Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Όποιος ανήκει στην ειδική κατηγορία πολυτέκνων και θέλει,ας μου στείλει ένα πμ να με βοηθήσει σε κάτι......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^natasa666^

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
Eμας μπαινουν και την Τεταρτη και μας ειπαν να παμε παρασκυεη να παρουμε καρτελακια, υλη, βαθμους και δεν ξερω και γω τι αλλο!
εμας παλι μας ειπαν να παμε ολοι την Τριτη και να παραουμε τα καρτελακια και ολα αυτα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
εμεις τα πηραμε τα καρτελακια την τεταρτη.και το πιο ωραιο.μας ειπαν να παμε απο την πρωτη ωρα και μας τα δωσανε κατα τις 12.και περιμεναμε σα χαζοι και ουτε ειχε φερει κανεις μαζι του και κανα βιβλιο για να διαβασουμε.αν ειναι δυνατον.:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Και εμας μας τα εδωσαν τα καρτελακια.
Νιωθω επισημος υποψηφιος :P :P

Βεβαια,τα καρτελακια ειχαν και τα ''παρατραγουδα'' τους...σε καποια σχολεια ακουσα οτι τους τα εδωσαν μαζι με τους κωδικους,τους οποιους μαλιστα ειχε ορισει το σχολειο.
Οι κωδικοι συμφωνα με τον νομο και τις διαταξεις του υπουργειου παιδειας,ειναι ακρως προσωπικη υποθεση και πρεπει να τους συνθετει και να τους γνωριζει μονον ο ιδιος ο μαθητης,καμια σχολικη μοναδα.Αισχος δηλαδη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MolecularMary

Νεοφερμένος

Η MolecularMary αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Eμας μπαινουν και την Τεταρτη και μας ειπαν να παμε παρασκυεη να παρουμε καρτελακια, υλη, βαθμους και δεν ξερω και γω τι αλλο!

Χαρουλιτα νομιζω πως τωρα ειναι πολυ καλυτερα!!! Ειχαμε αγανακτησει λιγο να βλεπουμε την εφιαλτικη σου περιγραφη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Και εμας μας τα εδωσαν τα καρτελακια.
Νιωθω επισημος υποψηφιος :P :P

Βεβαια,τα καρτελακια ειχαν και τα ''παρατραγουδα'' τους...σε καποια σχολεια ακουσα οτι τους τα εδωσαν μαζι με τους κωδικους,τους οποιους μαλιστα ειχε ορισει το σχολειο.
Οι κωδικοι συμφωνα με τον νομο και τις διαταξεις του υπουργειου παιδειας,ειναι ακρως προσωπικη υποθεση και πρεπει να τους συνθετει και να τους γνωριζει μονον ο ιδιος ο μαθητης,καμια σχολικη μοναδα.Αισχος δηλαδη.


Ρε παιδιά, είμαστε καλά;
Αν γίνει αυτό, τότε ο τάδε υποψήφιος που εντάσσεται στην τάδε κατηγορία, δεν θα μπορέσει να ενταχθεί, αν η διεύθυνση που "έξυπνα" έφτιαξε τους κωδικούς, δεν το γνώριζε.
Από τη στιγμή που πάρεις το Pass στα χέρια σου, τελείωσε, ούτε ειδικές κατηγορίες, ούτε τίποτα.
Μου το είπαν την Τρίτη που πήγα σχολείο. Είπαν ότι πρέπει πρώτα να πάω τα δικαιολογητικά για την κατηγορία, και μετά να δημιουργήσω τον κωδικό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Aυτο μου το ειπαν και εμενα, αλλα μετα μου ειπαν να τον φτιαξω και εγω τον εφτιαξα την Πεμπτη και τα δικαιολογιτικα θα τα παω την Δευτερα!
Τωρα, δεν ξερω τι παιζει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akrione

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο akrione αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 202 μηνύματα.
Δεν με ενδιαφερει αν υπαρχει αλλο ποστ ή οχι,αλλά θα ήθελα να ευχηθω απο τωρα καλο διαβασμα και καλη επανάληψη αυτες τις λιγες μερες που εμειναν...να ειστε συγκεντρωμενοι ξεκουραστοι χωρις αγχος και ας περασετε εκει που θελετε...καλη σας τυχη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Σε ευχαριστουμε φιλε για την υποστηριξη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chrysa:*

Νεοφερμένος

Η Χρύσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
τι ακριβώς είναι αυτά τα καρτελάκια;;:hmm:

εμάς δε μας έχουν δώσει τίποτα ακόμη...
πήγα κι έκανα βέβαια τον κωδικό αλλά δε μου έδωσαν κάτι τέτοιο.....:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninio

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ninio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 129 μηνύματα.
δεν νομιζω οτι παιζει ρολο αν δηλωνετε πρωτα ο κωδικος γ τα μηχανογρ κ μετα οι ειδικες κατηγοριες. στο δικο μ σχολειο πρωτα μας βαλανε στον υπολογ. τους κ φτιαξαμε μονοι τον κωδικο κ μετα θα τους πηγαιναν οσοι ηταν τ δικαιολογητικα και θα ξαναμπουν στο συστημα ν δηλωσουν τις ειδικες κατηγ. περα απο αυτο τ ιδιο τ υπουργειο εχει μια ανακοινωση που λεει αν καποιος αποκτησει δικαιωμα γ ειδικ κατηγ θα μπορει ν καταθεσει τ δικαιολ κ μετα τις 18 αρκει ν ναι πριν την διαδικασια μηχανογρ. οποτε μη πανικοβαλεστε δεν λεει πουθενα στις οδηγιες οτι πρωτα παιρνουμε πασγουορντ κ μετα δηλωνουμε γ ειδικη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Δεν με ενδιαφερει αν υπαρχει αλλο ποστ ή οχι,αλλά θα ήθελα να ευχηθω απο τωρα καλο διαβασμα και καλη επανάληψη αυτες τις λιγες μερες που εμειναν...να ειστε συγκεντρωμενοι ξεκουραστοι χωρις αγχος και ας περασετε εκει που θελετε...καλη σας τυχη!

