[Πανελλήνιες 2013] Αποτελέσματα βαθμολογιών

Πόσα μόρια συγκεντρώσατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 282)
  • 0-5000

    Ψήφοι: 2 0.7%
  • 5000-10000

    Ψήφοι: 7 2.5%
  • 10000-12000

    Ψήφοι: 14 5.0%
  • 12000-14000

    Ψήφοι: 21 7.4%
  • 14000-16000

    Ψήφοι: 49 17.4%
  • 16000-18000

    Ψήφοι: 67 23.8%
  • >=18000

    Ψήφοι: 67 23.8%
  • Δεν είμαι υποψήφιος

    Ψήφοι: 55 19.5%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Γαμησε τα ειναι η κατασταση.....
Τι διαολο? Μεθυσμενοι τα διορθωνουν?

Ακόμα δεν μπορώ να καταλάβω πως χάνονται τόσες μονάδες στα μαθηματικά κατά την διάρκεια της βαθμολόγησης. Ένα παιδί πέρυσι είχε 20 νομίζω, δηλαδή 4 βαθμούς!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
χεσε μας κουκλιτσα μου!!! ξες ποσο διαβασαμε και μιλας κιολας...αντε πανε ασχολησου με την εξεταστικη σου...οτι μπουρδα του κατεβαινει του καθενος εδω μεσα την πεταει!!!

Ωχ μην κάνετε λέτε κι εμείς δεν περάσαμε από Πανελλήνιες. Κι εγώ είχα γράψει και τα είχα πάει σκατά, αλλά δεν αμφισβήτησα τα 19 καθενός γιατί πολύ απλά δεν είχα στρωθεί όσο χρειάστηκε. Νομίζετε τα 19+ τα πιάνουν με έναν τενεκέ λάδι και 2 σακιά πατάτες; GET OVER IT.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
χεσε μας κουκλιτσα μου!!! ξες ποσο διαβασαμε και μιλας κιολας...αντε πανε ασχολησου με την εξεταστικη σου...οτι μπουρδα του κατεβαινει του καθενος εδω μεσα την πεταει!!!
πρέπει να μάθεις τρόπους δεν είπε κάτι κακό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
Ακόμα δεν μπορώ να καταλάβω πως χάνονται τόσες μονάδες στα μαθηματικά κατά την διάρκεια της βαθμολόγησης. Ένα παιδί πέρυσι είχε 20 νομίζω, δηλαδή 4 βαθμούς!


Εγω φετος ειχα 19 μοναδες ρε φιλε....
90 ο πρωτος 71 ο αλλος.....Ειναι να παθαινεις πλακα...
Ουτε καν στην εκθεση δεν δικαιολογουνται τετοιες διαφορες....Ειδικα στα μαθηματικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Εγω φετος ειχα 19 μοναδες ρε φιλε....
90 ο πρωτος 71 ο αλλος.....Ειναι να παθαινεις πλακα...
Ουτε καν στην εκθεση δεν δικαιολογουνται τετοιες διαφορες....Ειδικα στα μαθηματικα

Το θέμα είναι πόσο σου έβαλε ο τρίτος. Αν ο βαθμός του τρίτου ήταν κοντά στον πρώτο, σημαίνει ότι αυτός που σου έβαλε τον μικρό έκανε λάθος. (αυτό είχε συμβεί σε εμένα). Αν ο βαθμός του τρίτου είναι κοντά στον δεύτερο, σημαίνει ότι ο πρώτος ήταν πολύ απλοχέρης. Συνήθως βέβαια πρέπει να είναι κάπου στην μέση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
Το site του φροντιστηρίου Προπύλαια είναι έγκυρο στον υπολογισμό των μορίων;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eliminated

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Eliminated αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
Το site του φροντιστηρίου Προπύλαια είναι έγκυρο στον υπολογισμό των μορίων;

Ναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Το site του φροντιστηρίου Προπύλαια είναι έγκυρο στον υπολογισμό των μορίων;

Ναι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Το site του φροντιστηρίου Προπύλαια είναι έγκυρο στον υπολογισμό των μορίων;

Υπολόγισε από το δικό μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Solmyr

Δραστήριο μέλος

Ο Solmyr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 595 μηνύματα.
Αχ βρε ζηλιάρικα, αχ!! Ας στρώνατε και εσείς κώλο να γράψετε 19+. :)

Ωχ μην κάνετε λέτε κι εμείς δεν περάσαμε από Πανελλήνιες. Κι εγώ είχα γράψει και τα είχα πάει σκατά, αλλά δεν αμφισβήτησα τα 19 καθενός γιατί πολύ απλά δεν είχα στρωθεί όσο χρειάστηκε. Νομίζετε τα 19+ τα πιάνουν με έναν τενεκέ λάδι και 2 σακιά πατάτες; GET OVER IT.

