Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Το α-σκίσαμε, πώς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Ρε εγώ σήμερα με όλα αυτά δεν διάβασα το απόγευμα! Οκ διάβασα το πρωί και όχι πολλή ώρα και τώρα νιώθω ΤΙΣ τύψεις! Καταραμένες Πανελλήνιες :cry_x: :/: Θα αναγκαστω να πω --> :bye: Πανεπιστήμιο!
Tην παλευεις???Και εγω δεν διαβασα αρκετα με αυτα που εγιναν τι παει να πει???Τι μαλακιες καθεσαι και λες μωρε???Θα διαβασεις αυριο!Εχεις τοσες μερες.Τι αλλο θα ακουσω θεε μου...ακου εκει bye πανεπιστημιο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

StingAs7

Νεοφερμένος

Ο StingAs7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Βερονικα δε θελω τυψεις...κι εγω αραξα λιγο να το δω χαλαρα...νταξει δεν πηγα και παραλια,εκατσα και επαιξα λολακι...δε σημαινει οτι δε θα περασουμε πουθενα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-sam

Νεοφερμένος

Η io-sam αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
το εχω ψιλοχ*εσει τις τελευταιες μερες..αισιοδοξια 0 :P
ευχομαι να παιζει αριστοτελης αλλιως παιζει να γραψω κατω απο βαση..
στα αλλα δεν ευχομαι τιποτα δεν ελπιζω τιποτα κτλ:D
επισης ποσο παιζει να ΜΙΣΩ την ιστορια....γκρρρ κατω η παπαγαλια ρεεεεεεεεε
καλη μας επιτυχια παιδια:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
ΔΕ ΒΓΑΙΝΕΙ Η ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ Η ΙΣΤΟΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
πορκεε????
:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Θα βγουν! Ηρεμησε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Χαρουλίτα, για εμένα που πρέπει μέχρι τις 17.00 να έχω τελειώσει όλες από 11.60 έως 11.80 του Σαλτερή (Β' Τόμος) και παράλληλα να μου έχει μείνει μυαλό για να κάνω και 2ωρο μάθημα Φυσική, τι έχεις να πεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Mε καλο προγραμμα ολα βγαινουν!
Κανε την Χημεια και αν βρεις καπου δυσκολια, στειλε μου! Τις εχω κανει αυτες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Mε καλο προγραμμα ολα βγαινουν!
Κανε την Χημεια και αν βρεις καπου δυσκολια, στειλε μου! Τις εχω κανει αυτες...

Εμ δε βγαίνουν...
Ο χρόνος δεν επαρκεί...
Οι ασκήσεις είναι οκ βατές, αλλά θέλουν ώρα για γράψιμο...
Τι καλό θα μας βάλουν φέτος;
Τι λες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Εμ δε βγαίνουν...
Ο χρόνος δεν επαρκεί...
Οι ασκήσεις είναι οκ βατές, αλλά θέλουν ώρα για γράψιμο...
Τι καλό θα μας βάλουν φέτος;
Τι λες;
Οτι και να μας βαλουν θα το ξερουμε και θα το λυσουμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Οτι και να μας βαλουν θα το ξερουμε και θα το λυσουμε!

Εσένα πρέπει να σε βάλουν για ψυχολογική υποστήριξη έξω από το εξεταστικό κέντρο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Λες???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Χαρουλίτα εσύ θα κάνεις υποστήριξη, εγώ θα λέω ανέκδοτα, κάπως θα φτιάξουμε την ατμόσφαιρα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Άντε γιατί η κατάσταση αναμονής Δ Ε Ν παλεύεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Η απόλυτη εμπειρία είναι από τις 8 έως τις 9+ που θα περιμένουμε τα θέματα στο πρώτο μάθημα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

veroniCa^

Νεοφερμένος

Η veroniCa^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
οταν λες ολα αυτα τι εννοεις? :P

Κατι ασχετο... πηγατε να ασκησετε το εκλογικο σας δικαιωμα? :P
Mε τις εκλογές! Με είχε πιάσει το εκλογικό μου δαιμόνιο και παρακολουθούσα μανιωδώς τις εξελίξεις! :P

Tην παλευεις???Και εγω δεν διαβασα αρκετα με αυτα που εγιναν τι παει να πει???Τι μαλακιες καθεσαι και λες μωρε???Θα διαβασεις αυριο!Εχεις τοσες μερες.Τι αλλο θα ακουσω θεε μου...ακου εκει bye πανεπιστημιο..
Καλά χαλάρωσε λίγο ;) Σε μια κρίση πανικού όλοι τα βλέπουν όλα μαύρα! Λογικό είναι! Σήμερα που διαβάζω από το πρωί τα βλέπω πιο αισιόδοξα τα πράγματα!
Βερονικα δε θελω τυψεις...κι εγω αραξα λιγο να το δω χαλαρα...νταξει δεν πηγα και παραλια,εκατσα και επαιξα λολακι...δε σημαινει οτι δε θα περασουμε πουθενα..
Τί είναι το λολάκι? :confused::redface: Πάντως έχεις δίκιο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Χαρουλίτα εσύ θα κάνεις υποστήριξη, εγώ θα λέω ανέκδοτα, κάπως θα φτιάξουμε την ατμόσφαιρα:D
Ειμαι μεσα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Αρκετά με τη Χημεία!
11.69 έφτασα κι ώρα για μεσημεριανό διάλλειμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Αρκετά με τη Χημεία!
11.69 έφτασα κι ώρα για μεσημεριανό διάλλειμα!
Θα φτασεις στην 72 και μετα διαλειμμα για φαι!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Θα φτασεις στην 72 και μετα διαλειμμα για φαι!:P
Mmmmmmmmm πουλας παλι τσαμπουκα??Ολο λειπω και πουλας τσαμπουκα ερχομαι και σε βαζω στην θεση σου χαχαχαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top