Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

fretoe

Δραστήριο μέλος

Ο fretoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 692 μηνύματα.
Κοιταξα, τα θεματα του οεφε στα μαθηματικα γενικης του 12 και ηταν αρκετα απαιτητικα ειδικα το 3ο ερωτημα στο 4ο θεμα με τις παρατηρησεις που δεν καταφερα τελικα να το λυσω, που να το σκεφτοσουν να αυτο το πραμα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Makis_Vl

Δραστήριο μέλος

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Σε μια βδομάδα,τέτοια ώρα θα ψάχνουμε όλοι τρόπους αν γίνεται να εξαφανιστούμε από προσώπου γης! :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Σε μια βδομάδα τέτοια ώρα θα σταματήσω να διαβάζω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mpko

Νεοφερμένος

Ο mpko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Σε τρεις βδομάδες τέτοια ώρα ελπίζω να είμαι μες στην τρελή χαρά!:clapup::D χοχο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Σε τρεις βδομάδες τέτοια ώρα θα έχω πάρει το ποδήλατο τρέχοντας σε κάμπους και βουνά προσπαθώντας να αποκτήσω την παλιά μου φυσική κατάσταση. Και μετά, σουβλάκια και παγωτά όλο το καλοκαίρι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
εγω ελπιζω μεσα στην τρελη ανεξαρτητα απο το αποτελεσμα :d
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Ρε παιδες,για πανελληνιες διαβαζατε η φυλακη ησασταν? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
το άκυρο...
θέλω να δω θέμα 4ο στη φυσική κατακόρυφο ελατήριο με κρούση ή doppler χD
και θέμα 3ο το στερεό...
ζητάω πολλά; :(
Εγώ τα θέλω ανάποδα!
Να είναι λίγο kinky τα θέματα!
Αυτό που λέμε να γράψω εγώ και να χαντακωθούν οι άλλοι;
Κάτι τέτοιο ελπίζω στη Φυσική...

Σε μια βδομάδα,τέτοια ώρα θα ψάχνουμε όλοι τρόπους αν γίνεται να εξαφανιστούμε από προσώπου γης! :Ρ
Σε μια βδομάδα τέτοια ώρα θα σταματήσω να διαβάζω
Συμφωνώ με τον Αντώνη!
Επίσης θα ψάχνουμε ηρεμιστικά για να μπορέσουμε να κοιμηθούμε!

Σε τρεις βδομάδες τέτοια ώρα ελπίζω να είμαι μες στην τρελή χαρά!:clapup::D χοχο:P
Σε τρεις βδομάδες από τώρα θα είμαι Χαλκιδική οργανώνοντας ένα πάρτυ και κάνοντας μπάνια, ανεξαρτήτου αποτελέσματος στις εξετάσεις!

Ρε παιδες,για πανελληνιες διαβαζατε η φυλακη ησασταν? :P
Έχει μεγάλη διαφορά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Έχει μεγάλη διαφορά;

Ναι :hmm:
Δεν δινουμε και για το Harvard...lol δηλαδη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

loco13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 127 μηνύματα.
έχω σηκωθεί από τις 7 σήμερα για να διαβάσω και νιώθω το σώμα μου να καταρρέει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Πέρυσι τέτοια εποχή έτρωγα ΣΥΝΕΧΕΙΑ παγωτό.
Μ' έκανε ευτυχισμένο. :P
Πρωί μεσημέρι βράδυ.
Και σουβλάκια.
Και κρέπες.
Και σοκολάτες.
Και χυμούς.

Πω και μετά με βρίζουν όταν λέω ότι οι πανελλήνιες ήταν η καλύτερη περίοδος :P
Τώρα δίνω πρόοδο βιολογίας που έχει το 10πλασιο διάβασμα και τη βγάζω μόνο με φαγητό λέσχης.
Και δεν έχω και σε ποιον να γκρινιάξω και να με καταλάβει.
Ενώ πέρυσι έκανα ό,τι ήθελα.

Χαρείτε τη ζωή σας τώρα που μπορείτε. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Τώρα δίνω πρόοδο βιολογίας που έχει το 10πλασιο διάβασμα και τη βγάζω μόνο με φαγητό λέσχης.

Εμενα η γιαγια μου διαβαζε με την φλογα το καντηλιου το βραδυ και ηταν αριστουχα για την τοτε εποχη...και για τωρα φανταζομαι :P
Εμας μας ενοχλει και το παιδακι που βγηκε να παιξει εξω στην αλανα,ακομη και τα γατια που πηδιουνται το βραδυ :P
Οι πανελληνιες παντως γαμανε...τωρα με το καρτελακι feel like a reall boss :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas original

Νεοφερμένος

Ο kostas original αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
ρε παιδια διαβαζετε πολυ αυτο τ διαστημα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Εμενα η γιαγια μου διαβαζε με την φλογα το καντηλιου το βραδυ και ηταν αριστουχα για την τοτε εποχη...και για τωρα φανταζομαι :P
Εμας μας ενοχλει και το παιδακι που βγηκε να παιξει εξω στην αλανα,ακομη και τα γατια που πηδιουνται το βραδυ :P
Οι πανελληνιες παντως γαμανε...τωρα με το καρτελακι feel like a reall boss :devil:

Αυτό με τη γιαγιά δεν το κατάλαβα, φταίει η ετεροπλασμία του εγκεφάλου μου μάλλον. :P (καμμένος mode off).

