Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

SiMoS43710

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σίμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
Έχω κι εγώ μια ερώτηση...
Ξέρει κανείς τι κομμάτια προστέθηκαν στη Βιολογία Κατ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marialena!

Νεοφερμένος

Η Μαριαλένα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Εγω παλι δεν ειμαι ανθρωπος της νυχτας! Δεν το μπορω με την καμια το νυχτερινο (μετα τις 2.30-3)και δεν ξερω αν αυτο θα μου βγει σε καλο στην τελικη...

Παλι καλα που βοηθαει κι ο σκατοκαιρος και διαβαζουμε λιγο περισσοτερο! Θεσ/νικη εχει καμια βδομαδα που βρεχει καθημερινα... Εμενα προσωπικα λαχειο μου κατσε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Έχω κι εγώ μια ερώτηση...
Ξέρει κανείς τι κομμάτια προστέθηκαν στη Βιολογία Κατ;
Τι εννοεις???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.

SiMoS43710

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σίμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
Τι εννοεις???
Εχθές ο βιολόγος του σχολείου μου είπε πως προστέθηκαν νέα κομμάτια στο σχολικό βιβλίο, όπως ένα σχετικά με το αναγνωστικό πλαίσιο... :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Δεν ξερω για ποιο πραγμα μιλας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SiMoS43710

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σίμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
Ο,τι μου είπε σου λέω... Εμάς πάντως μας έδωσαν βιβλία του 2009, όπως και στα περισσότερα σχολεία, οπότε αν βάλουν κάτι από αυτά που πιθανώς πρόσθεσαν (που δε το νομίζω, μετά το φετινό πανηγύρι) θα ακυρωθεί...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Όποια αλλαγή κι αν έγινε, λογικά, θα έχει ενημερωθεί το βιβλίο εδώ.

Ρίξτε και μια ματιά για την εξεταστέα ύλη εδώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Εχθές ο βιολόγος του σχολείου μου είπε πως προστέθηκαν νέα κομμάτια στο σχολικό βιβλίο, όπως ένα σχετικά με το αναγνωστικό πλαίσιο... :eek:
Αυτό ήταν σε βιβλίο παλαιότερης έκδοσης και τώρα το έχουν βγάλει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Bασικα δεν εχω και πολυ ηψλο απολυτηριο ειναι κοντα στο 13.1 και φοβαμαι αν ισχυει αυτο που λενε οτι οσο γραψεις ο προφορικος σου βαθμος προσαρμοζεται +2 απο οτι εγραψες...ισχυει ανεξαιρετος??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
Bασικα δεν εχω και πολυ ηψλο απολυτηριο ειναι κοντα στο 13.1 και φοβαμαι αν ισχυει αυτο που λενε οτι οσο γραψεις ο προφορικος σου βαθμος προσαρμοζεται +2 απο οτι εγραψες...ισχυει ανεξαιρετος??

Iσχύει, αφού ο προφορικός δεν μπορεί να αλλάξει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Ήρθε η ώρα να σας ευχηθώ καλή επιτυχία. :)
Πέρασαν 9 μήνες. Νομίζω δεν καταλάβατε πότε πρόλαβαν. ;) Μια σχολική χρονιά γεμάτη άγχος (για κάποιους) γεμάτη χαρές (ενδεχομένως για κάποιους) έφτασε στο τέλος της. Τα δώσατε όλα φέτος.. (κάποιοι ίσως να μην τα έδωσαν)
Απο τα βάθη της καρδιάς μου της ψυχής μου..(κτλ) σας εύχομαι καλή επιτυχία στις πανελλαδικές σας εξετάσεις. Εύχομαι να περάσετε όλοι στην 1η σας επιλογή. ;) Δεν χρειάζεται άγχος, ίσα ίσα λίγο για να σας κινητοποιεί.
(τι μας λες και εσύ τώρα.. :P )
Αυτά απο εμένα. Θα σκίσετε!! :yahoo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ondine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ondine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Κρυονέρι (Αττική). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Αααχχ μακαρι :) Απο το στομα σ και στου Θεου τ'αφτι :P Εγω νιωθω οτι δεν εχω δωσει ολα οσα θα επρεπε αλλα και παλι πιστευω οτι θα γραψω καλα.. Μπορει οχι τελεια αλλα καλα.. Δεν εχω την αντοχη να προσπαθησω παραπανω.. Αν και ξερω οτι τελειωνουμε και οτι κανουμε τωρα μπορει να μας σωσει δεν αντεχω αλλο :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαριαα χανια

Νεοφερμένος

Η μαριαα χανια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Ναι!!! επιτελους τελειωνουμε , θα μου λειψει το σχολειο αλλα θελω να δω πως ειναι χωρις αυτο...Οσον αφορα τις εξετασεις αν πω οτι δεν αγχωνομαι ειναι ψεμα, αλλα κανω υπομονη ...Ευχομαι λοιπόν σε οσους δινουν ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ...Ο,ΤΙ καναμε καναμε ΤΕΛΟΣ τωρα το μονο που χρειαζομαστε ειναι λιγη τυχη ...Αυτα και απο μενα ...σε 3 εβδομαδες θα ειμαστε ολοι πολυ χαρουμενοι ανεξαρτητως αποτελεσματος...;):D

Αααχχ μακαρι :) Απο το στομα σ και στου Θεου τ'αφτι :P Εγω νιωθω οτι δεν εχω δωσει ολα οσα θα επρεπε αλλα και παλι πιστευω οτι θα γραψω καλα.. Μπορει οχι τελεια αλλα καλα.. Δεν εχω την αντοχη να προσπαθησω παραπανω.. Αν και ξερω οτι τελειωνουμε και οτι κανουμε τωρα μπορει να μας σωσει δεν αντεχω αλλο :(
και ακριβως το ιδιο αισθανομαι...και νομιζω και πολλοι αλλοι ...θα δει3ειι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Ondine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ondine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Κρυονέρι (Αττική). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
και ακριβως το ιδιο αισθανομαι...και νομιζω και πολλοι αλλοι ...θα δει3ειι

Αχχ.. ναι.. Θελω αυτο που ειπες.. Οτι θα ειμαστε χαρουμενοι σε τρεις εβδομαδες ανεξαρτητου αποτελεσματος.. Μου εχει λειψει αυτο :(:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AntGuRu

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο AntGuRu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 139 μηνύματα.
Παιδιά με το που τελειώνουμε, σε καμιά εβδομάδα θα έχουμε και τα αποτελέσματα; Ή πάει για τέλος Ιούνη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pontiki22

Νεοφερμένος

Η pontiki22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Ευχαριστούμε Αμαλία!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Τα αποτελεσματα μετα τις 20-25 Ιουνιου παιδια!Καλη μας επιτυχια!:D.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Kαι... πηγη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Παντα μετα απο δυο-τρεις βδομαδες βγαινουν αλλα δεν μας νοιαζει τωρα αυτο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top