Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Makis_Vl

Δραστήριο μέλος

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Κι εγώ μέχρι Παρασκευή έχω κανονικά μάθημα :$ Τώρα για Σάββατο δεν ξέρω!
Σημερα διαβάζω 3ο κεφ Ιστορία και Βιολογία γενικής το μισό 2ο!
10 μέρες ακόμη :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Eμενα σημερα εχει Μαθηματικα ασκησεις απο Μπαρλα σχολικο επισης.Βιολογια 1ο-2ο ΑΝ προλαβω σημερα.Φυσικη θα κανω 3ο θεμα απο παναγιωτοπουλο και κανενα 4ο οποιο δω οτι μπορω να λυσω και μου φαινεται ευκολο.Γιατι στα δυσκολα γαμιεται ο διας με παιρνει η νυχτα.Αυτα για σημερα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Bιολογία λίγες σελίδες από το 1ο κεφάλαιο, που μου έχουν μείνει, όλο το 3ο, και το μισό 2ο
Λατινικά 21-34
Λογοτεχνία όλος ο Ιωάννου
(και αν μείνει χρόνος -που δεν το βλέπω- θα χώσω Αρχαία)

Άσχετο: τι ώρα κοιμάστε και τι ώρα ξυπνάτε;
εγώ κοιμήθηκα 5 και ξύπνησα 11.30 :(
ούτε ξυπνητήρι άκουσα, ούτε τίποτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Ρε παιδια, θελω να ρωτησω κατι, αλλα θελω πολλες αποψεις!
Πως κανετε επαναληψη στα μαθηματικα και πως σκοπευεται να τα διαβασετε απο δω και περα???

Νικο, σορρυ που δεν σου εστειλα απαντησεις, αλλα αυτος ο τροπος που μου τα εστειλες... δεν τα πολυκαταλαβαινω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Εγω λυνω ασκησεις απο το site της μαθηματικης εταιρειας, απο το φροντιστιριακο και απο ενα βοθημα επανληπτικο που εχω. Αν κ εχω δωσει περισσοτερο βαση στα αλλα μαθηματα.
Επειδη κατι ρωτησε η χριστινα, δες απο το σχολικο τις ασκησεις Γ ομαδας απο ολοκληρωματα και παραγωγους γιατι παιζει να βαλουν κατι παρομοιο(αν δεις τις εξετασεις ομογενων ενα θεμα ηταν ολοιδιο απο το σχολικο με ενα επιπλεον ερωτημα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
Ρε παιδια, θελω να ρωτησω κατι, αλλα θελω πολλες αποψεις!
Πως κανετε επαναληψη στα μαθηματικα και πως σκοπευεται να τα διαβασετε απο δω και περα???
μαθηματικα εγω για αυτες τις μερες(οσες μενουν)κανω τις επαναληπτικες του μπαρλα -τα θεματα που εχει στο τελος-(εχω κανει περιπου τα μισα) και θα κοιταξω καποιες ασκησεις απο Ε.Μ.Ε..και θεωρια κανονικα απο το βιβλιο(εχω φτασει μεχρι bolzano:P)και μια ματια τι εχουν βαλει 1ο θεμα μεχρι στιγμης .αυτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Και απο θεωρια??? Δεν την εχω μαθει ακομα!
Και ο μαθηματικος μου απαγορευσε να λυνω ασκησεις μεχρι να μαθω τελεια την θεωρια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
Και απο θεωρια??? Δεν την εχω μαθει ακομα!
Και ο μαθηματικος μου απαγορευσε να λυνω ασκησεις μεχρι να μαθω τελεια την θεωρια...
απο το σχολικο η θεωρια, κοιτας τι εχει πεσει μεχρι στιγμης 1ο θεμα και αρκετα Σ-Λ.εγω αυτα κανω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Ναι, το ερωτημα ειναι να την αφησω για το τελευταιο ΣΚ ή να την κανω τωρα και να παραλειψω τις ασκησεις???

Δεν ξερω πως πρεπει να διαβασω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Ρε παιδια, θελω να ρωτησω κατι, αλλα θελω πολλες αποψεις!
Πως κανετε επαναληψη στα μαθηματικα και πως σκοπευεται να τα διαβασετε απο δω και περα???

Νικο, σορρυ που δεν σου εστειλα απαντησεις, αλλα αυτος ο τροπος που μου τα εστειλες... δεν τα πολυκαταλαβαινω...

Θεωρία πρέπει να ξεσκιστώ, δεν την έχω διαβάσει ποτέ ολόκληρη. Στο φροντ, έχουμε ένα τετράδιο με μεθοδολογίες και πρότυπες ασκήσεις. Κοιτάω αυτές και μετά Μπάρλα. Αν δεν καταλαβαίνω τίποτα, θεωρία ή ασκήσεις, έχω και του Παπαδάκη που τα λέει πολύ απλά. Θέλω να κοιτάξω και τα ΕΜΕ αλλά δεν προλαβαίνω. Λύνω και οεφέδες παράλληλα.. Είναι άπειρα..!
Άσχετο: τι ώρα κοιμάστε και τι ώρα ξυπνάτε;
εγώ κοιμήθηκα 5 και ξύπνησα 11.30 :(
ούτε ξυπνητήρι άκουσα, ούτε τίποτα!

Ε μα βρε χαρώτο αν κοιμάσαι στις 5 και θες να ξυπνήσεις στις 9, είναι λίγο δύσκολο.. Χρειαζόμαστε τουλάχιστον 7-8 ώρες ύπνο. Έχω κάνει και γω πατατιές με τον ύπνο αλλά τουλάχιστον ένα 6ωρο το κοιμάμαι. Αυτές τις μέρες κοιμάμαι 1-2 και ξυπνάω 8-9.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
Ναι, το ερωτημα ειναι να την αφησω για το τελευταιο ΣΚ ή να την κανω τωρα και να παραλειψω τις ασκησεις???

Δεν ξερω πως πρεπει να διαβασω...
εγω σε συμβουλευω να τα κανεις ταυτοχρονα.καταρχας μην αφησεις τη θεωρια το τελευταιο σ/κ.και καμια αποδειξη να μη ξερεις αν ξεκινησεις απο τωρα τη βγαζεις ανετα μια φορα μεχρι πριν το τελυταιο σ/κ.και τοτε μια δευτερη επαναληψη και εισαι οκ.παντως εγω πιστευω οτι καλυτερο ειναι να τα κανεις ταυτοχρονα.6-7 ασκησεις "ωραιες" την ημερα και 2-3 αποδειξεις παραλληλα και εισαι μια χαρα.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Αυτες τις ωραιες ασκησεις θα της βρω στην εμε και στα θεματα του Μπαρλα???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
Αυτες τις ωραιες ασκησεις θα της βρω στην εμε και στα θεματα του Μπαρλα???
για μενα ειναι ωραιες.για καποιον αλλο μπορει να ειναι αλλες.κοιτα τες και δες εσυ αν σου ειναι ευκολες δυσκολες και αναλογα πραξε.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Μερικες ευκολες, μερικες δυσκολες και μερικες.... παλουκια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Λιγες απο το 8 και αρκετες απο το 10!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Απο το 2008 και απο το 2010 της εμε!
Εχεις δικιο! Δεν ειπα απο που...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Διαβάστε θεωρία, απορώ πως λύνετε ασκήσεις χωρίς να έχετε μάθει καλά τη θεωρία του βιβλίου:hmm:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Οταν λεω οτι δεν ξερω την θεωρια εννοω οτι δεν ξερω τις αποδειξεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top