Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Πληροφορικη ΑΣΣΟΕ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleokasap

Νεοφερμένος

Η kleokasap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
καλη σου επιτυχια :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Keratz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ασπρόπυργος (Αττική). Έχει γράψει 125 μηνύματα.
Επειδη βλεπω πολλα ατομα να λενε οτι "σκοτωνονται"τελευταια εβδομαδα..να επαναλαβω πως δεν χρειαζεται τοσο διαβασμα ειδικα στην εκθεση!Αμα τα πηγατε καλα ολη τη χρονια τοτε θα τα πατε και μεθαυριο!Και μην ακουσω"μαθαινω θεματικες ενοτητες".Νταξει.Στο φροντιστηριο μου δωσανε ενα σπιραλ 200 σελιδων με ολα τα θεματα.Ειναι δυνατον να τα μαθω απεξω?Μια αναγνωση του εκανα να ξερω τα βασικα .
Αλλα δυστυχως κατευθυνομαστε λαθος!
Οσο πιο "φροντιστηριακες"ειναι οι εκθεσεις μας,τοσο πιο πολυ προκαταβαλουμε τον διορθωτη.Το εχω επαληθευσει με ολη την οικογενεια και συγγενεις που εδωσαν..
Στην εκθεση θελουν πραγματα δικα μας.Πολλες φορες εγω δεν θυμομουν κανενα διαγραμμα,και μου ερχονταν εκεινη τη στιγμη ιδεες.Η καθηγητρια μου ειπε οτι ηταν ολοσωστες.
Μπορειτε να γραψετε οτι νομιζετε.
Αρκει να το τεκμηριωνετε.Ειναι ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΙ να το λαβουν σωστο(Και βεβαια να ταιριαζει με το θεμα)
Χαλαρα!Αμα αγχωθουμε στην εκθεση χασαμε τη μπαλα με τα υπολοιπα.Απο οσο γνωριζω η καλη εικονα ειναι το παν,οποτε προτεινω καμια διορθωση στο καθαρο (εκτος απο μερικες ελαχιστες)και χρησιμοποιηση προχειρου.Βεβαια μπορει οτι λεω να ειναι μπαρουφες,αλλα εμενα αυτη ειναι η αποψη μου και οφειλω να την εκφρασω :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

γεωργία α.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η γεωργία α. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 196 μηνύματα.
καλή επιτυχία σε όλους του ischool!! μακάρι να περάσουμε εκεί που θέλουμε και το διάβασμα μας να πιάσει τόπο! :clapup:

μήπως ξέρει κανείς τι δίνουν στη βαθμολογία τα κοινωνικά κριτήρια???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Keratz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ασπρόπυργος (Αττική). Έχει γράψει 125 μηνύματα.
Και μην αγχωνεστε για το τι θεωρειτε σος ή τι μπορει να πεσει.Δυστυχως στην εκθεση δεν ξερουμε τιποτα :Σ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παραλογικός

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Παιδιά οι τάξεις μέσα έχουν ρολόϊ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Παιδιά οι τάξεις μέσα έχουν ρολόϊ;
Εξαρτάται....Στη δικιά μας ας πούμε δεν παίζει αυτό.....Με το ζόρι βρήκαμε θρανία για να την ετοιμάσουμε προχθές....:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Αυτό ήταν. Προχθές ήταν που κάναμε τα πρώτα διστακτικά μας βήματα προς την αίθουσα της Α λυκείου. Χτες, ξεκινήσαμε, μετά το περας της δευτέρας, με ένα βουνό μπροστά μας. Η δοκιμασία ήταν δύσκολη, επώδυνη, κοπιαστική. Κοιτούσαμε την κορυφή και απορούσαμε, τι μας περιμένει εκεί; Και να 'μαστε σήμερα, με τη σημαία μας στα χέρια, έτοιμοι να εδραιώσουμε την κυριαρχία μας στο Όρος των Στεναγμών.

