Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

renoskiller44

Νεοφερμένος

Ο Ρένος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Παίδες,έφτασε η σειρά σας!Άντε καλή επιτυχία!

Πάνω από όλα,πλέον, θέλει ψυχραιμία και αυτοέλεγχο.Στην τελική,απλώς εξετάσεις ειναι.Αν διαβάσατε,δεν έχετε να φοβάστε τίποτα!!!Κλάψατε,αγχωθήκατε,πάθατε ένα-δύο εγκεφαλικά στο ενδιάμεσο,ΦΤΑΝΕΙ!!Τώρα πάτε για το μεγάλο έπαθλο!Υπομονή και αυτές οι δύο εβδομάδες θα περάσουν στο πι και φι! Eyes on the prize! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
παιδιά καλή επιτυχία σε όσους γράφετε. μην αγχώνεστε καθόλου θα σκισετε :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελική!!!

Δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 727 μηνύματα.
Καλή επιτυχία σε όσους δίνουν αύριο:D:clapup::clapup:
«Καθετί που η ψυχή το επιθυμεί, το πετυχαίνει.»
Σενέκας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zouzounitsa18

Νεοφερμένος

Η zouzounitsa18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Καλή επιτυχία σε όλους εμάς που δίνουμε! επιτέλους αυτή η χρονιά τελειωσε μαζί με όλη την προσπαθεια και τους κόπους μας και ήρθε η ώρα να ανταμειφθούμε! τώρα αυτό που μένει είναι η συγκέντρωση και αυτοπειθαρχία εκείνη τη στιγμή! :) όλα θα πάνε καλά!!!!!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

My last minutes

Νεοφερμένος

Η Ισμήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Καλημέραααααα!
Ξύπνησα σήμερα και το μόνο που σκεφτόμουνα είναι ότι την πρώτη του Ιούνη θα τραγουδάω:it's the first day of the rest of your life..

Καλή μας επιτυχία αλλά και καλή μας ζωή!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_13

Νεοφερμένος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη) και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 111 μηνύματα.
Καλή επιτυχία σε όλους και από μένα παιδιά! Να ξεκινήσουμε (και να τελειώσουμε) "με το δεξί"!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina94simi

Νεοφερμένος

Η katerina94simi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Μπα δε νομίζω...εγώ πιστεύω πως θα κινηθούν ανοδεινα όσο αφορά το θέμα...δε νομίζω πως τους συμφέρει να βάλουν πολιτικά θέματα...θα είναι ειρωνεία...όπως και ρατσισμό λόγω χρυσής αυγής δεν πιστεύω...γιατί σε τέτοια θέματα θες σε θες όσα γράφεις έχουν την προσωπική σου σφραγίδα...βέβαια κάνεις δεν ξέρει...μπορεί να μας αιφνιδιασουν και να τα βάλουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Πω... Ρε'σεις, είναι λίγο αγχωτικά όλα αυτά τα μηνύματα.
Εντάξει. Όλα καλά θα πάνε.

fingers crossed_
xxx

(θα φροντίσω να μπω μετά τις εξετάσεις εδώ)
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bettina

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η bettina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Καλη επιτυχια παιδια...Σε όλους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rea_94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Rea αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 194 μηνύματα.
ΑΝΤΕ ΠΑΜΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΑΡΟΥΜΕ ΤΑ ΣΩΒΡΑΚΑ!!!!!!!!!!!!

Ή το ΛΙΓΟΤΕΡΟ καμιά κάλτσα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MPVNsf123

Νεοφερμένος

Ο MPVNsf123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Παιδιά μια ερώτηση: πόσος είναι ο ελάχιστος χρόνος παραμονής στην τάξη; Δηλαδή μετά από πόση ώρα από τις 8:30 που μπαίνουμε μέσα μπορεί να παραδώσει την κόλλα κάποιος; Για Πανελλαδικές μιλάω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina94simi

Νεοφερμένος

Η katerina94simi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Δεν μπορώ να συνειδητοποιήσω πως το μαρτύριο μας φτάνει στο τέλος του..μπορώ να πω πως ίσως έζησα από τις χειρότερες στιγμές της ζωής μουόχι επειδή κάποιες φορές δε βγήκα αλλά κυρίως το ψυχολογικό...δε θα άντεχα άλλο να ξυπνάω και να έχω άγχος...όμως αποκομίσαμε και πολλά από όλο αυτό το δύσκολο ταξίδι...ελπίζω τουλάχιστον να ανταμειφθουν οι προσπάθειες μας...αλλά ακόμα και αν δεν πάνε όλα κατ'ευχήνεδώ θα είμαστε να δώσουμε ξανά...μικροί είμαστε άλλωστε ακόμη...αρκεί να έχουμε επιμονή να κυνηγήσουμε τα όνειρα μας και να μην τα παρατήσουμε..καλή μας επιτυχία λοιπόν παιδιά...εύχομαι σε όλους να περάσετε όπου θέλετε και του χρόνου να είμαστε εδώ να συζητάμε για τα μαθηματα της εξεταστικής...φιλιααααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Παιδιά μια ερώτηση: πόσος είναι ο ελάχιστος χρόνος παραμονής στην τάξη; Δηλαδή μετά από πόση ώρα από τις 8:30 που μπαίνουμε μέσα μπορεί να παραδώσει την κόλλα κάποιος; Για Πανελλαδικές μιλάω...
3 ωρες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giwrgos_Takeo