Εκτός του ότι δεν είναι Πανελλαδικές, αλλά Πανελλήνιες, γράφεται και με δύο λάμβδα ( λ ). :)

Κατα τ'άλλα, ευχαριστούμε :)


...οποτε μη πανικοβαλεστε δεν λεει πουθενα στις οδηγιες οτι πρωτα παιρνουμε πασγουορντ κ μετα δηλωνουμε γ ειδικη.

Ακριβώς το αντίθετο είπα.


Εγώ χτες δημιούργησα τον κωδικό μόνη μου και σήμερα πήγα τα δικαιολογητικά στον υποδιευθυντή για την ειδική κατηγορία.

Έτσι μου είπαν εμένα... :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elisavet21

Δραστήριο μέλος

Η Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 504 μηνύματα.
Ρε παιδιά, είμαστε καλά;
Αν γίνει αυτό, τότε ο τάδε υποψήφιος που εντάσσεται στην τάδε κατηγορία, δεν θα μπορέσει να ενταχθεί, αν η διεύθυνση που "έξυπνα" έφτιαξε τους κωδικούς, δεν το γνώριζε.
Από τη στιγμή που πάρεις το Pass στα χέρια σου, τελείωσε, ούτε ειδικές κατηγορίες, ούτε τίποτα.
Μου το είπαν την Τρίτη που πήγα σχολείο. Είπαν ότι πρέπει πρώτα να πάω τα δικαιολογητικά για την κατηγορία, και μετά να δημιουργήσω τον κωδικό!
Εγώ χτες δημιούργησα τον κωδικό μόνη μου και σήμερα πήγα τα δικαιολογητικά στον υποδιευθυντή για την ειδική κατηγορία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
παιδια καλη επιτυχια σε ολους!προσωπικα,11000 μοριακια θελω να πιασω και 3000 απο το ειδικο!ζηταω πολλα?μακαρι να τα πιασω!(με την προυποθεση οτι η βαση της σχολης που θελω δεν θα ξεπερασει τα 14000).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Εκτός του ότι δεν είναι Πανελλαδικές, αλλά Πανελλήνιες, γράφεται και με δύο λάμβδα ( λ ). :)
Μια άκυρη απορία...Διαφωτίστε με οι θεωρητικοί!:PΤο σωστό δεν είναι πανελλαδικές κι όχι πανελλήνιες....?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Μια άκυρη απορία...Διαφωτίστε με οι θεωρητικοί!:PΤο σωστό δεν είναι πανελλαδικές κι όχι πανελλήνιες....?:hmm:
Η δική μου προσέγγιση:
Παν-Ελλαδικές, αυτές που γίνονται για/σε όλη την Ελλάδα
Παν-Ελληνιές, αυτές που γίνονται για όλους τους Έλληνες
Εφόσον δίνουν κι ομογενείς, είναι πανελλήνιες.

Σωστός ή μπούρδες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Η δική μου προσέγγιση:
Παν-Ελλαδικές, αυτές που γίνονται για/σε όλη την Ελλάδα
Παν-Ελληνιές, αυτές που γίνονται για όλους τους Έλληνες
Εφόσον δίνουν κι ομογενείς, είναι πανελλήνιες.

Σωστός ή μπούρδες;

Αυτός είναι ο λόγος που οι Πανελλαδικές μετονομάστηκαν σε Πανελλήνιες. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DOINA

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η DOINA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 216 μηνύματα.
εγω που ανηκω σε ειδικη κατηγορια πηγα σημερα να φτιαξω κωδικο και να μου δωσουν τα σχετικα αλλα ζητανε να τους παω καποια πραγματα και ενα απο αυτα ειναι η οικογενειακη κατασταση.. ανανεωμενη η δικη μου ομως ειναι παλια και θα αργησω να την φτιαξω λιγες μερες για διαφορους λογους..τι μπορει να γινει στην περιπτωση μου γινεται να τα δηλωσω μετα αυτα ή δεν ξερω τι..δεν θελω να χασω την ειδικη κατηγορια..αλλα δεν γινεται να το εχω ετοιμο τουλαχιστον μεχρι την Πεμπτη... καποιος που ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ξερει..μηπως θα μπορουσε να μου πει ¨...ειμαι προβληματισμενη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Η δική μου προσέγγιση:
Παν-Ελλαδικές, αυτές που γίνονται για/σε όλη την Ελλάδα
Παν-Ελληνιές, αυτές που γίνονται για όλους τους Έλληνες
Εφόσον δίνουν κι ομογενείς, είναι πανελλήνιες.

Σωστός ή μπούρδες;

Ολόσωστος! :)
Δεν περίμενα από "θετικάριο" να το ξέρει! ;)
Είσαι προχώ.


Μια άκυρη απορία...Διαφωτίστε με οι θεωρητικοί!:PΤο σωστό δεν είναι πανελλαδικές κι όχι πανελλήνιες....?:hmm:

Πανελλήνιες.
Δες το σχόλιο του dimijim. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Ναι εχεις δικιο εμεις το τεχνολογοθετικαριο ειμαστε αγραμματοι! Ενω εσεις που ξερετε λατινικα και αρχαια ειστε μορφωμενοι. ΑΝΤΕ ΜΗΝ ΤΑ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΩ ΚΑΝΕΝΑΝ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ( :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top