Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

StingAs7

Νεοφερμένος

Ο StingAs7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Μαλιστα...εγω μαθηματικα και βιολογια,στο εναλλαξ για να μην κουραζουν:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Καλημέρα κούκλες!:D

Από πότε θα διαβάζετε αποκλειστικά έκθεση?Εγώ σκέφτομαι μέχρι και Πέμπτη να διαβάζω όποτε προλαβαίνω κανένα θεματάκι, και μετά, από Παρασκευή πρωί μόνο έκθεση, θεωρία και θέματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

StingAs7

Νεοφερμένος

Ο StingAs7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Ρεεεε...εγω δε θελω καν να διαβασω εκθεση...
Δηλαδη...νταξει...ΕΚΘΕΣΗ???
Αλλα μαλλον μονο το ΣΚ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Επισης για να δειτε σε τι μπουρδελο κρατος ζουμε.Εχω κανει χαρτια για αναβολη απο τις 12 απριλιου και εχει παει 12 μαιου και ακομα δεν εχω παρει απαντηση (παρολο που πηγα στα ΚΕΠ και μου ειπαν οτι θα την παρω να μην ανυσηχω) εγω σε τρεις μερες παρουσιαζομαι εντομεταξυ..αλλα οκ δεν βαριεσαι...
Τωρα στο θεμα του ονοματος αυτης της ψυχαναγκαστικης αιδιαστικης τιποτενιας και ανουσιας μαλακιας που λεγεται Πανελληνιες οπως και να ειναι το ονομα της το ιδιο παραμενει.
Εχω καταλαβει κατι οτι σε λαθος χωρα γεννηθηκαμε με λαθος εκπαιδευτικο συστημα.Επρεπε ολοι να ημασταν στο ΑΜΕΡΙΚΑ να πηγαιναμε τωρα κολλεγιο ενω τελειωναμε το high school και να καναμε παρτυ με αδερφοτητες να γινομασταν ντιρλα πρωι μεσημερι!That's life!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Επρεπε ολοι να ημασταν στο ΑΜΕΡΙΚΑ να πηγαιναμε τωρα κολλεγιο ενω τελειωναμε το high school και να καναμε παρτυ με αδερφοτητες να γινομασταν ντιρλα πρωι μεσημερι!That's life!



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AllPigsMustDie

Νεοφερμένος

Ο AllPigsMustDie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ζαχάρω (Ηλεία). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Ναι, είναι απόδειξη η λύση της δευτεροβάθμιας στο C.
Εγώ θα την πρότεινα και για τις εξετάσεις.
Αν θέλουν να βάλουν απόδειξη σωστή από μιγάδες αυτή παίζει...

Να'σαι καλά.
Άμα την δω μπροστά μου το πρωί της 28 του Μάη, θα τσιρίξω ένα τεράστιο ΔΙΚΑΙΩΣΗ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
Επειδή απο το συγκεκριμένο διαγωνισμα είδα μόνο το 4ο που βγήκε εύκολα, μου κινησες την περιέργεια
Οπότε δοκίμασα αυτο

F(x)-x+1=e^(-f(x)) (απο την αρχική σχέση)

Όμως x/2<f(x)<x απο Γ4 άρα απο ΚΠ limf(x)=+oo όταν x->+oo
Άρα lim[e^(-f(x))]=0 άρα lim[F(x)-x+1]0 οπότε ασυμπτωτη το x-1
Σωστά;
ναι νομιζω καπως ετσι βγαινει.βασικα εγω αποκλειεται να το σκεφτομουνα δεν ξερω .δεν παει μεχρι εκει το μυαλο μου.
(μπες και στο σαιτ που εχει τις απαντησεις για σιγουρια)

Καλημέρα κούκλες!:D

Από πότε θα διαβάζετε αποκλειστικά έκθεση?Εγώ σκέφτομαι μέχρι και Πέμπτη να διαβάζω όποτε προλαβαίνω κανένα θεματάκι, και μετά, από Παρασκευή πρωί μόνο έκθεση, θεωρία και θέματα.
εγω απο τεταρτ απογευμα.εχω να βγαλω γυρω στα 80 θεματα να βγαλω και θεωριαααααα(ουτε και εγω ξερω ποσες σελ.) απο την εκφραση.

