Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

teo_13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πεύκη (Αττική). Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Την τετάρτη θα σταματήσω. Και μετά, μια μέρα πριν από κάθε μάθημα οι τελευταίες οδηγίες.

Κι εγώ το ίδιο. Σαν να έχω αρχίσει να αγχώνομαι.

..θετικές σκέψεις..θετικές σκέψεις..θετικές σκέψεις..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Moνο θετικες σκεψεις!
Αφου θα σκισουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Moνο θετικες σκεψεις!
Αφου θα σκισουμε...
:eek:Είσαι απίστευτη...Άτομα σαν εσένα θέλουμε τώραα!!:D:clapup:Πάμε παιδιά στην τελική ευθεία με νίτρο....!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Εγώ κρατάω και μια πισινή. Είμαι όμως συγκρατημένα αισιόδοξος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
Πάμε παιδιά στην τελική ευθεία με νίτρο....!;)
προσεχε μην περασεις το οριο ταχυτητας :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
εγώ απο την μία είμαι κατά αγχωμένη, νιώθω πως θέλω και άλλο χρόνο για διάβασμα
από την άλλη όμως είμαι τόοοοσο χαρούμενη που επιτέλους θα τελειώσει αυτό το μαρτύριο :P

Και κάτι άκυρο που ήθελα καιρό να το πω:
Χαρουλίτα σε ευχαριστώ πολύ πραγματικά!!! όποτε μπαίνω στο ischool και διαβάζω κάποιο αισιόδοξο post σου
μου φτιάχνει τη διάθεση, νά'σαι καλά!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Θα σκισουμε εκτος απο εκθεση (εγω τουλαχιστον :P) δεν την εχω παρει με καλο ματι!

Ναι κ μετα διαβαζεις το σχολιο της Χριστινας και σου ξαναπεφτει το ηθικο. Πως θα μεταπεισουμε αυτο το κοριτσι οτι θα σκισει στις πανελληνιες ;; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
προσεχε μην περασεις το οριο ταχυτητας :P
Ναι,εδώ δεν μπορώ ακόμα να την κατοσταρίσω,μην περάσω το όριο θα σκέφτομαι...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Χαρουλίτα σε ευχαριστώ πολύ πραγματικά!!! όποτε μπαίνω στο ischool και διαβάζω κάποιο αισιόδοξο post σου
μου φτιάχνει τη διάθεση, νά'σαι καλά!! :)
Xαιρομαι μονο και μονο που επιτυγχανω αυτο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Kαι εμένα μου δίνεις μια δόση αισιοδοξίας, αλλά όταν πάω παρακάτω και βλέπω την αντίστροφη μέτρηση με πιάνει η καρδιά μου!
Η αλήθεια να λέγεται.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
20 μέρες και μετά τέλος !! Και μετά χαίρεσαι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Σεβαστή-Μαρία

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σεβαστή-Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Πφφ , πάει και αυτή η μέρα.
όσο αναφορά τον κωδικό εμάς μας είπαν ,(λένε κάποιοι , δεν ήμουν μπροστά )ότι θα μας τους δώσουν έτοιμους (-.-)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Θα σκισουμε εκτος απο εκθεση (εγω τουλαχιστον :P) δεν την εχω παρει με καλο ματι!

Μπίλλυ, θα σε χτυπήσω!!!
90 θα γράψεις έκθεση, ΤΕΛΟΣ.
Το λέω εγώ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Theoritikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Theoritikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Επιτέλους το Καλοκαίρι έρχεται και οι πανελλήνιες σε 20 μέρες πάνω κάτω θα είναι ιστορία !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Ποπο... Ό,τι θέλει ας γίνει. Άντε πια:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Καλο βραδυ παιδια! Αυριο το προγραμμα εχει σχολειο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

penelope585

Νεοφερμένος

Η penelope585 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 41 μηνύματα.
πωπω σε μια εβδομαδα δινουμε!!και με εχει πιασει ενα αγχος γιατι ειμαι σχεδον σιγουρη οτι δεν θα γραψω καλα...!!αλλα δεν ξερω γιατι ενω διαβαζω πολυ πιστευω οτι θα ξεχασω και αυτα που ξερω...τι να πω παντως απο την μια χαιρομαι που θα τελειωσουμε αλλα απο την αλλη σκεφτομαι να ειχαμε και αλλη μια εβδομαδουλα(εκτος απο αυτη που θα ερθει)...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
πωπω σε μια εβδομαδα δινουμε!!και με εχει πιασει ενα αγχος γιατι ειμαι σχεδον σιγουρη οτι δεν θα γραψω καλα...!!αλλα δεν ξερω γιατι ενω διαβαζω πολυ πιστευω οτι θα ξεχασω και αυτα που ξερω...τι να πω παντως απο την μια χαιρομαι που θα τελειωσουμε αλλα απο την αλλη σκεφτομαι να ειχαμε και αλλη μια εβδομαδουλα(εκτος απο αυτη που θα ερθει)...:(
και εγω το ιδιο μονο που εγω ηθελα να ειχαμε αλλες 2 βδομαδουλες και με αυτη που μας μενει 3 συνολικα.γτ εχω και αλλα πραγματαααα να διαβασω και δεν ξερω να θα τα προλαβω :(
πω πω αυριο σχολειο...τι μαρτυριο και αυτο.:(
το μονο καλο ειναι οτι θα δω καποια παιδια που εχω πανω απο μηνα να τα δω...τι κανει αυτο το κ****διαβασμα.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
το μονο καλο ειναι οτι θα δω καποια παιδια που εχω πανω απο μηνα να τα δω...τι κανει αυτο το κ****διαβασμα.:redface:
Ασ' το αυτό το θέμα,πονάει...:/:
Κάνει πολλά περισσότερα απ' ότι νόμιζα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathis1214

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο stathis1214 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 267 μηνύματα.
Ασ' το αυτό το θέμα,πονάει...:/:
Κάνει πολλά περισσότερα απ' ότι νόμιζα!

Μιλας με γριφους.....:P:P Ξηγησου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top