Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

MolecularMary

Νεοφερμένος

Η MolecularMary αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Η αληθεια ειναι οτι αμελω τη βιολογια γενικης γιατι ειναι ΓΕΛΟΙΑ στα ματια μου (για οσους εχουν την βιολογια καυεθυνσης καταλαβαινουν) !!!! αλλα την εχω ηδη μαθει....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Η αληθεια ειναι οτι αμελω τη βιολογια γενικης γιατι ειναι ΓΕΛΟΙΑ στα ματια μου (για οσους εχουν την βιολογια καυεθυνσης καταλαβαινουν) !!!! αλλα την εχω ηδη μαθει....
Συμφωνώ...
Μπροστά στην κατεύθυνση η γενική δεν είναι τίποτε...
Αλλά θέλει προσοχή να μην την υποτιμήσεις όπως έκανα εγώ και έτρεχα μετά μέσα στο Πάσχα να τη μάθω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MolecularMary

Νεοφερμένος

Η MolecularMary αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Και εγω το πασχα την εμαθα ...χαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
βιολογια γενικης οντως ειναι αρκετα ευκολη....να και σε ενα μαθημα που θα παω καλα!!!;)
αυτη η φυσικη και το αεππ στο λαιμο μου καθονται...και να πω οτι δε διαβαζω οτι δε προσπαθω;;αλλα τιποτα δεν προχωραει...
ειναι κατι σαν ενα στασιμο κυμα....:P:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MolecularMary

Νεοφερμένος

Η MolecularMary αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
βιολογια γενικης οντως ειναι αρκετα ευκολη....να και σε ενα μαθημα που θα παω καλα!!!;)
αυτη η φυσικη και το αεππ στο λαιμο μου καθονται...και να πω οτι δε διαβαζω οτι δε προσπαθω;;αλλα τιποτα δεν προχωραει...
ειναι κατι σαν ενα στασιμο κυμα....:P:(

Καλη επιτυχια οπως και να 'χει...Πάντως επειδη ακουω και παιδια που δεν εχουν καταφερει να βγαλουν ικανοποιητικα ακομα την υλη Βιολογια: ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΤΕ ΚΑΙ ΤΟΣΟ! Η Βιολογια βγαινει πολυ ευκολα με λιγο συστηματικο διαβασμα....

Φυσικη ουτε εγω συμπαθω αλλα μπορω να τα παω καλα πιστευω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
Καλη επιτυχια οπως και να 'χει...Πάντως επειδη ακουω και παιδια που δεν εχουν καταφερει να βγαλουν ικανοποιητικα ακομα την υλη Βιολογια: ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΤΕ ΚΑΙ ΤΟΣΟ! Η Βιολογια βγαινει πολυ ευκολα με λιγο συστηματικο διαβασμα....

Φυσικη ουτε εγω συμπαθω αλλα μπορω να τα παω καλα πιστευω :)
για μενα ισχυει αυτο:φυσικη ουτε εγω τη συμπαθω και μπορω να τα παω χαλια πιστευω!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GProkias

Νεοφερμένος

Ο GProkias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Hi, με λένε Γιωργο και είμαι μαθητής Γ´ Λυκειου σε 20 περίπου μέρες γράφω Πανελληνιες. Ακόμη είμαι πολυτεκνος με 5 αδέρφια, εισόδημα κάτω απο 20 χιλιάδες και τα 2 αδέρφια μου είναι δυδυμα κι εγω είμαι ο μεγαλύτερος. Έχω βάλει ως στόχο να περάσω στο ΗΜΜΥ ΚΡΗΤΗΣ απλα επειδή η βαθμολογία μου υπολογίζεται να είναι γύρο στο 15000 μόρια θα ήθελα να μάθω σαν πολυτεκνος αν μπορω να περάσω .......;

Ακόμη τι γίνεται με τις θέσεις των πολυτεκνων ετησιος για το συγκεκριμένο Πολυτεχνείο, πως είναι....;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

MolecularMary

Νεοφερμένος

Η MolecularMary αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
για μενα ισχυει αυτο:φυσικη ουτε εγω τη συμπαθω και μπορω να τα παω χαλια πιστευω!:(

Ο,τι και να γινει, φροντισε να πας με καλη ψυχολογια και χωρις αγχος! Θα σε βοηθησει...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GProkias

Νεοφερμένος

Ο GProkias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Ο,τι και να γινει, φροντισε να πας με καλη ψυχολογια και χωρις αγχος! Θα σε βοηθησει...:D

Νομίζω τα παρα λέτε η φυσικη είναι γελοία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ArminVanBuuren

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ArminVanBuuren αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
αν ειναι γελοια τοτε γιατι υπολογιζεις just 15k? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GProkias

