διδυμων!

Για το τεφαα παντα!

Απο αθλήματα τι πήρες?Δε ξέρω θα δείξει...εξαρτάται και πως γράψαν οι άλλοι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
εγώ εβγαλα 18.167 στο 3ο πεδιο. ομωσ στην βιολογια κατευθυνσης πηρα 17.8 . ενω ειμαι σιγουρη πως ειχα γραψει 19 για να καταλαβετε οτι εχω επιγνωση επειδη ξαναδωσα περσυ ειχα γραψει 18.8.που μπορω να απευθυνθω δεν ξερω τι να κανω ? οι λυσεις την ενωσης βιοεπιστημονων ηταν ιδιες με τις δικιες μου

Δυστυχως δεν μπορεις να αλλαξεις κατι....Το περισσοτερο που μπορεις να κανεις ειναι να πληρωσεις 30 ευρω για να δεις το γραπτο...
Αλλα ως εκει...Αναβαθμολογηση δεν γινεται για κανεναν λογο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top