Πιστεύεις πως όσοι δε γράψανε 19+ δεν έστρωσαν κώλο?Το μηνυμά σου ήταν τελείως άκυρο.Οπότε μην εκπλήσσεσαι για το μήνυμα που έλαβες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jimmy1

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Έκθεση: 16.9
Μαθηματικά Γ.Π.: 19.9
Φυσική: 18.6
Βιολογία: 16.4
Μαθηματικά: 17.8
Χημεία: 17.9

2o/4o 18426
3o 18209

Υπάρχουν πιθανότητες να περάσω Ιατρική? Αν όχι πιάνω τουλάχιστον ΗΜΜΥ ΕΜΠ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
Έκθεση: 16.9
Μαθηματικά Γ.Π.: 19.9
Φυσική: 18.6
Βιολογία: 16.4
Μαθηματικά: 17.8
Χημεία: 17.9

2o/4o 18426
3o 18209

Υπάρχουν πιθανότητες να περάσω Ιατρική? Αν όχι πιάνω τουλάχιστον ΗΜΜΥ ΕΜΠ?
ημμυ εμπ δε νομιζω..ιατρικη δε ξέρω

Το site του φροντιστηρίου Προπύλαια είναι έγκυρο στον υπολογισμό των μορίων;

https://ischool.e-steki.gr/page.php?p=moria
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
ΗΜΜΥ ΕΜΠ,αν δεν ανηκεις σε ειδικη κατηγορια, λιγο δυσκολο...:/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Πιστεύεις πως όσοι δε γράψανε 19+ δεν έστρωσαν κώλο?Το μηνυμά σου ήταν τελείως άκυρο.Οπότε μην εκπλήσσεσαι για το μήνυμα που έλαβες.

Δεν έστρωσαν όσο χρειάστηκε. Και δεν εκπλήσσομαι. Είναι λογικό κάποιος που δεν έγραψε καλά να πετάει χολή και να του φταίνε όλοι και όλα. Ούτε με μίσος μιλάω ούτε με τίποτα. 13608 είχα γράψει πριν 2 χρόνια, σε μία χρονιά που κανένας δεν ήξερε που θα πάνε οι βάσεις, και είχα περάσει ένα καλοκαίρι μαύρο, διαβάζοντας ξανά φυσική και μαθηματικά κατεύθυνσης. Να καταλάβετε κάποια στιγμή ότι οι Πανελλήνιες είναι ένας διαγωνισμός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lilithenia

Νεοφερμένος

Η lilithenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
γεια σας, έβγαλα 10597 στο πρώτο πεδίο, θέλω πολιτικών επιστημών ρεθύμνου και ανήκω στην ειδική κατηγορία των πολυτέκνων που πέρσι είχε 9045. πιστεύετε το πιάνω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3v@Ki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η V for Vlammenh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
19300 !!!!!!!!!

ΜΑΘ ΚΑΤ 18.5
ΦΥΣ ΚΑΤ 18.4
ΜΑΘ ΓΕΝ 19.6
ΒΙΟΛ ΚΑΤ 18.7
ΧΗΜΕΙΑ 19.8
ΕΚΘΕΣΗ 18.7 (για αυτο ειμαι τοοοοοοσο περηφανη :) )

μπορω να πεθανω ευτυχισμενη!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Αχ βρε ζηλιάρικα, αχ!! Ας στρώνατε και εσείς κώλο να γράψετε 19+. :)
Δε νομίζω να ξέρεις ο καθένας πόσο διάβασε και προσπάθησε για τον κρίνεις με αυτόν τον τρόπο:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Solmyr

Δραστήριο μέλος

Ο Solmyr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 595 μηνύματα.
Έκθεση: 16.9
Μαθηματικά Γ.Π.: 19.9
Φυσική: 18.6
Βιολογία: 16.4
Μαθηματικά: 17.8
Χημεία: 17.9

2o/4o 18426
3o 18209

Υπάρχουν πιθανότητες να περάσω Ιατρική? Αν όχι πιάνω τουλάχιστον ΗΜΜΥ ΕΜΠ?

Έχεις βάλει στο μάτι τις σχολές με τα περισσότερα μόρια ε? :P Γιατί δε μπορώ να δω πως μπορούν να συνδεθούν η ιατρική με τους ημμυ.Όπως και να έχει...Για την Αθήνα(μιας και ανέφερες το ΕΜΠ) δύσκολα...Και οι 2 σχολές έχουν μεγάλη ζήτηση και δεν πιστεύω να πέσουν πολύ(δεν είμαι σίγουρος φυσικά).Ωστόσο μπορείς να πιάσεις ημμυ σε άλλη πόλη άνετα.Και για ιατρική...χμμ δε ξέρω...Όλοι λένε πως δε θα πέσουν πολύ οι βάσεις.Ωστόσο με λίγη τύχη και αν πέσουν γύρω στα 300+ μόρια,θα μπορέσεις να πιάσεις την ιατρική σε μια άλλη πόλη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HonoreDeBalzac

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο HonoreDeBalzac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βέλγιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 342 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SteliosIoa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SteliosIoa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 355 μηνύματα.
Δεν έστρωσαν όσο χρειάστηκε. Και δεν εκπλήσσομαι. Είναι λογικό κάποιος που δεν έγραψε καλά να πετάει χολή και να του φταίνε όλοι και όλα. Ούτε με μίσος μιλάω ούτε με τίποτα. 13608 είχα γράψει πριν 2 χρόνια, σε μία χρονιά που κανένας δεν ήξερε που θα πάνε οι βάσεις, και είχα περάσει ένα καλοκαίρι μαύρο, διαβάζοντας ξανά φυσική και μαθηματικά κατεύθυνσης. Να καταλάβετε κάποια στιγμή ότι οι Πανελλήνιες είναι ένας διαγωνισμός.

εχουμε το δικαιωμα να βγαζουμε οση χολη θελουμε...και επειδη δεν κρυβομαι πισω απο το δαχτυλακι μου εγραψα τις βαθμολογιες μου και τα μορια μου ειναι 16800 στο 3ο πεδιο...ο βαθμος αυος ειναι αξιοπρεπεστατος κατα την αποψη μου για τα φετινα θεματα...το αν στρωθηκαμε οσο χρειαστηκε ασε να το κρινουμε εμεις που ξερουμε καλυτερα...καλο καλοκαιρι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top