Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Nαι και εγω οτι λεει η Χαρουλιτα π.χ επιασα χθες το πρωι λιγο να λυσω επαναληπτικες που μου εβαλε μια καθηγητρια για το πασχα καμια 20αρια πρεπει να ειναι.Ειχα λυσει εντομεταξυ γυρω στις 13 αλλα εχω κολλησει στις 7 τις παρατησα πηγα να τις πιασω χθες και δεν μπορουσα να λυσω ουτε μιση δεν ξερω τι ειχα παθει.Καθολου καθαρο μυαλλο.Τα παρατησα επιασα βιολογια εβγαλα το αχτι μου πανω της.Τωρα σημερα το πρωι με το που ξυπνησα τις ξαναεπιασα ελυσα 5 απο της 7 που μου ειχαν μεινει.Δεν ξερω μαθηματικα ειναι περιεργο μαθημα αναλογα με τα κεφια η αναλογα με την εμπνευση παει δεν εχω καταλαβει ακομη τι παιζει με αυτα.Την μια μερα ειμαι παντογνωστης την αλλη λες και δεν τα εχω δει ποτε μου αυτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Πφφ...Πήραμε το προσομοίωσης που γράψαμε χτες...12:(
Στο μεταξύ το 'χα δει ότι κάτι δεν πήγαινε καλά με τα θέματα...Μου φαινόντουσαν πιο δύσκολα απ' το κανονικό..Και σήμερα μας λέει ο καθηγητής "μη δίνετε πολλή σημασία,αν δεν πήγατε καλά,γιατί ήταν πολύ δύσκολα τα θέματα..."Η αλήθεια είναι πως ήταν γενικό το κακό,δεν είχα μόνο γω θέμα...Αλλά όσο να πεις,σε ρίχνει:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bl@ck sw@n

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χρύσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 292 μηνύματα.
Από τη μία μωρέ σκέφτομαι πως είναι καλό να βάζουν δύσκολα στο φροντιστήριο.Γράφεις έναν μέτριο βαθμό ,ώστε στις πανελλήνιες να μας φανούν πιο φυσιολογικά τα θέματα.Να μη συνηθίζουμε στο 19-20 και πάμε και γράψουμε 11 και μας κακοφανεί.Άλλωστε εγώ όταν δεν γράφω καλά κάπου,τσατίζομαι και διαβάζω περισσότερο για να γράψω άριστα στο επόμενο.
Από την άλλη όμως απελπίζεσαι.Χάνεις λίγο την αυτοπεποίθησή σου και λες: Οκ δεν πρόκειται να γράψω πάνω από 5.

Η μαγκιά λοιπόν είναι να εκμεταλλεύεσαι ακόμα και το πιο μικρό σου λάθος.Να μην επαναπαύεσαι και να προσπαθείς συνέχεια για το καλύτερο.Το πολύ καλά έως άριστα δεν είναι άπιαστα. Θέλει και κόπο αλλά και τρόπο! Υπομονή και επιμονή! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.

Τους διαφεύγει το γεγονός ότι το μεγαλύτερο μέρος των μαθητών δε θα πατήσουν στο σχολείο μετά το Πάσχα.
Άκου εκεί 4 μέρες για να πάρουμε ανάσα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Από τη μία μωρέ σκέφτομαι πως είναι καλό να βάζουν δύσκολα στο φροντιστήριο.Γράφεις έναν μέτριο βαθμό ,ώστε στις πανελλήνιες να μας φανούν πιο φυσιολογικά τα θέματα.Να μη συνηθίζουμε στο 19-20 και πάμε και γράψουμε 11 και μας κακοφανεί.Άλλωστε εγώ όταν δεν γράφω καλά κάπου,τσατίζομαι και διαβάζω περισσότερο για να γράψω άριστα στο επόμενο.
Από την άλλη όμως απελπίζεσαι.Χάνεις λίγο την αυτοπεποίθησή σου και λες: Οκ δεν πρόκειται να γράψω πάνω από 5.

Η μαγκιά λοιπόν είναι να εκμεταλλεύεσαι ακόμα και το πιο μικρό σου λάθος.Να μην επαναπαύεσαι και να προσπαθείς συνέχεια για το καλύτερο.Το πολύ καλά έως άριστα δεν είναι άπιαστα. Θέλει και κόπο αλλά και τρόπο! Υπομονή και επιμονή! :)
Τη λογική αυτή την είχε ο μαθηματικός μου στο σχολείο, αμφιβάλλω αν είχε γράψει κανείς πάνω απο 13 σε διαγώνισμα του:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Τους διαφεύγει το γεγονός ότι το μεγαλύτερο μέρος των μαθητών δε θα πατήσουν στο σχολείο μετά το Πάσχα.
Άκου εκεί 4 μέρες για να πάρουμε ανάσα...
Ε,καλά τώρα,αυτό είναι κοινό μυστικό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
θελει πολυ προσοχη γιατι η κοπωση κ η εξαντληση δεν ερχονται αμεσως αλλα ξεσπα ο οργανισμος αργοτερα. η αδερφη μ εδινε περυσι με πολλα ξενηχτια διαβασματος και εξαντληθηκε!η κουραση της βγηκε 1 μερα πριν γραψει τ πρωτο μαθημα οπου ζαλιστηκε.μετα πηγαινε ετσι κ εδινε χωρις να διαβαζει παραμονες εξετασεων λογω υπερκοπωσης.ητανε μια οδυνηρη εμπειρια για αυτο προσοχη γ να αντεξετε μεχρι τ τελοε.φυσικα εξαρταται κ απο τις αντοχες κ τον οργανισμο καποιου αλλα η κουραση ξαφνικα ερχεται....αυτα...


