Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
"Σας εύχομαι να είστε συνεπείς στο ραντεβού σας με τα όνειρα!!":)
Μια ευχη που μας εδωσε ο καθηγητης μας και σας την δινω και εγω !


Εγω παλι σας ευχομαι να καθηστερισετε!
Δεν φανταζεστε ποσα θα σας προσφερει το επιπλεων ταξιδι!
Μην το φοβαστε και μην το βαζετε κατω! Οσοι δεν "πετυχετε" να ξερετε οτι εχετε πετυχει πολυ περισσοτερο απο τους "πετυχιμενους", αρκει να συνεχισετε να κηνυγατε το ονειρο σας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Εγω παλι σας ευχομαι να καθηστερισετε!
Δεν φανταζεστε ποσα θα σας προσφερει το επιπλεων ταξιδι!
Μην το φοβαστε και μην το βαζετε κατω! Οσοι δεν "πετυχετε" να ξερετε οτι εχετε πετυχει πολυ περισσοτερο απο τους "πετυχιμενους", αρκει να συνεχισετε να κηνυγατε το ονειρο σας!
:eek::eek:Ούτε να τη σκέφτομαι μια τέτοια "επιτυχία" δε θέλω τώρα.......:whistle:

Καλημέρα παρεάκιι!!!:D:D:DΤέρμα τα ψέματα!!Μετράμε τις ώρες αντίστροφα.....Τα δύσκολα πέρασαν!Ήρθε η ώρα για ανταμοιβή!Πάμε να σκίσουμε!!;);) (δακρύβρεχτες ευχές και τα τοιαύτα το βραδάκι,πριν πάμε για νάνι!:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
Δεν το πιστεύω... αύριο η μεγάλη μέρα :D
ΠΑΜΕ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Πηγαίντε εσείς, εγώ προτιμώ να κάτσω σπίτι μου:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drigon

Νεοφερμένος

Ο drigon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Παιδες ευχομαι σε ολους και ολες καλη επιτυχια,να περασετε ολοι εκει που θελετε,να αποκτησετε ενα αξιολογο πτυχιο και να φυγετε απο την χωρα του χαους αφου δεν ξερουμε αν θα εχουμε να φαμε την "αλλη" μερα.:spasiklas:


ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΑΥΡΙΟ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
:eek::eek:Ούτε να τη σκέφτομαι μια τέτοια "επιτυχία" δε θέλω τώρα.......:whistle:
Ακριβώς! Στις πανελλήνιες λόγια του τύπου "Να εύχεσαι να είναι μακρύς ο δρόμος για την Ιθάκη" δεν χωράνε.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σεβαστή-Μαρία

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σεβαστή-Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
12 Σεπτέμβρη θα ακούσουμε για τελευταία φορά το πρώτο κουδούνι του αγιασμού.Η προετοιμασία των περισσότερων έχει ξεκινήσει νομίζω από το καλοκαίρι ή αν όχι ξεκινάει σιγά-σιγά.
Το ταξίδι στο κόσμο της Δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης φέτος θα φτάσει στο τέλος.

Η αντίστροφη μέτρηση ξεκίνησε.Καλό διάβασμα,καλή υπομονή και επιμονή.Τέλος ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!:D

Προσδεθείτε!Έτοιμοι;:clapup:ΞΕΚΙΝΑΜΕ!!!;)

Πέρασε αρκετός καιρός από αυτό το σχόλιο, χωρίς να το καταλάβουμε ομολογουμένως.
Πολλές φορές μπαίναμε και γράφαμε ανησυχίες, τα μηνύματα μας απέπνεαν άγχος και φόβο για κάτι σχετικά μακρινό.
Τώρα όμως έφτασε η ώρα μας. Αυτή τη στιγμή ο καθένας μας θα προσπαθήσει να αποδείξει τις γνώσεις όλου του χρόνου.
Κάποιες θα βγουν εύκολα, άλλες στημμένες , κάπου ίσως να κολλήσουμε. ΘΑ ΓΡΑΨΟΥΜΕ όμως :) Η κάθε προσπάθια θα ανταμειφθή , είμαι σίγουρη. Αν κάτι πάει στραβά δε χάλασε και ο κόσμος. μμμ..είναι δύσκολο να πιστέψω κι εγώ αυτό που έγραψα , δεν είναι θέμα βαθμού αλλά είναι ότι απογοητεύεσαι γιατί δεν επιβεβαιώθηκες πως ξέρεις κάποια πράγματα , αυτό όμως δεν αλλάζει την προσπάθεια μας. Εύχομαι θερμά να έχουμε καλή επιτυχία :) Να γράψουμε καλά , κάνοντας ευτυχισμένους εμάς, την οικογένεια και τους καθηγητές μας .
Σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας όταν ένιωθα απελπισμένη , τις στιγμές που πίστευα ότι τίποτα δεν έχει νόημα.
Ελπίζω μετά τις πανελλήνιες όλοι να είμαστε ικανοποιημένοι!
Φιλιά :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
Πηγαίντε εσείς, εγώ προτιμώ να κάτσω σπίτι μου:worry:
χαχαχα!!!

