Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Theoritikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Theoritikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Δεν υπάρχει φιλολογία με 13k.
Η χαμηλότερη βάση είναι στην Κομοτηνή με 14.6k περίπου.
Μήπως εννοείς Ιστορία/Αρχαιολογία;

τουλάχιστον με το 14κ6 απλά κάπου είδα οτι ένα τμήμα φιλολογίας είχε κάπου τόσο δεν θυμάμαι πάντως ιστορία αρχαιολογία δεν θέλω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elisavet21

Δραστήριο μέλος

Η Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 504 μηνύματα.
χαχα ναι έχω μάθει θεωρία και αποδείξεις μόνο στη στατιστική δεν έχω μάθει τους ορισμους στο κυκλικό διάγραμμα και στα ιστογράμματα :mad: Ίσως χειρότερα και από την εισαγωγή! εν όψει οεφε τα μαθα, ένα απόγεμα μου πήρε

Α είσαι καλή εσύ ! :P Πάω να συνεχίσω και εγώ τα μαθηματικά μου λοιπόν ! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
τουλάχιστον με το 14κ6 απλά κάπου είδα οτι ένα τμήμα φιλολογίας είχε κάπου τόσο δεν θυμάμαι πάντως ιστορία αρχαιολογία δεν θέλω

ΙΣΤΟΡΙΑΣ, ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΟΛ/ΚΩΝ ΑΓΑΘΩΝ ΠΕΛ/ΣΟΥ(ΚΑΛΑΜΑΤΑ) 13177

(ελληνικη φιλολογια δεν υπαρχει χαμηλοτερα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
τουλάχιστον με το 14κ6 απλά κάπου είδα οτι ένα τμήμα φιλολογίας είχε κάπου τόσο δεν θυμάμαι πάντως ιστορία αρχαιολογία δεν θέλω

Όχι, δεν παίζει! Το έχω εξαντλήσει όσο δεν πάει το θέμα με τις βάσεις - ιδίως της φιλολογίας, γιατί εκεί θέλω να περάσω.
Πάντως, και το Ιστορ./Αρχ. δεν είναι κακό - μόνο τα Λατινικά θα λείπουν από το πρόγραμμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Theoritikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Theoritikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Όχι, δεν παίζει! Το έχω εξαντλήσει όσο δεν πάει το θέμα με τις βάσεις - ιδίως της φιλολογίας, γιατί εκεί θέλω να περάσω.
Πάντως, και το Ιστορ./Αρχ. δεν είναι κακό - μόνο τα Λατινικά θα λείπουν από το πρόγραμμα.

ναι και γενικώς η φιλολογία έχει περισσότερα μαθήματα σχετικά με τα κείμενα και την έκθεση ενώ στο ιστορικό αρχαιολογικό υπάρχει μεγάλο κέντρο βάρους στην ιστορία , ο λόγος που θέλω φιλολογία κυρίως είναι τα αρχαία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
γιατί εκεί θέλω να περάσω

Σε ποια πολη? :shifty: :shifty: :shifty:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
ναι και γενικώς η φιλολογία έχει περισσότερα μαθήματα σχετικά με τα κείμενα και την έκθεση ενώ στο ιστορικό αρχαιολογικό υπάρχει μεγάλο κέντρο βάρους στην ιστορία , ο λόγος που θέλω φιλολογία κυρίως είναι τα αρχαία

Ε, τότε δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα να πας και στο Ιστ./Αρχ.
Κάνουνε πολλά αρχαία και εκεί.

Υ.Γ. Διώχνω κόσμο από τις φιλολογίες, για να εξασφαλίσω την πρόσβασή μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Theoritikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Theoritikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Ε, τότε δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα να πας και στο Ιστ./Αρχ.
Κάνουνε πολλά αρχαία και εκεί.

Υ.Γ. Διώχνω κόσμο από τις φιλολογίες, για να εξασφαλίσω την πρόσβασή μου.

μην φοβάσαι υπάρχουν αρκετές θέσεις για όλους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.

Theoritikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Theoritikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
ναι εντάξει το κατάλαβα πάντως αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα εγώ η μάνα μου λεει οτι δεν πρόκειται να με αφήσει να πάω φιλολογία και δεν θα πληρώνει για το νοίκι θέλει ντε και καλά να πάω παιδαγωγικό λέει "η φιλολογία έκλεισε απο χρόνια" αυτη νομίζει οτι μόνο το δημόσιο υπάρχει δεν με νοιάζει ας χρειαστεί να δουλεύω για να βγάζω τα λεφτά για το σπίτι εγώ θα πάω φιλολογιά ούτως ή άλλως σήμερα όλα αντιμετωπίζουν κρίση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
ναι εντάξει το κατάλαβα πάντως αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα εγώ η μάνα μου λεει οτι δεν πρόκειται να με αφήσει να πάω φιλολογία και δεν θα πληρώνει για το νοίκι θέλει ντε και καλά να πάω παιδαγωγικό λέει "η φιλολογία έκλεισε απο χρόνια" αυτη νομίζει οτι μόνο το δημόσιο υπάρχει δεν με νοιάζει ας χρειαστεί να δουλεύω για να βγάζω τα λεφτά για το σπίτι εγώ θα πάω φιλολογιά ούτως ή άλλως σήμερα όλα αντιμετωπίζουν κρίση

