Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Καλα απο Φυσικη δεν περιμενω και πολλα.Μονο μην μου ρθει κανενα 8 στο τελος.
Επισης σημερα γινομαι 18 και σε 18 μερες γραφουμε!Αν γραψω και 8 φυσικη,ολα μαζι 11 8 8 8.Τυχαιο?!Δεν νομιζω.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Ωραιος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Χαχαχα να τα εκατοστησεις! :P(Οποτε δεν σε συμφερει να βγει 1188 8 τι λες για 1188 15 καλυτερο δεν ακουγεται :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Καλα ενταξει δεν νομιζω πως παει για 8 η κατασταση.Αλλα με 15 θα μαι χάπι που λεει και ο μαθηματικος μου!Τουλαχιστο για το 5ο που στοχευω.

Ευχαριστω για τις ευχες βτω.Καλη επιτυχια να χουμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Πολύχρονος!!Και καλή επιτυχίααα!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,092 μηνύματα.
Καλα απο Φυσικη δεν περιμενω και πολλα.Μονο μην μου ρθει κανενα 8 στο τελος.
Επισης σημερα γινομαι 18 και σε 18 μερες γραφουμε!Αν γραψω και 8 φυσικη,ολα μαζι 11 8 8 8.Τυχαιο?!Δεν νομιζω.:P
:D χρονια πολλααααααααααααααα

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

StingAs7

Νεοφερμένος

Ο StingAs7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Χρονια πολλα!!!Τι μου θυμησες τωρα με το 11888...γαματες στιγμες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Ναι, οντως!
Και χρονια πολλα βρε! Απο την νυστα μου το ξεχασα!
Αντε σας χαιρετω! Παω για νανι! Καληνυχτες!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Εγω αν δεν βγαλω το ΑΟΔΕ δεν κοιμαμαι!Ειμαι στην 154 και κανω λιγο κουραγιο ακομα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ArminVanBuuren

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ArminVanBuuren αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
καλα κεγω κανα 10 με βλεπω να γραφω φυσικη..

η ασοεε θα κριθει στο αν θα μπορεσω να χτυπησω 16+ αεππ/μαθηματικα κατε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tiramisuu

Δραστήριο μέλος

Η tiramisuu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 449 μηνύματα.
[/spoiler]
Έχετε όλοι απόλυτο δίκιο παιδιά...ξέρω πως δεν πρεπει να πάω με τα ΣΟΣ γιατί θα φάω το κεφάλι μου...απλά ακούω από πολλούς διαφορά...έχω αγχωθει γιατί σε κανένα μάθημα δεν έχω βγάλει την ύλη επανάληψη και σε κάποια όπως σας ξαναειπα δεν έχω διαβάσει κάποια κομμάτια καθόλου...πραγματικά δεν ξέρω τί να κάνω...κλαίω κάθε μέρα και λέω δε θα γράψω τίποτα...έχω κατεβάσει παρά πολύ τα στάνταρ μου...ήθελα παιδαγωγικό και τώρα είναι ευχαένη και με ΤΕΙ προσχολικής αγωγής...φοβάμαι πως ούτε αυτό δε θα πιάσω...και δυστυχώς χρήματα για επαρχία δεν υπάρχουν..εσύ που είχες περάσει?

Συγνώμη που απαντώ καθυστερημένα, αλλά έλειπα :) Λοιπόν, όπως λένε και οι άγγλοι, no need to cry over spilled milk, τουτέστιν, εντάξει, δεν διάβασες σωστά για χ λόγους... το θέμα είναι να κάνεις ό,τι καλύτερο μπορείς τώρα. Δηλαδή να διαβάσεις το περισσότερο δυνατό. Αλλά επειδή και η ψυχολογία παίζει ρόλο, μην πας να γράψεις πιστεύοντας ότι πας για ΤΕΙ (μην προσβληθεί κανείς, δεν υποτιμώ τα ΤΕΙ). Και στο τελευταίο ΤΕΙ της πιό απομακρυσμένης πόλης να θες να πας, πρέπει να γράφεις στις εξετάσεις πιστεύοντας ότι θες να μπεις πρώτος στη Νομική. Μόνο αν στοχεύεις στο τέλειο θα επιτύχεις ένα καλό αποτέλεσμα. Αν πας εξαρχής λέγοντας ότι βολέυεσαι με κάτι μέτριο, δεν θα καταφέρεις ούτε αυτό.
(* α, κι επειδή ρώτησες, βιβλιοθηκονομία πέρασα. Η πρώτη μου επιλογή ήταν το Πολιτικό της Νομικής, αλλά φευ!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
καλα κεγω κανα 10 με βλεπω να γραφω φυσικη..

