Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Οκ! Δεν το καταλαβα!
Σωστος papa!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Χαχαχα, δεν πάτε καλά ρε :P

Επειδή βαριέμαι, θα κάνω πρόβλεψη θεμάτων.
Λοιπόν, μαθ.κατ. περιμένω φερμα στο 4ο, φυσική στερεό με ελατήριο και ταλάντωση, χημεία κλασσικά πράγματα απλά για το Β2 περιμένω μια από τις ελάχιστες αποδείξεις του βιβλίου, έκθεση δε γκζέρω τι θα πέσει αλλά θέλω βία-χουλιγκανιζμό, αοθ δε σας νοιάζει πάντα εύκολα βάζουν, όπως και μαθ.γ.π, βιολογία 4ο θέμα μεντελ.Αν πέσουν αυτά, μέχρι και σύριζα θα ψήφιζα:fss:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Τα μαθηματικά είναι εύκολα, αλλά δε μας τα μαθαίνουν με παραδείγματα να τα κατανοήσουμε.
Δίνω την ορειβατική ερμηνεία του θεωρήματος ενδιάμεσων τιμών:
Αν υπάρχει βουνό, και δεν έχει χαράδρες ή απότομους γκρεμούς και πλαγιές, τότε για να πας από τα 200 μέτρα στα 1800 θα περάσεις σίγουρα και από τα 1001, 1500 κτλ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Χαχαχα καλο αντωνη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Τα μαθηματικά είναι εύκολα, αλλά δε μας τα μαθαίνουν με παραδείγματα να τα κατανοήσουμε.
Δίνω την ορειβατική ερμηνεία του θεωρήματος ενδιάμεσων τιμών:
Αν υπάρχει βουνό, και δεν έχει χαράδρες ή απότομους γκρεμούς και πλαγιές, τότε για να πας από τα 200 μέτρα στα 1800 θα περάσεις σίγουρα και από τα 1001, 1500 κτλ.

Ή ένα άλλο πχ σχετικά με τα μαθηματικά (συγκεκριμένα, με τη στατιστική) :

Αν ξέρεις στατιστική, μπορείς άνετα να διεξάγεις έρευνες και να βγάζεις διαστήματα εμπιστοσύνης, σαν αυτά που έχουν στις εκλογές, όταν βλέπουμε τα exit polls στην τιβί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Ο καθηγητης μας οταν μας εδειχνε κυρτοτητα ζωγραφισε εναν ανθρωπο με μεγαλη κοιλια να κανει ηλιοθεραπεια(και καθηγητης μας ειναι λιγο παχουλος :P ). Οποτε μας λεει αυτος ειμαι εγω και αυτη εδω ειναι η κοιλη. Απο τοτε δεν το ξεχασα ποτε! Εσεις μπορειτε να σκεφτεστε τον παγκαλο ξαπλωμενο στην παραλια οπως βλεπω απο πανω σε μια φωτο :P
Και ο δικός μου καθηγητής στο σχολείο αυτό έλεγε για την κοιλιά του!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Ο δικός μας δεν είχε κοιλιά. Λένε ότι έχει και πίνακα Κοιλιά[3,2]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Χαχαχχα και εγώ με την κοιλιά το θυμάαμαι ! lol ειδικά στην ΚΠΔ χαχαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Εκτος απο εκθεση που θα συνεχιζω να λεω οτι θα γραψω χαλια
Ρε μπίλυ, να μαλώσουμε θες;
Έκθεση θα γράψεις ΚΑΛΑ!!!
Όχι εξαιτίας της φιλολόγου, αλλά γιατί μπορείς και θα γράψεις καλά.
Εύκολο μάθημα είναι, don't worry, πίστεψέ το και θα γράψεις!

Χαχαχα και τα δυο ανεκδοτα πολυ καλα και γιατι γουσταρω να βγαινω και εγω εκτος off-topic.
Είναι όλες οι συναρτήσεις μαζεμένες σε ένα δωμάτιο!!!.Η g(x),η ln(x),η cos(x) κτλ.Φωνές,φασαρία,χαμός!Δεν βάζουν γλώσσα μέσα τους!!
Κάποια στιγμή ανοίγει η πόρτα και μπουκάρει μέσα η Παράγωγος!

Παράγωγος - Αν δεν βγάλετε όλες τον σκασμό θα σας γαμ!@#σω!!

Πετάγεται η
:

- Μμμ....θα μας κλάσεις τα αρχ!@#δια!!

Και προσθέτω εγώ για να σας παγώσω λίγο:
Κι απαντάει η παράγωγος: Και ποιος σου είπε εσένα ότι παραγωγίζω ως προς χ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Και προσθέτω εγώ για να σας παγώσω λίγο:
Κι απαντάει η παράγωγος: Και ποιος σου είπε εσένα ότι παραγωγίζω ως προς χ;
Και απαντάει η e^x που ήταν ξεψαρωμένη:
το dx από κάτω σου!

Τσουφού, που στο καλό έμαθες κοιλες και κυρτές συναρτήσεις:P?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Ξέρω κοίλες και κυρτές ΚΠΔ με αύξοντα και φθίνοντα κόστη ευκαιρίας χαχα δεν πιάνεται αυτό; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Πήρα μέρος φέτος σε ένα διαγωνισμό ποίησης. Δε θυμάμαι αν ήταν ο "ΣΕΚΒΕ 2012".
Εχεις το website αυτού που λες να το δω;

https://edu.klimaka.gr/scholikes-drasthriothtes/diagwnismoi/1567-panellhnios-mathitikos-diagwnismos-poihshs.html

https://www.zougla.gr/politismos/article/i-politistiki-aniksi-tis-8esalonikis

Λες να ειμαστε στον ιδιο? :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Πώ ρε σαν και περσι,εγραψα Εκθεση και διαβαζα τις πρωτες μου σελιδες στη Βιολογια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marou93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαιρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 188 μηνύματα.
αλι σε μας π δινουμε και 2η φορα παναθεμα την υπομονη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zelatina

Νεοφερμένος

Η Zelatina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Δάφνη (Αττική). Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Υπομονή κι επιμονή! Δε θέλω να περάσω τα ίδια δεύτερη χρονιά. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marou93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαιρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 188 μηνύματα.
ετσι ειναι αυτα! αν δεν ειχα αγχος πςρυσι θα ηταν ολα κομπλε! πηγαινα στο φροντ και δεν με πιστευαν οτι δεν εγραψα!!!! αστα αστα ....πικραμενη ιστορια!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zelatina

Νεοφερμένος

Η Zelatina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Δάφνη (Αττική). Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Πικραμένη ιστορία..βρίσκω σημείο ταύτισης, αλλά φέτος σκοπεύω να μη δώσω χώρο σ' αυτό το συναίσθημα-δηλητήριο που μας κομπλάρει! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marou93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαιρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 188 μηνύματα.
και καλα κανεις ! προσπαθω να παω με τσαγανο και αυτοπεποιθηση αλλα σκατα! μακαρι να πανε ολα καλα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Καλα θα πανε, σε διαβεβαιωνω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marou93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαιρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 188 μηνύματα.
μακαρι !! και εγω στο ευχομαι ολοψυχα! γιατι αυτο π περναω φετος ουτε στο χειροτερο εχθρο! χειροτερο βασανιστηριο δεν υπαρχειι!στο διαβεβαιωνω :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top