Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

loco13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 127 μηνύματα.
Καταθέτω το τελευταίο μου σχόλιο προς τον ischoolικό λαό :P :

Από τώρα κλείνει το πισι και βγαίνει και από την πρίζα.
Θα τα ξαναπούμε την 1η Ιούνη! :)
Εύχομαι καλή τύχη σε όλους, και καλή δύναμη.
Αυτή την εβδομάδα τα δίνουμε όλα, ΌΛΑ.

Τα ξαναλέμε σε ... 19 ημέρες!!! :thumbup:

Καλή επιτυχία!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Και γω, έχε γεια ισκούλ, εγώ θα ξαναμπώ μετά το αοθ:upside::spasiklas:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Λοιπον συντροφοι του αι σχουλ...και εγω σας αποχαιρετω until the last lesson...τα λεμε λοιπον μετα το περας των πανελληνιων
:smartass: :smartass: :smartass:


And now...take a vicodin and start studying 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Ποτε αρχιζεται ρε κοπρητες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Καλά λέτε εσείς ότι φεύγετε...κάθε χρόνο έτσι λέγανε και έτσι έλεγα και εγώ και μετά από κάθε μάθημα το ischool ήταν must:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.
Λες λυσεις,ακους αποψεις αν ηταν οντως δυσκολα,ειναι must :P το αισκουλ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Καλά λέτε εσείς ότι φεύγετε...κάθε χρόνο έτσι λέγανε και έτσι έλεγα και εγώ και μετά από κάθε μάθημα το ischool ήταν must:P
Ε ναι βλέπεις πως τα πήγαν τα παιδιά, τι έλυσε ο καθένας, αν συμμερίζονται τις απόψεις σου για την δυσκολία των θεμάτων(όχι οτι το I school είναι το καλύτερο για να συγκρίνεις, αλλά λέμε τώρα) κ.λ.π κ.λ.π
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Και εγω σε ποιους θα την λεω οταν εχω νευρα τωρα που φυγανε οι δυο σακοι μου του μποξ... :( :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Υπομονη! Τα δυσκολα περασαν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Κι εγώ σκέφτομαι να το κλείσω, αλλά όχι ακόμα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
:-DDDD Εγω βγάζω φωτογραφίες απο το δωμάτιο μου για ενθύμιο!! Κάντε το και εσείς για να δούμε ποιος είναι σε καλύτερη κατάσταση.

Στο τέλος θα το κάνω ποστ στο 9gag με biiitch please σε απάντηση ενός ξένου που είχε ανεβάσει αντίστοιχο και θα αναφερθώ περι ελληνικής τεμπελιάς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zelatina

Νεοφερμένος

Η Zelatina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Δάφνη (Αττική). Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Nice idea!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράνοια

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σεμίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Και θα τολμήσω να ξαναρωτήσω μιας και δεν βρίσκω το μήνυμα μου.Οι της θετικής τι έχουν διάβασει από το 5ο κεφάλαιο με τον Mendel.Σαν θεωρία εννοώ.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maratsi

Νεοφερμένος

Η maratsi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Καλημεραα! Εγω εχω μαθει σελιδες 69-70 ολοκληρες, σελιδα 71 τη 2η στηλη εκτος απο τους συγκεκριμενους γονοτυπους, σελιδες 72-73 τους ορισμους για αυτα που ειναι με εντονα γραμματα, σελιδα 74 την 1η στηλη και τις 2 πρωτες γραμμες της δευτερης, σελιδες 75-76 ολα , σελιδα 77 τα πολλαπλα αλληλομορφα και την επομενη παραγραφο μετα απο εκει που λεει για τα γενεαλογικα δεντρα μονο τον ορισμο, που συνεισφερουν και πως καθοριζεται η γραμμη τριχοφυιας με κορυφη, για προσκολλημενους λοβους και τις 2 τελαυταιες γραμμες της σελιδας 78, σελιδα 79 1η παραγραφο και 3 πρωτες γραμμες της δευτερης και αυτο που λεει οτι καθε κυηση ειναι ανεξαρτητο γεγονος επισης απο σελιδα 79 απο εκει που λεει "εξαιρεση..οικογενεια" και τις ασθενειες στην επομενη παραγραφο. σελιδα 80 ολα εκτος απο τις διασταυρωσεις και 81 μονο τις 2 τελευταιες γραμμες. Γενικα ολο το κεφαλαιο εκτος απο τις διασταυρωσεις γιατι μπορω να τις κανω και μονη μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Και θα τολμήσω να ξαναρωτήσω μιας και δεν βρίσκω το μήνυμα μου.Οι της θετικής τι έχουν διάβασει από το 5ο κεφάλαιο με τον Mendel.Σαν θεωρία εννοώ.....
Την εισαγωγή με τα πλεονεκτήματα του μοσχομπίζελου και γιατί ήταν το ιδανικό φυτό.
Τους ορισμούς που έχει για τα αλληλόμορφα, επικρατή, υπολλειπόμενα, γονότυπος, φαινότυπος.
Τον 1ο Νόμο του Mendel.
Τη διασταύρωση ελέγχου.
Τον 2ο Νόμο του Mendel.
Τον ορισμό των ατελών επικρατή, συνεπικρατή και πολλαπλών.
Όλο το κομμάτι με τα θνησιγόνα.
Τον ορισμό των μονογονιδιακών ασθενείων κι όλο το προηγούμενό του κομμάτι καθώς και τον ορισμό του γενεολογικού δέντρου.
Τέλος τα υπόλοιπα μια ανάγνωση καθώς έχουν μερικά σημεία που λένε για τρόπους κληρονόμησης ασθενειών ή που οφείλονται αυτές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Natassa.SP

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Natassa.SP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Καλή τύχη παιδιά τα λέμε όλοι 1 με 5 Ιουνίου να πούμε και πως τα πήγαμε φιλάκια!!! :):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Και θα τολμήσω να ξαναρωτήσω μιας και δεν βρίσκω το μήνυμα μου.Οι της θετικής τι έχουν διάβασει από το 5ο κεφάλαιο με τον Mendel.Σαν θεωρία εννοώ.....
Oλα εκτος απο τα παραδειγματα! Πιστευω οτι ειμαι σε θεση να θεσω μονη μου ενα παραδειγμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Καλά ρε παιδιά, μόνο εγώ θα μείνω εδώ μέσα;
Δεν αισθάνομαι ότι με αποσπά ο η/υ οπότε δεν τον κλείνω.
Αν μου τη δώσει και δω ότι μπορώ να το αντέξω μπορεί να είμαι εδώ να συζητάω και τα θέματα όταν δε θα διαβάζω στις ενδιάμεσες μέρες...

Χαρουλίτα, θα χαθείς κι εσύ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Καλά ρε παιδιά, μόνο εγώ θα μείνω εδώ μέσα;
Δεν αισθάνομαι ότι με αποσπά ο η/υ οπότε δεν τον κλείνω.
Αν μου τη δώσει και δω ότι μπορώ να το αντέξω μπορεί να είμαι εδώ να συζητάω και τα θέματα όταν δε θα διαβάζω στις ενδιάμεσες μέρες...

Χαρουλίτα, θα χαθείς κι εσύ;
Οχι Δημητρη μου! Διαφορετικα, ποιος θα σας στηριζει ψυχολογικα???:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Οχι Δημητρη μου! Διαφορετικα, ποιος θα σας στηριζει ψυχολογικα???:P
Μπράβο κοριτσάρα μου! :P
Θα κάνουμε παρέα ο ένας στον άλλον εδώ μέσα! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top