Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Μιλας με γριφους.....:P:P Ξηγησου:P
(Καιρό είχες να μας την πεις και in public εσύ...:P)
Απλά το είπα...Το διάβασμα και το πήξιμο της χρονιάς προκαλεί,μέσα σ' όλα τ' άλλα,και αλλαγές στις διαπροσωπικές μας σχέσεις...Δε νομίζω ότι είμαι η μόνη που το 'χω παρατηρήσει αυτό.....:/::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Πφφ , πάει και αυτή η μέρα.
όσο αναφορά τον κωδικό εμάς μας είπαν ,(λένε κάποιοι , δεν ήμουν μπροστά )ότι θα μας τους δώσουν έτοιμους (-.-)

Αλήθεια είναι. Τον πήρα σήμερα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnaekmaiden

Νεοφερμένος

Ο johnaekmaiden αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
παρολο που η χρονια σχεδον εχει τελειωσει θελω να κανω μια ερωτηση.. Πολλες φορες (οπως κ σημερα) δεν εχω ΚΑΘΟΛΟΥ ορεξη να διαβασω.. Δηλαδη θελω να κανω οτιδηποτε αλλο αλλα ΟΧΙ να διαβασω... Εσας σας συμβαινει;; Αν ναι, ποια ειναι η καλυτερη λυση, να συνεχισω να διαβαζω κ οτι κανω, η να βγω καμια βολτα κτλ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elisavet21

Δραστήριο μέλος

Η Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 504 μηνύματα.
Αλήθεια είναι. Τον πήρα σήμερα:)

Εμείς τον δημιουργήσαμε μόνοι μας. Μας έβαλαν μπροστά στο pc και τον γράψαμε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Κι εγώ πήγα σήμερα σχολείο.
Έχω γυρίσει από τις 11.00 αλλά διάβαζα κύματα.
Καλά ήταν στο σχολείο, άλλαξα λίγο παραστάσεις ήμουν και μόνος στην κατεύθυνση (1 στους 6) οπότε έκανα και 2 ιδιαίτερα σε χημεία και μαθηματικά.
Πήγα έκανα τον κωδικό.
Ήμουν μόνος μπροστά στον η/υ, τον πληκτρολόγησα και μετά φώναξα την υπεύθυνη απλά για να τσεκάρει ότι ο κωδικός έχει σταλθεί.
Καμία επέμβαση από το σχολείο στο θέμα αυτό.
Επίσης, μας έδωσαν επιτέλους τα καρτελάκια.
Θα γράφουμε στο σχολείο μας, εντός έδρας!
Ήμαστε μικρό σχολείο και ήταν ένα ζήτημά αυτό αλλά μετά από πολλά χρόνια το σχολείο μας είναι ξανά εξεταστικό.
Τέλος είδα και την αγαπητικιά του Βασίλη.
Την ρώτησα τι παίζει και τι πιστεύει αυτή.
Έδωσε σαν τα δύο μεγαλύτερα sos τον εθελοντισμό και τον τουρισμό (εγώ δε μιλούσα, μόνο άκουγα), είπε όμως να τα διαβάσω όλα γιατί ποτέ δεν ξέρεις από πού θα επηρεαστεί ο άνθρωπος που θα βάλει τα θέματα. Τη ζήτησα να σχολιάσει το γεγονός ότι το θέμα "δημοκρατία" ακούγεται πολύ από τους φιλολόγους και είπε ότι το θέμα δεν είναι υποχρεωτικό να είναι επίκαιρο κι ότι πιστεύει πως δε θα μπει θέμα που "καίει" γιατί δε θέλουν εξοργισμένα γραπτά. Χαρακτηριστικά είπε πως ένας μαθητής που λόγω του συστήματος βρίσκεται σε άσχημη οικονομική και κοινωνική θέση θα δυσκολευτεί να γράψει ένα τέτοιο θέμα χωρίς να επηρεαστεί απ την κατάσταση και γι αυτό τέτοια θέματα αποφεύγονται. Από το στόμα της και στου Θεού το αυτί...
Αυτά τα νέα, όσους βοήθησαν...

ΥΓ. Ενδοσχολικές, υπό το φόβο των εκλογών, θα τελειώσουμε 19/6 μας είπαν.
Δυστυχώς γράφουμε Β κύκλο... (κρατήστε με γιατί θα αρχίσω να βρίζω...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Ναι μακαρι να πεσει εθελοντισμος!! Ακουσατε για την νεα βαθμολογηση στην εκθεση;;; Τωρα θα πιανει 50 μοναδες αντι για 40 η καθαρη εκθεση(μακαρι να ειναι φημες!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
Ναι μακαρι να πεσει εθελοντισμος!! Ακουσατε για την νεα βαθμολογηση στην εκθεση;;; Τωρα θα πιανει 50 μοναδες αντι για 40 η καθαρη εκθεση(μακαρι να ειναι φημες!)


