Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
είμαι η μόνη που έχω βγάλει επανάληψη μόνο μια φορά τα μαθήματα;;

γιατί ακούω από μερικούς που κάνουν τώρα την πέμπτη επανάληψη και έχω πάθει σοκ!!:(:(

Ανάλογα με την κατεύθυνση! Μη φρικάρεις κι εσύ! :P
Αν είσαι θεωρητική είναι ψιλοπροβληματάκι... Γιατί, όντως, έχουμε βγάλει 5 φορές το κάθε μάθημα και μπορεί και παραπάνω με ΤΟΣΕΣ παπαγαλίες, και μέχρι να δώσουμε προβλέπεται -προσωπικά- να τα βγάλω άλλες 2-3 φορές.
Αν είσαι, όμως, θετικο-τεχνολογική μην αγχώνεσαι, οι περισσότεροι στα ίδια επίπεδα είναι, υποθέτω!

Ψυχραιμία! Φάγαμε τον Γάιδαρο...
Σιγά! Τι έμεινε;; Τα δίνουμε όλα και... ΤΕΛΟΣ.
Τόσο απλό! :)

Σε 3-4 εβδομάδες όλα αυτά θα είναι παρελθόν...
Άντε! Τα κεφάλια μέσα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Και θεωρητική να σαι το πολύ δε σημαίνει ποιότητα... παπαγαλίας. Έχω συμμαθητές που έχουν βγαλει τη λογοτεχνία 4 φορές και τους ρωτά στο σχολείο ποια η λειτουργία της περιγραφής στον παπαδιαμάντη και επικρατει η σιωπή των αμνών. (Και τότε πετάγομαι εγώ σαν την τσουτς(φ)ού και λέω για επιβράδυνση φυσικά!) Και έχω κάνει μόνο δύο (αλλά σοβαρές) επαναλήψεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Πρέπει να έχω κάπσει άπειρα εγκεφαλικά κύτταρα. Στην βιολογία κατ με ρωτούσε η καθηγήτριά μου για την μεταγραφή και της έλεγα ότι το μρνα προσδένεται στην 5' αμετάφραστη περιοχή του υποκινητή, κάτι βλακείες. :P Οκ ήταν πρωί, αλλά νομίζω μ επηρέασε η παπαγαλία που έριξα το σουκου στη βιολογία γενικής.

Ουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυφ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πιστευω σε αυτες τις δυο τελευταιες βδομαδες θα κριθουν ολα ο πιο δυνατος θα βαλει τις μπουκαλες του νιτρο και θα γκαζωσει ενω θα αφησει τους εξαθλιωμενους μετριους υποψηφιους να φανε την σκονη τους . Γιαυτο ΜΑΡΣΑΡΕΤΕ !! ΜΗΝ ΕΙΣΤΕ ΜΕΤΡΙΟΙ !!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathis1214

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο stathis1214 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 267 μηνύματα.
Πιστευω σε αυτες τις δυο τελευταιες βδομαδες θα κριθουν ολα ο πιο δυνατος θα βαλει τις μπουκαλες του νιτρο και θα γκαζωσει ενω θα αφησει τους εξαθλιωμενους μετριους υποψηφιους να φανε την σκονη τους . Γιαυτο ΜΑΡΣΑΡΕΤΕ !! ΜΗΝ ΕΙΣΤΕ ΜΕΤΡΙΟΙ !!!!!!

Ενταξει παρε ενα ηρεμιστικο τωρα και ξυπνα σε 2 χρονια που θα δωσεις πανελληνιες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Ρε μην του απαντάτε όσο είμαστε ένα βήμα πριν δώσουμε!!;)
Δεν ξέρω αν σας το 'πα,αλλά όλα αυτά που υπολόγιζα να κάνω για επαναλήψεις δεν τα προλαβαίνω...:/:
Και δεν ξέρω καθόλου πώς να κάνω την επιλογή στο τι να πρωτοκάνω!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Ρε μην του απαντάτε όσο είμαστε ένα βήμα πριν δώσουμε!!;)
Δεν ξέρω αν σας το 'πα,αλλά όλα αυτά που υπολόγιζα να κάνω για επαναλήψεις δεν τα προλαβαίνω...:/:
Και δεν ξέρω καθόλου πώς να κάνω την επιλογή στο τι να πρωτοκάνω!!
Τωρα εγω φταιω να σε πω καμια αγια γραφη??:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Τωρα εγω φταιω να σε πω καμια αγια γραφη??:mad:
Δεν το 'πιασα πολύ αυτό...:redface:(αλλά υποπτεύομαι τι σημαίνει!:P).Και ναι,εσύ φταις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Δεν το 'πιασα πολύ αυτό...:redface:(αλλά υποπτεύομαι τι σημαίνει!:P).Και ναι,εσύ φταις!
Για ολα ο Νικος φταιει!:mad::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Έχει ένα δίκαιο σ'αυτό ο dr.tasos.
ME THN EΞΗΣ ΕΝΝΟΙΑ: Είναι μαλακία να έχεις προσπαθήσει ένα χρόνο και τις δύο τελευταίες εβδομάδες να μην τα δώσεις όλα...
Εξάλλου, πιστεύω ότι ο "αρκετά καλός" από τον "πολύ καλό" τώρα θα ξεχωρίσει -στη λεπτομέρεια...
Μπορεί και να κάνω λάθος.

