Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Σεβαστή-Μαρία

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σεβαστή-Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Εγώ αποδείξεις μαθηματικών κατε τις έκανα μια επανάληψη ...δε θυμάμαι βέβαια πολλά αλλά ...άλλο αυτό :ρ
γενικής όχι ακόμη ..και δεν ξέρω πότε -.-
διαβάζεις -διαβάζεις -διαβάζεις και δεν τελειώνεις βρε παιδί μου...
κι όσο φτάνει ο καιρός νιώθω ότι δε θα τελειώσω ποτέ !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ArminVanBuuren

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ArminVanBuuren αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Ρε μην αφήνετε το ΑΟΔΕ για τελευταία στιγμή. Θέλει και αυτό την προσοχή του. Είναι στάνταρ βαθμός. Διαβάζεις γράφεις.

καλα μην το λες.. πρεπει και να εισαι λιγο τυχερος.. δεν γινεται να τα θυμασαι ολα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
καλα μην το λες.. πρεπει και να εισαι λιγο τυχερος.. δεν γινεται να τα θυμασαι ολα..

απλά δεν είναι κάτι τόσο φλου όσο τα μαθηματικά για παράδειγμα! Μπορείς να γράψεις!:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ArminVanBuuren

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ArminVanBuuren αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Οταν απ'ολη την χρονια θυμαμαι μονο 1 σελιδα και απο το αοθ μιση δεν νομιζω οτι θα γραψω..

5-6 ωρες αποστηθηση την βδομαδα αν τις αφιερωνα σε ασκησεις φυσικομαθηματικα καλυτερα θα ηταν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Γιατι να βρισκομαι ΔΙΠΛΑ σε εκκλησια?Πως θα συνδυασω Πρωταγορα με καμπανες? :mad:

Μια μολοτοφ παρακαλω!!!! Πρεπει να σκασει μια και εξω.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Γιατι να βρισκομαι ΔΙΠΛΑ σε εκκλησια?Πως θα συνδυασω Πρωταγορα με καμπανες? :mad:

Μια μολοτοφ παρακαλω!!!! Πρεπει να σκασει μια και εξω.


ώπα ώπα, πρωταγόρα ακούν τα ματάκια μου??? Νόμιζα ήσουν θετικός τύπος, λόγω φωτογραφίας λόγω House :P
εγώ διαβάζω πολιτικά, αλλά ακούω και καμπάνες και το γυφτο που περνάει και λέει καρέκλες τραπέζα έχω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Makis_Vl

Δραστήριο μέλος

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
ώπα ώπα, πρωταγόρα ακούν τα ματάκια μου???
εγώ διαβάζω πολιτικά, αλλά ακούω και καμπάνες και το γυφτο που περνάει και λέει καρέκλες τραπέζα έχω!

AAA εμένα πουλάει λελούδια ο γύφτος που έχει μπαστακωθεί εδώ και καμια ώρα εδώ στη γειτονιά:P:P
Εγώ διαβάζω Ιστορία :redface:
Προσφυγικό :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Όλοι έχουμε από κάτι...Εγώ περιμένω από ώρα σε ώρα να σκάσει μύτη ο "Καρακώστας,τα καλύτερα πιθάρια από την Κρήτη,τώρα στη γειτονιά σας!!" :ropalo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
AAA εμένα πουλάει λελούδια ο γύφτος που έχει μπαστακωθεί εδώ και καμια ώρα εδώ στη γειτονιά:P:P
Εγώ διαβάζω Ιστορία :redface:
Προσφυγικό :/

Χαχαχα μα το θεό (λολ :P) φέτος το μοναδικό βιβλίο που θα σκίσω σε μικρά κομματάκια και θα το κάψω στην κυριολεξία είναι η ιστορία.
Επισυνάπτω φωτό με το διαλυμένο μου βιβλίο!
https://i39.tinypic.com/2nbeted.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Makis_Vl

Δραστήριο μέλος

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Χαχαχα μα το θεό (λολ :P) φέτος το μοναδικό βιβλίο που θα σκίσω σε μικρά κομματάκια και θα το κάψω στην κυριολεξία είναι η ιστορία.
Επισυνάπτω φωτό με το διαλυμένο μου βιβλίο!
https://i39.tinypic.com/2nbeted.jpg

Γενικά η Ιστορία είναι το αγαπημένο μου μάθημα και θέλω να πιστεύω ότι θα γράψω πολύ ψηλά τουλάχιστον σ αυτή(γιατί αν περιμένω απ τα αρχαία θα περάσω απ έξω απ το πανεπιστήμιο κι όχι μέσα :P:P:P )αλλά το προσφυγικό με εκνευρίζει αφάνταστα και όσο κι αν το διαβάσω δε το θυμάμαι :devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Γενικά η Ιστορία είναι το αγαπημένο μου μάθημα και θέλω να πιστεύω ότι θα γράψω πολύ ψηλά τουλάχιστον σ αυτή(γιατί αν περιμένω απ τα αρχαία θα περάσω απ έξω απ το πανεπιστήμιο κι όχι μέσα :P:P:P )αλλά το προσφυγικό με εκνευρίζει αφάνταστα και όσο κι αν το διαβάσω δε το θυμάμαι :devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil:

