Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
μην το λες για πλακα.... Ειναι πιθανος προορισμος μας με την παρεα μου... Τωρα που εμαθα οτι εχει και αξιοθεατα συγχρονου πολιτισμου.... :P
Eλααααα θα σε χωσω στα μπουζουκια που θα δουλευω και θα παθεις σε λεω μεγαλεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

Εγώ άλλο δεν καταλαβαίνω. Ότι ήταν να κάνουμε στα φροντιστήρια τα κάναμε..Τί μας πιέζουν να πάμε ντε και καλά για μάθημα? Εγώ πχ πάω ιδιαίτερα κ η καθηγήτρια μου φαγώνεται να πηγαίνω 8 με 9 ώρες την εβδομάδα! Και αν δεν είχε και δουλειά στο φροντιστήριο ποιος ξέρει πόσες ώρες θα ήθελε? Και να πεις ότι κάνουμε κάτι το ιδιαίτερο! Επαναλήψεις κ διαγωνίσματα που κάλλιστα θα μπορούσα να κάνω κ σπιτάκι μου χωρίς να πληρώνω την κάθε ώρα που περνάει σαν να είναι χρυσός! Θέλω να ελαττώσουμε τις ώρες αλλά αυτή επιμένει ότι πρέπει να τα δώσουμε όλα πριν τις εξετάσεις.Ένας μήνας έχει μείνει ακόμα λέει! Αυτό μεταφράζεται και αλλιώς:"Ένας μήνας έχει μείνει κωλόπαιδο! Θα σου φάω όσα μπορώ!" Είμαι 100% σίγουρη ότι γι αυτό με φορτώνει με ώρες.. :mad: Ουφ τα είπα και ηρέμησα! :P
Η πολυ απλα σε αγαπαει και νοιαζεται για να πετυχεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

loco13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 127 μηνύματα.
Νίκο αγόρι μου άσε τα μπουζούκια και πιάσε κανένα κύμα γιατί δεν σε βλέπω καλά:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Καλά αφήστε τα μπουζούκια τώρα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Αν νιαζοτανε θα την ακουγε λιγο περισσοτερο με βαση αυτα που λεει... :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Τωρα μιλας σωστα ;)
E τι ενα μερος θα μας μονοπωλησει??? Ετσι κι αλλιως η αποθηκη σου ειναι τσαμπα :P
:P:P:P

Eλααααα θα σε χωσω στα μπουζουκια που θα δουλευω και θα παθεις σε λεω μεγαλεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
Ναι,φούσκωσέ του τα μυαλά να μη μαζεύεται με τίποτα μετά...:P

Ας κοιτάξουμε κανα στερεό να πνίξουμε τον πόνο μας τώρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathis1214

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο stathis1214 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 267 μηνύματα.
Εγώ άλλο δεν καταλαβαίνω. Ότι ήταν να κάνουμε στα φροντιστήρια τα κάναμε..Τί μας πιέζουν να πάμε ντε και καλά για μάθημα? Εγώ πχ πάω ιδιαίτερα κ η καθηγήτρια μου φαγώνεται να πηγαίνω 8 με 9 ώρες την εβδομάδα! Και αν δεν είχε και δουλειά στο φροντιστήριο ποιος ξέρει πόσες ώρες θα ήθελε? Και να πεις ότι κάνουμε κάτι το ιδιαίτερο! Επαναλήψεις κ διαγωνίσματα που κάλλιστα θα μπορούσα να κάνω κ σπιτάκι μου χωρίς να πληρώνω την κάθε ώρα που περνάει σαν να είναι χρυσός! Θέλω να ελαττώσουμε τις ώρες αλλά αυτή επιμένει ότι πρέπει να τα δώσουμε όλα πριν τις εξετάσεις.Ένας μήνας έχει μείνει ακόμα λέει! Αυτό μεταφράζεται και αλλιώς:"Ένας μήνας έχει μείνει κωλόπαιδο! Θα σου φάω όσα μπορώ!" Είμαι 100% σίγουρη ότι γι αυτό με φορτώνει με ώρες.. :mad: Ουφ τα είπα και ηρέμησα! :P

