Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Να σας πω, όμως, χαλαρώστε!
Δεν είναι ανάγκη να πεθάνουμε και στο άγχος.
Μόνο και μόνο που μπαίνει ένα έρμο μέλος εδώ να διαβάσει, θα το στείλετε στον άλλο κόσμο πριν την ώρα του.
Την καταστροφή φέρατε.:pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 010239

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Eγω εχω μια ανησυχία οτι δεν συμπλήρωσα καλα το μηχανογραφικό μου και θα δω "δεν βρεθηκαν αποτελεσματα".Αν και ολα σωστα τα εκανα μου καρφωθηκε αυτο τωρα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Ήρεμα γιατί θα σας δείρω
:mastigio

Μην κάνετε σα πανικόβλητες γαλοπούλες που πάνε για καρατόμηση :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristin

Νεοφερμένος

Η χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Μην αγχωνεστε παιδια,λιγες ωρες εμειναν.Καλα αποτελεσματα σε ολους,και οσοι δεν κααφερατε να πιασατε την πρωτη σας επιλογη μην στεναχωριεστε...δεν ξερετε τι εκπληξεις μας φυλαει η ζωη!:D

υ.γ.:Αν ειναι κανενας για Γεωπονικο Αθηνας,ας με ρωτησει οτι θελει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Ήρεμα γιατί θα σας δείρω
:mastigio

Μην κάνετε σα πανικόβλητες γαλοπούλες που πάνε για καρατόμηση :P

Θέλουν να με αγχώσουν!
:cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
Ήρεμα γιατί θα σας δείρω
:mastigio

Μην κάνετε σα πανικόβλητες γαλοπούλες που πάνε για καρατόμηση :P

Μαλιστα κυρια Τσουφου:baby:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Ήρεμα γιατί θα σας δείρω
:mastigio

Μην κάνετε σα πανικόβλητες γαλοπούλες που πάνε για καρατόμηση :P
Γιατι αγριεψε τοσο αυτη??:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
Μόνο εγώ δεν αγχώνομαι σε αυτό το φορουμ;
Με κάνετε να νιώθω κάπως :redface:
Μακάρι να είχα και εγώ συγκεκριμένο στόχο,
να ήξερα τι θέλω...:'(
Στο άσχετο έδωσα, όπου περάσω, πέρασα :loltooth:

Μπορεί να μη σας νιώθω όλους εσάς που αγχώνεστε
αλλά πραγματικά μέσα από τη καρδιά μου σας το λέω,
ηρεμήστε, όσο μπορείτε ασχοληθείτε με κάτι άλλο,
τον γάιδαρο τον φάγατε ρε παιδιά, η ουρά σας έμεινε :worry:

Πάρτε και μια αγκαλίτσα όλα σας :group:


:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.Blonde

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Aυτο με τα λαθος μηχανογραφικα,φυσικα το απευχομαι σε καθενα και καθεμια ξεχωριστα,αλλα στην Ελλαδα εχει πολλες πιθανοτητες να συμβει δυστυχως.Περσι ηταν πολλες οι περιπτωσεις παιδιων που περασαν σε ακυρες σχολες,κυριως ομως λογω της αγνοιας τους στην υποβολη ηλεκτρονικου μηχανογραφικου.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Αύριο!!!!!!!!!! : ) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Aυτο με τα λαθος μηχανογραφικα,φυσικα το απευχομαι σε καθενα και καθεμια ξεχωριστα,αλλα στην Ελλαδα εχει πολλες πιθανοτητες να συμβει δυστυχως.Περσι ηταν πολλες οι περιπτωσεις παιδιων που περασαν σε ακυρες σχολες,κυριως ομως λογω της αγνοιας τους στην υποβολη ηλεκτρονικου μηχανογραφικου.:/:

Για πες μου, πως μπορείς να κάνεις λάθος στο μηχανογραφικό?

Στο 1 βάζεις την σχολή που θες πιο πολύ.

Στο 2 την επόμενη.

Και αυτό συνεχίζεται μέχρι όπου θες. Πως μπορεί κάποιος να πέρασε σε άκυρη σχολή? Την έβαλε πρώτα? Τόσο ηλίθιο ήταν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Καλη μας τυχη. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Για πες μου, πως μπορείς να κάνεις λάθος στο μηχανογραφικό?

Στο 1 βάζεις την σχολή που θες πιο πολύ.

Στο 2 την επόμενη.

Και αυτό συνεχίζεται μέχρι όπου θες. Πως μπορεί κάποιος να πέρασε σε άκυρη σχολή? Την έβαλε πρώτα? Τόσο ηλίθιο ήταν?
Στην περίπτωση που το σχολείο έκανε τους κωδικούς των υποψηφίων και όχι οι ίδιοι υποψήφιοι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Στην περίπτωση που το σχολείο έκανε τους κωδικούς των υποψηφίων και όχι οι ίδιοι υποψήφιοι:P

Στο σχολείο τους έκανα και εγώ :( Τώρα με άγχωσες!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Στο σχολείο τους έκανα και εγώ :( Τώρα με άγχωσες!!
Δεν κατάλαβες, νομίζω:P

Εννοώ ότι σε κάποια σχολεία, το σχολείο δημιούργησε τους προσωπικούς κωδικούς των υποψηφίων (τους κωδικούς του μηχανογραφικού), παρόλο που η εγκύκλιος έλεγε ότι οι υποψήφιοι είναι προσωπικά υπεύθυνοι για τους κωδικούς τους. Έτσι, λοιπόν, κάποιος μαθητής του σχολείου θα μπορούσε να υποβάλλει το μηχανογραφικό ενός συμμαθητή του, αν κατάλαβε το μοτίβο των κωδικών που έδωσε το σχολείο.

Σενάριο για serial, αλλά ίσως υπάρχει πιθανότητα να έγινε;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Έλεος. Το μηχανογραφικό αφού οριστικοποιηθεί δε μπορεί να το πειράξει κανείς.
Από τη στιγμή που ο ίδιος ο υποψήφιος πάτησε οριστικοποίηση, τότε δε μπορεί να κάνει τίποτα κανένας.

Ό, τι νά' ναι για ακόμη μια φορά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
ελαααααααααααααααα ηρεμιααα θελω!!ολα καλα θα πανε....δε θα πεθαν ουμε κιολασ για τισ βασεισ 2012:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
ελαααααααααααααααα ηρεμιααα θελω!!ολα καλα θα πανε....δε θα πεθαν ουμε κιολασ για τισ βασεισ 2012:P
Δεν θα πεθάνουμε, απλώς θα αγχωθούμε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Παιδια αριθμο πρωτοκολλου η πως σκατα λεγεται αυτος ο αριθμος που σας εβγαλε οταν πατησατε οριστικοποιηση το πηρατε??Αν το πηρατε ειστε τζι τζι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cham

Νεοφερμένος

Ο cham αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 57 μηνύματα.
https://results.minedu.gov.gr/ εδω θα δω τα αποτελεσματα?? γιατι τωρα δν εχει καμια σχετικη στυλη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top