Νεοφερμένος

Ο Giwrgos_Takeo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
https://www.youtube.com/watch?v=kXEgeLkEDHU

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ !!!!!! Για να χαλαρώσουμε λιγάκι χαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Παιδια πευτετε στην παγιδα να μεγαλοποιειτε τις πανελληνιες. Μην το κανετε αυτο, κακο στον ευατο σας κανετε. Σας καταλαβενω, λογικο ειναι να το περνεις ετσι οταν εχεις δουλεψει τοσο σκληρα εναν ολοκληρο χρονο και οταν ολοι δημιυργουν μια τετοια εικονα για τις πανελληνιες, αλλα δεν ειναι τοσο φουσκομενα τα πραγματα οσο δημιουργιτε η εντυπωση!
Τοσες γενιες εχουν γραψει πανελληνιες... Αλλοι εγραψαν καλα, αλλοι χαλια, αλλοι περασαν εκει που ηθελαν, αλλοι σε μερη που δεν ηθελαν και αλλοι δεν περασαν καθολου. Κανενος δεν ελιξε η ζωη του η επαψε να εχει ονειρα! Η πανελληνιες δεν ειναι η μονη οδος...!
Οπως ειπε μια καθηγητρια που συμπαθουσα πολυ, δεν φτανεις στο συνταγμα μονο μεσω της Κυφησιας, ισως ειναι ο πιο γρηγορος δρομος, αλλα αν εχει κινιση, η ισως εργα, θα ψαξεις αλλον δρομο!


Παιδιά μια ερώτηση: πόσος είναι ο ελάχιστος χρόνος παραμονής στην τάξη; Δηλαδή μετά από πόση ώρα από τις 8:30 που μπαίνουμε μέσα μπορεί να παραδώσει την κόλλα κάποιος; Για Πανελλαδικές μιλάω...

Στις 10μιση, 2 ωρες μετα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Πω... Ρε'σεις, είναι λίγο αγχωτικά όλα αυτά τα μηνύματα.
Εντάξει. Όλα καλά θα πάνε.

fingers crossed_
xxx

(θα φροντίσω να μπω μετά τις εξετάσεις εδώ)
:)
Εχει δικιο ο φιλτατος παραπανω.Σκαστε σας το ζηταω ευγενικα.Θελω να μπαινω εδω περα κατα την διαρκεια των Πανελληνιων και πριν απο καθε μαθημα.Μην με κανετε να το μετανιωνω..Eιμαι που ειμαι ετοιμος να δημιουργησω τρυπα στο πατωμα με το ποδι μου να πηγαινει πανω κατω (εχει καταγραφει σεισμος 7.5 ριχτερ πριν λιγο) μην με κανετε συσκατο οποτε μπαινω εδω περα.Ελεος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MPVNsf123

Νεοφερμένος

Ο MPVNsf123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Απ' όσο ξέρω 3 ώρες είναι ο μέγιστος. Εγώ θέλω να μάθω τον ελάχιστο...

-Edit: Οκ, μου απάντησε ο Dark_kronos.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Απ' όσο ξέρω 3 ώρες είναι ο μέγιστος. Εγώ θέλω να μάθω τον ελάχιστο...
Ο ελαχιστος ειναι 45 λεπτα.Δηλαδη σκοπευεις να τελειωσεις την Εκθεση σε 45 λεπτα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Απ' όσο ξέρω 3 ώρες είναι ο μέγιστος. Εγώ θέλω να μάθω τον ελάχιστο...

-Edit: Οκ, μου απάντησε ο Dark_kronos.
Ναι εχετε δικιο.Δεν διαβασα σωστα την ερωτηση.

Κατι που πρεπει να αποφυγετε εσεις σε καθε περιπτωση στις Πανελληνιες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MPVNsf123

Νεοφερμένος

Ο MPVNsf123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Ο ελαχιστος ειναι 45 λεπτα.Δηλαδη σκοπευεις να τελειωσεις την Εκθεση σε 45 λεπτα?
Ευχαριστώ για την απάντηση. Κοίτα, σκοπεύω να ξαναδώσω του χρόνου, οπότε μάλλον θα δώσω λευκές κόλλες σε όλα... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top