η ασοεε θα κριθει στο αν θα μπορεσω να χτυπησω 16+ αεππ/μαθηματικα κατε :P

Και συ για ΟΠΑ λοιπον.:hmm:
Ποιο τμημα φιλε μου?Εγω ΟΔΕ πρωτη επιλογη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Κ γω για ΟΠΑ παω αλλα πληροφορικη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
Εσύ είσαι για ξύλο!! :beating::-*
Πολυ ξυλο!
Γιατι τοση απαισιοδοξια βρε κοριτσι μου???
το ξαναλεω.δεν ειναι απαισιοδοξια.ειναι αυτογνωσια.το ξερω πολυ καλα οτι δεν προκειται να γραψω.ακομη και να το ξερω(λεμε τωρα)αποκλειεται να το γραψω σωστα.:(

Όσο αφορά το προσωπικό σου μήνυμα ούτε εμέναμου φτάνει ο χρόνος με τίποτα...τί θα κάνουμε?
εγω προσωπικα τη προσευχη μου να περασω τη βαση σε ολα τα μαθηματα.κατι ειναι και αυτο.:)

η οποια εν τελει θα γραψει καλυτερα απο ολους μας...
Κ γω το πιστευω οτι θα γραψει πολυ καλα απλως δεν εχει πιστη στον εαυτο της!
ωραιο ανεκδοτο.απο τα καλυτερα που εχω ακουσει

καλα κεγω κανα 10 με βλεπω να γραφω φυσικη..
η ασοεε θα κριθει στο αν θα μπορεσω να χτυπησω 16+ αεππ/μαθηματικα κατε :P
και εγω 10 το πολυ φυσικη με τη διαφορα οτι αντι για 16+ σε μενα ισχυει 6-:(:( για το αεππ μιλωντας παντα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 010239

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Όσο αφορά το προσωπικό σου μήνυμα ούτε εμέναμου φτάνει ο χρόνος με τίποτα...τί θα κάνουμε?

Bρε γιαυτο τα στελνει σε πμ για τα δεις ΜΟΝΟ εσυ:P

Ον τόπικ ,σε 4 μιση βδομάδες γεννάω:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
Bρε γιαυτο τα στελνει σε πμ για τα δεις ΜΟΝΟ εσυ:P
δε μου τα στειλε σε π.μ απο οσο θυμαμαι.για εδω εννοει...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 010239

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
δε μου τα στειλε σε π.μ απο οσο θυμαμαι.για εδω εννοει...:)

Μην αγωνεσαι μωρε εσυ,πάμε πάμε.Οι αλλοι λένε οπα δε βλέπεις;:clapup:





Μην με παρεξηγείτε :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
Μην αγωνεσαι μωρε εσυ,πάμε πάμε.Οι αλλοι λένε οπα δε βλέπεις;:clapup:
Μην με παρεξηγείτε :D
:):):):D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MolecularMary

Νεοφερμένος

Η MolecularMary αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Παιδια προπάντων μην αγχώνεστε...προσπαθώ και εγώ να το αποβάλλω! Ο,τι έγινε, έγινε...ο καθένας προσπάθησε όσο θέλησε ή όσο μπόρεσε και άντεξε και το σωστό είναι να ανταμειφθεί αναλόγως! Όμως η πίστη στον εαυτό μας είναι πολύ σημαντική...αν δεν πιστέψουμε εμείς γιατί να πιστέψουν οι άλλοι...και με αυτό τον τρόπο είναι σαν να προετοιμάζεις και τον εαυτό σου για το ότι δεν είσαι έτοιμος! Μπορεί πραγματικά κάποιοι να έμειναν λίγο πίσω ...προσπαθήστε μέχρι τελευταία στιγμή και να είστε περήφανοι που τουλάχιστον το κάνατε (κάλλιο αργά παρά ποτέ) ! Είμαι σίγουρη ότι το 95% από εμάς φέτος ξεπέρασε κατά κάποιο τρόπο τον εαυτό του ακόμα και αν δεν είχε μπει σε αυτή τη διαδικασία ποτέ (του να διαβάσει)! Γι'αυτό λοιπόν καλύτερα να καταλάβουμε πως ό,τι περνάμε έχει αξία και μπορούμε να τα καταφέρουμε αν το θέλουμε! Ας συγκεντρωθούμε για 2 εβδομάδες ακόμη και ύστερα ας ξεκινήσουμε με δύναμη και αυτοπεποίθηση! Ο καθένας έκανε την προσωπική του - μικρή ή μεγάλη - προσπάθεια! Δεν πρόκειται να πάει χαμένη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top