Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Bill_13

Νεοφερμένος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη) και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 111 μηνύματα.
Ψιλοξεπεράσαμε την πρώτη (μεγάλη) απογοήτευση μετά την απώλεια τη πρώτης επιλογής (ΗΜΜΥ ΑΠΘ) και μαζί και της δεύτερης (Μηχανολόγοι ΑΠΘ) εξαιτίας Φυσικής & Μαθηματικών. Εντωμεταξύ έχω πέσει σε παρέα όπου όλοι έχουν γράψει πάρα πολύ καλά (ειδικά ο ένας μετράει τέσσερα 20άρια μέχρι τώρα) και η απογοήτευση μεγαλώνει κι άλλο! Θέλουμε 20άρι ΑΕΠΠ μπας και γίνει καμιά εκπληξη των -800 μορίων στην ειδική κατηγορία (λέμε τώρα :P), αλλιώς ΗΜΜΥ Ξάνθης. Αλλά δεν αντέχεται να μένεις στην πόλη σου. Πφφ.

Ήθελα κάπου να τα πω, μη δίνετε σημασία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ntele7(Νικος)

Νεοφερμένος

Ο ntele7(Νικος) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πατήσια (Αττική). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Όταν λες όλη μέρα περίπου πόσες ώρες εννοείς γιατί δεν ξέρω αν αντέχω μετά από την τόση κούραση με το ΑΟΔΕ :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
παιδια θελω τη γνωμη σας ολοι μου ελεγαν οτι η οικονομια δεν σε βοηθαει στο 4ο πεδιο αλλα εγω τωρα που τα υπολογιζω μου δινει εως καο 500 μορια. τι λετε αφου δεν με ενδιαφερει τ 5ο βλακεια εκανα που δεν την πηρα ;

Δεν έκανες, αφού κερδίζεις μόρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Όταν λες όλη μέρα περίπου πόσες ώρες εννοείς γιατί δεν ξέρω αν αντέχω μετά από την τόση κούραση με το ΑΟΔΕ :/:

Πρώτα απ' όλα, πέσε κοιμήσου ένα 2ωρο να ξελαμπικάρεις.
Και το απόγευμα και αύριο το πρωί στρώσου.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ntele7(Νικος)

Νεοφερμένος

Ο ntele7(Νικος) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πατήσια (Αττική). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Πρώτα απ' όλα, πέσε κοιμήσου ένα 2ωρο να ξελαμπικάρεις.
Και το απόγευμα και αύριο το πρωί στρώσου.:D

έχω μάθημα οπότε δεν έχω επιλογή 4:30 με 6:00 οπότε μετά πρέπει να αρχίσω το διάβασμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fretoe

Δραστήριο μέλος

Ο fretoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 692 μηνύματα.
Όταν λες όλη μέρα περίπου πόσες ώρες εννοείς γιατί δεν ξέρω αν αντέχω μετά από την τόση κούραση με το ΑΟΔΕ :/:
Νομιζω θεωρια αεππ, λιγα πραγματα σου ζητανε, αντε κανενα ορισμο, ή να αναπτυξεις τιποτα αλλο. Το πολυ 5 σειρες η καθε απαντηση. Αν δωσεις προσοχη και τι ξερεις λιγο την θεωρια, πιστευω βγαινει ανετα. Αλλωστε δεν χρειαζεται να τα λες αυτολεξη οπως το ΑΟΔΕ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cham

Νεοφερμένος

Ο cham αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 57 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά πρώτη φορά γράφω στο site.Θα ήθελα να ρωτήσω αν πιστεύετε ότι μπορεί να βγει η ύλη της πληροφορικής,η θεωρία δηλαδή σε μία μέρα.:/

αμα ξερεις απο ασκησεις βγαινουν ευκολα μονο αναγνωση κανε δεν χρειαζεται να τα λες απεξω τυπου αοδε βγαινουν και μονα τους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
Συνάδελφοι της θετικής...
Βγαίνει η Χημεία μέσα σε μια μέρα;.... επειδή παιδιά προσπαθώ να διαβάσω
αλλά είμαι πολύ κουρασμένη και δεν μου μπαίνει τίποτα στο κεφάλι :(

θα προλάβω αύριο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαριαα χανια

Νεοφερμένος

Η μαριαα χανια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 110 μηνύματα.
εκτοσ βεβαια αν βγαλεις τα βασικα μονο που εδω που τα λεμε οι περισσοτεροι αυτο θα κανουν σου προτεινω αυτο ππου θα κανω και εγω αυριο ολο το πρωι θεωρια και μετα τελος ο,τι προλαβω ...και εγω τα εχω παιξει μετα το αοδε...μεταξυ μασ και εγω εχω ξεπερασει τα ορια μου δεν αντεχω αλλο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Συνάδελφοι της θετικής...
Βγαίνει η Χημεία μέσα σε μια μέρα;.... επειδή παιδιά προσπαθώ να διαβάσω
αλλά είμαι πολύ κουρασμένη και δεν μου μπαίνει τίποτα στο κεφάλι :(

