Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Porcia+Brutus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Porcia+Brutus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 381 μηνύματα.
Ό,τι θέλεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tabarly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 131 μηνύματα.
κατσε να γράψω καλά και το βλέπουμε ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Porcia+Brutus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Porcia+Brutus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 381 μηνύματα.
ΟΚ κάθημαι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tabarly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 131 μηνύματα.
χαχα! κάνεις και χιούμορ...!!! :P
δεν μας φτάνει το άγχος μας..!!! :P :P :P

για τι σχολή πας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Porcia+Brutus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Porcia+Brutus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 381 μηνύματα.
Μόνο το χιούμορ μας έχει απομείνει αυτές τις δύσκολες ώρες.....αν δεν χαλαρώσουμε και λίγο, έστω και μια λαλακία, τότε δεν παλεύεται η κατάσταση.
Οικονομικά ασοεε θέλω, εσυ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tabarly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 131 μηνύματα.
ναυπηγών εμπ πρώτη επιλογή!
αλλιώς το σκέφτομαι για ΔΕΤ στην ασοε! λες να ειμαστε συμφοιτητές? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marialena!

Νεοφερμένος

Η Μαριαλένα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Πω σημερα πηγα στην ενημερωση του φροντιστηριου για σχολες και μηχανογραφικα κλπ (γνωστα ολα, πιο πολυ για τους μικροτερους ηταν) και ΕΦΑΓΑ ΦΡΙΚΗ! Ηταν εκει ενας και καλα ειδικος απο τo edu4u κι αντι να μας χαλαρωσει μας αγχωσε!! Στα διαλα δηλαδη! Τσαμπα εχασα δυο ωρες να μου λεει οτι στην τελικη οπου και να περασω θα καταληξω με μαστερ και μεταπτυχιακα να κολλαω γραματοσημα στα ΕΛ.ΤΑ (αληθινο το παραδειγμα). Το μονο καλο που ειχε ηταν τσαμπα καφε και κουλουρακια... Αλλα τι να το κανεις? Τετραγωνος εγινε ο απαυτος μου! Ουστ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Calliope94

Νεοφερμένος

Η Calliope94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Ρε παιδιά είμαι η μόνη,που δεν θέλει να γράψει,φοβάται πως θα πατώσει και έχει πρησμένα μάτια από την αΫπνία και το κλάμα;;Δεν αντέχω άλλο..:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marialena!

Νεοφερμένος

Η Μαριαλένα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Ρε παιδιά είμαι η μόνη,που δεν θέλει να γράψει,φοβάται πως θα πατώσει και έχει πρησμένα μάτια από την αΫπνία και το κλάμα;;Δεν αντέχω άλλο..:/:

Εμ.... ΟΧΙ!!!

Ολοι εχουμε αγχος, ειναι λογικο να εχουμε τα πανω και τα κατω μας. Οτι ειναι να γινει, θα γινει. Εξαλλου δεν τελειωνει κατι. Αν θες ξαναδινεις... Απλα αν θες τη γνωμη μου το υπερβολικο αγχος δε βοηθαει πουθενα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Porcia+Brutus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Porcia+Brutus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 381 μηνύματα.
μαριαλενα μην δινεις σημασία στον κάθε ψυχάκια....γι αυτό εγώ τ αποφεύγω αυτά....είχα παρακολουθήσει κάτι αντίστοιχο στον β λυκείου και με είχε αγχώσει ένας μπάρμπας. Πάνε ήρεμη. Βάλε μουσική να χαλαρώσεις και ξέχνα τον.

tabarly ωραία επιλογή!! Έγω ακούσει πολύ καλά λόγια, και έχει τουλάχιστον προοπτικές και στην Ελλάδα και στο εξωτερικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mpko

Νεοφερμένος

Ο mpko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Ρε παιδιά είμαι η μόνη,που δεν θέλει να γράψει,φοβάται πως θα πατώσει και έχει πρησμένα μάτια από την αΫπνία και το κλάμα;;Δεν αντέχω άλλο..:/:

Αρχικά χαλάρωσε και προσπάθησε να σκεφτείς θετικά!(θα μου πεις μια κουβέντα είναι,εύκολο να το λες:P) Δεν είναι δα και το τέλος του κόσμου. Ίσα ίσα σε περιμένει μια από τις καλύτερες θα έλεγα περιόδους της ζωής σου(μετά τις πανελλήνιες). 6 διαγωνίσματα είναι, όπως αυτά που έγραφες στο φροντιστήριο, ας απομυθοποιηθεί αυτό το ’’τέρας’’ των πανελληνίων.8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanelliniesSuck

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 364 μηνύματα.
Είμαι η μόνη που είναι απόλυτα ήρεμη και χαλαρή και απλά το 'χει πάρει απόφαση πως σε μερικά μαθήματα δε θα γράψει καλά; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Cool παιδιά,
ό,τι κάναμε, κάναμε.
finito.
Τώρα μόνο καλή διάθεση, και ψυχραιμία, και λίγη τύχη. :P
Όοοολα καλά! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marialena!

