[Πανελλήνιες 2013] Αποτελέσματα βαθμολογιών

Πόσα μόρια συγκεντρώσατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 282)
  • 0-5000

    Ψήφοι: 2 0.7%
  • 5000-10000

    Ψήφοι: 7 2.5%
  • 10000-12000

    Ψήφοι: 14 5.0%
  • 12000-14000

    Ψήφοι: 21 7.4%
  • 14000-16000

    Ψήφοι: 49 17.4%
  • 16000-18000

    Ψήφοι: 67 23.8%
  • >=18000

    Ψήφοι: 67 23.8%
  • Δεν είμαι υποψήφιος

    Ψήφοι: 55 19.5%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Ανακοίνωση βαθμών Πανελλαδικών εξετάσεων. Μηχανογραφικά Δελτία 2013
Δελτίο Τύπου

Α. Ανακοίνωση βαθμών Πανελλαδικών εξετάσεων.

Β. Μηχανογραφικά Δελτία 2013



Α. Από το Υπουργείο Παιδείας γνωστοποιείται ότι οι βαθμοί των πανελλαδικών εξετάσεων των ΓΕΛ και ΕΠΑΛ-Β΄ θα ανακοινωθούν την Παρασκευή 21-6-2013 μετά τις 13:00 μ.μ. σε όλα τα Λύκεια της χώρας. Οι υποψήφιοι των Γενικών Λυκείων και ΕΠΑΛ-Β΄ θα μπορούν, μετά τις 13:00 μ.μ. της Παρασκευής, να βρίσκουν την βαθμολογία τους και στην ιστοσελίδα https://results.minedu.gov.gr πληκτρολογώντας τον 8-ψήφιο κωδικό τους και τους 4 αρχικούς χαρακτήρες από το επώνυμο, το όνομα, το πατρώνυμο και το μητρώνυμο του υποψηφίου σε κεφαλαίους ελληνικούς χαρακτήρες.

Οι βαθμοί των πανελλαδικών εξετάσεων των ΕΠΑΛ-Α΄ θα ανακοινωθούν στα μέσα της επόμενης εβδομάδας, ενώ οι βαθμοί των ειδικών μαθημάτων θα ανακοινωθούν περί τις αρχές Ιουλίου.

Β. Επίσης, αύριο Παρασκευή, στην ηλεκτρονική διεύθυνση www.minedu.gov.gr, αναρτώνται τα πρότυπα των Μηχανογραφικών Δελτίων των ΓΕΛ / ΕΠΑΛ-Β΄ και των ΕΠΑΛ-Α΄, ώστε οι υποψήφιοι να προετοιμάζονται για την ηλεκτρονική υποβολή. Επίσης, από την Παρασκευή 21-6-2013 ως και την Παρασκευή 28-6-2013, όσοι υποψήφιοι ΓΕΛ ή ΕΠΑΛ δεν απέκτησαν προσωπικό κωδικό ασφάλειας (password) ή δεν χαρακτηρίστηκαν ως υποψήφιοι ειδικών περιπτώσεων (πολύτεκνοι, τρίτεκνοι, κοινωνικά κριτήρια), πρέπει να προσέλθουν στο Λύκειό τους για την ολοκλήρωση των σχετικών διαδικασιών.

Από τα μέσα της επόμενης εβδομάδας, στην ηλεκτρονική διεύθυνση https://exams.minedu.gov.gr, όλοι οι υποψήφιοι θα μπορούν να υποβάλουν ηλεκτρονικά το μηχανογραφικό τους δελτίο και σε αποκλειστική προθεσμία που θα ανακοινωθεί.



Για το σχετικό δελτίο τύπου πατήστε εδώ.


Mια κοπιαστική χρονιά για όλους μας έφτασε στο τέλος της.Αύριο ένας μεγαλός όγκος αυτού του βάρους φεύγει από πάνω μας με τα αποτελέσματα των βαθμολογιών μας,και εδώ μπορούμε να μοιραστούμε τα αποτελέσματα μας και τα συναισθήματα μας για τις επιδόσεις μας,όπως κάθε χρόνο άλλωστε.Έτσι δεν θα επιβαρυνθεί και το τόπικ Πανελλήνιες 2013.

Θα ήθελα να ευχηθώ σε όλους τους συνυποψηφίους μου oλόψυχα ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ,και να θυμάστε οτι ανεξαρτήτως αποτελέσματος τίποτα δεν έχει κριθει!

Το τόπικ θα κλειδωθεί και θα ανοίξει αύριο μετά τις 09.00 το πρωί.Στο chat σήμερα το βράδυ θα ακολουθήσει ολονυχτία.Όποιος επιθυμεί ας προσέλθει. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Το θέμα ξεκλειδώθηκε. Καλά αποτελέσματα σε όλους παιδιά. :D
Προσέχετε τα off topic παιδιά, το θέμα αφορά τα σημερινά μας αποτελέσματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ThrilosG7-94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ThrilosG7-94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 174 μηνύματα.
Ο θεός να μας βοηθήσει μάγκες... Καλή επιτυχία σε όλους μας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akis95

Δραστήριο μέλος

Ο akis95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 535 μηνύματα.
Καλη τυχη σε ολους .........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sky'sTheLimit

