Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Χαλαραααααα ρε παιδιά. Ας απολαύσουμε το σαββατοκύριακο τουλάχιστον!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

άντζυ

Δραστήριο μέλος

Η άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 651 μηνύματα.
Όσο γρήγορα πέρασε ο καιρός απ'τον περασμένο Ιούνιο του 2011 που ξεκινήσαμε την προετοιμασία μέχρι της πανελλήνιες, έτσι γρήρορα θα περάσουν κ οι μέρες μέχρι τη Δευτέρα..! Αντέξαμε έναν ολόκληρο χρόνο..στις 3 μερούλες θα κολλήσουμε..!!:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Όσο γρήγορα πέρασε ο καιρός απ'τον περασμένο Ιούνιο του 2011 που ξεκινήσαμε την προετοιμασία μέχρι της πανελλήνιες, έτσι γρήρορα θα περάσουν κ οι μέρες μέχρι τη Δευτέρα..! Αντέξαμε έναν ολόκληρο χρόνο..στις 3 μερούλες θα κολλήσουμε..!!:hehe:

oντως εγω θα βγω κατα τις 6 κ μετα αυριο το πρωι ξανα σπιτι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
3 μερες σαν νερακι θα περασουν γι'αυτο να ειστε σιγουροι!Και η Δευτερα οποιο κ αν ειναι το αποτελεσμα εχω την αισθηση θα μας φανει αιωνας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

βασιλική22

Νεοφερμένος

Η βασιλική22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 118 μηνύματα.
εγω δεν εχω αγχος,εχω ομως αγωνια για το πως θα τα εχω παει(οπως οι περισσοτεροι αλλωστε!)
νομιζω οτι δε θα περασει το σ/κ!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^natasa666^

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
δεν θελω να ερθει η Δευτέρα.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninio

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ninio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 129 μηνύματα.
αχ παιδια ειδικα εμεις της θεωρητικης που ειναι πιο δυσκολο να υπολογισουμε το βαθμο με ακριβεια εχουμε ενα αγχος παραπανω...ευχομαι σε ολους καλα αποτελεσματα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Παντα υπαρχουν οι υπολογιστες μοριων για αυτο το σκοπο.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Παντα υπαρχουν οι υπολογιστες μοριων για αυτο το σκοπο.;)
Νομιζω πως εννοει οτι δεν μπορει να υπολογισει ποσο τον εχει ο βαθμολογητης!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Παντα υπαρχουν οι υπολογιστες μοριων για αυτο το σκοπο.;)
Εννοεί ότι δεν μπορούμε πριν βγούν τα μόρια να υπολογίσουμε πως ακριβώς έχουμε πάει....γιατί είναι δύσκολο να πουμε πόσο πήραμε ακριβώς ιστορία, λογοτεχνία ας πούμε....;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Εννοεί ότι δεν μπορούμε πριν βγούν τα μόρια να υπολογίσουμε πως ακριβώς έχουμε πάει....γιατί είναι δύσκολο να πουμε πόσο πήραμε ακριβώς ιστορία, λογοτεχνία ας πούμε....;)
Λογω βαθμολογητων...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πανσέληνος

Δραστήριο μέλος

Η Πανσέληνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 609 μηνύματα.
Εμένα με τρώει πολύ η έκθεση...είμαι πολύ περίεργη να δω πόσο πήρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,415 μηνύματα.
Εμένα με τρώει πολύ η έκθεση...είμαι πολύ περίεργη να δω πόσο πήρα...

Οντως η έκθεση και εμένα με καίει περισσότερο απ' όλα. Η περίληψη θα με κάψει πιστεύω. Στα άλλα δε βρήκα κάτι λάθος :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Πφφφ,κι εμένα τελευταία με φοβίζει η Έκθεση...Επειδή λίγο πολύ στα άλλα ξέρω πού κυμαίνομαι κι έτσι έχω υπολογίσει τα μόριά μου,φοβάμαι μήπως κανένας απρόσμενος βαθμός στην Έκθεση με ρίξει από κει που δεν το περιμένω...Κι απ' την άλλη,θυμάμαι ότι όταν βγήκα απ' την Έκθεση,είχα ένα χαμόγελο μέχρι τ' αυτιά!Αισθανόμουν ότι είχα πάει πολύ καλά!!Και μετά,μόλις είδα τις γενικές αντιδράσεις,σκέφτηκα "Δύο σενάρια παίζουν:Ή είσαι τόσο γαμάτη που έγραψες,παρά τη δυσκολία,ή είσαι τόσο χαζή που έπεσαν παλούκια,δεν έγραψες καλά και δεν το 'χεις καταλάβει κιόλας!":P...Πφφφ,θα με φάει η αγωνία ως τη Δευτέρα τελικά,και δεν το περίμενα!:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PSholic_xD

