Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Αληθεια??? Συγγνωμη!



Πρωτη φορα μου το λενε αυτο!
Δεν ειναι κακο προς θεου.Απλα παρατηρηση εκανα :P Ειναι καλο γενικα να απαντας ετσι γιατι ξυπνας τους ανθρωπους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Δεν ειναι κακο προς θεου.Απλα παρατηρηση εκανα :P Ειναι καλο γενικα να απαντας ετσι γιατι ξυπνας τους ανθρωπους

Κανω οτι μπορω για να καταλαβουν οτι πρεπει να διαβασουμε και ολα θα γινουν!
Ποια ολα???
Θα σκισουμε στις πανελληνιες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Κανω οτι μπορω για να καταλαβουν οτι πρεπει να διαβασουμε και ολα θα γινουν!
Ποια ολα???
Θα σκισουμε στις πανελληνιες...
Μα αυτο θα γινει.Αρκει να το πσιτεψουν ολοι και να το κανουνε πραξηηηη εχει ωραιο θριλλερ στο mega παντως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Κανω οτι μπορω για να καταλαβουν οτι πρεπει να διαβασουμε και ολα θα γινουν!
Ποια ολα???
Θα σκισουμε στις πανελληνιες...

Γενικά, διαβάζω πολύ. :)
Απλώς, με τη βιολογία το έχασα.

(το λέω για να μη νομίζεις ότι είμαι κανένας ξύστης)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Μα αυτο θα γινει.Αρκει να το πσιτεψουν ολοι και να το κανουνε πραξηηηη εχει ωραιο θριλλερ στο mega παντως
Μου εχει χαλασει η tv!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
(το λέω για να μη νομίζεις ότι είμαι κανένας ξύστης)
To εχω καταλαβει οτι διαβαζεις!
Για αυτο δεν εχει νοημα να χασεις μορια απο Βιολογια! Πεσε για υπνο τωρα, ξυπνα το πρωι και ξεκινα την!

Μαλλον εγινα παλι "επιθετικη"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Χαρα με τρομαζεις :P Παντως εχεις δικιο προλαβαινεις ανετα να βγαλεις την βιολογια αν και δεν ξερω ποσο υλη εχει απο οσο κρινω απο τα μαθηματικα γενικης δεν νομιζω να ειναι τοσο μεγαλη ;) .
Αντε καληνυχτα γτ αυριο εχει διαβασμα!!(Βασικα παω να δω το θριλερ και μετα θα κοιμηθω :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Παντως εχεις δικιο προλαβαινεις ανετα να βγαλεις την βιολογια αν και δεν ξερω ποσο υλη εχει απο οσο κρινω απο τα μαθηματικα γενικης δεν νομιζω να ειναι τοσο μεγαλη ;)
Ουτε εγω ξερω ποση ειναι η υλη γιατι και εγω μαθηματικα δινω, αλλα δεν εχει σημασια ποση ειναι!
Πρεπει να την βγαλει, μπορει να την βγαλει και θα την βγαλει!
Τελος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
Xαχαχα ατε καλα θα το οργανωσω εγω στην Αθηνα.Θα πω και στην christina123 να ερθει να την αγχωσουμε με τις βασεις θα εχει πλακα χαχαχαχα
μπα πιστεψε με περισσοτερο δε γινεται.:(

Οκ Κυριακη πρωι θα σου ερθει φωτο με τα θεματα. ;) Επομενοςςςςςςςςςςςςςς
αν δε σου κανει κοπο στειλτε τα και σε μενα....ετσι και αππλιως χειροτερα δε μπορω να γινω...