Νεοφερμένος

Η Μαριαλένα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Ακη με παρακολουθεις; Αποκαλυψου!! :P Τωρα εβαλα μουσικουλα και ξαπλωσα μπας και κοιμηθω, αλλα ο κομπος στο στομαχι ακαθεκτος! Καλα δεν ηθελα και πολυ, ημουν που ημουν καπως αυτες τις μερες με αποτελειωσε!! Αντε να δουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Calliope94

Νεοφερμένος

Η Calliope94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Αρχικά χαλάρωσε και προσπάθησε να σκεφτείς θετικά!(θα μου πεις μια κουβέντα είναι,εύκολο να το λες:P) Δεν είναι δα και το τέλος του κόσμου. Ίσα ίσα σε περιμένει μια από τις καλύτερες θα έλεγα περιόδους της ζωής σου(μετά τις πανελλήνιες). 6 διαγωνίσματα είναι, όπως αυτά που έγραφες στο φροντιστήριο, ας απομυθοποιηθεί αυτό το ’’τέρας’’ των πανελληνίων.8)

Απλά έχω προσπθήσει πολύ και όλοι θεωρούν πως θα γράψω πολύ καλά κάτι,που με αγχώνει περισσότερο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Μια από τα ίδια, πλέον τα μάτια μου στέρεψαν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
02 Μέρες, 07 Ώρες, 57 Λεπτά, 15 Δευτερόλεπτα.

:D :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Porcia+Brutus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Porcia+Brutus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 381 μηνύματα.
Ακη με παρακολουθεις; Αποκαλυψου!! Τωρα εβαλα μουσικουλα και ξαπλωσα μπας και κοιμηθω, αλλα ο κομπος στο στομαχι ακαθεκτος! Καλα δεν ηθελα και πολυ, ημουν που ημουν καπως αυτες τις μερες με αποτελειωσε!! Αντε να δουμε...


Ακριβώς! Έχω βάλει κάμερες στο σπίτι σου...μόλις ξανααγχωθείς, θα πέσει μπουγέλωμα! Χαχαχαχα`! κι εγώ έβαλα μουσικούλα να χαλαρώσω
https://www.youtube.com/watch?v=bAK2J05Vmhc
πάρε και μια χαλαρωτική προτασούλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

mpko

Νεοφερμένος

Ο mpko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Απλά έχω προσπθήσει πολύ και όλοι θεωρούν πως θα γράψω πολύ καλά κάτι,που με αγχώνει περισσότερο..

Από τη στιγμή λοιπόν που είσαι καλά προετοιμασμένη και όλοι πιστεύουν σε σένα, αυτό που έχεις να κάνεις είναι να πιστέψεις και εσύ στον εαυτό σου.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,426 μηνύματα.
Guys, μάλλον το τελευταίο μήνυμα μου πριν τις πανελλαδικές. (Θα μου πείτε δεν είμαι και κανένα ενεργό μέλος οπότε οι περισσότεροι χεστήκατε :P )
Πραγματικά εύχομαι να περάσουμε όλοι εκεί που θέλουμε στην 1η επιλογή.. Οσοι διαβάζατε αρκετά εύχομαι να βρουν ανταπόκριση οι κόποι σας. Οσοι δε διαβάζατε και τόσο, εύχομαι να είστε κωλόφαρδοι να πέσουν αυτά που ξέρετε.
Ηταν και θα είναι ωραία παρέα αυτό το φόρουμ, στο διάλειμμα που κάνεις απ' το διάβασμα χαλαρώνεις εδώ, και φυσικά νιώθεις οτι δεν είσαι ο μόνος που έχει αυτό το άγχος των πανελλαδικών.

Θα ήθελα να γνωρίσω και απο κοντά παιδιά απ' το φόρουμ. Ορισμένοι φαίνεστε ιδιαίτερα ώριμοι και ψαγμένοι (απ' τα μηνύματα που ποστάρετε), και αν γίνει κανένα ischool meeting θα ήθελα να έρθω :)



Καλη επιτυχία σ' όλους :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top