Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Τουλάχιστον είσαι ειλικρινής.
Δύσκολες οι Ιερατικές σχολές...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Τσάκο, να μη σταματήσεις να γράφεις. Το ischool καταντάει βαρετό χωρίς τα posts σου. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Ζητάω από όλους συγγνώμη απλά μου ήρθε να το γράψω αυτό το ποστ θα προσπαθήσω να μην ξαναγράψω τετοιο....

Καλή επιτυχία σε όλους εύχομαι.

Στην διάρκεια των εξετάσεων δε θα γράφω τπτ πάντως για τις πανελλαδικές το υπόσχομαι.

:) :) :) Μετά θα αρχίσω :) :) :)
Δεν εκανες κατι κακο.Απλα καλυτερα να συζηταμε για το χαρουμενο κομματι της υποθεσης παρα για το αγχωτικο και το πιο στεναχωρο??Εσυ τι λες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Δύσκολες οι Ιερατικές σχολές...
Το κακό με την σχολη΄είναι ότι δε την δηλώνουν όσοι πραγματικά θέλουν αλλά επειδή έχει χαμηλή βάση πολλοί την δηλώνουν ως τελευταία επιλογή και πάνε έτσι για να έχουν πτυχίου. Αυτό έχει ως αποτέλεσμα η σχολή να έχει χάση την αίγλη του παρελθόντος πάντως όποιος ενδιαφέρεται μαθαίνει πολλά σπουδαία και πράγματα από πολλούς τομείς (ιστορία, κοινωνιολογία, ψυχολογία).
Δεν εκανες κατι κακο.Απλα καλυτερα να συζηταμε για το χαρουμενο κομματι της υποθεσης παρα για το αγχωτικο και το πιο στεναχωρο??Εσυ τι λες

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,413 μηνύματα.
Το κακό με την σχολη΄είναι ότι δε την δηλώνουν όσοι πραγματικά θέλουν αλλά επειδή έχει χαμηλή βάση πολλοί την δηλώνουν ως τελευταία επιλογή και πάνε έτσι για να έχουν πτυχίου. Αυτό έχει ως αποτέλεσμα η σχολή να έχει χάση την αίγλη του παρελθόντος πάντως όποιος ενδιαφέρεται μαθαίνει πολλά σπουδαία και πράγματα από πολλούς τομείς (ιστορία, κοινωνιολογία, ψυχολογία).

Υπάρχει άτομο που πραγματικά θέλει να πάει σε αυτή τη σχολή;
Τζάμπα το κράτος δίνει λεφτά γι' αυτές τις σχολές πιστεύω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγω θελω να σχολιασω το ποσο δεν αντεχει τη βιολογια γενικης...πιστευω οτι δεν υπαρχει ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΚΑΝΕΝΑΣ λογος να παρει κανεις αυτο το μαθημα για να το δωσει Πανελληνιες...ειναι κριμα τοσο επιπλεον διαβασμα...πιστευω οτι ολοι οσοι το παιρνουν θα ηταν πολυ καλυτερα με τα μαθηματικα γενικης.Αυτα ειναι το επομενο βημα απο το 1+1=2...ειναι τοσο ευκολα που απαιτουν μονο λιγη εξασκηση λυνοντας 5 βασικες ασκησεις...γτ παιρνετε βιολογια ρε παιδια???


Αυτό μη το λέτε συνέχεια. Δεν είναι δεδομένο.
Εμένα με δυσκόλευαν πιο πολύ τα μαθηματικά Γενικής.
Μεγαλύτερη ανασφάλεια είχα με δαύτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Το κακό με την σχολη΄είναι ότι δε την δηλώνουν όσοι πραγματικά θέλουν αλλά επειδή έχει χαμηλή βάση πολλοί την δηλώνουν ως τελευταία επιλογή και πάνε έτσι για να έχουν πτυχίου. Αυτό έχει ως αποτέλεσμα η σχολή να έχει χάση την αίγλη του παρελθόντος πάντως όποιος ενδιαφέρεται μαθαίνει πολλά σπουδαία και πράγματα από πολλούς τομείς (ιστορία, κοινωνιολογία, ψυχολογία).