Καταλαβαινω τι λες... Εγω εκτιμαω τους καθηγητες απο τα ιδιαιτερα μου γιατι σε ολους παω γραφω και τετοια χωρις επιπλεον χρεωση. Εκτος απο την εκθεση που οταν με βαζει να γραψω για χιλιοστη φορα το ποιηματακι με τον εγκυρο αληθη λογικα ορθο συλλογισμο κι αυτη καθεται και μην πω τι ξυνει καπως μου ρχεται.... Δηλαδη με βαζεις να κανω ενα κριτηριο που θα μπορουσα να κανω σπιτι μου κ εσυ καθεσαι κοιτας και λες πολυ ωραια????(διοτι αυτο κανει η :mpinelik::mpinelik::mpinelik: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Καλά αφήστε τα μπουζούκια τώρα..

Νίκο αγόρι μου άσε τα μπουζούκια και πιάσε κανένα κύμα γιατί δεν σε βλέπω καλά:P
Γιατι μου τα θυμισες τωρα αυτα γαμωτοοοοο...ελυσα πριν ενα θεμα στερρεο με ταλαντωση και γουσταρα τρελα ρε γαμωτο...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Αααα ασε που θα ειμαι θεσσαλονικη για 10 μερες τον ιουνιο για να δωσω κατι χαρτια και να μεινω λιγο εκει σε εναν φιλο να περασουμε λιγο καλα...αυτο ξεχασα να το παραλειψω.Οποε αν ειναι να κανουμε κανενα meeting after panellinies ειμαι μεσα αν λαχει θα το οργανωσω εγω

Εσύ μακριά από τη Θεσσαλονίκη
Αν προκύψει meeting Θεσσαλονίκη οργανώνω εγώ
Τι σκατά θεσσαλονικιός είμαι ρε;
Άντε για να έχω και κάτι να κάνω το καλοκαίρι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Εσύ μακριά από τη Θεσσαλονίκη
Αν προκύψει meeting Θεσσαλονίκη οργανώνω εγώ
Τι σκατά θεσσαλονικιός είμαι ρε;
Άντε για να έχω και κάτι να κάνω το καλοκαίρι...
Xαχαχα ατε καλα θα το οργανωσω εγω στην Αθηνα.Θα πω και στην christina123 να ερθει να την αγχωσουμε με τις βασεις θα εχει πλακα χαχαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Χαχαχαχαχαχα! Ναι ρε παιδια! Και ενα στην Αθηνα για να μπορεσω και εγω να ερθω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Χαχαχαχαχαχα! Ναι ρε παιδια! Και ενα στην Αθηνα για να μπορεσω και εγω να ερθω!
Ψησου να αγχωσουμε την christina123 ψησου ψησου ψησου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Οχι μωρε! Ειναι ηδη πολυ αγχωμενη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Εγώ θέλω meeting στην Αθήνα, αν περάσω με το καλό. Λογικά εκεί θα είμαστε πολλοί. Αλλά κατά το Σεπτέμβρη αφού θα έχουμε μετακομίσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Εγώ θέλω meeting στην Αθήνα, αν περάσω με το καλό. Λογικά εκεί θα είμαστε πολλοί. Αλλά κατά το Σεπτέμβρη αφού θα έχουμε μετακομίσει.
Eεεε νταξει οταν θα εχουνε βγει οι βασεις θα ειμαστε ορισμενοι συμφοιτητες οποτε θα ειναι ενα μονιμο meeting.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Αυτά του Σεπτέμβρη,αφού θα 'χουν βγει τ' αποτελέσματα,εννοούνται!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Άντε να δούμε...
Σε ένα μήνα τελειώνουμε:clapup:
Και μετά:beer:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Ποιος θελει την Κυριακη φρεσκο πραγμα ασκησεις Μαθηματικων φτιαγμενα απο την καλυτερη μαθηματικο της ροδου1?!?!?!?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Εγω! Σοβαρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Οκ Κυριακη πρωι θα σου ερθει φωτο με τα θεματα. ;) Επομενοςςςςςςςςςςςςςς
Ευχαριστω πολυ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top