θα προλάβω αύριο;

Νομίζω ναι, και εγώ αύριο θα κάνω μια σωστή επανάληψη! Εδώ πρόλαβα βιολογία μέσα σε μια μέρα...!! ;) Ξεκουράσου τώρα, καλό θα σου κάνει, αύριο θα έχεις πιο καθαρό μυαλό, το ίδιο και μεθαύριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.
Συνάδελφοι της θετικής...
Βγαίνει η Χημεία μέσα σε μια μέρα;.... επειδή παιδιά προσπαθώ να διαβάσω
αλλά είμαι πολύ κουρασμένη και δεν μου μπαίνει τίποτα στο κεφάλι :(

θα προλάβω αύριο;

ανετα :-)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aprosarmosto

Νεοφερμένος

Ο Aprosarmosto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΜΕΕΕΕΕΕ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΜΗΝ ΜΑΣΑΤΕ(δεν μπορω να το πιστεψω ενω επειδη δεινω δευτερη φορα θα ειναι διπλη γιορτη)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Edomustang

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
αν έχεις διαβάσει καλά όλη τη χρονιά βγαίνει και παραβγαίνει.. ένα εύκολο μάθημα έχουμε και εμείς..........(εκτός αν το δυσκολέψουν φέτος και αυτό)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ntele7(Νικος)

Νεοφερμένος

Ο ntele7(Νικος) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πατήσια (Αττική). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
εκτοσ βεβαια αν βγαλεις τα βασικα μονο που εδω που τα λεμε οι περισσοτεροι αυτο θα κανουν σου προτεινω αυτο ππου θα κανω και εγω αυριο ολο το πρωι θεωρια και μετα τελος ο,τι προλαβω ...και εγω τα εχω παιξει μετα το αοδε...μεταξυ μασ και εγω εχω ξεπερασει τα ορια μου δεν αντεχω αλλο!!

όταν λες τα βασικά τι εννοείς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eantas11

Νεοφερμένος

Ο eantas11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Ε 12 μορια επιανε περυσι η θεωρια του ΑΕΠΠ χωρις τα Σ-Λ .Μια προταση το καθενα ηταν η απαντηση αλλα δεν βλεπω τροπο να τα πεις με δικα σου λογια πρεπει να τα ξερεις ετσι οπως τα λεει το βιβλιο.Παντως υπαρχουν χρονιες που δεν εχουν βαλει καθολου ερωτησεις αναπτυξης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Η θεωρία του ΑΕΠΠ μπορει να κατανοηθεί, οπότε και να ειπωθεί με δικά μας λόγια, αρκεί βέβαια να πετυχαίνουμε πληρότητα-ακριβεια-σαφηνεια στην απαντησή μας. Μάλλον:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Guest 010239

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Η θεωρία του ΑΕΠΠ είναι μπορεί να κατανοηθεί, οπότε και να ειπωθεί με δικά μας λόγια, αρκεί βέβαια να πετυχαίνουμε πληρότητα-ακριβεια-σαφηνεια στην απαντησή μας. Μάλλον:D

Περιεκτικότητα ξέχασες.:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Περιεκτικότητα ξέχασες.:worry:
Μπα, και δυο σελίδες να έχουμε γράψει για να εξηγήσουμε το goto δε νομίζω να πειράζει ιδιαίτερα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Συνάδελφοι της θετικής...
Βγαίνει η Χημεία μέσα σε μια μέρα;.... επειδή παιδιά προσπαθώ να διαβάσω
αλλά είμαι πολύ κουρασμένη και δεν μου μπαίνει τίποτα στο κεφάλι :(

θα προλάβω αύριο;
Ανετότατα
Εδώ τη Βιολογία προλάβαμε σε μια μέρα, στη Χημεία θα κολλήσουμε...


Βλέπω οι Τεχνολόγοι λέτε για το ΑΕΠΠ
Εσάς θα σας βάλουν να φτιάχνεται παιχνίδια κι εμάς Ρυθμιστικά Διαλύματα...
Φαίνεται η ανωτερότητα της Επιστήμης μας... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ανετότατα
Εδώ τη Βιολογία προλάβαμε σε μια μέρα, στη Χημεία θα κολλήσουμε...


Βλέπω οι Τεχνολόγοι λέτε για το ΑΕΠΠ
Εσάς θα σας βάλουν να φτιάχνεται παιχνίδια κι εμάς Ρυθμιστικά Διαλύματα...
Φαίνεται η ανωτερότητα της Επιστήμης μας... :P



Μου φαινετε πειρες σοβαρα τα περι pac man και ναρκαλιευτη...!
Αυτο που θα μας βαλουν να κανουμε ειναι το προγραμμα που θα δεχετε τα δεδομενα και θα καταλιγει στα συμπερασματα, κανοντας πιο ευκολη την δικη σας δουλεια, ισως και αντικαθιστωντας σας! :P
(you asked for it)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top