Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Severous

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
15 Αριστοτέλης να πέσει! στην αρχή και γώ Πρωταγόρα ήθελα αλλά τώρα προτιμώ Αριστοτέλη! και πιστεύω αν πέσει εισαγωγή θα βάλουν την εισαγωγή των Πολιτικών. ορισμό πόλης και θέματα Πολιτικών!

Λογοτεχνία θεωρώ τους Προσφυγικούς Συνοικισμούς τόσο μα τόσο βαρετούς! και νομίζω οτι αν πέσει δεν θα γραψώ! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Στο υπογραμμισμένο συμφωνώ. Μόνο από μακριά. :)
Εσύ φιλολογία δε θες να περάσεις;

ΔΕ ΘΑ ΓΊΝΟΥΜΕ ΌΛΟΙ ΦΙΛΌΛΟΓΟΙ, ΚΎΡΙΕ!
Η tsoufou ΕΊΝΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΌΓΑ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Στο υπογραμμισμένο συμφωνώ. Μόνο από μακριά. :)
Εσύ φιλολογία δε θες να περάσεις;

Εγώ ή ο Thewritikos ? Εγώ θέλω πρώτα 5ο πεδίο ΔΟΕ και μετά δεύτερη επιλογή απο το 1ο Αγγλική φιλολογία

Έτσι τοποθετήσου Ναφασσκατά :P Που είναι ο συνάδελφος teo που με το καλό θα μαστε και συμφοιτητές!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Οκ, οκ, μην πέφτετε όλοι πάνω μου...:(
Νόμιζα πως κάπου το είχες γράψει, τεσπα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Εγώ ή ο Thewritikos ? Εγώ θέλω πρώτα 5ο πεδίο ΔΟΕ και μετά δεύτερη επιλογή απο το 1ο Αγγλική φιλολογία

Έτσι τοποθετήσου Αλέκο :P

Shhhh... :blink:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Κείμενα δε θέλω Πολυδούρη. :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Κείμενα δε θέλω Πολυδούρη.


Πολυ μελι ρε συ αυτη η πολυδουρη...ερωτες και μακακιες.
Εγω θελω τα συντροφια να πεσουν η το σουρεαλιστικο...τα αντικλειδια B-)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Κείμενα δε θέλω Πολυδούρη. :|

Από το Βιζυηνό καλύτερα Πολυδούρη! Ταυτίζομαι απόλυτα, όσον αφορά τον ονειροπαρμένο ιδεαλιστικό συναισθηματισμό :redface: Και τα αντικλείδια πολύ μ αρέσουν

Θα θελα να σε βοηθήσω αλλά ειδικά βιολογία δεν τη δίνω.

O Dr House είναι θεωρητική με βιολογία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

George perk

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο George perk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 133 μηνύματα.
Είσαι θεωρητική;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Κείμενα δε θέλω Πολυδούρη. :|

Στολίστηκα το υπέρτατο της ύπαρξής μου στέμμα -
Μόνο γιατί μ'αγάπησες.

αχαχαχ

Εγω θελω τα συντροφια να πεσουν η το σουρεαλιστικο...τα αντικλειδια B-)

Αναγνωστάκης, ναι!
Αντικλείδια, ΌΧΙ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Παιδιά τα ίδια και τα ίδια γράφω στην Πολυδούρη. Δε τη μπορώ, στη φάση που είμαι δε τα θέλω τα μελό. :P
Και στα αντικλείδια πάνω κάτω λες τα ίδια, αλλά εκεί εμπνέομαι πιο πολύ. Και είναι και το αγαπημένο μου ποίημα. Αυτό και η μελαγχολία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Στολίστηκα το υπέρτατο της ύπαρξής μου στέμμα -
Μόνο γιατί μ'αγάπησες.

αχαχαχ

Λεει μια μεσα στην ταξη μας,διακατεχομενη απο μεγαλες δοσεις ηδονης και συναισθηματικου πριαπισμου ''Κυρια,η Πολυδουρη πεθανε απο αγαπη''

Και απανταω εγω : ''Aπο συφιλη πεθανε'' και μονο που δεν με εδειρε :loltooth: :loltooth:



ΥΓ:Μετα αγαπη σου λεει...ποιος ξερει με ποσους θα πηγε :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Μεγάλος Έρωτας ο Καρυωτάκης.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Λεει μια μεσα στην ταξη μας,διακατεχομενη απο μεγαλες δοσεις ηδονης και συναισθηματικου πριαπισμου ''Κυρια,η Πολυδουρη πεθανε απο αγαπη''

Και απανταω εγω : ''Aπο συφιλη πεθανε'' και μονο που δεν με εδειρε :loltooth: :loltooth:



ΥΓ:Μετα αγαπη σου λεει...ποιος ξερει με ποσους θα πηγε :whistle:

Είναι ρομαντική η ιστορία της με τον Κ.Κ. .
Πρωτοπόρα στη ζωή της η Πολυδούρη. ;)

Μεγάλος Έρωτας ο Καριωτάκης.:P
υ*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.

Λεπτομέρειες. :redface:
Το διόρθωσα.:P
Παλιά που το είχαμε κάνει ξανά το ποίημα μουάρεσε. Γυμνάσιο ήταν; Δε θυμάμαι.

Ο Βιζυηνός μου αρέσει πάντως.:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zelatina

Νεοφερμένος

Η Zelatina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Δάφνη (Αττική). Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Γλιτώσαμε πέρσι τον Παπαδιαμάντη κι ας ήταν η χρονιά του! Φέτος τον τρέμω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Παιδιά... Εγώ δε φοβάμαι ούτε Παπαδιαμάντη, ούτε Βιζυηνό. Να ανησυχώ;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zelatina

Νεοφερμένος

Η Zelatina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Δάφνη (Αττική). Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Ίσως θα έπρεπε! :P Αν έχεις σίγουρο πως αν πέσουν θα γράψεις τέλεια, μη τους φοβάσαι, σαφώς!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Ποτέ δεν είμαι τόοοσο αισιόδοξη. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zelatina

Νεοφερμένος

Η Zelatina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Δάφνη (Αττική). Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Κακώς! ;) Η αισιοδοξία δίνει δύναμη στις εξετάσεις κι αυτό είναι αντικειμενικό.

Τέλος πάντων, εγώ θέλω να πέσει Παυλόπουλος. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top