Αυτό είναι βλακεία ρε' συ. Εξήγησέ της τι παίζει.
Να ξέρεις: Ο κλάδος του παιδαγωγικού τα έφαγε τα ψωμιά του. Ό, τι πήρε, πήρε. Τώρα έχει βουλώσει.
Εξάλλου, υπενθυμίζω: οι δασκαλίσκοι παίρνουν μισθό πείνας: 600 κάτι ευρώ.
Πάνε αυτά που ξέραμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
ναι εντάξει το κατάλαβα πάντως αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα εγώ η μάνα μου λεει οτι δεν πρόκειται να με αφήσει να πάω φιλολογία και δεν θα πληρώνει για το νοίκι θέλει ντε και καλά να πάω παιδαγωγικό λέει "η φιλολογία έκλεισε απο χρόνια" αυτη νομίζει οτι μόνο το δημόσιο υπάρχει δεν με νοιάζει ας χρειαστεί να δουλεύω για να βγάζω τα λεφτά για το σπίτι εγώ θα πάω φιλολογιά ούτως ή άλλως σήμερα όλα αντιμετωπίζουν κρίση
Και η θεία μου, πριν από 20 κάτι χρόνια, πέρασε στη φιλολογία. Τα ίδια πράγματα άκουγε. Και λοιπόν; Άμα έχεις πάθος με το αντικείμενο πήγαινε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
ναι εντάξει το κατάλαβα πάντως αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα εγώ η μάνα μου λεει οτι δεν πρόκειται να με αφήσει να πάω φιλολογία και δεν θα πληρώνει για το νοίκι θέλει ντε και καλά να πάω παιδαγωγικό λέει "η φιλολογία έκλεισε απο χρόνια" αυτη νομίζει οτι μόνο το δημόσιο υπάρχει δεν με νοιάζει ας χρειαστεί να δουλεύω για να βγάζω τα λεφτά για το σπίτι εγώ θα πάω φιλολογιά ούτως ή άλλως σήμερα όλα αντιμετωπίζουν κρίση

Χαιρομαι που υπαρχουν ακομη τετοια ατομα,που δεν θελουν να βολευτουν αλλα να κανουν αυτο που τους αρεσει,με καθε συνεπεια και με αγωνιστικη διαθεση,και ετσι πρεπει.Μαζι σου φιλαρα :D
Εξαλλου εχουμε πει πολλες φορες,οτι αυτη η κοινωνικοοικονομικη διαθεση κριτικης των επαγγελματων ειναι εντελως λανθασμενη...εκτος του οτι ειναι παροδικη και στο μελλον σιγουρα θα υπαρξουν αυξομειωσεις,δεν εξυπηρετει και την κοινωνια,αλλα ουτε και το ατομο ως ατομο,αφου δεν σπουδαζει αυτο που θελει. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Theoritikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Theoritikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Αυτό είναι βλακεία ρε' συ. Εξήγησέ της τι παίζει.
Να ξέρεις: Ο κλάδος του παιδαγωγικού τα έφαγε τα ψωμιά του. Ό, τι πήρε, πήρε. Τώρα έχει βουλώσει.
Εξάλλου, υπενθυμίζω: οι δασκαλίσκοι παίρνουν μισθό πείνας: 600 κάτι ευρώ.
Πάνε αυτά που ξέραμε.

ακριβώς αυτά τις λέω και δεν μ ακούει λέει τα πράγματα θα αλλάξουν αυτή η νοοτροπία του δημοσίου κατέστρεψε την Ελλάδα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Bravo σου! Καλέ αν γίνεις καλός στη δουλειά σου μετά θα ρθει και η οικονομική επιτυχία! Αν σ´αρέσει θα βρεις άκρη. Τα χω περάσει και εγώ αυτά... "τράβα να γίνεις δασκαλίτσα να είσαι στη δουλίτσα σου 8-2" μόνο τα τόσα υποκοριστικά αρκούν να με αποθαρρύνουν. Γιαγιάδες θείες όλες. Αν πήγαινα για δασκάλα θα τα έπνιγα τα μικρά. Δε θα είχα υπομονή για 20+ μικρά παιδάκια. Θέλει να το θες πολύ. Τέλος.
Βλέπω τη μάνα μου, που είναι σε δημοτικό κάνει αγγλικά τρελαίνεται να είναι στην τάξη, ξανανιώνει λέει.
Αν το θες κυνήγα το, λες και εμείς με τις άλλες σχολές έχουμε σίγουρη αποκατάσταση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Bravo σου! Καλέ αν γίνεις καλός στη δουλειά σου μετά θα ρθει και η οικονομική επιτυχία! Αν σ´αρέσει θα βρεις άκρη. Τα χω περάσει και εγώ αυτά... "τράβα να γίνεις δασκαλίτσα να είσαι στη δουλίτσα σου 8-2" μόνο τα τόσα υποκοριστικά αρκούν να με αποθαρρύνουν. Γιαγιάδες θείες όλες. Αν πήγαινα για δασκάλα θα τα έπνιγα τα μικρά. Δε θα είχα υπομονή για 20+ μικρά παιδάκια. Θέλει να το θες πολύ. Τέλος.
Βλέπω τη μάνα μου, που είναι σε δημοτικό κάνει αγγλικά τρελαίνεται να είναι στην τάξη, ξανανιώνει λέει.
Αν το θες κυνήγα το, λες και εμείς με τις άλλες σχολές έχουμε σίγουρη αποκατάσταση...
Στο υπογραμμισμένο συμφωνώ. Μόνο από μακριά. :)
Εσύ φιλολογία δε θες να περάσεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top