[Πανελλήνιες 2013] Αποτελέσματα βαθμολογιών

Πόσα μόρια συγκεντρώσατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 282)
  • 0-5000

    Ψήφοι: 2 0.7%
  • 5000-10000

    Ψήφοι: 7 2.5%
  • 10000-12000

    Ψήφοι: 14 5.0%
  • 12000-14000

    Ψήφοι: 21 7.4%
  • 14000-16000

    Ψήφοι: 49 17.4%
  • 16000-18000

    Ψήφοι: 67 23.8%
  • >=18000

    Ψήφοι: 67 23.8%
  • Δεν είμαι υποψήφιος

    Ψήφοι: 55 19.5%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΣΕ ΠΡΟΓΡΑΜ. ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ ΗΜ. 18.00
ΑΡΧΕΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧΕΙΡ. & ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΗΜ. 14.40
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΗΜ. 19.70
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ ΗΜ. 13.20
ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ ΗΜ. 17.30
ΦΥΣΙΚΗ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ ΗΜ. 14.90
Σύνολο 16.279 μόρια παίδες λέτε να περνάω πληροφορική ΕΚΠΑ(βάση 2012: 16.829)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SsS28

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SsS28 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 239 μηνύματα.
ισχύει. έχω δει όλου του σχολείου :Ρ όποιος έχει κάποια ευχέρεια στον προγραμματισμό ας φτιάξει ένα προγραμματάκι

Λες να βγαλω τα ποσοστα επιτυχιας σε καθε μαθημα αυριο, και να ψαχνονται απο το υπουργειο?

Γινετε :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.
ισχύει. έχω δει όλου του σχολείου :Ρ όποιος έχει κάποια ευχέρεια στον προγραμματισμό ας φτιάξει ένα προγραμματάκι

Σοβαρά τώρα; Δεν βάλατε κωδικό για να μπείτε;Ή με τον κωδικό που βάλατε πρώτη φορά μπορείτε αλλάζοντας κατά ένα νούμερο ας πούμε το url να δείτε και των άλλων παιδιών χωρίς να σας ξαναζητάει κωδικό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SsS28

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SsS28 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 239 μηνύματα.
Σοβαρά τώρα; Δεν βάλατε κωδικό για να μπείτε;Ή με τον κωδικό που βάλατε πρώτη φορά μπορείτε αλλάζοντας κατά ένα νούμερο ας πούμε το url να δείτε και των άλλων παιδιών χωρίς να σας ξαναζητάει κωδικό;

No, δεν ξαναζηταει κωδικο , μπορεις να δεις τους βαθμους ολων, οπως και των συμμαθητων σου. Ψησου να κανουμε προγραμματακι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gtaivpc

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Xen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 171 μηνύματα.
Σοβαρά τώρα; Δεν βάλατε κωδικό για να μπείτε;Ή με τον κωδικό που βάλατε πρώτη φορά μπορείτε αλλάζοντας κατά ένα νούμερο ας πούμε το url να δείτε και των άλλων παιδιών χωρίς να σας ξαναζητάει κωδικό;
το 2ο. απλα αλλαζεις το νουμερο στη url και τσουπ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angelic_soul

Νεοφερμένος

Ο angelic_soul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Satisfied?

Συγχαρητήρια κι από εμένα σε όλα τα παιδιά του iSchool. Εύχομαι να περάσει ο καθένας εκεί που θέλει!

Συγχαρητηρια μεσα απο τη καρδια μου φιλε.... Πες μου κατι ομως πως τους επιασες αυτους τους βαθμους; Ξεκινησα χθες θερινη και δινω του χρονου και θελω να πιασω αυτο το επιπεδο...

εκανες ιδαιτερα; γιατι οκ αρκετοι διαβαζουνε αλλα δεν πιανουνε αυτους τους βαθμους πως τους πιανετε ρε παιδια; Ποσες ωρες διαβαζες την ημερα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maniavas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μάνια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Σοβαρά τώρα; Δεν βάλατε κωδικό για να μπείτε;Ή με τον κωδικό που βάλατε πρώτη φορά μπορείτε αλλάζοντας κατά ένα νούμερο ας πούμε το url να δείτε και των άλλων παιδιών χωρίς να σας ξαναζητάει κωδικό;
To δεύτερο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Στεφανία Ζγ

Νεοφερμένος

Η Στεφανία Ζγ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 57 μηνύματα.
Απογοήτευση, τουλάχιστον. Του χρόνου θα τα δώσω όλα, το υπόσχομαι στον εαυτό μου αν και με καθυστέρηση :pfff:
Πολλά συγχαρητήρια σε όλους ανεξαρτήτως των αποτελεσμάτων. Ό,τι έγινε έγινε καλό καλοκαίρι να 'χουμε :)
Και προσοχή με το μηχανογραφικό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Δώστε κανένα url να το δω lol

Άκυρο το κατάφερα.