μόλις είδα αντίστροφη μέτρηση: Απομένουν 00 μέρες 23 ώρες και 19 λεπτά...
νομίζω θα με πιάσει το στομάχι μου :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Keratz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ασπρόπυργος (Αττική). Έχει γράψει 125 μηνύματα.
Πηγαίντε εσείς, εγώ προτιμώ να κάτσω σπίτι μου:worry:

Μην αρχισω να τα ακουω αυτα!Εφτασες στη πηγη και δεν θα πιεις νερο?Σκεψου ΜΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΝΟ ποσες εξοδους εχασες,ποσα κριτηρια ελυσες και εκθεσεις εγραψες,για να κατσεις ΣΠΙΤΙ σου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
Ερχεται το τελος μιας σκληρης χρονιας με ατελειωτο διαβασμα.... τι ωραια που αισθανουμε αυτη τη στιγμη :D σαν ονειρο ηταν οταν ξεκινησα τα καλοκαιρινα και ο δρομος μεχρι το 1ο εξεταζομενο μαθημα μου φαινοταν τοοοοσοοοοο μακρυς, αλλα ολα τελειωσαν πια....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
Λοιπόν... κάπου εδώ τελειώνουν τα ψέματα
It's now or never!!!!

Καλή επιτυχία σε όλους, καλή αρχή... να δείτε του χρόνου τέτοια εποχή θα είμαστε στις σχολές μας
και θα τρολλάρουμε τα παιδάκια του 95 που θα δίνουν :D
Σας ευχαριστώ πολύ για τη στήριξη σας μιας και ώρες ώρες με πιάνουν σοβαρές κρίσεις απαισιοδοξίες
Οτι είναι να γίνει ας γίνει... σκεφτείτε το υπέροχο καλοκαιράκι που μας περιμένει με ανοιχτές αγκάλες!! :)

ΓΕΝΙΑ ΤΟΥ 94!!! READY TO FIGHT! :clapup::clapup:

(1η φορά γράφω τόσο αισιόδοξα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
χαχαχα!!!

μόλις είδα αντίστροφη μέτρηση: Απομένουν 00 μέρες 23 ώρες και 19 λεπτά...
νομίζω θα με πιάσει το στομάχι μου :worry:
Πο... Ας πατήσει κάποιος το ποζ.

Μην αρχισω να τα ακουω αυτα!Εφτασες στη πηγη και δεν θα πιεις νερο?Σκεψου ΜΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΝΟ ποσες εξοδους εχασες,ποσα κριτηρια ελυσες και εκθεσεις εγραψες,για να κατσεις ΣΠΙΤΙ σου?

Εντάξει, δεν λέω να μην πάω και καθόλου. Απλά να το καθυστερήσουμε καμιά βδομαδούλα. Βεβαία ακόμα κι αν περάσει αυτή η βδομάδα, εγώ πάλι πως δεν θέλω να πάω θα λέω οπότε είναι φαύλος κύκλος:P. Θα μαζέπσω τα κομμάτια μου και θα πάω..:hmm:

Καλή μας επιτυχία παιδιά. Μακάρι ο καθένας να πετύχει τον στόχο του...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
https://www.youtube.com/watch?v=xAah5-RcFPE

Με αυτο το τραγουδι ξεκινουσα την μεγαλη προετοιμασια καπου μετα τις 10 Αυγουστου μετα απο ενα λαηβ του Δ.Τσακνη.Με αυτο λεω να την τελειωσω σημερα 22 ωρες πριν την μεγαλη μερα.

