Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
ξύπνησα 7.30, διάβασα ΑΟΔΕ, τώρα κάνω επανάληψη στη θεωρία του ΑΕΠΠ.
Χριστίνα, κάτσε ένα απόγευμα ολόκληρο και μάθε όσες πιο πολλές σελίδες αόδε μπορείς. Έτσι έκανα κι εγώ για να μπορέσω να το βγάλω.
και να τα αφησω ολα τα αλλα μαθηματα;;ξερω γω..απο τις τυψεις και μονο που θα εχω δεν θα μπορεσω να διαβασω πολυ αοδευ.και δλδ ποσες σελ μπορω να μαθω σε ενα απογευμα περιπου;;:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
και να τα αφησω ολα τα αλλα μαθηματα;;ξερω γω..απο τις τυψεις και μονο που θα εχω δεν θα μπορεσω να διαβασω πολυ αοδευ.και δλδ ποσες σελ μπορω να μαθω σε ενα απογευμα περιπου;;:confused:
Μην το βλέπεις έτσι, και το ΑΟΔΕ το δίνουμε στις πανελλήνιες.
Αν κάτσεις 3-4 ώρες χαλαρά με τον καφέ σου ή την πορτοκαλάδα σου και με λίγη απαλή μουσική υπέρ της παπαγαλίας, μπορείς να βγάλεις 7-8 σελίδες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
Μην το βλέπεις έτσι, και το ΑΟΔΕ το δίνουμε στις πανελλήνιες.
Αν κάτσεις 3-4 ώρες χαλαρά με τον καφέ σου ή την πορτοκαλάδα σου και με λίγη απαλή μουσική υπέρ της παπαγαλίας, μπορείς να βγάλεις 7-8 σελίδες
και ακριβως 8 σελιδες ειναι οσες μου εχουν μεινει απο την επικοινωνια.και μετα εχω το 1ο κεφαλαιο(απο το οποιο κατι θυμαμαι γτ το ειχα μαθει καλα).
θα το εφαρμοσω σημερα μιας και εχω μονο 1 ωρα φροντ. το απογευμα...και θελω να δω ποσες σελ. θα αντεξω να βγαλω.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Καλή επιτυχία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Μην το βλέπεις έτσι, και το ΑΟΔΕ το δίνουμε στις πανελλήνιες.
Αν κάτσεις 3-4 ώρες χαλαρά με τον καφέ σου ή την πορτοκαλάδα σου και με λίγη απαλή μουσική υπέρ της παπαγαλίας, μπορείς να βγάλεις 7-8 σελίδες

Τι μουσική υπέρ της παπαγαλίας:P? Για δώσε τα φώτα σου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.


Τι μουσική υπέρ της παπαγαλίας:P? Για δώσε τα φώτα σου..
πχ
https://www.youtube.com/watch?v=P8iKcdh5Ims
chill out and ambient
Βοήθησε ακόμα κι εμένα που δεν το είχα ποτέ το άθλημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σεβαστή-Μαρία