ΠΩ ΠΩ ΚΆΨΙΜΟΟΟΟΟ!!!
fockόtsake, είσαι διχασμένη προσωπικότητα, right ;

Tύπου σχιζοφρένειας :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Όσο πολύ ή λίγο, αγχωτικό ή μη και αν μας φαίνεται όοοολο αυτό, το καλύτερο που έχουμε να κάνουμε είναι να διαβάζουμε και όχι να καθόμαστε στον υπολογιστή... Μα είναι μόνο δύο βδομάδες! Σας χαιρετώ και σας εύχομαι ΚΟΥΡΑΓΙΟ:) Άλλωστε ας μην ξεχνάμε ότι μας χωρίζει απ'τις διακοπές μας μόλις ένας μήνας.. Άντε, βουτάω προσωρινά στο πιο καθυστερημένο μάθημα που υπάρχει: ΑΟΔΕ:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

veroniCa^

Νεοφερμένος

Η veroniCa^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Nα την πετάξω την ασχετίλα μου? Θα την πετάξω :P Επιτέλους κατάλαβα το μηχανισμό των εξαρτημένων υποθετικών λόγων Λατινικά :clapup: Λίγο αργά ξέρω αλλά κάλλιο αργά παρά ποτέ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Nα την πετάξω την ασχετίλα μου? Θα την πετάξω :P Επιτέλους κατάλαβα το μηχανισμό των εξαρτημένων υποθετικών λόγων Λατινικά :clapup: Λίγο αργά ξέρω αλλά κάλλιο αργά παρά ποτέ!!

;) Την φρίκη αυτή την είχα φάει την προηγούμενη εβδομάδα. :P
Πάντως, νομίζω ότι δεν έχει πέσει ποτέ πλάγιος εξαρτημένος λόγος στα Λατινικά, και γενικά οι μετατροπές που πέφτουν είναι απλές.
Λες φέτος να μας την κάνουν; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

veroniCa^

Νεοφερμένος

Η veroniCa^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
;) Την φρίκη αυτή την είχα φάει την προηγούμενη εβδομάδα. :P
Πάντως, νομίζω ότι δεν έχει πέσει ποτέ πλάγιος εξαρτημένος λόγος στα Λατινικά, και γενικά οι μετατροπές που πέφτουν είναι απλές.
Λες φέτος να μας την κάνουν; :confused:
Όχι όντως δεν έχει πέσει! Αλλά ποτέ δεν ξέρεις.. Είναι κ στριμμένοι οι υποθετικοί γι αυτό μου πήραν τόσο! Αρχαία συμπτυξη κ αναλυση πώς τα πας? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Όχι όντως δεν έχει πέσει! Αλλά ποτέ δεν ξέρεις.. Είναι κ στριμμένοι οι υποθετικοί γι αυτό μου πήραν τόσο! Αρχαία συμπτυξη κ αναλυση πώς τα πας? :)

Σύπτυξη και ανάλυση προτάσεων εννοείς, ε;
Κοίτα, ειδικά τον τελευταίο καιρό, δεν έχω ασχοληθεί με γραμματική-συντακτικό στα αρχαία, έκτος από κάτι θέματα που έλυνα καθημερινά (τώρα τα σταμάτησα).
Μέτρια τα πάω εκεί.
Βασικά, με βοήθησε πολύ η ίδια άσκηση στα Λατινικά, και έτσι δε μου φαίνεται άπειρα δύσκολο, αλλά λάθη γίνονται...