να ρωτησω κατι ασχετο στη βιολογια γενικης;;;;γιατι στη θεωρια φυσικης επιλογης λεει για 5 παρατηρησεις κ εχει 4;;;;;
Οντως το παρατηρησα και εγω αυτο την ψαχνουμε την 5η ακομα.Φημες λενε οτι και ο συγγραφεας την ψαχνει.Παντως μην φοβασαι 4 ειναι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
https://www.youtube.com/watch?v=0ydCQxxzZBw
Αυτο σιγοτραγουδαω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Σημείωση συντονιστή: Κάποια μηνύματα που αφορούν τις προβλέψεις σας μεταφέρθηκαν στο αντίστοιχο θέμα.
Μπορείτε να κάνετε εκεί τις Πυθίες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^natasa666^

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος). Έχει γράψει 333 μηνύματα.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
καηκαν και τα εναπομειναντα κυτταρα του εγκεφαλου μου.διαβαζΩ απο τις 8 θεωρια αεππ(οι τεχνολογικοι σιγουρα με καταλαβαινουν) και θελω ακομη 3 κεφαλαια να βγαλω(βλεπετε ο οεφε μας μαρανε)ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΑΛΛΟ:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shadegr

Νεοφερμένος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Πρώτο post μου σε αυτό το forum!

Δεν θα μπορούσα να συμφωνήσω περισσότερο την από πάνω. Δεν είχαμε αρκετό άγχος με τις Πανελλήνιες, θα πρέπει να φάμε στη μούρη και την εξομοίωση τους, που η δυσκολία τους ξεπερνάει αυτή του original. Σε μία ώρα και 12 λεπτά γράφω κείμενα κατ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
καηκαν και τα εναπομειναντα κυτταρα του εγκεφαλου μου.διαβαζΩ απο τις 8 θεωρια αεππ(οι τεχνολογικοι σιγουρα με καταλαβαινουν) και θελω ακομη 3 κεφαλαια να βγαλω(βλεπετε ο οεφε μας μαρανε)ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΑΛΛΟ:(
2.39?????? εεεεε πως να διαβασεις ΑΕΠΠ στις 2.39 :P


Closer to the edge παικταραδες!!!28 και σημερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
καηκαν και τα εναπομειναντα κυτταρα του εγκεφαλου μου.διαβαζΩ απο τις 8 θεωρια αεππ(οι τεχνολογικοι σιγουρα με καταλαβαινουν) και θελω ακομη 3 κεφαλαια να βγαλω(βλεπετε ο οεφε μας μαρανε)ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΑΛΛΟ:(

Δεν θέλω να είμαι γρουσούζης αλλά επειδή πέρυσι και πρόπερσι έπεσε ελάχιστη θεωρεία, φέτος θα μας... σε αυτήν. Α και τα υποπρογράμματα είναι sos για φέτος:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Προς θεωρητικούς: Με την ιστορία πως πάτε; Τα θυμάστε όλα παπαγαλία απ' έξω;


Στο μεταξύ, σήμερα ανακάλυψα πως το φροντιστήριο μας έστελνε σε email τα θέματα του ΟΕΦΕ κάθε φορά που έβγαιναν.
Τζάμπα καθόμουν και τα έψαχνα στο internet τόσο καιρό :P :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Στο μεταξύ, σήμερα ανακάλυψα πως το φροντιστήριο μας έστελνε σε email τα θέματα του ΟΕΦΕ κάθε φορά που έβγαιναν.
Τζάμπα καθόμουν και τα έψαχνα στο internet τόσο καιρό :P :P :P
Τς,Ο άκυρος!:P:P
(μήπως σου είναι εύκολο να μου στείλεις της Έκθεσης?:redface:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Τς,Ο άκυρος!:P:P
(μήπως σου είναι εύκολο να μου στείλεις της Έκθεσης?:redface:)

στα στέλνω με πμ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shadegr

Νεοφερμένος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Προς θεωρητικούς: Με την ιστορία πως πάτε; Τα θυμάστε όλα παπαγαλία απ' έξω;

Κοίτα, εγώ είμαι από τους τύπους που όταν βλέπει ότι κάτι είναι αντικειμενικά ηλίθιο, ανούσιο και βαρετό, το βρίσκω πολύ δύσκολο να κάτσω να το διαβάσω σοβαρά. Κάτι τέτοιο είναι η ιστορία. Απλά τώρα άρχισα να πιέζω λίγο τον εαυτό σχετικά με αυτή τη φρίκη. Δεν στοχεύω σε τίποτα τεράστιο όσον αφορά την ιστορία, ένας μέτριος βαθμός του 15 ή του 14 μου αρκεί. Θέλω να περάσω μεταφραστής, σε όλα τα υπόλοιπα μαθήματα τα πάω πολύ καλά, και τις γλώσσες τι ξέρω πολύ καλά, σε σχέση με το επίπεδο των Πανελληνίων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

veroniCa^

Νεοφερμένος

Η veroniCa^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Προς θεωρητικούς: Με την ιστορία πως πάτε; Τα θυμάστε όλα παπαγαλία απ' έξω;

Προσπαθω αλλα εκει που μαθαινω καλα ενα κεφαλαιο ξεχναω το αλλο! ΦΡΙΚΗ! :mad:

ΑΝΤΕΕΕΕΕΕ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΜΕΕΕΕΕΕΕΕ :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top