Τερμα τα ψεμματα.Οτι καναμε,καναμε.Ο καθενας να μπει εκει που θα ναι καλυτερα για αυτον,ανεξαρτητως επιλογων.

Καλη μας επιτυχια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marialena!

Νεοφερμένος

Η Μαριαλένα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Καλημερα σε ολα τα καμμενα λυκειοπαιδα (κι εμενα μαζι)! Αυριο τετοια ωρα θα γραφουμε το πρωτο μας μαθημα!! Σημερα παραδοξως ειμαι πολυ χαλαρη ενω μεχρι χτες ανεβαζα πιεση πού και πού... Μέσα απο την καρδια μου ευχομαι να πετυχουμε ολοι τους στοχους μας και να μπορεσουμε να απολαυσουμε ενα υπεροχο καλοκαιρι που ερχεται!! Και μην αγχωνεστε! Σκεφτειτε το μελλον:το νεο σπιτι που θα νοικιασετε, τις παρεες που θα κανετε,τα ξενυχτια,τα ταξιδια... Ειναι πολυ ωραια και μικρη η ζωη για να αγχωνομαστε τοσο για δυο βδομαδες που θα περασουν τοσο γρηγορα (θα το δειτε)! Σας ευχαριστω για την παρεα και την αλληλουποστηριξη! Καλο καλοκαιρι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ArminVanBuuren

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ArminVanBuuren αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
καλη επιτυχια αυριο σε ολους.. ανησυχώ γιατι δεν αγχωθηκα ακομα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bl@ck sw@n

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χρύσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 292 μηνύματα.
Διαβάζοντας όοοολα αυτά τα μηνύματα κατάλαβα πως όλη αυτή η ιστορία ήταν τελικά σκόνη στον άνεμο...
Τόσα όνειρα,τόσες προσδοκίες,τόσο άγχος....Φόβοι,ανασφάλειες,κρίσεις αισιοδοξίας....Έγραψαν τη συνταγή της επιτυχίας.
Γιατί αφού φτάσαμε μέχρι εδώ είναι η μεγάλη επιτυχία! Αυτές οι δύο βδομάδες θα γράψουν τον επίλογο στο πιο δύσκολο,αγχωτικό,κουραστικό αλλά και πιο γλυκό παραμύθι! :happy:

Είμαστε τόσο κοντά στο όνειρο και αξίζει στον καθένα που προσπάθησε και ξεπέρασε τον εαυτό του να γευτεί την ευτυχία.
Να συλλέξει όλους τους καρπούς των προσπαθειών του και να φτιάξει μία δροσερή καλοκαιρινή φρουτοσαλάτα! :P 8)

Νομίζω πως όλοι είμαστε έτοιμοι να ανέβουμε το τελευταίο σκαλοπατάκι που θα οδηγήσει τον καθένα στο δικό του μοναδικό αστέρι.

Καλή επιτυχία παιδιά! Και μην ξεχνάτε ότι είμαστε πραγματικοί πρωταθλητές σε αυτό το κυνήγι....:clapping:

Το κυνήγι των ονείρων μας!

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tasos28

Νεοφερμένος

Ο Tasos28 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Eγώ παλι πιστευω πως η υπερβολη περι σημασιας των πανελλαδικων ειναι που μας γεμιζει αγχος. Μη μεγαλοποιειτε τη σημασια τους, απλες εξετασεις ειναι , ως τετοιες πρεπει να τις βλεπουμε τωρα. Μηνυματα που συγκεφαλαιωνουν ΟΛΗ τη φετινη προσπαθεια περισσοτερο με αγχος και ευθυνη μας φορτωνουν, παρα μας βοηθουν. Ας γραψουμε οσο καλυτερα μπορουμε αλλα αν δεν γραψουμε δεν εγινε και τιποτα, η ζωη συνεχιζεται, υπαρχουν δευτερες ευκαιριες, και σιγουρα καποιες εξετασεις δε μας προσδιοριζουν ως ατομα.
Καλή μας επιτυχία :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Keratz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ασπρόπυργος (Αττική). Έχει γράψει 125 μηνύματα.
Eγώ παλι πιστευω πως η υπερβολη περι σημασιας των πανελλαδικων ειναι που μας γεμιζει αγχος. Μη μεγαλοποιειτε τη σημασια τους, απλες εξετασεις ειναι , ως τετοιες πρεπει να τις βλεπουμε τωρα. Μηνυματα που συγκεφαλαιωνουν ΟΛΗ τη φετινη προσπαθεια περισσοτερο με αγχος και ευθυνη μας φορτωνουν, παρα μας βοηθουν. Ας γραψουμε οσο καλυτερα μπορουμε αλλα αν δεν γραψουμε δεν εγινε και τιποτα, η ζωη συνεχιζεται, υπαρχουν δευτερες ευκαιριες, και σιγουρα καποιες εξετασεις δε μας προσδιοριζουν ως ατομα.
Καλή μας επιτυχία :)

