Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Παλι καλα που υπαρχουν και αυτα τα κειμενα στην Θεωρητικη και ξεκουραζομαστε...

Νατος ο συντροφος θεος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Θα χω να λεω στα παιδια μου οτι εκανα 1 χρόνο φυλακη:P
Εγω το εχω παρει αποφαση στον ελευθερο μου χρονο σαν φοιτητης θα γραψω βιβλιο..ειναι κλεισμενο!

Έγω σήμερα ομολογώ ότι υπέκυψα στη θάλασσα...:redface:...Λίγο όμως,πάνω που πήγα να της δοθώ τελείως,συγκρατήθηκα!:P
Το λιγο πως ειναι? :P για διαφωτησε μας τι οργια εκανες με την μανα θαλασσα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Σημείωση συντονιστή: Το θέμα καθαρίστηκε από τα οφφ-τόπικ μηνύματα. Μην βγαίνετε οφφ-τόπικ με τα ποστ σας πλιζ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Θα περάσει.Το θέμα είναι πως θα περάσει.Και αν θα μας(μου) βγει σε καλό.Τουλάχιστον είμαι ήδη σε μια σχολή και δεν έχω το άγχος μη δε περάσω κάπου όπως πέρσυ/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
γιατι μπηκε ο μάιος?????????????????????????????????????:cry_x::no:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catgirlbarbara

Δραστήριο μέλος

Η catgirlbarbara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 428 μηνύματα.
γιατι μπηκε ο μάιος?????????????????????????????????????:cry_x::no:

για να τελειωνουμε,
τοσους μηνες περιμεναμε με αγχος
δεν λες καλα που μπηκε, να ξεμπερδευουμε επιτελους, να γραψουμε, να ησυχασουμε, και μετα διακοπεεεεςςςς!!!!!:clapup::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chrisxant

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Τοπόλια (Χανιά). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
καλη επιτυχια παιδια δωστε το καλυτερο σας εαυτο να δειξετε ψυχραιμια και αυτοκυριαρχια;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
To λέω κάθε χρόνο λίγες μέρες πριν τις εξετάσεις και καιρός να το πω και τώρα.

Την περίδοο των εξετάσεων καλό είναι να αποφεύγεται να συνδέεστε στο forum. Ο λόγος είναι ότι σε αυτο το forum μπαίνουν φοιτητές πτώτοι οι οποίοι πάντα θα σχολιάζουν τα θέματα των πανελλαδικών ως γελοία (οχι σκοπιμα αλλά επειδή είναι σε καλύτερο επιπεδο από σας) και φυσικά θα μπαίνουν και μαθητές που έγραψαν οποίοι θα καυχιούνται για τα γραπτά σας εενώ αυτοί που δεν γράψανε καλά λογικό είναι να μην γράφουν ποστ και να διαβάζουν τα σχόλια των άλλων). Αυτό το φαινόμενο θα φέρει σε αμηχανία και θα αυξήσει το άγχος στους υποψήφιους οι οποίοι θα έχουν την ψευδαίσθηση ότι μόνο αυτοί γράψανε κακά, μέτρια και αυτό θα πηγαίνει αλυσιδωτά σε όλα τα μαθήματα.

Για αυτό καλό είναι την περίοδο των εξετάσεων να μην μπαίνετε για καλό δικό σας στο forum να επικεντρώνεστε στο επόμενο μάθημα και να θυμάστε όσο το δυνατό λιγότερο αυτά που γράφετε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Τον πιασατε τον Μαη; :P
Εγω το μονο που πιανω ειναι το αοδε! :hypno:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

StingAs7

Νεοφερμένος

Ο StingAs7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Ρε σημερα που δεν εχουμε και φροντιστηρια πως να αντεξει κανεις μακρια απο τη θαλασσα???Ο αδερφος μου δε με σκεφτεται καθολου...πηγε για μπανιο με τους συμφοιτητες του...θελω και γω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

loco13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 127 μηνύματα.
τελική ευθεία λοιπόν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Αλλοι για Αοδε και Φυσικη,και αλλοι για μπανακια στην Χαλκιδικη 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 010239

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εμένα μου εχει μεινει η επαναληψη στο ΑΟΔΕ και στη φυσικη,τα αλλα τα εχω φαει με το κουτάλι,πιστευω μεχρι την επομενη βδομαδα θα βγουν και αυτά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

StingAs7

Νεοφερμένος

Ο StingAs7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Εγω σημερα κανω λιγη φυσικη και επαναληψη τη θεωρια μαθηματικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Εγώ σήμερα διαβάζω θεωρία μαθηματικά.
Πραγματικά όποιος πάει για μπάνιο σήμερα και το διατυμπανίζει είτε εδώ είτε σε διάφορα facebook κτλ, να πάει να πνιγεί! :P
(αχ και να 'ριχνε μια βροχούλα...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σεβαστή-Μαρία

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σεβαστή-Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Σήμερα έχει Χημεία το πρόγραμμα :)
και λίγες ασκησούλες ΑΟΘ!
Καλό κουράγιο παιδιά !!!
Σε λίγο καιρό κι εμείς στη θάλασσα θα είμαστε (με την αγωνία των αποτελεσμάτων , αλλά αυτό είναι άλλο ζήτημα :ρ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tabarly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 131 μηνύματα.
μαθηματικά κατ. + αοδε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-sam

Νεοφερμένος

Η io-sam αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
καλο μηνα σε ολους..και τι μηνας :eek: δεν εχω καμιιιια ορεξη να διαβασω αν και πιεζω τον εαυτο μου και ο καιρος δεν βοηθαει!!με το που ανοιγω βιβλιο λεω πααααααααλι αυτα;;!! περιοριζομαι σε απλες αναγνωσεις γιατι λεω απ'το τιποτα...ουφ τρεις εβδομαδες μιζεριας οπως ειπε πολυ σωστα και η καθηγητρια μου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Εγω εγραψα μισο κριτηριο στην εκθεση και την υπολοιπη μερα Χημεια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mpko

Νεοφερμένος

Ο mpko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Εγώ από δω και στο εξής ασχολούμαι μόνο με την αξιολάτρευτη ΑΟΔΕ μας και την Έκθεση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top