Ρε είναι ωραίες οι πανελλήνιες. 2 εβδομάδες που έγραφα αισθανόμουν γαμάτα, λες και είχα μπει στο βιβλίο guiness ξέρω' γω.

Εξάλλου, όπως έχουμε ξαναπεί, αυτή η προσπάθεια είναι ένας βιασμός. Όσο σκληρός και αν είναι, στο τέλος το απολαμβάνεις. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
ρε παιδια διαβαζετε πολυ αυτο τ διαστημα?
Ούτε καν..Τις τελευταίες 3 βδομάδες των πανελληνίων το διάβασμά μου είναι φθίνουσα συνάρτηση...:P
Δεν ξέρω,όσο πλησιάζει θέλω απλά να δώσω να τελειώνω,αλλά το διάβασμα δεν το αντέχω τόσο εύκολα πλέον....:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Αυτό με τη γιαγιά δεν το κατάλαβα, φταίει η ετεροπλασμία του εγκεφάλου μου μάλλον. (καμμένος mode off).

Ρε είναι ωραίες οι πανελλήνιες. 2 εβδομάδες που έγραφα αισθανόμουν γαμάτα, λες και είχα μπει στο βιβλίο guiness ξέρω' γω.

Εξάλλου, όπως έχουμε ξαναπεί, αυτή η προσπάθεια είναι ένας βιασμός. Όσο σκληρός και αν είναι, στο τέλος το απολαμβάνεις.

Αυτο με την γιαγια βγηκε αυθορμητα θα μπορουσα να πω...θελω να πω οτι παλια δεν διαβαζαν στις ανεσεις του σημερα που απολαμβανουμε εμεις...ενω τωρα ολο γκρινια γκρινια γκρινια...νεολαια :P

Οντως ειναι γαματα...δεν με ενοχλει και κανεις στο δωματιο...σταδιακα παει το πραμα:μονος στο δωματιο--->μονος σε σπιτι μου σε λιγους μηνες :P
Οσο για το βιασμος,χαχαχαχαχα :P Mα τι παρομοιωση :P
Θα το εθετα ως μια επανασταση προς την ανεξαρτητοποιηση...serioulsy...θελω να περασω για να φυγω σε αλλη πολη παρα για να μπω στην σχολη χαχαχαχαχαχ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Εγώ δεν έχω και τι να διαβάσω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MolecularMary

Νεοφερμένος

Η MolecularMary αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
14 ωρες non-stop??
Αυτο δεν ειναι και οτι καλυτερο...
Εγω δεν το κανω και δεν θα το κανω ποτε...
Καλυτερα να προσθεσεις τουλαχιστον μερικα διαλειμματα;)

Ειναι δυνατον να διαβαζω τοσες ωρες non-stop? Και βεβαια κανω μικρα δεκαλεπτα διαλειμματακια καθε 2-3 ωρες..παντως οταν διαβαζεις πολλα διαφορετικα μαθηματα δεν σου φαινεται τοσο πηξιμο!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Κι εγώ με τον ίδιο τρόπο διάβαζα, σε μια μέρα μπορεί να έκανα και τα 6 μαθήματα.

Ααα! Με περηφανεια, σπασμένα νεύρα και αυξημένη πίεση σας ανακοινώνω πως επιβίωσα σήμερα από τον τυφώνα της Διοίκησης. Ήταν μια πολύ εξτριμ ημέρα, αλλά τελικά η επανάληψη στέφθηκε με επιτυχία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MolecularMary

Νεοφερμένος

Η MolecularMary αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Κι εγώ με τον ίδιο τρόπο διάβαζα, σε μια μέρα μπορεί να έκανα και τα 6 μαθήματα.

Ααα! Με περηφανεια, σπασμένα νεύρα και αυξημένη πίεση σας ανακοινώνω πως επιβίωσα σήμερα από τον τυφώνα της Διοίκησης. Ήταν μια πολύ εξτριμ ημέρα, αλλά τελικά η επανάληψη στέφθηκε με επιτυχία.
Ε

Μπραβο, μπραβο και εγω το ιδιο!! Οταν λεμε Διοικηση εννοεις προφανως ΑΟΔΕ? (Ειμαι της Θετικης)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top