Εγω οταν λυνω μια ασκηση πρωτα την διαβαζω 3-4 φορες και σημειωνω διπλα πως πιστευω οτι λυνεται το καθε ερωτημα(βλεπω πχ ανισωση με ισοτητα γραφω διπλα ακροτατο ή fermat). Μετα βαζω σε κουτι οτι εχω αποδειξει και οταν κολλαω σε ενα ρωτημα παντα κοιταω τα κουτακια και τα δεδομενα της ασκησης.. ετσι τα βγαζω πιο ευκολα :P
ααα ας πεσει θεουλη μου fermat:) με το που βλεπω ανισωση δεν κοιταω καν τη ρωταει απλα κανω το fermataki.
θελεις απο ανισωση να αποδειξεις εξισωση;;εε to fermat ειναι σιγουρακι.αραγε γινεται και αλλιως;;:hmm:
ααα και ενα αλλο κολπακι.οταν σας λεει να βρειτε τον τυπο της f και σας τον δινει (οπως περσι λογου χαρη) τοτε αν δεν μπορειτε να τον βρειτε παιρνετε τον τυπο και το πατε αντιστροφα .βοηθαει πολυυυυ(παντα στο προχειρο βεβαια:))
ακυρη ερωτηση:
ειμαι ο μονος που πιστευει οτι αεππ θα πεσουν ευκολακια οπως περσυ επειδη θελουν να καταργησουν τον προγραματισμο απτα σχολεια? (δεν ξερω ουτε καν αν αυτος ειναι καλος λογος lol :P )
αυτο μαρεσε περισσοτερο απο ολα.:redface:
.................
σας το πα;;οχι δε σας το πα.την κυριακη γραφω φυσικη εφολης της υλης.και ναι σημερα το εμαθα.ωραια γτ ηθελα και καπου να επιδειξω τις δυνατοτητες μου στη φυσικη..και να τη η ευκαιρια!!:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
εντάξει το άγχος επιφέρει τρελό spamming σε αυτό το θέμα πραγματικά...ηρεμήστε παιδιάααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Μην μασατε παιδια σε λιγο ξεγενναμε!Να δουμε τι σκατα κυοφορουσαμε 9 μηνες.Λετε να μας βγει κανενα εκτρωμα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 010239

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μην μασατε παιδια σε λιγο ξεγενναμε!Να δουμε τι σκατα κυοφορουσαμε 9 μηνες.Λετε να μας βγει κανενα εκτρωμα?

Εξαρταται απο τον γονιό..



:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Keratz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ασπρόπυργος (Αττική). Έχει γράψει 125 μηνύματα.
Ας δημοσιευσω και εγω...καλη επιτυχια σε ολους μας!Αν και η επιτυχια ειναι παντα καλη :Ρ.Για τους μαθητες της τεχνολογικης:Υπαρχει ΕΣΤΩ ενα ατομο που του αρεσει το ΑΟΔΕ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Εντάξει ΑΟΔΕ, αυτό σημαίνει ΠΟΛΕΜΟ!

Σε αυτήν την εικόνα προσωποποιούνται με ρεαλιστικότητα τα εγκεφαλικά μου κύτταρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Μην μασατε παιδια σε λιγο ξεγενναμε!Να δουμε τι σκατα κυοφορουσαμε 9 μηνες.Λετε να μας βγει κανενα εκτρωμα?

Η παρομοίωσή σου τα σπάει... :D
Άκου άκου κυοφορούσαμε και τώρα γεννάμε...
Δηλαδή στην αρχή της χρονιάς κάποιος μας ... ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σεβαστή-Μαρία

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σεβαστή-Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
πφφφ..από άγχος πως πάμε ;;
γίνεται άραγε ο οργανισμός να νιώθει το άγχος που έχεις αλλά εσύ ο ίδιος να μην το καταλαβαίνεις;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Ρε παιδια, δεν θελω να σας το παιξω εξυπνη, αλλα ακομα δεν εχω αρχισει να αγχωνομαι!
Κατι δεν παει καλα με μενα, αλλα δεν ξερω ακριβως τι...

Κοντευω στο σημειο να αγχωνομαι επειδη δεν αγχωνομαι! Σοβαρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Για να καταλάβετε αν έχετε άγχος μπορείτε να μετρήσετε τον σφυγμό σας. Οι αγχωμένοι έχουν πολλούς σφυγμους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Χαρουλίτα,το ίδιο έχει πάθει και μια φίλη μου...Έχουμε φτάσει όλοι ν' ανεβάζουμε πίεση,κι αυτή άγχος καθόλου!!Αντί να σας τρομάζει αυτό,να νιώθετε τυχερές...;)
(Από σφυγμούς άλλο τίποτα!:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Μολις μετρηθηκα!
Εχω 75 σφυγμους! Φυσιολογικο επιπεδο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top