ειδικά το β μέρος, μετά την ΕΑΠ!!! :rtfm::rtfm::rtfm::rtfm::rtfm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Makis_Vl

Δραστήριο μέλος

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
ειδικά το β μέρος, μετά την ΕΑΠ!!! :rtfm::rtfm::rtfm::rtfm::rtfm:

ΟΟΟ ναι :-@ αλλά τι άλλο μας μένει να κάνουμε;Υπομονή και προσευχές :Ρ Σε 37 μέρες ξεκινάμε και σε 50 περίπου μέρες όλα θα ναι παρελθόν :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ArminVanBuuren

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ArminVanBuuren αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
ΟΟΟ ναι :-@ αλλά τι άλλο μας μένει να κάνουμε;Υπομονή και προσευχές :Ρ Σε 37 μέρες ξεκινάμε και σε 50 περίπου μέρες όλα θα ναι παρελθόν :hmm:

οι προσευχες δεν πιανουν.. τις δοκιμασα τις προηγουμενες χρονιες.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
Όλοι έχουμε από κάτι...Εγώ περιμένω από ώρα σε ώρα να σκάσει μύτη ο "Καρακώστας,τα καλύτερα πιθάρια από την Κρήτη,τώρα στη γειτονιά σας!!" :ropalo:

Κόβω το κεφάλι μου πως ο τύπος είναι από το Θραψανό! Αυτοί κάνουν πυθάρια. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
ώπα ώπα, πρωταγόρα ακούν τα ματάκια μου??? Νόμιζα ήσουν θετικός τύπος, λόγω φωτογραφίας λόγω House
εγώ διαβάζω πολιτικά, αλλά ακούω και καμπάνες και το γυφτο που περνάει και λέει καρέκλες τραπέζα έχω!

Αμα εχεις δει χαουζ,στα επεισοδια αναλυονται περισσοτερο ερωτηματα φιλοσοφικου χαρακτηρα(στο τελευταιο εγινε αναφορα για την ''τιμη'') παρα ιατρικα θεματα :P
Οσο για τον πρωταγορα,γιατι ρε γαμωτο να διαλεξει μυθο και να μας τυρανναει ετσι?Γιατι? :wall:
Βιβλια διαμελισμενα ε?

Βιβλιο Ιστοριας :P

Βιβλιο βιολογιας...τα αλλα ειναι σε χειροτερη κατασταση :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Αμα εχεις δει χαουζ,στα επεισοδια αναλυονται περισσοτερο ερωτηματα φιλοσοφικου χαρακτηρα(στο τελευταιο εγινε αναφορα για την ''τιμη'') παρα ιατρικα θεματα :P
Οσο για τον πρωταγορα,γιατι ρε γαμωτο να διαλεξει μυθο και να μας τυρανναει ετσι?Γιατι? :wall:
Βιβλια διαμελισμενα ε?


Βιβλιο Ιστοριας :P


Βιβλιο βιολογιας...τα αλλα ειναι σε χειροτερη κατασταση :P

Χχαχαχα λατρεύω τον Χάουζ. Τι λες??? Αγαπάμε Πρωταγόρα!!! Σίχαμα Ηθικά/Πολιτικά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Χχαχαχα λατρεύω τον Χάουζ. Τι λες??? Αγαπάμε Πρωταγόρα!!! Σίχαμα Ηθικά/Πολιτικά!

Φέτος όμως πιστεύω θα πέσουν πολιτικά :( :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Φέτος όμως πιστεύω θα πέσουν πολιτικά :( :(

Yo se pfff :/:
Τουλάχιστον το απαράδεκτο 20 έχει πέσει! Ελπίζω στις μορφές δημοκρατίας ή στα είδη των πολιτευμάτων. Αλλά εδώ οι ίδιοι οι καθηγητές δεν ξέρουν να μας πουν με σιγουριά αν ο Αρίστος μας προτιμά την βασιλεία ή την "πολιτεία" :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Οι ενότητες 15-16 δεν έχουν πέσει ποτέ. Αυτές λογικά θα μπουν, αν πέσουν πολιτικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Οι ενότητες 15-16 δεν έχουν πέσει ποτέ. Αυτές λογικά θα μπουν, αν πέσουν πολιτικά

Πολιτικά έχουν πέσει μόνο 1 φορά. Εισαγωγή από το γενικό του Αριστοτέλη και το κείμενο 20. Οπότε υπολόγισε από το 11 ως το 19
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top