Νεοφερμένος

Ο GProkias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
αν ειναι γελοια τοτε γιατι υπολογιζεις just 15k? :P

Είναι τα μαθηματικά στη μέση που υπολόγιζω να γράψω μόνο θεωρία και μιγαδικους άντε και κανά όριο, το πολυ γύρο στο 10 για μαθηματικά κι έτσι θα μου κατεβάσουν κατα πολυ το ΜΟ των άλλων μαθηματων...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Να ρωτησω και εγω κατι??? Φτανει μια μερα για να να κανει καποιος θεωρια-σχολια-αποδειξεις απο την γενικη???
Αναφερομαι στην μερα πριν το δωσουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Είναι τα μαθηματικά στη μέση που υπολόγιζω να γράψω μόνο θεωρία και μιγαδικους άντε και κανά όριο, το πολυ γύρο στο 10 για μαθηματικά κι έτσι θα μου κατεβάσουν κατα πολυ το ΜΟ των άλλων μαθηματων...
Ναι αν γράψεις 10 μαθηματικά και 18+ σε όλα τα άλλα θα πάρεις 15...Τι λες βρε;:P Δοκίμασε τον υπολογιστή μορίων αν και δε νομίζω ότι πρέπει να βάζουμε στόχο στους βαθμούς(ναι για μένα το λέω:P)
Να ρωτησω και εγω κατι??? Φτανει μια μερα για να να κανει καποιος θεωρια-σχολια-αποδειξεις απο την γενικη???
Αναφερομαι στην μερα πριν το δωσουμε...

Kαλύτερα όχι τόσο αργά για να τα αφομοιώσεις και να τα ξες τέλεια.Και γω κάτι τέτοια έκαν πχ να μάθω σελίδα βιολογίας πριν δώσω και δε μου βγήκε σε καλό.Και στα μαθ κατ το παθα αυτό με τις αποδείξεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
Ο,τι και να γινει, φροντισε να πας με καλη ψυχολογια και χωρις αγχος! Θα σε βοηθησει...:D
αμ δε γινεται το αγχος και εγω εχουμε γινει ενα εδω και κατι μηνες:redface:....οσο για την ψυχολογια ολο σκαμπανεβασματα εχει:(

Νομίζω τα παρα λέτε η φυσικη είναι γελοία...
γελοια η φυσικη;;;αληθεια το εννοεις αυτο ή ετσι το πες;;;;:hmm::hmm:

Να ρωτησω και εγω κατι??? Φτανει μια μερα για να να κανει καποιος θεωρια-σχολια-αποδειξεις απο την γενικη???
Αναφερομαι στην μερα πριν το δωσουμε...
ααα δεν κανω μαθηματικα γενικης:)
πρωινη πρωινη σημερα....εχει διαβασμα πολυ εεε;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Νομίζω τα παρα λέτε η φυσικη είναι γελοία...
Εσύ τα παραλές αλλά θα συμφωνήσω στο πνεύμα σου
Γελοία δεν είναι αλλά είναι εύκολη
Ειδικά το κομμάτι των στερεών και της κρούσης...


Να ρωτησω και εγω κατι??? Φτανει μια μερα για να να κανει καποιος θεωρια-σχολια-αποδειξεις απο την γενικη???
Αναφερομαι στην μερα πριν το δωσουμε...
Χωρίς να δίνω τα γενικής, αλλά επειδή πάνω-κάτω κάτι έχει πάρει το μάτι μου, νομίζω πως φτάνει
Αλλά όπως είπαν και προηγουμένως θα τα έχεις αφομοιώσει;
Κι θα προσθέσω κι εγώ, μια μέρα πρωτού δώσεις, με όλο το άγχος εκείνης της μέρας, θα μπορείς να κάνεις σωστό διάβασμα ή είναι καλύτερα να είσαι σε χαλαρούς ρυθμούς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Eγω τωρα τελευταια εχω πιο πολυ αγχος για την νεα τους καινοτομια παρα για το τι θα γραψω...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Eχετε δικιο! Θα αφιερωσω μια μερα να τα μαθω οσο ειναι νωρις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,415 μηνύματα.
Καλημέρα! Καλό διάβασμα! :) :) :)


Χαρουλίτα, η υπογραφή σου με αγχώνει!!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Makis_Vl

Δραστήριο μέλος

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Κουβαλάμε αυτό το βάρος...

Me too...και νιώθω ότι δε θυμάμαι τίποτα...άσε που αρχίζω και μετανιώνω για μαλακίες που έκανα μέσα στη χρονιά :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Καλημέρα! Καλό διάβασμα! :) :) :)


Χαρουλίτα, η υπογραφή σου με αγχώνει!!!! :D
Το πρωτο κομματι της υπογραφης εμενα μου τραβαει το βλεμα και λεω απο μεσα μου ''u mad sister?''
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top