Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Φιλε μου δε νομιζω να σε χαλαγε τωρα.... ;);)
Δε το πα ειρωνικά:P
Μαλακίες.
Όποιος γουστάρει να ξεφυτρώνουν εμπόδια και τα θεωρεί και καλό πράγμα είναι τουλάχιστον μαζόχας. :P
Kαλό δεν είναι,αλλά δε θα το πάρουμε κατάκαρδα...
Ουδεις το επιθυμει αυτο.Αλλα αν σου κατσουν δεν σημαινει οτι την εκατσες κιολας.
Αποψη μου,αποψη σου.Και δεν εχω ψυχολογια lοser.:P



.

Αυτό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Natassa.SP

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Natassa.SP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Εγώ ρε παιδιά δεν ξέρω τι έχω πάθει, διάβασα έκθεση χθές και σήμερα νταξ τα θυμάμαι είχα μάθημα και μετά το μάθημα(8:30μμ) δεν άνοιξα βιβλίο και δεν νιώθω οτι δεν ξέρω κάτι ή κάτι μου λείπει. Θα ρίξω μια ματιά αύριο πίνοντας καφέ πριν πάω αλλά δν νιώθω αυτό που περίμενα δλδ να έρθω και να πεθάνω στο διάβασμα όπως όλη τη χρονιά τι παίζει? :(:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thetikos

Δραστήριο μέλος

Ο Θετικός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 783 μηνύματα.
Παιδιά μέσα από την καρδιά μου σας εύχομαι καλή επιτυχία!!! Όμως να θυμάστε ότι δεν είναι το τέλος ή αρχή του κόσμου αυτές οι εξετάσεις. Δώστε τον καλύτερο σας εαυτό άντε και του χρόνου τέτοια εποχή φοιτητές, να εύχεστε στους επόμενους (:P)

ΥΓ https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=kXEgeLkEDHU ακούστε το αξίζει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pasquale

Νεοφερμένος

Ο Pasquale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Άντε και ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
χμμμ... μόλις τώρα τέλειωσα
αισθάνομαι πως δεν θυμάμαι τίποτα xD

Ελπίζω αύριο να μου έρθουν όλα στο μυαλό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
χμμμ... μόλις τώρα τέλειωσα
αισθάνομαι πως δεν θυμάμαι τίποτα xD

Ελπίζω αύριο να μου έρθουν όλα στο μυαλό
Χαχαχ!Κλασικό σύμπτωμα διαβασμένου μυαλού!;)Don't worry,go and get it!:D:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michalis22

Νεοφερμένος

Ο michalis22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Νέα Χαλκηδόνα (Αττική). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
καλή επιτυχία σε όλους σας παιδιά!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρόζα Νέρα Flamingo

Δραστήριο μέλος

Η Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.
αραξτε ολοι ! το αγχος ειναι πολυ υπουλος συντροφος !
καλη ξεκουραση !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Λοιπόν...Πάμε για ύπνο σιγά σιγά!Θα πω μόνο...Να είμαστε ήρεμοι και χαρούμενοι,γιατί ήρθε επιτέλους η στιγμή που περιμέναμε!Καλή μας επιτυχία......Καλή ξεκούραση σε όλους παιδιά!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anniiiii

Νεοφερμένος

Η anniiiii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
καλη μας επιτυχια παιδιαααααααααααααααα.........!!!!!να σκισουμεεεεεεε:))))))))))))))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Annoulini94

Νεοφερμένος

Η Annoulini94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
άντε παιδιά καλή επιτυχία :D τώρα πρέπει να ανταμοιφθούν οι κόποι μιας χρονιάς!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shiv

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 69 μηνύματα.
Καλή επιτυχία σε όλους σας :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEXX

Νεοφερμένος

Ο Αλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
παιδιά καλή επιτυχία ΣΚΊΣΤΕ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΓΕΡΑ !!! και χωρίς αγχος !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos_T

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nikos_T αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 329 μηνύματα.
Καλή επιτυχία παίδες. Γερά ρε, να σκίσετε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος Mt

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Heihachi Mishima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 842 μηνύματα.
Καλή επιτυχία κι από μένα σ'όλα τα παιδιά που δίνουν πανελλήνιες.Εύχομαι να περάσετε όλοι στις σχολές αρεσκείας σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Καλη επιτυχια σε ολα τα παιδια του ischool μην εχετε αγχος και θα τα καταφερετε.Μια ολοκληρη χρονια ξεσκιστηκατε στο διαβασμα και τωρα ηρθε η ωρα να ανταμειφθητε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
ρε θυμαμαι τον εαυτο μου και νιωθω ακριβως Ο,ΤΙ ενιωθα τοτε....
δεν μπορω να κοιμηθω και εχω και μαθημα το πρωι..
ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geokam

Δραστήριο μέλος

Ο geokam αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 626 μηνύματα.
καλή επιτυχία σε όλους για να περάσετε στη σχολή που επιθυμείτε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marelpt

Νεοφερμένος

Ο Marelpt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
ρε θυμαμαι τον εαυτο μου και νιωθω ακριβως Ο,ΤΙ ενιωθα τοτε....
δεν μπορω να κοιμηθω και εχω και μαθημα το πρωι..
ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

Τα ίδια κι εδώ! :confused: Και όχι, δεν πρόκειται να πατήσω αύριο στη σχολή!

Για όλα τα παιδιά, μην ασχοληθείτε άλλο με έκθεση αφού δώσετε το γραπτό. Αυτό ισχύει και για τα υπόλοιπα μαθήματα.
Να διαβάζετε αλλά με μέτρο τις επόμενες μέρες. Μη μπείτε στη λογική "ό,τι διάβασα διάβασα" , μπορεί να είναι καταστροφική.
Αλλά και μην κουραστείτε υπερβολικά. Μην αφήνετε το προηγούμενο μάθημα να επηρεάζει το επόμενο , είτε λόγω απογοήτευσης,
είτε λόγω ενθουσιασμού. Να είστε συγκεντρωμένοι. Α, και το σημαντικότερο...

Καλή σας επιτυχία!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top