Μαλιστα...εγω μαθηματικα και βιολογια,στο εναλλαξ για να μην κουραζουν:)
εγω φυσικη και αεππ αυτο το σ/κ.και ο θεος βοηθος....:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
"80 θέματα" έγραψες ή το πληκτρολόγιο σου είναι μαστουρωμένο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Δεν ξέρω παιδιά, εγώ έγραψα διαγωνισμα κανονικό σήμερα, διαχείρηση χρόνου κομπλέ, ανάπτυξη παραγράφου έκθεση περίληψη κομπλέ, ασκήσεις κομπλέ. Περιμένω βαθμό επίσης κομπλέ 2-10% λιπαρά. Πολύ θάρρος κέρδισα σήμερα! Νιώθω έτοιμος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MolecularMary

Νεοφερμένος

Η MolecularMary αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
80 θεματα??????? Τι εννοεις?
Δεν ξέρω παιδιά, εγώ έγραψα διαγωνισμα κανονικό σήμερα, διαχείρηση χρόνου κομπλέ, ανάπτυξη παραγράφου έκθεση περίληψη κομπλέ, ασκήσεις κομπλέ. Περιμένω βαθμό επίσης κομπλέ 2-10% λιπαρά. Πολύ θάρρος κέρδισα σήμερα! Νιώθω έτοιμος!

Χαχα! Παντως συμφωνω μαζι σου..οσο εχω βαλει ενα πρτογραμμα το τηρω κατα γραμμα και βγαζω πολυ υλη σε επαναληψη! Νιωθω και εγω ξερεις...καπως σαν να μην το πιστευω οτι πλεον δεν μου φαινονται και τοσο τραγικα....(με φωτινες εξαιρεσεις παντα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
"80 θέματα" έγραψες ή το πληκτρολόγιο σου είναι μαστουρωμένο?
ναι 80 θεματα ενα προς ενα.ισως να ναι και περισσοτερα δεν ξερω.μας εχουν πει οτι πρεπει οπωσδηποτε να τα διαβασουμε πριν παμε να δωσουμε....:/::angry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Superhuman

Δραστήριο μέλος

Ο Νικηφόρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 797 μηνύματα.
12 Μαΐου δεν δίναμε εμείς πέρσυ;

Πέρασε 1 χρόνος dude...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathis1214

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο stathis1214 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 267 μηνύματα.
Παιδια βρηκα ενα πολυ καλο μπλογκ για φυσικη! https://vmarousis.blogspot.com/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Παιδια βρηκα ενα πολυ καλο μπλογκ για φυσικη! https://vmarousis.blogspot.com/
Αυτές τις τελευταίες μέρες προλαβαίνετε και τέτοια??:eek:
Εγώ προσπαθώ να πιάσω τα σχολικά απ' την αρχή...Όχο ότι το καταφέρνω κιόλας,αλλά τουλάχιστον προσπαθώ,....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathis1214

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο stathis1214 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 267 μηνύματα.
Αυτές τις τελευταίες μέρες προλαβαίνετε και τέτοια??:eek:
Εγώ προσπαθώ να πιάσω τα σχολικά απ' την αρχή...Όχο ότι το καταφέρνω κιόλας,αλλά τουλάχιστον προσπαθώ,....:)

Ελα μωρε γτ δεν προλαβαινεις??? Εννοω μικρες τρυπες καλυπτεις τωρα προφανως. Γνωστα πραγματα κοιτας στα σχολικα που λες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Οι τελευταιες μερες ρε παιδες ειναι χαλλλαρες...απλως κανεις μια επαναληψη και τελος.
Στην λογοτεχνια κατ. εχω αρχισει να συγκρινω τυχαια ποιηματα με τα ποιηματα της υλης...just for fun :P
Τωρα αμα ο αλλος δεν διαβαζε ολο τον χρονο και προσπαθει τελευταιες μερες να τα μπαλωσει...προβλημα του.

Αυριο το πρωι ειναι και η απονομη βραβειων για τον διαγωνισμο ποιησης ΣΕΚΒΕ 2012 :smoke:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marou93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαιρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 188 μηνύματα.
αγχος παιδια !!! πολυ αγχος!!!!! αναθεμα τις πανελληνιες !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Γιατι αγχωνεσαι κοριτσι μου? Μια χαρα θα τα παμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Γιατι αγχωνεσαι κοριτσι μου? Μια χαρα θα τα παμε!

Χαρουλίτα, πάρε το 1ο αεροπλάνο και τσακίσου στη Σαλόνικα!
Άντε, τέτοια άτομα είναι σπάνια, μη σε χάσουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Χαρα νομιζω ειναι 9 ημερες οχι 8!! :P Παντως ναι αν εχεις διαβασει γτ να αγχωθεις!!(Εκτος απο εκθεση που θα συνεχιζω να λεω οτι θα γραψω χαλια :P Ακομα και να μου κατσει η 55 χρονη καθηγητρια του dim! :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top