Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Το διαβασα πριν 3 μερες αλλη μια φορα το 3ο κεφαλαιο μονο. Τωρα πιστευω αρκει η 1μιση μερα για μια τελευταια επαναληψη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marialena!

Νεοφερμένος

Η Μαριαλένα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Καλημερουδια! Σημερα ειχα ενα ωραιο διωρακι εκθεση (της σπασαμε λιγο τα νευρα αλλα χαλαλι, τελευταιο μαθημα ειναι) και τωρα θα διαβασω εκθεση (πρωτοτυπησαμε παλι). Δυο μερουλες μπρε! Φτου ξελευθερια!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
Μόλις γύρισα απο τρεις μιση ωρες μάθημα Εκθεση και πραγματικά δεν μπορώ άλλο!!
τα νεύρα μου!!!!

Τεσπα σήμερα σκοπεύω να διαβάσω θεωρία καλά (τρόποι πειθούς κτλ κτλ)
αύριο φουλ θέματα :P

τι άλλο μπορουμε να κάνουμε πλέον;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Προσωπική γνώμη, μετά το μεσημέρι της Κυριακής σταματήστε το διάβασμα και κάντε κάτι που θα σας ξεκουράσει πραγματικά! Το διάβασμα των τελευταίων ωρών δεν πρόκειται να σώσει κάτι, παρα μόνο να σας γεμίσει με άγχος νομίζοντας πως ότι διαβάζετε δεν το θυμάστε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
..........................

τι άλλο μπορουμε να κάνουμε πλέον;

Τίποτα εκτός από το να χαλαρώσουμε λίγο, νομίζω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Πώς μπορείτε??Εγώ πραγματικά ακόμα δεν μπορώ να κάτσω να ασχοληθώ με έκθεση..Έχω πορωθεί τώρα με τη Βιολογία!Επιτέλους έβγαλα του Β-Γ-Χ κύκλους!!:D:D:clapup:Και λογικά ως τις 4 που έχω μθμ έκθεσης,θα συνεχίσω μπας και βγάλω και τίποτα από ρύπανση...Και αύριο θα προσπαθήσω να ασχοληθώ με έκθεση και να δω και το 3ο της Βιολογίας που είμαι άσχετη....:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marialena!

Νεοφερμένος

Η Μαριαλένα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
τι άλλο μπορουμε να κάνουμε πλέον;

Ενα ταμα στον Αγιο Φανουρη να μας φανερωσει τα θεματα δε θα ταν κι ασχημη ιδεα! :P:D
Η καθηγητρια μου ειπε να δωσουμε βαση στα αιτια της παγκοσμιας κρισης...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Εγώ σήμερα ξύπνησα με λίγο άγχος. Μετά έπιασα κάτι οεφέδες, να γράψω καμιά άσκηση. Αφού τέλειωσα 3 τέτοια, παίζω ένα java game να χαλαρώσω.
Και ηρέμησα λίγο τώρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Μας έχει δώσει κάποιες φωτοτυπίες με ασκήσεις ο μαθηματικός του σχολείου.
Eγω δεν ξερω απο που να λυσω...
Να κανω απο τα θεματα του Μπαρλα???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Εγώ σήμερα ξύπνησα με λίγο άγχος. Μετά έπιασα κάτι οεφέδες, να γράψω καμιά άσκηση. Αφού τέλειωσα 3 τέτοια, παίζω ένα java game να χαλαρώσω.
Και ηρέμησα λίγο τώρα.
Κι εγώ αγχωμένος ήμουν το πρωί.
Τελικά κατάφερα να βγάλω 9/28 θεματικούς κύκλους και μια καλή θεωρία.
Έχω μάθημα τώρα στις 16.00, μετά συνεχίζω να βγάλω κι άλλους κύκλους και το βράδυ πάμε να δούμε την Chelsea να το σηκώνει!!!

ps. Τι game?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Eγω χτες και σημερα εχω βγαλει αρκετα εως πολλα πραγματα οποτε σκεφτομαι αυριο να παω βολτουλα το απογευματακι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

My last minutes

Νεοφερμένος

Η Ισμήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Καλησπέρες στα σφαχτάρια, που λέει και η μάνα μου (πώς ξέρει να με εμψυχώνει όμως,ε;!:P),(συν)υποψήφιους.

Πρώτη φορά γράφω εδώ...
Ξέρω ξέρω νωρίς το θυμήθηκα.

Υποθέτω ότι χρειάζομαι κάποιον να μου πει ότι δεν είμαι τρελή που δεν έχω αγχωθεί ακόμα...
Γιατί οι φίλοι μου όσο να πεις μια ανησυχία την έχουν.