Πιστεύω ότι το συντακτικό στα Αρχαία δεν το "χτυπάνε", ακριβώς επειδή είναι άγνωστο.
Στα Λατινικά ίσως του δώσουν να καταλάβει, όμως και εκεί απλό είναι. Δηλαδή, αν το καταλάβεις μια φορά, το έμαθες! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Nα την πετάξω την ασχετίλα μου? Θα την πετάξω :P Επιτέλους κατάλαβα το μηχανισμό των εξαρτημένων υποθετικών λόγων Λατινικά :clapup: Λίγο αργά ξέρω αλλά κάλλιο αργά παρά ποτέ!!
Ενας απο τους πολλους λογους που δεν διαλεξα θεωρητικη..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

veroniCa^

Νεοφερμένος

Η veroniCa^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Σύπτυξη και ανάλυση προτάσεων εννοείς, ε;
Κοίτα, ειδικά τον τελευταίο καιρό, δεν έχω ασχοληθεί με γραμματική-συντακτικό στα αρχαία, έκτος από κάτι θέματα που έλυνα καθημερινά (τώρα τα σταμάτησα).
Μέτρια τα πάω εκεί.
Βασικά, με βοήθησε πολύ η ίδια άσκηση στα Λατινικά, και έτσι δε μου φαίνεται άπειρα δύσκολο, αλλά λάθη γίνονται...

Πιστεύω ότι το συντακτικό στα Αρχαία δεν το "χτυπάνε", ακριβώς επειδή είναι άγνωστο.
Στα Λατινικά ίσως του δώσουν να καταλάβει, όμως και εκεί απλό είναι. Δηλαδή, αν το καταλάβεις μια φορά, το έμαθες! :P

Ναι δεν το διευκρίνησα :redface: Βασικά εγώ δεν ασχολούμαι κ πολύ με αρχαία γιατί ξέρω ότι έτσι κι αλλιώς δεν είμαι και τόσο καλή και δεν είναι κ κανένα σταθερό μάθημα ;) Αλλά κ μένα τα Λατινικά με έχουν βοηθήσει πολύ κ στον πλάγιο ακόμα, οπότε ίσως κάνω κάτι :) Ο μηχανισμός είναι σχετικά απλός οπότε εξαρτάται και από το τί θα βάλουν :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Ενας απο τους πολλους λογους που δεν διαλεξα θεωρητικη..:P

Οι πλάγιοι εξαρτημένοι υποθετικοί λόγοι στα Λατινικά, ε; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

veroniCa^

Νεοφερμένος

Η veroniCa^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Ενας απο τους πολλους λογους που δεν διαλεξα θεωρητικη..:P
Χαχα και εγώ το μετάνιωσα τώρα που το ξανασκέφτομαι! Αλλά κ με τους αριθμούς δεν τα πάμε κ πολύ καλά! Δηλαδή αυτοί δεν με πάνε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Χαχα και εγώ το μετάνιωσα τώρα που το ξανασκέφτομαι! Αλλά κ με τους αριθμούς δεν τα πάμε κ πολύ καλά! Δηλαδή αυτοί δεν με πάνε :P
Έτσι κι αλλιώς,και στα δικά μας τα Μαθηματικά έχουμε φτάσει περισσότερο να 'χουμε γράμματα παρά αριθμούς πια...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Οι πλάγιοι εξαρτημένοι υποθετικοί λόγοι στα Λατινικά, ε; :P
Ε ναι με το που το ειπε η Βερονικα ειπα απο μεσα μου ''Για αυτο δεν διαλεξα θεωρητικη!'' χαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Το κακό με την σχολη΄είναι ότι δε την δηλώνουν όσοι πραγματικά θέλουν αλλά επειδή έχει χαμηλή βάση πολλοί την δηλώνουν ως τελευταία επιλογή και πάνε έτσι για να έχουν πτυχίου. Αυτό έχει ως αποτέλεσμα η σχολή να έχει χάση την αίγλη του παρελθόντος πάντως όποιος ενδιαφέρεται μαθαίνει πολλά σπουδαία και πράγματα από πολλούς τομείς (ιστορία, κοινωνιολογία, ψυχολογία).
Έχασα επεισόδεια:confused:. Παράτησες την ιατρική ή τρολάρεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ArminVanBuuren

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ArminVanBuuren αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
σκεφτομε να αφησω το αοδε για τελευαια βδομαδα πριν το γραψουμε εκτος της επικοινωνιας που θα την μαθω καλα μεχρι αυριο... λετε να πετυχει? :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top