Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

DrEaMErOus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DrEaMErOus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 187 μηνύματα.
κανένα θέμα που η λύση του θα πιάνει όλο το τετράδιο τους βλεπω να βάζουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
Ανετότατα
Εδώ τη Βιολογία προλάβαμε σε μια μέρα, στη Χημεία θα κολλήσουμε...


Βλέπω οι Τεχνολόγοι λέτε για το ΑΕΠΠ
Εσάς θα σας βάλουν να φτιάχνεται παιχνίδια κι εμάς Ρυθμιστικά Διαλύματα...
Φαίνεται η ανωτερότητα της Επιστήμης μας... :P
τελικά την αφήνω για αύριο...
Δεν ξέρω αλλά ακόμη και με τη σημερινή χαρά που πήρα
έχω φθάσει πλέον στα όρια μου, δεν αντέχω άλλο! :redface: Πήγα να ξεκινήσω, αλλά διάβαζα και δεν κατάλαβαινα τι διάβαζα.
Θα αφήσω για αύριο την τελευταία προσπάθεια :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariospaok4

Νεοφερμένος

Ο Μαριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Παιδια , κυριως αποφοιτοι που εχεται και εμπειρια , ο χρονος στο αεππ ειναι αρκετος για να ανταποκριθει ο μαθητης στα θεματα ??? Διοτι τωρα που κοιταω προηγουμενα θεματα πανελλαδικων με φαινονται πολλα !!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Ο χρόνος είναι υπεραρκετός, και σε αυτό συμφωνούν οι περισσότεροι μαθητές. Μόνο στις επαναληπτικές που βάζουν πιο δύσκολα σου παίρνει παραπάνω χρόνο, αλλά και πάλι δε νομίζω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariospaok4

Νεοφερμένος

Ο Μαριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Ο χρόνος είναι υπεραρκετός, και σε αυτό συμφωνούν οι περισσότεροι μαθητές. Μόνο στις επαναληπτικές που βάζουν πιο δύσκολα σου παίρνει παραπάνω χρόνο, αλλά και πάλι δε νομίζω.

αα ωραια :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Προλαβαίνω να βγάλω αύριο 12 κείμενα στα λατινικά;
Απο μεταφράσεις/γραμματική/συντακτικό είμαι ΟΚ. Κυρίως ρωτάω αν προλαβαίνω να βγάλω τις προτάσεις, τις αναλύσεις μετοχών, τους υποθετικούς λόγους και τους πλάγιους λόγους απο τα 12 τελευταία κείμενα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Παιδια , κυριως αποφοιτοι που εχεται και εμπειρια , ο χρονος στο αεππ ειναι αρκετος για να ανταποκριθει ο μαθητης στα θεματα ??? Διοτι τωρα που κοιταω προηγουμενα θεματα πανελλαδικων με φαινονται πολλα !!!:)

Ο χρόνος είναι υπεραρκετός, και σε αυτό συμφωνούν οι περισσότεροι μαθητές. Μόνο στις επαναληπτικές που βάζουν πιο δύσκολα σου παίρνει παραπάνω χρόνο, αλλά και πάλι δε νομίζω.

Βασικα εξαρτατε απο τα θεματα και απο τον καθε μαθητη.
Εγω οταν εδωσα (το 2010) αν και ειχαμε ευκολα θεματα, επειδη ητανε το μονο μαθημα στο οποιο ειμουν διαβασμενος ηθελα να δωσω ενα τελειο γραπτο για να παρω 100/100 (τελικα πειρα 97). Λογο αυτης της προσπαθειας το πηγα ηρεμα, εγραψα ολοκληρες τις λυσεις στο προχειρο και τις μετεφερα μετα στο καλο με πολυ προσεκτικα γραμματα κλπ, και μου περισεψαν 10 λεπτα περιπου.
Οπως ειδα τα θεματα του 2011 μου φανηκαν αρκετα, σε αντιστοιχη περιπτωση δεν θα ειχα τοση ανεση απο αποψης χρονου, θα μπορουσα μεν να τα λυσω αλλα δεν θα εκανα ολη την δουλεια 2 φορες.

Ενας μαθητης ομως που δεν εχει εξικοιωση και πρεπει να σκευτει λιγο παραπανω και να δοκιμασει 1-2 κολπα για να πετυχει καποια επαναληψη η επιλογη ισως να ζοριστει λιγο απο αποψης χρονου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Porcia+Brutus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Porcia+Brutus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 381 μηνύματα.
Προλαβαίνω να βγάλω αύριο 12 κείμενα στα λατινικά;
Απο μεταφράσεις/γραμματική/συντακτικό είμαι ΟΚ. Κυρίως ρωτάω αν προλαβαίνω να βγάλω τις προτάσεις, τις αναλύσεις μετοχών, τους υποθετικούς λόγους και τους πλάγιους λόγους απο τα 12 τελευταία κείμενα. :)

Ανετότατα νομίζω! 1 ώρα (και πολύ λέω για κάποια ευκολάκια όπως το 44) να βάλεις το κείμενο 12 ώρες θες. Που δεν θα οσυ πάρει 1 ώρα, αλλά τεσπα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ntele7(Νικος)