Για τη φετινή Β Λυκείου ισχύει σίγουρα, ωστόσο δε νομίζω και για εσάς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Ναι μακαρι να πεσει εθελοντισμος!! Ακουσατε για την νεα βαθμολογηση στην εκθεση;;; Τωρα θα πιανει 50 μοναδες αντι για 40 η καθαρη εκθεση(μακαρι να ειναι φημες!)
Δεν άκουσα κι ούτε θέλω να ακούσω.
Αν γίνει κάτι τέτοιο θα βάλω τη δικιά σου να σε βασανίσει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

!!!...vivaki...!!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βιβή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 349 μηνύματα.
Παιδιά, για βιολογία γενικής πόσες μέρες θα αφιερώσετε την επόμενη (και τελευταία) εβδομάδα; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Παιδιά, για βιολογία γενικής πόσες μέρες θα αφιερώσετε την επόμενη (και τελευταία) εβδομάδα; :)
Σήμερα-Σάββατο: Κύματα + 1.5 ώρα μαθηματικά το Σάββατο
Κυριακή: Μεταλλάξεις-Mendel + 2 ώρες φυσικοχημεία
Δευτέρα: Υγεία και Οικολογία
Τρίτη: Οικολογία + 2 ώρες βιολογίες + 1.5 ώρα έκθεση
Τετάρτη: Κρούσεις + 1.5 ώρα μαθηαματικά
Πέμπτη: Ιοντισμός
Παρασκευή: Ιοντισμός + 2 ώρες φυσικοχημεία
Σαβ/κο: Έκθεση + 1.5 ώρα έκθεση το Σάββατο (μάθημα)

Πώς με βλέπετε; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαριαα χανια

Νεοφερμένος

Η μαριαα χανια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Σήμερα-Σάββατο: Κύματα + 1.5 ώρα μαθηματικά το Σάββατο
Κυριακή: Μεταλλάξεις-Mendel + 2 ώρες φυσικοχημεία
Δευτέρα: Υγεία και Οικολογία
Τρίτη: Οικολογία + 2 ώρες βιολογίες + 1.5 ώρα έκθεση
Τετάρτη: Κρούσεις + 1.5 ώρα μαθηαματικά
Πέμπτη: Ιοντισμός
Παρασκευή: Ιοντισμός + 2 ώρες φυσικοχημεία
Σαβ/κο: Έκθεση + 1.5 ώρα έκθεση το Σάββατο (μάθημα)

Πώς με βλέπετε; :P
οργανωμενο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pontiki22

Νεοφερμένος

Η pontiki22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
εμείς τον επιλέξαμε μόνοι μας......:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi..!

Νεοφερμένος

Η evi..! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 30 μηνύματα.
(Καιρό είχες να μας την πεις και in public εσύ...:P)
Απλά το είπα...Το διάβασμα και το πήξιμο της χρονιάς προκαλεί,μέσα σ' όλα τ' άλλα,και αλλαγές στις διαπροσωπικές μας σχέσεις...Δε νομίζω ότι είμαι η μόνη που το 'χω παρατηρήσει αυτό.....:/::redface:

Εγώ θα έλεγα πως η συγκεκριμένη περίοδος δίνει κάποια στοιχεία για το ποιες σχέσεις αξίζουν και ποιες όχι και τόσο.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X130

Νεοφερμένος

Ο X130 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Μπορεί να είμαι εκτός θέματος αλλά τα περσινά θέματα τα διαβάζετε? Και συγκεκριμένα για μαθήματα όπως ΑΟΘ ΑΟΔΕ Πληροφορική, ή είστε σίγουροι ότι δεν θα πέσουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Εγω τα διαβαζω(αν μιλας για θεωρια) οχι ομως να τα μαθω οπως ολα τα αλλα... Για σωστο-λαθος περισσοτερο
Απο ασκησεις εχω λυσει τα περσινα περισσοτερο για εξασκηση ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
πηραμε και τον κωδικο σημερα.παει και αυτο περασε.
ρε παιδια θα τρελαθωωωωω.ειναι δυνατον φορντιστηρια φυσικη και αεππ να κανουμε μεχρι την αλλη παρασκευη;;;;
γινεται και αλλου αυτο;;;και εκθεση ποτε θα διαβασουμε;;;καλα αυτοι των φροντ. δεν μας καταλαβαινουν καθολου.:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X130

Νεοφερμένος

Ο X130 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Εγω τα διαβαζω(αν μιλας για θεωρια) οχι ομως να τα μαθω οπως ολα τα αλλα... Για σωστο-λαθος περισσοτερο
Απο ασκησεις εχω λυσει τα περσινα περισσοτερο για εξασκηση ;)
Ναι για θεωρία και πέρισσότερο για ΑΟΘ να σου πω την αλήθεια που την είχα και ψιλοπαρατημένη :whistle: και τώρα εχω πάρει φόρα και το μαθαίνω στυλ ΑΟΔΕ και καποια κομμάτια είναι μεγάλα και βαρετά αλλα ευτυχώς περσινά :D .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
πηραμε και τον κωδικο σημερα.παει και αυτο περασε.
ρε παιδια θα τρελαθωωωωω.ειναι δυνατον φορντιστηρια φυσικη και αεππ να κανουμε μεχρι την αλλη παρασκευη;;;;
γινεται και αλλου αυτο;;;και εκθεση ποτε θα διαβασουμε;;;καλα αυτοι των φροντ. δεν μας καταλαβαινουν καθολου.:mad:
Τι να σου πω? Και εμενα ο Βιολογος μας ειπε οτι θα κανουμε και την αλλη Παρασκευη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Τι να σου πω? Και εμενα ο Βιολογος μας ειπε οτι θα κανουμε και την αλλη Παρασκευη...
Ενταξει βρε παιδια μην γινεστε υπερβολικοι :P Θεωρουν οτι η εκθεση δεν θελει τοσο διαβασμα οσο τα αλλα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Σιγα ρε παιδια τελευταια μερα θα διαβασετε ολη την υλη; Κυριακη στις 6 η ωρα το απογευμα τα βιβλια κλεινουν και παω εξω για βολτα μεχρι τις 9 και μετα υπνακο σιγα μην κατσω να σκασω! Τουλαχιστον στην εκθεση αυτο θα το κανω σιγουρα, αλλα σιγουρα μετα τις 9 δεν θα διαβαζω οταν δινουμε πανελληνιες επομενη μερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top