Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Θα τα πουμε στην συναντηση λογικα που θα κανονισουμε!
Η εκθεση ειναι πολυ ρευστο μαθημα! Ελπιζουμε για το καλυτερο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Κι εγώ τρύπες μπαλώνω στα μαθήματα βαρύτητας, όπως και στα μαθηματικά γενικής...Σε ΑΟΔΕ, θεωρία αεππ μου έμειναν κάποια πράγματα, που θα καλυφθούν τις προσεχείς 2 μέρες. Έκθεση νομίζω δεν έχω κενά που να μην καλύπτονται σε 3-4 μέρες πριν δώσω.
Γενικά νομίζω πως θα τελειώσω το στυλό bic που αγόρασα χθες γράφοντας θεωρία μέσα στις επόμενες μέρες.
Κάνει και ζέστη, δε λέει να βγεις έξω. Ευτυχώς το κάλεσμα της φύσης είχε την ακμή του κατά τις χλιαρές ημέρες της άνοιξης.

Άντε, have a nice final πηξιμο.

(Θυμηθείτε να κάνουμε συναντήσεις κατά πόλεις το Σεπτέμβριο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marou93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαιρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 188 μηνύματα.
χαρουλιτα ειναι 2η φορα που δινω και ειναι περιπλοκα τα συναισθηματα!! και γενικα ειμαι η συνωνυμη του αγχους! ¨)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Kακως! Ισα ισα, αφου δινεις δευτερη φορα θα επρεπε να βλεπεις αλλιως τις πανελληνιες!
Για αυτο ηρεμησε και εχε εμπιστοσυνη στις δυνατοτητες σου, στις γνωσεις σου και στον Θεο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,408 μηνύματα.
Οι τελευταιες μερες ρε παιδες ειναι χαλλλαρες...απλως κανεις μια επαναληψη και τελος.
Στην λογοτεχνια κατ. εχω αρχισει να συγκρινω τυχαια ποιηματα με τα ποιηματα της υλης...just for fun :P
Τωρα αμα ο αλλος δεν διαβαζε ολο τον χρονο και προσπαθει τελευταιες μερες να τα μπαλωσει...προβλημα του.

Αυριο το πρωι ειναι και η απονομη βραβειων για τον διαγωνισμο ποιησης ΣΕΚΒΕ 2012 :smoke:

Πήρα μέρος φέτος σε ένα διαγωνισμό ποίησης. Δε θυμάμαι αν ήταν ο "ΣΕΚΒΕ 2012".
Εχεις το website αυτού που λες να το δω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Ελα μωρε γτ δεν προλαβαινεις??? Εννοω μικρες τρυπες καλυπτεις τωρα προφανως. Γνωστα πραγματα κοιτας στα σχολικα που λες.
Καλά,μην παίρνεις κι όρκο ότι είναι γνωστά....:whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Χαρα νομιζω ειναι 9 ημερες οχι 8!! :P Παντως ναι αν εχεις διαβασει γτ να αγχωθεις!!(Εκτος απο εκθεση που θα συνεχιζω να λεω οτι θα γραψω χαλια :P Ακομα και να μου κατσει η 55 χρονη καθηγητρια του dim! :P )
Ναι, εχεις δικιο Βασιλη! Μπερδευτηκα γιατι χτες δεν την ειχα αλλαξει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Της χαλάσαμε τη σειρά.

Χαρουλίτα, να σου πω το πιο άθλιο ανέκδοτο φυσικής;
Πώς λέγεται όταν, ενώ πας να κάνεις καμάκι, σε πιάνει black out, δεν ξέρεις τι να πεις και γενικά μένεις ακίνητος;
Ντροπή αδράνειας
Φάε τη σκόνη μου Παναγιωτόπουλε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Χαχα! Με εκανες και γελασα μωρε!
Το αλλο το μαθηματικο το ξερεις?
-Ποσα παιδια ειχε ο Bolzano???
-Τουλαχιστον ενα...
-Επειδη ομως ζουσε μονοτονα, εχει ακριβως ενα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Έχω κι άλλο!
Τι μαγιό φοράνε οι φυσικοί το καλοκαίρι;
Doppless
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Χαχαχα και τα δυο ανεκδοτα πολυ καλα και γιατι γουσταρω να βγαινω και εγω εκτος off-topic.
Είναι όλες οι συναρτήσεις μαζεμένες σε ένα δωμάτιο!!!.Η g(x),η ln(x),η cos(x) κτλ.Φωνές,φασαρία,χαμός!Δεν βάζουν γλώσσα μέσα τους!!
Κάποια στιγμή ανοίγει η πόρτα και μπουκάρει μέσα η Παράγωγος!

Παράγωγος - Αν δεν βγάλετε όλες τον σκασμό θα σας γαμ!@#σω!!

Πετάγεται η
:

- Μμμ....θα μας κλάσεις τα αρχ!@#δια!!

Ο Χριστός απευθύνεται στον Πέτρο
-Πέτρο ;
-Ναι κύριε
-y=x²
-Tι είναι αυτό κύριε ;
-Παραβολή Πέτρο

Στατιστική είναι η επιστήμη σύμφωνα με την οποία αν βάλεις τα πόδια σου στο φούρνο και το κεφάλι σου στο ψυγείο, κατά μέσο όρο θα είσαι μια χαρά.

Ποια είναι η διαφορά ενός μαθηματικού και ενός αστυνομικού;

Ο μαθηματικός θέλει να τετραγωνίσει τον κύκλο,
ενώ ο αστυνομικός να κυκλώσει το τετράγωνο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Και το συμπέρασμα της ημέρας για τους Θετικοτεχνολογικούς μαθητές: Η συνάρτηση ούρησης ενός άνδρα είναι πάντοτε κοίλη. Αν με καταλαβαινεις.
Και κάπως έτσι δε θα μπερδέψεις ποτέ την κοίλη με την κυρτή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Kαι εγω τις μπερδευω αυτες τις δυο! Αλλα μετα απο αυτο το παραδειγμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πανσέληνος

Δραστήριο μέλος

Η Πανσέληνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 609 μηνύματα.
κυρτή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Kαι εγω τις μπερδευω αυτες τις δυο! Αλλα μετα απο αυτο το παραδειγμα...
:D Δε θέλει κόπο, θέλει τρόπο! Και να πίνεις πολλά υγρά:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Οχι καλε! Δικιο εχει ο Αντωνης! Κοιλη ειναι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Πάγκοιλος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Ο καθηγητης μας οταν μας εδειχνε κυρτοτητα ζωγραφισε εναν ανθρωπο με μεγαλη κοιλια να κανει ηλιοθεραπεια(και καθηγητης μας ειναι λιγο παχουλος :P ). Οποτε μας λεει αυτος ειμαι εγω και αυτη εδω ειναι η κοιλη. Απο τοτε δεν το ξεχασα ποτε! Εσεις μπορειτε να σκεφτεστε τον παγκαλο ξαπλωμενο στην παραλια οπως βλεπω απο πανω σε μια φωτο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πανσέληνος

Δραστήριο μέλος

Η Πανσέληνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 609 μηνύματα.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Και το συμπέρασμα της ημέρας για τους Θετικοτεχνολογικούς μαθητές: Η συνάρτηση ούρησης ενός άνδρα είναι πάντοτε κοίλη. Αν με καταλαβαινεις.
Και κάπως έτσι δε θα μπερδέψεις ποτέ την κοίλη με την κυρτή.

Καλύτερο κόλπο : η κυρτή κάνει το υ ''το υψιλον'',το κυπελακι με το δεικτη και τον αντιχειρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top