ΑΛΛΑ, "όλα" δεν θα κριθούν τώρα, γιατί αν τα έξυνες από την αρχή της χρονιάς, δεν θα καταφέρεις και πολλά τελευταία στιγμή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

loco13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 127 μηνύματα.
η ελλάδα αλλάζει, τα μαθηματικά κατεύθυνσης μένουν ίδια:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Άκουσα κάτι κουλό σήμερα. :confused:

Ότι οι Πανελλήνιες θα ακυρωθούν,αν δεν υπάρξει κυβέρνηση και ότι θα γράψουμε μόλις υπάρξει κάποιος που θα κυβερνήσει.
Όταν ρώτησα με ποια λογική το σκέφτηκαν,είπαν ότι δεν θα υπάρχουν άτομα να διορίζουν τις επιτροπές,τα θέματα κλπ.

Ισχύει κάτι τέτοιο? :confused:
Αν με βάλουν να δώσω 15 Ιούνη να πάω να αυτοκτονήσω από τώρα καλύτερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Άκουσα κάτι κουλό σήμερα. :confused:

Ότι οι Πανελλήνιες θα ακυρωθούν,αν δεν υπάρξει κυβέρνηση και ότι θα γράψουμε μόλις υπάρξει κάποιος που θα κυβερνήσει.
Όταν ρώτησα με ποια λογική το σκέφτηκαν,είπαν ότι δεν θα υπάρχουν άτομα να διορίζουν τις επιτροπές,τα θέματα κλπ.

Ισχύει κάτι τέτοιο? :confused:
Αν με βάλουν να δώσω 15 Ιούνη να πάω να αυτοκτονήσω από τώρα καλύτερα.

:stunned:


ας το διαψεύσει κάποιος παρακαλώ άμεσα :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

loco13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 127 μηνύματα.
δεν νομίζω να ισχύει ρε παιδιά αυτό...

ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ ΑΝ ΓΙΝΕΙ ΑΥΤΟΟΟΟ:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pop corn

Πολύ δραστήριο μέλος

Η pop corn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
Ότι οι Πανελλήνιες θα ακυρωθούν,αν ...


είδες φαντασιώσεις που έχει ο αδιάβαστος , μπας και διατηρήσει καμιά (φρούδα) ελπίδα ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Κ γω το χα σκεφτει οτι αν δεν υπαρχει κυβερνηση ποιος θα βαλει επιτροπη να βγαλει τα θεματα. Αν και απο οτι ακουσα αν δεν καταφερνουν καποιο απο τα 3 κομματα να κανει κυβερνηση τοτε θα κανουν ολα μαζι(και τα 9) μεχρι να γινουν εκλογες 15 ιουνη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Παιδιά οπλιστείτε με υπομονή γιατί θα ακούσετε πολλά αυτές τις μέρες.
Η αλήθεια όμως υπάρχει μόνο στις επίσημες ανακοινώσεις γι'αυτό τα χαλασμένα τηλέφωνα μη τα εμπιστεύεστε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Tίποτα δεν είναι απίθανο...
Όμως, νομίζω, βάσει συντάγματος μέχρι τη συγκρότηση της καινούριας κυβέρνησης, υποχρεωτικά παραμένει η προηγούμενη, για να μην μείνει ακυβέρνητη η χώρα.
Οπότε, το πολύ-πολύ να μας βάλει θέματα ο Μπαμπινιώτης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
chicos chicos να ρωτήσω τους θεωρητικούς, στις παραχωρητικές με το licet λέτε στην αναγνώριση και ότι προήλθε από το απρόσωπο licet? Γιατί έχει μια σημείωση το βιβλίο και αιτιολογεί το licet+ υποτακτική
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top