Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
που ειναι το προγραμμα για το τιτσου;
Στο ομώνυμο θέμα(Βοηθεια απορίες στο ΑΕΠΠ)

Άσε qwerty, φέτος μάλλον θα πέσει βελτιστοποίηση προγράμματος. Θα μας δίνουν τον κώδικα του facebook και θα μας ζητούν να τον τροποποιήσουμε ώστε να αποκλείει αυτόματα όλα τα duckface.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Εγώ θέλω να βάλουν δύσκολα μεθαύριο. Παλούκια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fretoe

Δραστήριο μέλος

Ο fretoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 692 μηνύματα.
Οντως, αν θελουν, μπορουν να το δυσκολεψουν απιστευτα το μαθημα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Τρίλιζα έχει πέσει, ποδόσφαιρο έχει πέσει, μπάσκετ έχει στο βιβλίο, βόλλευ στο ΟΕΦΕ, τίτσου μας έφτιαξε ο Γιώργος...
Δεν αποκλείεται κιολας! Αλλά όχι πακμαν, μάλλον ναρκαλιευτής:D


Ο ναρκαλιευτης ειναι ευκολος... 1 πινακα με 0 και 1... Ενω ο πακ μαν εχει ψωμι, θελει τουλαχιστων 6 θεσεις... 9 αν θες να το κανεις σοβαρα! Και ολα αυτα να αλλαζουν συνεχος...!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stacey_af

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η stacey_af αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 356 μηνύματα.
υπαρχουν πιθανοτητες να μειωθουν οι βασεις κ στις οικονομικες σχολες? ρωταω γιατι τα θεματα στα μαθηματικα γενικης δεν ηταν τοσο δυσκολα και πολλοι εγραψαν καλα.. επηρεαζονατι απο τα αλλα τα μαθήματα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Ο ναρκαλιευτης ειναι ευκολος... 1 πινακα με 0 και 1... Ενω ο πακ μαν εχει ψωμι, θελει τουλαχιστων 6 θεσεις... 9 αν θες να το κανεις σοβαρα! Και ολα αυτα να αλλαζουν συνεχος...!:D
Εμείς όμως έχουμε δυναμικές δομές δεδομένων.
Ο ναρκαλιευτής έχει πολύ δουλειά όμως. Δεν είναι με 0 και 1, είναι με 0 μέχρι 8, χρειάζεσαι δύο παράλληλους 2 διαστάσεων!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrEaMErOus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DrEaMErOus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 187 μηνύματα.
Εγώ θέλω να βάλουν δύσκολα μεθαύριο. Παλούκια.
και εγώ προσωπικά...είναι το μάθημα το αεππ πάντως ελπίζω να γράψω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Εγω χρειαζομαι ενα 5αρακι μεθαυριο για να περασω στη σχολη που θελω!! Οποτε ας βαλουν οτι θεματα θελουν :P (Γινομαι κακος μερικες φορες! )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Εμείς όμως έχουμε δυναμικές δομές δεδομένων.
Ο ναρκαλιευτής έχει πολύ δουλειά όμως. Δεν είναι με 0 και 1, είναι με 0 μέχρι 8, χρειάζεσαι δύο παράλληλους 2 διαστάσεων!