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σεβαστή-Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Καλημέρα :)
Πωω, αυτή η χημεία ..νομίζω ότι είναι το πιο δύσκολο μάθημα να το κάνεις επανάληψη (-.-)
Αλλά κάτι θα κάνουμε :)
Σε 4 εβδομάδες τέτοια ώρα θα γράφουμε γενικής :ρ (όταν το σκέφτομαι έτσι δεν αγχώνομαι τόσο :ρ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Καλημέρα :)
Πωω, αυτή η χημεία ..νομίζω ότι είναι το πιο δύσκολο μάθημα να το κάνεις επανάληψη (-.-)
Αλλά κάτι θα κάνουμε :)
Σε 4 εβδομάδες τέτοια ώρα θα γράφουμε γενικής :ρ (όταν το σκέφτομαι έτσι δεν αγχώνομαι τόσο :ρ)
Σε δυο βδομαδες τετοια ωρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Σε δυο βδομάδες τέτοια ώρα θα παραδίδω την κόλλα μου... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Σε δυο βδομάδες τέτοια ώρα θα κάνω το χορό της νίκης μαζί με τα άλλα παιδιά από της γενικής:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ondine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ondine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Κρυονέρι (Αττική). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Αααααχχχχ.. Εγω ανυπομονω να ερθει η 30-05.. τοτε νομιζω οτι δινω το δυσκολοτερο μαθημα (ΙΣΤΟΡΙΑ ΚΑΤ) Μολις περασει και αυτη.. ουχουυυ ποιος με πιανει.. Ενα μαθηματακι εμεινε !!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Καλημέρα :)
Πωω, αυτή η χημεία ..νομίζω ότι είναι το πιο δύσκολο μάθημα να το κάνεις επανάληψη (-.-)
Αλλά κάτι θα κάνουμε :)
Σε 4 εβδομάδες τέτοια ώρα θα γράφουμε γενικής :ρ (όταν το σκέφτομαι έτσι δεν αγχώνομαι τόσο :ρ)
Βαρετή είναι για επανάληψη, όχι δύσκολη :sleep:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

loco13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 127 μηνύματα.
επανάληψη, επανάληψη, επανάληψη...

θα με κάψει η κ@%&#βιολογία:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MolecularMary

Νεοφερμένος

Η MolecularMary αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Ξυπνησα 6 εκανα 2 τελευταια ΟΕΦΕ στη φυσικη και παω για κανα 2ωρο επαναληψη στη βιολογια κατευθυνσης! Μετα φροντιστηριο 3-6 και μετα μαθηματικα παρα βιας!!!! αααα..και λιγη χημεια! μια χαρα μας βρισκω ολυος...χριστινακι μην αγχωνεσαι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Σε δυο βδομάδες τέτοια ώρα θα παραδίδω την κόλλα μου... :P
Σε δυο βδομαδες τετοια ωρα...oh wait..what?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Σε δυο βδομαδες τετοια ωρα...oh wait..what?

Ο μέσος χρόνος που τελειώνω ένα ολόκληρο διαγώνισμα βιολογία γενικής σε στυλ πανελληνίων είναι 45'.
Οπότε ελπίζω στη δυνατή αποχώρηση να έχω φύγει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
τζιμη 30 λεπτα σε διαγωνισμα ολικο πριν 1 μηνα! :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
Σε δυο βδομάδες τέτοια ώρα θα παραδίδω την κόλλα μου... :P
Σε δυο βδομαδες τετοια ωρα...
σε 2 βδομαδες τετοια ωρα δεν ξερω καν αν θα ζω...αν ζω παντως θα εχω μπορστα μου τη φυσικη και θα κανω προσευχουλες στο καλο θεουλη μηπως και περασω τη βαση και δεν ξεφτιλιστω τελειως.
τζιμη 30 λεπτα σε διαγωνισμα ολικο πριν 1 μηνα! :worry:
εγω παντως βιολογια θα κατσω να τα γραψω με ωραια στρογγυλα και ευαναγνωστα γραμματα για να ειναι το καλυτερο μου γραπτο μου σε σχεση με τα αλλα μαθηματα βεβαια.:P:)
ααα και εχω αποφασισει απο τωρα οτι σε ολα τα μαθηματα θα κατσω και τις 3 ωρες...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Oυφ πήραμε και τον κωδικό.
Καλέ βάζεις όοο,τι κωδικό θέλεις.:D
Δε σκέφτηκα εκείνη την ώρα να βάλω το όνομα του γάτου μου γαμώτο.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Ο μέσος χρόνος που τελειώνω ένα ολόκληρο διαγώνισμα βιολογία γενικής σε στυλ πανελληνίων είναι 45'.
Οπότε ελπίζω στη δυνατή αποχώρηση να έχω φύγει...
Δεν νομίζω πως χρειάζεται να το δώσεις από τόσο νωρίς, όσες περισσότερες φορές το ελέγξεις τόσο καλύτερα για εσένα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top