Αν κοιτάξετε από ψηλά, περα στον ορίζοντα, είναι σχεδόν νύχτα. Αλλά υπάρχει μια μικρή γαλανή λωρίδα, που σταδιακά και ανεπαίσθητα γίνεται σκούρα και ενώνει το φως με με το σκούρο υπόβαθρο των αστεριών. Εμείς είμαστε περίπου εκεί. Είναι η ώρα που αγγίζουμε την ζωή στο επόμενο επίπεδο, αποχαιρετώντας το σχολικό μας βίο.

Κι εμείς εκεί, κοιταζόμαστε, είναι η στιγμή που περιμέναμε τόσο καιρό. Πατώντας το χιόνι που λιώνει, ένα έχω να σας πω:

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ :)

Το οτι φτάσατε μέχρι εδώ σας ανακυρήσσει ήδη νικητές. Αυτό που φοβόμασταν ήταν ο δρόμος μας. Τώρα μένει μόνο ένα τελευταίο βήμα.
Σας εύχομαι καλή επιτυχία! Σε έναν έναν ξεχωριστά!

Και κλείνω με ένα τραγούδι από τη Σαντορίνη, που το βρήκα στους θεματικούς κύκλους:
«Υπομονή κι υπομονή
καρτέρει κι ακαρτέρει
και τούτο το ανήφορο
κατήφορο θα φέρει...»
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annouskagia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 358 μηνύματα.
να πω κι εγω καλη επιτυχια σε ολα τα παιδια που δινουμε φετος...βαρεθηκα..δεν μπορω αλλοοοο θελω να τελειωνουμε!η εκθεση θεωρω οτι ειναι το λιγοτερο...αλιμονο στα μαθηματα που εχουν απεξω κι αν δεν τα θυμηθεις δεν μπορεις να κανεις τπτ...μακαρι ολοι μας να πετυχουμε το καλυτερο αποτελεσμα...κι απο μενα ενα τραγουδακι για οσους αγχωνονται
https://www.youtube.com/watch?v=n3Pep4IcG4U
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
@antwwwnis Από τα πιο υπέροχα μηνύματα που έχω διαβάσει εδώ μέσα.....Απλά.!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Συμφωνω απολυτα με την Νατασα!
Απλα υπεροχος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Αυτό ήταν. Προχθές ήταν που κάναμε τα πρώτα διστακτικά μας βήματα προς την αίθουσα της Α λυκείου. Χτες, ξεκινήσαμε, μετά το περας της δευτέρας, με ένα βουνό μπροστά μας. Η δοκιμασία ήταν δύσκολη, επώδυνη, κοπιαστική. Κοιτούσαμε την κορυφή και απορούσαμε, τι μας περιμένει εκεί; Και να 'μαστε σήμερα, με τη σημαία μας στα χέρια, έτοιμοι να εδραιώσουμε την κυριαρχία μας στο Όρος των Στεναγμών.

Αν κοιτάξετε από ψηλά, περα στον ορίζοντα, είναι σχεδόν νύχτα. Αλλά υπάρχει μια μικρή γαλανή λωρίδα, που σταδιακά και ανεπαίσθητα γίνεται σκούρα και ενώνει το φως με με το σκούρο υπόβαθρο των αστεριών. Εμείς είμαστε περίπου εκεί. Είναι η ώρα που αγγίζουμε την ζωή στο επόμενο επίπεδο, αποχαιρετώντας το σχολικό μας βίο.

Κι εμείς εκεί, κοιταζόμαστε, είναι η στιγμή που περιμέναμε τόσο καιρό. Πατώντας το χιόνι που λιώνει, ένα έχω να σας πω:

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ :)

Το οτι φτάσατε μέχρι εδώ σας ανακυρήσσει ήδη νικητές. Αυτό που φοβόμασταν ήταν ο δρόμος μας. Τώρα μένει μόνο ένα τελευταίο βήμα.
Σας εύχομαι καλή επιτυχία! Σε έναν έναν ξεχωριστά!

Και κλείνω με ένα τραγούδι από τη Σαντορίνη, που το βρήκα στους θεματικούς κύκλους:
«Υπομονή κι υπομονή
καρτέρει κι ακαρτέρει
και τούτο το ανήφορο
κατήφορο θα φέρει...»