Καπου εδω σε εχασα... Εχω χρονια να παιξω ναρκαλιευτη βεβαια και ισως δεν θυμαμε. Τα κουτακια ειτε κενα ειτε με βομβα δεν ειναι; Γιατι 9 μεταβλητες; Ο παραλληλος πινακας ως προς τι; εναν εχεις στον οποιον και παιζεις, αν πεσεις πανω σε βομβα χανεις, αν ανοιξεις ολα τα κουτια εκτος απο αυτα που εχουν βοβμα κερδιζεις. Απλο μου φαινετε:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Μπορει στον αλλον να θελει να μετραει το σκορ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Καπου εδω σε εχασα... Εχω χρονια να παιξω ναρκαλιευτη βεβαια και ισως δεν θυμαμε. Τα κουτακια ειτε κενα ειτε με βομβα δεν ειναι; Γιατι 9 μεταβλητες; Ο παραλληλος πινακας ως προς τι; εναν εχεις στον οποιον και παιζεις, αν πεσεις πανω σε βομβα χανεις, αν ανοιξεις ολα τα κουτια εκτος απο αυτα που εχουν βοβμα κερδιζεις. Απλο μου φαινετε:hmm:
Βασικά κάθε κουτάκι που ανοίγεις λέει και ποσες νάρκες έχει γύρω του. Οπότε όπως το έχω σκεφτεί, ένας πίνακας θα είναι λογικός ή 0-1 , δηλαδή αν αυτό το κουτάκι έχει νάρκη,κι ένας άλλος, ο κύριος, θα έχει πόσες νάρκες έχει γύρω του κάθε κουτάκι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrEaMErOus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DrEaMErOus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 187 μηνύματα.
Εγω χρειαζομαι ενα 5αρακι μεθαυριο για να περασω στη σχολη που θελω!! Οποτε ας βαλουν οτι θεματα θελουν :P (Γινομαι κακος μερικες φορες! )
που θες ? κουβέντα να γίνετε..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Πληροφορικη ΑΣΣΟΕ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrEaMErOus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DrEaMErOus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 187 μηνύματα.
εγώ έτσι όπως τα βλέπω τα πράγματα όλα θα κριθούν στο ΑΟΘ για να περάσω εκεί που θέλω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Που θες εσυ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Porcia+Brutus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Porcia+Brutus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 381 μηνύματα.
εκανα υπολογισμο μοριων.. το ξερω δεν επρεπε..
και το μεγιστο που μπορει να βγαλω ειναι 16..
πως θα περασω σε μια σχολη η οποια ειχε περυσι 16,5????????

με καμια παναγια.. ενταξει τωρα απογοητευτηκα.. :cry_x:

οι βασεις θα πεσουν..

αυτα απο την αλλη βδομαδα.ας περασει και το αλλο το μαθηματακι(ή δυο για μερικους) και μετα εχει ο θεος!!:P

Είναι ακόμη ΠΟΛΥ νωρίς για να ξέρουμε! Δεν έχουμε γράψει το 6ο (ή και 7ο) μάθημα και δεν έχουν βγει οι βαθμοί για να δούμε πώς γίνεται η κατανομή ανά βαθμολογικές κλίμακες. Οψόμεθα και ευχόμεθα να πέσουν οι βάσεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Εγω χρειαζομαι ενα 5αρακι μεθαυριο για να περασω στη σχολη που θελω!! Οποτε ας βαλουν οτι θεματα θελουν :P (Γινομαι κακος μερικες φορες! )

Εγώ θέλω τουλάχιστον 18 για να έχω ελπίδες με ειδική κατηγορία, για να πάω σε άλλη πόλη. Αλλιώς εδώ και πολύ μου είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cham

Νεοφερμένος

Ο cham αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 57 μηνύματα.
παιδια θελω τη γνωμη σας ολοι μου ελεγαν οτι η οικονομια δεν σε βοηθαει στο 4ο πεδιο αλλα εγω τωρα που τα υπολογιζω μου δινει εως καο 500 μορια. τι λετε αφου δεν με ενδιαφερει τ 5ο βλακεια εκανα που δεν την πηρα ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ntele7(Νικος)

Νεοφερμένος

Ο ntele7(Νικος) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πατήσια (Αττική). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά πρώτη φορά γράφω στο site.Θα ήθελα να ρωτήσω αν πιστεύετε ότι μπορεί να βγει η ύλη της πληροφορικής,η θεωρία δηλαδή σε μία μέρα.:/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαριαα χανια

Νεοφερμένος

Η μαριαα χανια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά πρώτη φορά γράφω στο site.Θα ήθελα να ρωτήσω αν πιστεύετε ότι μπορεί να βγει η ύλη της πληροφορικής,η θεωρία δηλαδή σε μία μέρα.:/
καλως ορισες!! με καλη θεληση αλα γινονατι ...προσωπικα θεωρω οτι γινεται απλως πρεπει να διαβαζεις ολη την μερα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top