Επικοί εκεί στο υπουργείο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

noramiden

Νεοφερμένος

Η noramiden αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
εγώ εβγαλα 18.167 στο 3ο πεδιο. ομωσ στην βιολογια κατευθυνσης πηρα 17.8 . ενω ειμαι σιγουρη πως ειχα γραψει 19 για να καταλαβετε οτι εχω επιγνωση επειδη ξαναδωσα περσυ ειχα γραψει 18.8.που μπορω να απευθυνθω δεν ξερω τι να κανω ? οι λυσεις την ενωσης βιοεπιστημονων ηταν ιδιες με τις δικιες μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SsS28

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SsS28 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 239 μηνύματα.
Δώστε κανένα url να το δω lol

Άκυρο το κατάφερα.

Επικοί εκεί στο υπουργείο.

Ειναι τοσο εξυπνοι οι ατιμοι :) Εχουν και τις περιοχες/νησια με την σειρα, σε λιγο θα εχω δει τους βαθμους απο ολα τα Επτανησα λοοοοοοοοολ :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κατερω

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η κατερω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά και συγχαρητήρια σε όλους!
Εγώ πήγα καλά, καλύτερα του αναμενομένου με μόνη εξαίρεση χημεία, που είχα 7 μόρια διαφορά!
Και εκεί και στη φυσική, που είχα 9 μόρια διαφορά! Έλεος δηλαδή...

Έκθεση 87 88 (17.5)
Βιολ γεν 100 100 (20)
Μαθ Κατ 87 87 (17.4)
Φυσ Κατ 85 94 !!!!!!!!!! ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ! (17.9)
Βιολ Κατ 91 92 (18.3)
Χημ Κατ 83 90 απλα δε μπορω να βρω που εκοψε αλλα 7.... και το 90 λιγο μ φανηκε.. 92-93 περιμενα (17,3)

Σε 2ο/4ο: 18475
Σε 3ο: 18537

Ιατρική θέλω... Ελπίζω να μην ανέβουν οι βάσεις..... :/ και αν πέφτανε κιόλας να πιάνω καμια Κρήτη ακόμα καλύτερα.
Σε γενικές γραμμές νομίζω το ότι ήμουν σταθερή με έσωσε, δηλαδή σε όλα πάνω απο 17... η χημεία όμως μου έχει κάτσει εδώ.
Τέλος πάντων συγχαρητήρια σε όλους παιδιά!!!
Καλό καλοκαίρι...
:)

Θέλει κάποιος να το κάνει να μου πει αν βγάζει το ίδιο γιατί φοβάμαι μήπως λέω πολλά;;;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Ειναι τοσο εξυπνοι οι ατιμοι :) Εχουν και τις περιοχες/νησια με την σειρα, σε λιγο θα εχω δει τους βαθμους απο ολα τα Επτανησα λοοοοοοοοολ :whistle:

Αν μπορούσα να φτιάξω πρόγραμμα θα το έκανα! Θα σας είχα ότι στατιστικά θέλετε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Μόνο εμένα μου κολλάει ο σερβερ και δεν μπορώ να δω αυτό που λέτε? :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,801 μηνύματα.
Πώς γίνεται ξαφνικά όλοι όσοι έγραψαν καλά από θετικοτεχνολογικές ξαφνικά να θέλουν ιατρική και από θεωρητικές ξαφνικά να θέλουν νομική;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κατερω

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η κατερω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 210 μηνύματα.
παντα ετσι ηταν βρε. παντα ξαφνικα αυτοι που θελαν φυσικομαθηματικες της θετικης στην ιατρικη καταληγουν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gtaivpc

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Xen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 171 μηνύματα.
Μόνο εμένα μου κολλάει ο σερβερ και δεν μπορώ να δω αυτό που λέτε? :(
και σε μένα μου λέει error 500 και 502 μερικες φορές αλλά πριν μπορούσα κανονικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δρ. Σπίτης

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δρ. Σπίτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 195 μηνύματα.
Epic Fail για το υπουργείο με τα URL των αποτελεσμάτων.

Τώρα πάντως ο server φαίνεται να έχει πέσει (ελπίζω να μην βάλατε κάνα σκριπτάκι και ζητάει τους βαθμούς όλων των παιδιών ταυτόχρονα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πώς γίνεται ξαφνικά όλοι όσοι έγραψαν καλά από θετικοτεχνολογικές ξαφνικά να θέλουν ιατρική και από θεωρητικές ξαφνικά να θέλουν νομική;
Καποιος πριν ρώτησε αν πιάνει ιατρική και αν όχι πολυτεχνείο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SsS28

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SsS28 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 239 μηνύματα.
Μόνο εμένα μου κολλάει ο σερβερ και δεν μπορώ να δω αυτό που λέτε? :(

Δεν μου κολαει καθολου, απλως αλλαζεισ το URL πανω στην σελιδα , δεχεται αριθμους απο 00001 μεχρι πανω απο 100.000 , αφου τοσοι ειναι και οι μαθητες τριτης λυκειου, αμα καπιος δν εδινε πανελληνιες το γραφει, προηγμενα πραγματα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top