Πολύ ποιητική η "εικόνα".
Χαραμίζεσαι στην τεχνολογική ρε. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Respect στον Αντώνη! :)
Πάμε όλοι μαζί: :worship::worship::worship::worship::worship::worship::worship::worship::worship:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Αυτό ήταν. Προχθές ήταν που κάναμε τα πρώτα διστακτικά μας βήματα προς την αίθουσα της Α λυκείου. Χτες, ξεκινήσαμε, μετά το περας της δευτέρας, με ένα βουνό μπροστά μας. Η δοκιμασία ήταν δύσκολη, επώδυνη, κοπιαστική. Κοιτούσαμε την κορυφή και απορούσαμε, τι μας περιμένει εκεί; Και να 'μαστε σήμερα, με τη σημαία μας στα χέρια, έτοιμοι να εδραιώσουμε την κυριαρχία μας στο Όρος των Στεναγμών.

Αν κοιτάξετε από ψηλά, περα στον ορίζοντα, είναι σχεδόν νύχτα. Αλλά υπάρχει μια μικρή γαλανή λωρίδα, που σταδιακά και ανεπαίσθητα γίνεται σκούρα και ενώνει το φως με με το σκούρο υπόβαθρο των αστεριών. Εμείς είμαστε περίπου εκεί. Είναι η ώρα που αγγίζουμε την ζωή στο επόμενο επίπεδο, αποχαιρετώντας το σχολικό μας βίο.

Κι εμείς εκεί, κοιταζόμαστε, είναι η στιγμή που περιμέναμε τόσο καιρό. Πατώντας το χιόνι που λιώνει, ένα έχω να σας πω:

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ :)

Το οτι φτάσατε μέχρι εδώ σας ανακυρήσσει ήδη νικητές. Αυτό που φοβόμασταν ήταν ο δρόμος μας. Τώρα μένει μόνο ένα τελευταίο βήμα.
Σας εύχομαι καλή επιτυχία! Σε έναν έναν ξεχωριστά!

Και κλείνω με ένα τραγούδι από τη Σαντορίνη, που το βρήκα στους θεματικούς κύκλους:
«Υπομονή κι υπομονή
καρτέρει κι ακαρτέρει
και τούτο το ανήφορο
κατήφορο θα φέρει...»
Αστο καλο σου....αντε να τελειωσουμε να ανεβω πανω να σας γνωρισω one by one
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Θυμάμαι την πρώτη μου μέρα στο γυμνάσιο.
Πόσο ψαρωμένα ήμασταν, πόσο άλλαξα και πόσο μεγαλειώδης και μακρινή μας φαινόταν η Γ' Λυκείου.... Οι "μεγάλοι" λέγαμε!
Και τώρα... Είμαστε εμείς στη θέση τους! Πωπω... Τόσες αναμνήσεις ρε παιδιά...
Και το δημοτικό, το νηπιαγωγείο... Ανέμελα χρόνια...!

Β γυμνασίου ήμουν όταν γράφτηκα εδώ. Και τώρα τελειώνω. :confused:

Αυτή η χρονιά πέρα από πίεση, κλάματα, ψυχολογικές μεταπτώσεις είχε πολλά!
Δέθηκα περισσότερο με τις φίλες μου, έμαθα καλύτερα τον εαυτό μου!
Είχε γέλιο αυτή η χρονιά. Πολύ ωραίες στιγμές. Αξέχαστες!!!

Τέλος πάντων, αν συνεχίσω με βλέπω να δακρύζω με αυτά που θυμάμαι.:P

Εύχομαι καλή επιτυχία σε όλους μας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tabarly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 131 μηνύματα.
μαντέψτε ποιος θα γράψει καλά στην έκθεση..!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
H εγω χτυπησα ναρκωτικα βραδιατικα η οντως το ειδα αυτο.Αλλα ειδα οτι καποιος θελει σαν επιλογη το ΜΙΤ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
Παίδες δάκρυσα.... xD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

minos_94

Νεοφερμένος

Ο Μηνάς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Εύχομαι καλή επιτυχία σε όλους σας ...
Και 1 Ιουνίου για κανά μπανάκι...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
"Σας εύχομαι να είστε συνεπείς στο ραντεβού σας με τα όνειρα!!":)
Μια ευχη που μας εδωσε ο καθηγητης μας και σας την δινω και εγω !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top