Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Κι εγώ το ίδιο έπαθα στη Βιολογία Κατ... Ώσπου στο δρόμο είπα από μέσα μου "Θα πάω και θα τους απαυτόσω" κι ανέβηκε το ηθικό. Μόλις είδα τα θέματα οι απαντήσεις ήρθαν αμέσως στο μυαλό...

Αυτο το επαθα και εγω και δεν το περιμενα!

Ρε παιδιά. Μόνο εγώ δε μπορώ να συγκεντρωθώ πολύ, επειδή τελειώνουμε;:redface:
Σε καμια περιπτωση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Ρε παιδιά. Μόνο εγώ δε μπορώ να συγκεντρωθώ πολύ, επειδή τελειώνουμε;


Concentrate Concentrate Concentrate Concentrate
Concentrate Concentrate Concentrate Concentrate
Concentrate Concentrate Concentrate Concentrate
This is the fucking last day,i cant concentrate
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
12 Σεπτέμβρη θα ακούσουμε για τελευταία φορά το πρώτο κουδούνι του αγιασμού.Η προετοιμασία των περισσότερων έχει ξεκινήσει νομίζω από το καλοκαίρι ή αν όχι ξεκινάει σιγά-σιγά.
Το ταξίδι στο κόσμο της Δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης φέτος θα φτάσει στο τέλος.

Η αντίστροφη μέτρηση ξεκίνησε.Καλό διάβασμα,καλή υπομονή και επιμονή.Τέλος ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!:D

Προσδεθείτε!Έτοιμοι;:clapup:ΞΕΚΙΝΑΜΕ!!!;)
Ποτε ημασταν στην πρωτη σελιδα και κοιτουσαμε αυτο το ποστ και ημασταν ψαρακες και αγχωμενοι για το τι θα αντιμετωπισουμε και ποτε τελικα αυτη η γενια του 94 θα μεινει στην ιστορια επειδη δειξαμε καρδια θαρρος πεισμα και επιμονη και παρολα τα μπουρδελα τους καταφεραμε και ανταπεξιλθαμε!Συγχαρητηρια σε ολους σας.Αυριο ειναι μια μεγαλη μερα αν οχι για ολους σχεδον για ολους.Το αξιζατε.Χαρειτε το.Χαρηκα που συνεργαστηκα μιλησα εζησα μαζι σας.Θα τα πουμε απο κοντα σε καποια σχολη τον σεπτεμβρη.Καλη επιτυχια για αυριο και καληνυχτα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Τελικά είχαν δίκαιο όσοι έλεγαν ότι ο καιρός θα φύγει τόοσο γρήγορα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Ποτε ημασταν στην πρωτη σελιδα και κοιτουσαμε αυτο το ποστ και ημασταν ψαρακες και αγχωμενοι για το τι θα αντιμετωπισουμε και ποτε τελικα αυτη η γενια του 94 θα μεινει στην ιστορια επειδη δειξαμε καρδια θαρρος πεισμα και επιμονη και παρολα τα μπουρδελα τους καταφεραμε και ανταπεξιλθαμε!Συγχαρητηρια σε ολους σας.Αυριο ειναι μια μεγαλη μερα αν οχι για ολους σχεδον για ολους.Το αξιζατε.Χαρειτε το.Χαρηκα που συνεργαστηκα μιλησα εζησα μαζι σας.Θα τα πουμε απο κοντα σε καποια σχολη τον σεπτεμβρη.Καλη επιτυχια για αυριο και καληνυχτα!!!

Του 93' δεν είσαι ρε φίλε; Μας κοροϊδεύεις ναούμ;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Σαν να ναι σημερα θυμαμαι την ωρα που εγραφα εκεινο το πρωτο ποστ,γεματος ονειρα,φιλοδοξιες και αγωνια για αυτη τη χρονια.

Για μενα ηταν περιπετειωδης.Ας ελπισουμε να μας αφησει ολους μια ευχαριστη αισθηση στο τελος και να δικαιωθουν οι κοποι μας.

Το καλοκαιρι συναντηση Σαλονικα επιβαλλεται!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Και εγώ γεμάτος όνειρα ήμουν αλλά τώρα πια δεν έμεινε τίποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Του 93' δεν είσαι ρε φίλε; Μας κοροϊδεύεις ναούμ;:P
Του 93 ειμαι αλλα ειμαι εδω στο 94 αντεεεε μουρμουρη!Παρε το σαν κοπλιμεντο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Ποτε δεν παυουμε να ελπιζουμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
αντε να περασουν οι επομενες 14 ωρες και μετα δε με νοιαζει τπτ....:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Αυτο το θεματακι,για οσους τουλαχιστον εγραφαν καθημερινα,αποτελει ενα γαματο χρονολογιο-ημερολογιο :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Ας τα κάνουμε βιβλίο!
Εγώ παραχωρώ τα copyrights μου σε αυτό το θέμα πάντως:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Έχει σπάσει κάθε ρεκόρ. Το περσινό είχε 420 σελίδες και έκλεισε τέλος Αυγούστου! Γεμίζουμε άνετα 700 σελίδες μέχρι τότε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
Αυτο το θεματακι,για οσους τουλαχιστον εγραφαν καθημερινα,αποτελει ενα γαματο χρονολογιο-ημερολογιο :P :P
καλα εγω οταν βλεπω καποια μνμ μου σκαω στα γελια:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Nα φτάσουμε τις 1000.:sly:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Ας τα κάνουμε βιβλίο!
Εγώ παραχωρώ τα copyrights μου σε αυτό το θέμα πάντως

Εκλεισε,e-book θα γινει ;)
:hehe:

καλα εγω οταν βλεπω καποια μνμ μου σκαω στα γελια

Θα τα βλεπουμε και θα αναπολουμε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αυριο σε χημεια και αεππ προβλεπω βατα θεματα και βαθμολογικη ανοδο αρκετων υποψηφιων .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
tomorrow is the last DAY OHHHH yeahhhhhhhh babeeeeeee
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Σιγά ρε παιδιά, εδώ είναι το ischool, και θα μεγαλώνει συνεχώς. Θα γράφουμε σαν φοιτητές (όσοι περάσουν), θα τρολλάρουμε αυτούς που δίνουν πανελλήνιες και θα δίνουμε συμβουλές στα μικρά.

Αυριο σε χημεια και αεππ προβλεπω βατα θεματα και βαθμολογικη ανοδο αρκετων υποψηφιων .

Φάε τη γλώσσα σου, θέλουμε δύσκολες ασκήσεις στο ΑΕΠΠ γιατί είμαστε μαζόχες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top