Άσχετο! Ή σχετικό,δεν ξέρω, τι ώρα λέτε να ξυπνήσετε τη Δευτέρα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^natasa666^

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
Καλησπέρες στα σφαχτάρια, που λέει και η μάνα μου (πώς ξέρει να με εμψυχώνει όμως,ε;!:P),(συν)υποψήφιους.
Πρώτη φορά γράφω εδώ...
Ξέρω ξέρω νωρίς το θυμήθηκα.
Υποθέτω ότι χρειάζομαι κάποιον να μου πει ότι δεν είμαι τρελή που δεν έχω αγχωθεί ακόμα...
Γιατί οι φίλοι μου όσο να πεις μια ανησυχία την έχουν.
Άσχετο! Ή σχετικό,δεν ξέρω, τι ώρα λέτε να ξυπνήσετε τη Δευτέρα;
και εγω δεν ειναι πολυ αγχωμενη..την προσπαθεια μας την καναμε ολη την χρονια και οτι ειναι να γινει θα γινει...
οτι μαθαμε μαθαμε!!:)
κατα τις 7 παρα15 εφοσον πρεπει να ειμαστε εκει στις 8παρα15 την Δευτερα:)
καλη επιτυχια σε ολους!!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Κι εγώ αγχωμένος ήμουν το πρωί.
Τελικά κατάφερα να βγάλω 9/28 θεματικούς κύκλους και μια καλή θεωρία.
Έχω μάθημα τώρα στις 16.00, μετά συνεχίζω να βγάλω κι άλλους κύκλους και το βράδυ πάμε να δούμε την Chelsea να το σηκώνει!!!

ps. Τι game?
Ποδοσφαιρικό .

Γενικά, με αυτούς τους θεματικούς, πώς παίζετε; Τους διαβάζετε και μετά τους λέτε, ή απλά ρίχνετε ιδέες στο τσερβέλο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Ποδοσφαιρικό .

Γενικά, με αυτούς τους θεματικούς, πώς παίζετε; Τους διαβάζετε και μετά τους λέτε, ή απλά ρίχνετε ιδέες στο τσερβέλο;
Για τoυς θεματικους κυκλους κανω συζητηση με τον ευατο μου βαζω και δικα μου λογια και τα λειπα σχολιαζω μονος μου αυτες τις αιτιες συνεπειες.Γενικα ειναι ενα ευχαριστο μαθημα η Εκθεση.Αν και εχουνε αρχισει ολοι στο σπιτι να με περνανε για τρελο γιατι κανω μονολογους στον εαυτο μου και ανεβαζω την ψυχολογια σε εμενα.Αλλα ενταξει δεν βαριεσαι..Επισης βαζουμε καθε βραδυ με την νατασουλα skype και παιζουμε το παιχνιδι με τα συνωνυμα και αντωνυμα λεμε μια λεξη και προσπαθουμε να βρουμε συνωνυμο και αντωνυμο και ετσι περναει δημιουργικα η ωρα ακομα και οταν ειμαστε στον υπολογιστη..ολα καλα θα πανε.Θα μπω μεσα στην εκθεση και θα τους καθηλωσω με τον λογο μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BRUCE

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 237 μηνύματα.
Παιδιά δεν θέλει καθόλου άγχος. Στο σημείο που φτάσαμε ότι διαβάσατε διαβάσατε. Προσπαθήστε να χαλαρώσετε λίγο. Πηγαίνετε καμία βόλτα να ξεσκάσετε. Θα δείτε ότι οι πανελλήνιες δεν είναι τίποτα. Και εγώ που έδωσα πέρσι θυμάμαι ότι δεν είχα καθόλου άγχος, και το μόνο που σκεφτόμουν ήταν να τελειώσω για να ξεκουραστώ, γιατί είχα κάνει υπεράνθρωπη προσπάθεια(είχα και τα αθλήματα εγώ).
υγ.όταν θα μπείτε στην αίθουσα για να γράψετε, τα θέματα πάντα αργούν λίγο. Προσπαθήστε να μην επηρεαστείτε από τους άλλους που θα μιλάνε και θα λένε διάφορα. Εσείς μόνο τον εαυτό σας να κοιτάτε και όλα καλά. Καλή επιτυχία σε όλους και καλό ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marialena!

Νεοφερμένος

Η Μαριαλένα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
κατα τις 7 παρα15 εφοσον πρεπει να ειμαστε εκει στις 8παρα15 την Δευτερα:)
καλη επιτυχια σε ολους!!!!!:D
8 παρα τεταρτο πρεπει να ειμαστε εκει; Εγω για 7.20 ακουσα τη Δευτερα που ειναι πρωτη μερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Έχω ΠΟΛΛΗ υπερένταση... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Εγώ να δεις!!:wall::wall:

Προσπαθώ να χαλαρώσω (ακούγοντας μουσική κ.τ.λ.), για να συνεχίσω το διάβασμα, αλλά δεν παίζει με τίποτα. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top