Νεοφερμένος

Ο PSholic_xD αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Από προσωπική εμπειρία,σας προτείνω να κρατάτε μικρό καλάθι μέχρι τη Δευτέρα,γιατί δεν έρχονται πάντα τα πράγματα όπως τα υπολογίζουμε.
Πέρυσι έλεγα 92-95 Βιολογία κατ.,94 Α βαθμολογητής,84 ο Β βαθμολογητής.
Χημεία κατ. υπολόγιζα 93-95,92 ο Α βαθμολογητής,80 ο Β...
Στο 1ο μάθημα (επειδή κοίταξα τα αποκόμματα) σε 2-3 ασκησούλες,ενώ ο ένας βαθμολογητής μου είχε βάλει όλα τα μόρια,ο δεύτερος μου έβαλε τα μισά.
Στη Χημεία από την άλλη,είδα τη μεγαλύτερη κουλαμάρα που είχα ακούσει τουλάχιστον μέχρι τότε για τις πανελλαδικές (για να μην πω και μέχρι σήμερα).0 (μηδέν...πώς το λένε,zero!)/14 ο δεύτερος βαθμολογητής στο διάγραμμα στο Γ1 που το είχα λύσει...okay... :P
Ευτυχώς δεν είμαι και από τα άτομα που ανοίγονται,οπότε πέρυσι (όπως και φέτος) απαντούσα με φράσεις του τύπου "Καλά","Θα δείξει..." κλπ κλπ.
Αν σας ρωτάνε πως τα πήγατε,ΜΗΝ απαντάτε με μόρια πριν βγουν οι βαθμοί.Πολύ πιθανό (το πιθανότερο) να πέσετε μέσα.Απλά επειδή υπάρχουν και περιπτώσεις γκαντέμηδων (Εγώ φερ' ειπείν! xD),όπως προείπα...μικρό καλάθι! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Από προσωπική εμπειρία,σας προτείνω να κρατάτε μικρό καλάθι μέχρι τη Δευτέρα,γιατί δεν έρχονται πάντα τα πράγματα όπως τα υπολογίζουμε.
Πέρυσι έλεγα 92-95 Βιολογία κατ.,94 Α βαθμολογητής,84 ο Β βαθμολογητής.
Χημεία κατ. υπολόγιζα 93-95,92 ο Α βαθμολογητής,80 ο Β...
Στο 1ο μάθημα (επειδή κοίταξα τα αποκόμματα) σε 2-3 ασκησούλες,ενώ ο ένας βαθμολογητής μου είχε βάλει όλα τα μόρια,ο δεύτερος μου έβαλε τα μισά.
Στη Χημεία από την άλλη,είδα τη μεγαλύτερη κουλαμάρα που είχα ακούσει τουλάχιστον μέχρι τότε για τις πανελλαδικές (για να μην πω και μέχρι σήμερα).0 (μηδέν...πώς το λένε,zero!)/14 ο δεύτερος βαθμολογητής στο διάγραμμα στο Γ1 που το είχα λύσει...okay... :P
Ευτυχώς δεν είμαι και από τα άτομα που ανοίγονται,οπότε πέρυσι (όπως και φέτος) απαντούσα με φράσεις του τύπου "Καλά","Θα δείξει..." κλπ κλπ.
Αν σας ρωτάνε πως τα πήγατε,ΜΗΝ απαντάτε με μόρια πριν βγουν οι βαθμοί.Πολύ πιθανό (το πιθανότερο) να πέσετε μέσα.Απλά επειδή υπάρχουν και περιπτώσεις γκαντέμηδων (Εγώ φερ' ειπείν! xD),όπως προείπα...μικρό καλάθι! ;)
Wtf???Αλήθεια,δε χρειαζόταν αυτό τώρα...:(:(:(:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PSholic_xD

Νεοφερμένος

Ο PSholic_xD αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Wtf???Αλήθεια,δε χρειαζόταν αυτό τώρα...:(:(:(:eek:

Βασικά σκοπός μου δεν ήταν να αγχώσω,αλλά τώρα που το ξαναδιάβασα αγχώθηκα και ο ίδιος! :S
Από παιδαγωγική άποψη,απέτυχε παταγωδώς το μήνυμά μου! xP
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Παιδιά δεν χρειάζεται μέτρο στις αντιδράσεις σας. Ούτε άγχος ούτε υπερβολικός ενθουσιασμός....!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Απλά αναμένουμε μέχρι τη Δευτέρα παιδιά.Εκει θα τελειώσουν τα ψέματα μια και καλή. Θετική σκέψη να δούμε και ότι ήταν να γίνει,έγινε....
Αυτή τη στιγμή οι βαθμολογίες μας ταξιδεύουν με τα πόρτα πόρτα των ΕΛΤΑ.Αρα τώρα μόνοι όσοι έχουν μέσο στο υπουργείο μπορούν να τα δουν.

Αν και εγώ προσωπικά φέτος δεν άκουσα κανένα παιδι που να να μάθε απο μέσο...:hmmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top