Ισως το καλυτερο μηνυμα που διαβασα σε αυτο το θεμα ολη τη χρονια.Ναι,πανελληνιες,αγχνωνομαστε με παπαδακη μπαρλα σαλτερη μαθιουδακη σαββαλα και,και ,και,και στο τελος εχει ΤΟΣΟ μεγαλη σημασια?Σημασια εχει να γραψεις γι αυτο που διαβασες.Σε καμια περιπτωση η εξεταση αυτη δεν σε κρινει.Απλα δυστυχως στο ελλαδισταν την εχουν θεοποιησει και εχουν δημιουργηθει απειρες σελιδες με"θεματα προετοιμασιας"και και και και και και ,και ποσο μαλλον ο ΟΕΦΕ,αυτη η αθλια (κατα τη ταπεινη μου γνωμη) οργανωση που θελει να σε αγχωσει με υπερβολικα πολλα θεματα και απαιτητικα,μονο και μονο για να τα τσεπωσει.
ΔΥΣΤΥΧΩΣ.Η ΓΝΩΣΗ ΜΕΤΑΤΡΑΠΗΚΕ ΣΕ ΧΡΗΜΑ.Ελαχιστοι ειναι οι καθηγητες που ΔΕΙΧΝΟΥΝ στα ιδιαιτερα τους οτι δεν τους αρεσει η κατασταση.Οι περισσοτεροι θελουν απλα να τα τσεπωσουν και να σου δωσουν 70 ασκησεις απτο μπαρλα.Υπαρχουν ατομα που αξιζουν.
Η πλειοψηφια ομως ζει απο την τρομοκρατια που σου προκαλει με τις Πανελλαδικες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina16

Πολύ δραστήριο μέλος

Η katerina16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 887 μηνύματα.
Παιδιά,αύριο ξεκινάνε οι Πανελλαδικές εξετάσεις...μία χρονιά με πολύ διάβασμα και αρκετή προσπάθεια φτάνει στο τέλος της...Βάλτε τα δυνατά σας και μην αφήσατε κανένα να καταστρέψει τα όνειρα σας και τους στόχους σας...Πάτε εκεί και σκίστε τους..! :clapup:

Σ'ένα χρόνο από τώρα περίπου θα 'μαι στη θέση σας! (Έχω να φάω σπαμ :hehe:)...
Όπως και να ΄χει όλοι κουραστήκατε για να φτάσετε σήμερα εδώ...Πάνω απ'όλα αισιοδοξία και πίστη στον εαυτό σας! :D
Σκεφτείτε ότι μπορεί να κλίνει ένα μεγάλο κεφάλαιο αλλά...ανοίγει ένα καινούργιο...

Μέσα από την καρδιά μου εύχομαι! ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ σε όλους! :clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gianniS_M

Νεοφερμένος

Ο gianniS_M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Λοιπόν παιδιά, επειδή και εγώ πέρυσι έδωσα εξετάσεις ,σας συμβουλεύω ότι δεν χρειάζεται να σας αγχώνει τίποτα απολύτως.Αυτό που έχετε να κάνετε για να το πετύχετε αυτό είναι να σκέφτεστε ότι δουλεύετε ένα χρόνο τώρα γι'αυτό.Έτσι θα καταφέρετε να αφήσετε τον εαυτό σας ελεύθερο έτσι ώστε να δείξετε την δουλειά που κάνατε.Και αυτοί που νομίζετε ότι δεν δουλέψατε αρκετά είναι ένα συναίσθημα το οποίο οι περισσότεροι το νιώθουμε λίγο πριν τις εξετάσεις.Η κόπος σας μικρός ή μεγάλος θα δώσει και τους αντίστοιχους καρπούς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top