Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Σημείωση συντονιστή: Το θέμα καθαρίστηκε από τα εκτός θέματος μηνύματα. Κατανοώ το άγχος σας και την ανάγκη σας για εκτόνωση, αλλά μη σπαμμάρετε το θέμα με άκυρα ποστ, γιατί χάνεται ο ειρμός της συζήτησης. Ευχαριστώ!

Καλή επιτυχία στις Πανελλήνιες. Πάτε να σκίσετε! :flowers:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Είμαι η μόνη που είναι απόλυτα ήρεμη και χαλαρή και απλά το 'χει πάρει απόφαση πως σε μερικά μαθήματα δε θα γράψει καλά; :P
Oχι, ειμαι και εγω μαζι σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Oχι, ειμαι και εγω μαζι σου!
Να σε πιασω τωρα στα μπινελικια η αυριο???

Καλημερα λαε!!!Σημερα θα σας πω μονο οτι θα διαβασω Εκθεση και ΜΟΝΟΝ Εκθεση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Να σε πιασω τωρα στα μπινελικια η αυριο???

Καλημερα λαε!!!Σημερα θα σας πω μονο οτι θα διαβασω Εκθεση και ΜΟΝΟΝ Εκθεση!

Kαλημερα! Οχι βρε Νικο, απλα ξερω οτι Βιολογια δεν προκειται να γραψω τοσο καλα! Αν και, αν εχω γραψει καλα στα υπολοιπα περναω στην σχολη μου, οποτε τι σκαω???
Και εγω σημερα μονο εκθεση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Kαλημερα! Οχι βρε Νικο, απλα ξερω οτι Βιολογια δεν προκειται να γραψω τοσο καλα! Αν και, αν εχω γραψει καλα στα υπολοιπα περναω στην σχολη μου, οποτε τι σκαω???
Και εγω σημερα μονο εκθεση...
Aτε καλα δεν σε βριζω <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.

3anadinw

Νεοφερμένος

Ο 3anadinw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Nikos Sitys όλη μέρα μονο έκθεση ;τι θα διαβάσεις ; θεωρία γρηγορη ματια σε ασκήσεις και καμια θεματική ενότητα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Οκ, αντε διαβασε! :P Και θα τα πουμε αργοτερα!;)
Kατσε βρε Χαρα.Ακομα δεν ανοιξε το ματι μας και ακομα δεν φαγαμε το ψωμακι μας.Βιαστικια <3

Nikos Sitys όλη μέρα μονο έκθεση ;τι θα διαβάσεις ;θεωρία γρηγορη ματια σε ασκήσεις και καμια θεματική ενότητα;
Εεεε ναι δεν εχεις και κατι αλλο να διαβασεις.Απλα αν πιασω αλλο μαθημα ειδικα 2 μερες πριν την εκθεση θα με πιασουν οι τυψεις οτι δεν την διαβαζω.Οποτε ας την παισω την ριμαδιασμενη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

3anadinw

Νεοφερμένος

Ο 3anadinw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
περιμένεις κάποιο θέμα ή δε σε νοιάζει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
περιμένεις κάποιο θέμα ή δε σε νοιάζει;
Mπα ας βαλουν οτι θελουν.Ας βαλουν οτι δυσκολο θεμα η ευκολο θεμα θελουν εμενα δεν προκειτε να με αγκιξουν.POKER FACE
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

3anadinw

Νεοφερμένος

Ο 3anadinw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
poker face ...χάχα .. έτσι k αλλιώς d μπορούν η μας χτυπήσουν στ έκθεση ..φυσική φοβάμαι φέτος ...φέτος δίνεις πρώτη φορα ; για τι πας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Καλημέρα λαέ!!! (Νίκο μην με αντιγράφεις!)
Σήμερα έχει Έκθεση παίδες.
28 θεματικοί κύκλοι και θεωρία
2 μέρες και ο Θεός βοηθός!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WoodyWoodperker

Νεοφερμένος

Ο WoodyWoodperker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Σάμος (Σάμος). Έχει γράψει 100 μηνύματα.
Καλημέρα λαέ!!! (Νίκο μην με αντιγράφεις!)
Σήμερα έχει Έκθεση παίδες.
28 θεματικοί κύκλοι και θεωρία
2 μέρες και ο Θεός βοηθός!

Ειναι υπερβολικο ρε φιλε,μην το παρεις τοσο σοβαρα.Θελει ηρεμια,μην αγχωνεσαι.Μια επιπλεον συμβουλη σε ολα τα παιδια του i-school που δινουν για πρωτη φορα(Ειναι του αδερφου μου το προφιλ γι αυτο λεει 20 ετων) θα ηταν η εξης:Μην φερετε μαζι σας βιβλια στο σχολειο την ημερα που γραφετε,πηγαινετε αργα στο σχολειο 8 ,με 8 παρα 5.
ΚΑΙ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΚΑΝΤΕ ΑΥΤΟ: Πατήστε MUTE σε ολους γυρω σας,προσπαθηστε να τα βρειτε με τον εαυτο σας πρωτα και μετα συγκεντρωμενοι κανετε την προσπαθεια σας!Αυτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Ησυχιες σημερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
Καλημέρα.

Προσωπικά το διάβασμα μου για εκθεση θα είναι:

Κριτήρια αξιολόγησης χώρις να κάνω το Γ ( έκθεση).
5 κριτήρια τουλάχιστον.
Μια ματιά σε όλα τα θεματα. Όχι τρέλα πράγματα. Θα βασιστω
Στην έμπνευση που θα έχω εκείνη τη στιγμή.

Και θα δώ ένα φυλλάδιο με πιθανές ερωτήσεις που θα βάλλουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^Dark Angel^

Δραστήριο μέλος

Η Χρυσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 761 μηνύματα.
Kαλημεραα!:)
Σημερα και αυριο θα διαβαζω εκθεση:
1)θεωρια και καποιες ερωτησεις που μας εχει δωσει η καθηγητρια μου στο σχολειο
2)θεματα σχολειου και φροντιστηριου
και
3)θα κοιταξω και θεματα παλαιοτερων ετων(δηλ.κριτηρια αξιολογησης)
Πιστευω ενα 8ωρακι να μου φτασει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Εγω σημερα θα διαβασω ενα 4ωρο εκθεση...Ολη Την θεωρια και 3-4 θεματικες ενοτητες. Κυριακη επαναληψη στην θεωρια και αλλες 3-4 θεματικες ενοτητες! Και μαζι με αυτα λιγο θεωρια μαθηματικα γενικης!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3anadinw

Νεοφερμένος

Ο 3anadinw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
τι θες να περασεις drosos?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Να ρωτησω κατι? Οσα παιδια δινουν μαθηματικα γενικης, τι θα διαβασουν/κανουν αυτην την 1μιση μερα???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3anadinw

Νεοφερμένος

Ο 3anadinw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
κοιτα χαρουλιτα ...τα μαθηματικα γενικης ειναι ευκολο μαθημα αν εξαιρεσεις τα θεματα που επεσαν περυσι σε μας ... οποτε δε χρειαζεται να ασχοληθεις πιστευω και τοσο πολυ μαζι τους...προσωπικα θα διαβασω τη θεωρια καλα για ορισμους ... και λεω να λυσω καμια ασκηση για εξασκηση ...ισως ασχοληθω και λιγο με το πρωτο κεφαλαιο φυσικη που δινουμε παρασκευη γιατι τη φοβαμαι αρκετα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top