Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
δεν υπαρχει τιποτα για την ιστορια?? μονο αοδε και βιολογια??? ελεος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
Εμένα το μάθημα μου ήταν η Βιολογία πάντως.
Χημεία ναι μεν είμαι καλά... αλλά δεν είμαι τόσο καλά όσο στη Βιολογία.

Ευελπιστώ να μη την πατήσω από χημεία, αν βάλουν τίποτα τρελό :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν την σνομπάρουν επειδή είναι τελευταίο μάθημα.
Απλά δεν έχουν τι να βάλουν σε δυσκολία, είναι ΟΛΑ μεθοδολογίες.

Υπάρχουν διάφορα που μπορούν να βάλλουν, απλώς δεν τα βάζουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SiMoS43710

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σίμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
Υπάρχουν διάφορα που μπορούν να βάλλουν, απλώς δεν τα βάζουν...

Ένα καλό θέμα στα τροχιακά να βάλουν, θα δείτε ποιοι θα ξεχωρίσουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
Ένα καλό θέμα στα τροχιακά να βάλουν, θα δείτε ποιοι θα ξεχωρίσουν...
Στα τροχιακά ε;....

ΒΑΛΤΕ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SiMoS43710

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σίμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
Στα τροχιακά ε;....

ΒΑΛΤΕ :P

Μακάρι να τα τσιμπήσουν! Δε σπατάλησα εγώ το καλοκαίρι μου άδικα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Παιδιά όσο και να επιμένετε σε λυκειακό επίπεδο δεν μπορούν να το τσιμπήσουν παραπάνω :P αν θέλετε μπορού να βάλουν κάποια περίεργη διατύπωση όπως πέρυσι με κάτι δοχεία αν θυμάμαι καλά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
παει και αυτο σημερα :clapup: παμε γερα λοιπον στο τελευταιο μαθημα με τελεια ψυχολογια :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
ΑΕΠΠ τους εχω ικανους να μας βαλουν να γραψουμε τον pac-man!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
θέλω να βάλουν δύσκολα στην Χημεία....... βαρέθηκα να την σνομπάρουν επειδή ΠΑΝΤΑ την βάζουν τελευταίο μάθημα!!!!
Εγω παλι βαρεθηκα να μου λενε ολοι οτι η Χημεια ειναι ευκολο μαθημα γιατι γραφεις ανετα 100αρι
Απλα δε μου αρεσει! Το οτι την εχουν απλοποιησει αυτοι οι ηλιθιοι, δεν σημαινει πως αφενος δεν μπορουν να βαλουν δυσκολα και αφ'ετερου οτι ειναι απλη σαν επιστημη! Αντε μην τα παρω τωρα...:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Εγω παλι βαρεθηκα να μου λενε ολοι οτι η Χημεια ειναι ευκολο μαθημα γιατι γραφεις ανετα 100αρι
Απλα δε μου αρεσει! Το οτι την εχουν απλοποιησει αυτοι οι ηλιθιοι, δεν σημαινει πως αφενος δεν μπορουν να βαλουν δυσκολα και αφ'ετερου οτι ειναι απλη σαν επιστημη! Αντε μην τα παρω τωρα...:mad:
εύκολη σαν επιστήμη δεν είναι με τίποτα, πίστεψε με:P ότι το μάθημα της 3ης λυκείου είναι μια ευκαιρία για καλό βαθμό είναι επίσης αλήθεια όμως:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Τρίλιζα έχει πέσει, ποδόσφαιρο έχει πέσει, μπάσκετ έχει στο βιβλίο, βόλλευ στο ΟΕΦΕ, τίτσου μας έφτιαξε ο Γιώργος...
Δεν αποκλείεται κιολας! Αλλά όχι πακμαν, μάλλον ναρκαλιευτής:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Κοιτα εχουν βαλει ποδοσφαιρο 2 χρονιες, ο οεφες εβαλε βολλευ οποτε τωρα μενει το μπασκετ :P (Και το θεωρω πιθανον)
Επαναληπτικες παιζει να βαλουν πακμαν, γιατι εχουν βαλει πετρα ψαλιδι χαρτι και τριλιζα :P
(Eλεος μαζι ανεβασαμε σχεδον το ιδιο μηνυμα!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Καποιο αθλημα των ολυμπιακων αγωνων θα βαλουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Κοιτα εχουν βαλει ποδοσφαιρο 2 χρονιες, ο οεφες εβαλε βολλευ οποτε τωρα μενει το μπασκετ :P (Και το θεωρω πιθανον)
Επαναληπτικες παιζει να βαλουν πακμαν, γιατι εχουν βαλει πετρα ψαλιδι χαρτι και τριλιζα :P
(Eλεος μαζι ανεβασαμε σχεδον το ιδιο μηνυμα!)
Το ίδιο έγινε με εμένα και τον qwerty στην προηγούμενη σελίδα!

Θα μας βάλουν τραμπολίνο φέτος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Μην μασατε,το μονο που θα σας βαλει ειναι να φτιαξετε εναν δικο σας compiler :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
Τρίλιζα έχει πέσει, ποδόσφαιρο έχει πέσει, μπάσκετ έχει στο βιβλίο, βόλλευ στο ΟΕΦΕ, τίτσου μας έφτιαξε ο Γιώργος...
Δεν αποκλείεται κιολας! Αλλά όχι πακμαν, μάλλον ναρκαλιευτής:D

που ειναι το προγραμμα για το τιτσου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Τόσο hi-tech προγράμματα φτιάχνετε στο ΑΕΠΠ;:P
Πάντως ένας φίλος μου που έκανε στο σχολείο ασκήσεις ΑΕΠΠ πανελληνιών κάτι βλακείες προγράμματα ζητούσαν, για ταξινόμηση κλπ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top