Νεοφερμένος

Ο ntele7(Νικος) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πατήσια (Αττική). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Αν μπορεί κανείς να μου δώσει τα σοσάκια της θεωρίας του ΑΕΠΠ θα ήμουν ευγνώμων :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Μπορει κανεις να μου ριξει ενα κατακεφαλο μπας και γυρισω στο βιβλιο???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Porcia+Brutus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Porcia+Brutus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 381 μηνύματα.
Αν μπορεί κανείς να μου δώσει τα σοσάκια της θεωρίας του ΑΕΠΠ θα ήμουν ευγνώμων :)

Έτσι πώς το πάνε φέτος σε όλα τα μαθήματα με θεωρία (πχ εμάς εισαγωγές αρχαία, ιστορία, λγοτεχνία) διάβασε καλύτερα τα αντισοσ και τα αντιαναμενόμενα, γιατί αυτά βάζουν.

23 ώρες 29 λεπτά για Καικιλία και cerva alba eximiae pulchritudinis...mortua est!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Έτσι πώς το πάνε φέτος σε όλα τα μαθήματα με θεωρία (πχ εμάς εισαγωγές αρχαία, ιστορία, λγοτεχνία) διάβασε καλύτερα τα αντισοσ και τα αντιαναμενόμενα, γιατί αυτά βάζουν.

23 ώρες 29 λεπτά για Καικιλία και cerva alba eximiae pulchritudinis...mortua est!
Αν παραπονιεστε εσεις (της θεωρητικης), φαντασου εμεις τι θα επρεπε να λεμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ntele7(Νικος)

Νεοφερμένος

Ο ntele7(Νικος) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πατήσια (Αττική). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
δεν αντέχω άλλο διάβασμα φτάνει! :cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Porcia+Brutus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Porcia+Brutus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 381 μηνύματα.
Αν παραπονιεστε εσεις (της θεωρητικης), φαντασου εμεις τι θα επρεπε να λεμε...

Έλα πρώτα να δεις τους βαθμούς της Θεωρητικής και μετά το ξανασυζητάμε......


δεν αντέχω άλλο διάβασμα φτάνει! :cry_x:

+100000!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Έλα πρώτα να δεις τους βαθμούς της Θεωρητικής και μετά το ξανασυζητάμε......

Εννοω πως σας εχουν βαλει σχετικα βατα πραγματα... Οχι τρελα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Μα καλα μονο εγω ειμαι αυτος που δεν θελει δεν μπορει δεν συγκεντρωνεται να διαβασει επειδη εχει μεινει μια μερα και ανυπομονω να περασει??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Όχι. Εχτές δεν διάβασα τίποτα, σήμερα θα κάνω ένα ξεσκόνισμα λογικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Μα καλα μονο εγω ειμαι αυτος που δεν θελει δεν μπορει δεν συγκεντρωνεται να διαβασει επειδη εχει μεινει μια μερα και ανυπομονω να περασει??
Οχι, δυστυχως ή ευτυχως ειμαστε πολλοι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Porcia+Brutus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Porcia+Brutus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 381 μηνύματα.
Εννοω πως σας εχουν βαλει σχετικα βατα πραγματα... Οχι τρελα...

Αυτό ακριβώς εννοώ. Οτι όσο πιο εύκολα τόσο χειρότερα για μας.
Εδώ ιστορία κατεύθυνσης χθες που έβαλαν χιλιοκαμμένα κομμάτια και αντι-αντι-αντισος πολλά απ' αυτά, ήδη έχουν αρχίσει οι βαθμολογητές και λένε τρελά πρόαγματα! Πχ χρειαζόταν και η από πάνω παράγραφος ή η από κάτω ή μία ακόμη πρόταση κλπ, με αποτέλεσμα και σωστά να τα έχουμε γράψει, με αυτή την λογική να εμφανίζονται σε ένα γραπτό του 100 σχεδόν, ελλείψεις της τάξης των 8-10 μονάδων.
Αρχαία ένας στους δύο δεν είχε διαβάσει το γνωστό, οπότε κατ ευθείαν πάει για κάτω από 10....
Λογοτεχνία θα γίνει της Φουκουσίμα, ως συνήθως, με 40% αναβαθμολογήσεις.
ΜΑθηματικά υπάρχει περίπτωση να σου πουν ότι 1+2=4????????
Ενώ ο φιλόλογος θα σου πει "στο Εθνικόν Κόμμα του Κούλη Μαυρομιχάλη που λέει το βιβλίο ότι δεν διέφερε από το ραλλικό κόμμα, έπρεπε να βάλεις και όλα όσα λέει για το ραλλικό κόμμα" δηλαδή 1 σελίδα απάντηση για ερώτηση 4 γραμμών βαθμολογούμενη με 5 μόρια.

Μα καλα μονο εγω ειμαι αυτος που δεν θελει δεν μπορει δεν συγκεντρωνεται να διαβασει επειδη εχει μεινει μια μερα και ανυπομονω να περασει??

Κι εγώ, δεν μπορώ άλλο. Κι έχω και Αοθ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Γω χαμένος για χαμένος είμαι οπότε διαβάζω από χόμπυ το τελευταίο-αγαπημένο μου μάθημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top