Νεοφερμένος

Η Sky'sTheLimit αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
καλη επιτυχιαααααααα! και βγαλτε το τηλ απo τν πριζα γιατι αναμενεται να παρει φωτια απο τις κουτσομπολες που θα παρουν να ρωτησουν πως τα πηγατε! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Μέχρι τις 2 ωρα θα εχουμε καμια 100αρια που θα εχουνε γραψει πανω απο 18000 Χαρβαρντοκαταστασεις στο ischool!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Socrates ... 99

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σωκράτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
Ξεκίνησαν οι trollιές στη δημοσκόπηση ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sky'sTheLimit

Νεοφερμένος

Η Sky'sTheLimit αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Μέχρι τις 2 ωρα θα εχουμε καμια 100αρια που θα εχουνε γραψει πανω απο 18000 Χαρβαρντοκαταστασεις στο ischool!

εμ τι νομιζες..στο i-school μαζευονται τα μεγαλα μυαλα!χαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Ω, σήμερα βγαίνουν!? Καλή τύχη όντως, μάγκες.

Όταν έβγαιναν σε μας το 'χαμε πάρει σερί στο chat. Ε, κι επειδή οι servers τρόλαραν μέχρι κάποια ώρα το πρωί, πήγα για ύπνο και θα "ξυπνούσα μόλις θα 'βγαιναν", αυτό ήταν το σχέδιο τουλάχιστον.

Ξυπνάω μεσημεροαπόγευμα κι όλοι είχαν πλακώσει στο θέμα με τ' αποτελέσματα. Χειροκροτήματα, συγχαρητήρια, λίγες χριστοπαναγίες πιο κάτω, ξέρεις, αναμενόμενα πράγματα (είχαν βγει εδώ και ώρα). Οπότε πάω ξανά στο chat πριν πολυκαταλάβω τι είχε γίνει (δεν είμαι απ' τους πολύ έξυπνους αμέσως μόλις ξυπνήσω, yep, ούτε μετά, αλλά άλλη ιστορία αυτό) και με ρωτάνε. "Α, βγήκαν!? Πά' να δω."

Νομίζω τα τηλέφωνα μ' είχαν ξυπνήσει κι εμένα, οπότε ισχύει, κλείστε τις μαλακίες and always remember kids: whatever happens, stay classy. And troll whoever asks a bit. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mister No0ne

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Mister No0ne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
εά νταξει περα απο τα αστεια τωρα ποσοι ξερετε τι πηρατε????? ειμαι 1000000000000% οτι εχουν παρει φωτια τα τηλεφωνα απο γνωστους σε σχολεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ViPeRMiMiS

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο FA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 257 μηνύματα.
εά νταξει περα απο τα αστεια τωρα ποσοι ξερετε τι πηρατε????? ειμαι 1000000000000% οτι εχουν παρει φωτια τα τηλεφωνα απο γνωστους σε σχολεια

ναι σιγουρα πηραν φωτια..... :'( :'( :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Καλή μας τύχη. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skatoula14

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,102 μηνύματα.
Εμας τα αποτελεσματα εχουν παει σχολειο αλλα ειπαν θα τα βγαλουν κατα τις 12:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Εμας τα αποτελεσματα εχουν παει σχολειο αλλα ειπαν θα τα βγαλουν κατα τις 12:'(
Και εγώ τώρα πήρα τηλ στο σχολείο και αυτό με είπαν:/: Ποιος περιμένει τώρα 2 ώρες;:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mister No0ne

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Mister No0ne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
Εμας τα αποτελεσματα εχουν παει σχολειο αλλα ειπαν θα τα βγαλουν κατα τις 12:'(

καλα αμα τους πεις να στα πουν θα στα πουν.. αμα ειναι και κανας καθηγητης πιο οικειος σιγα τι ειναι να σου πουν 6-7 νουμερα... αμα δεν αντεχεις δηλαδη

Και εγώ τώρα πήρα τηλ στο σχολείο και αυτό με είπαν:/: Ποιος περιμένει τώρα 2 ώρες;:(

καλα???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.

skatoula14

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,102 μηνύματα.
τελικα βγαινουν τωρα στις 11!εγω εχω κλασει μεντες οποτε καλα εισαι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mister No0ne

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Mister No0ne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
Δεν κατάλαβα τι ρωτάς:P
ουπς αυτο πηγαινε σε αλλο ποστ.... βασικα απο ψυχολογια ηθελα να ρωτησω πως παμε

τελικα βγαινουν τωρα στις 11!εγω εχω κλασει μεντες οποτε καλα εισαι:P
αντε βρε... καλη επιτυχια! κοιτα μη μας στον τοπο την επομενη μιση ωρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
ουπς αυτο πηγαινε σε αλλο ποστ.... βασικα απο ψυχολογια ηθελα να ρωτησω πως παμε
Εγώ γενικά έχω νευριάσει γιατί με ξύπνησαν πιο νωρίς για να πάω και τελικά θα βγουν πιο αργά και εγώ τώρα είμαι στην αναμονή. -.-'

Αλλά νταξ ψυχραιμία πάνω από όλα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SilverLining

Νεοφερμένος

Η SilverLining αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Καλά η ιστοσελίδα έπεσε από τώρα θα τα φάμε τα λύσσακά μας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top