Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Βούρκωσα μόλις μου το πε ο πατέρας μου. (ότι ξεκινάμε 21.5).
Διάβαζα Ιστορία πιο πριν και μου ήλθε ξαφνικό.

Κι εγώ ιστορία διάβαζα όταν το άκουσα!
Η σημερινή ημέρα είναι Γ....ε τα:
1. κατέθεσα τα χαρτιά για το στρατό,
2. έμαθα για τις πανελλήνιες :hmm:
3. Στις 05.30 γράφω διαγώνισμα στην ιστορία! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Κι εγώ ιστορία διάβαζα όταν το άκουσα!
Η σημερινή ημέρα είναι Γ....ε τα:
1. κατέθεσα τα χαρτιά για το στρατό,
2. έμαθα για τις πανελλήνιες :hmm:
3. Στις 05.30 γράφω διαγώνισμα στην ιστορία! :P

Ωχ, καλή τύχη!! Σε ποιο γράφεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Ωχ, καλή τύχη!! Σε ποιο γράφεις;
Στα κόμματα... Το χειρότερό μου! Το κάνω επανάληψη και το γράφω σήμερα, γιατί γράφουμε στο σχολείο την επόμενη εβδομάδα!
Ασ'τα... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Στα κόμματα... Το χειρότερό μου! Το κάνω επανάληψη και το γράφω σήμερα, γιατί γράφουμε στο σχολείο την επόμενη εβδομάδα!
Ασ'τα... :P

To δικό μου χειρότερο είναι το προσφυγικό. :P

Στα κόμματα με μπερδεύει να θυμάμαι ποιος έκανε τι ή τι ήθελε να κάνει...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
Δεν ξέρω για σας... αλλά εμένα μου αρέσει η ημερομηνία 21 Μαιου για πανελλαδικές :D
στις 15 έχω γενέθλια... δεν θα ήθελα με τίποτα να γράφω κοντά στα γενέθλια μου :P

οοουφ ανακούφιση :P
αν μπορούν να το πάνε και πιο αργά... να'χουμε χρόνο για επαναλήψεις xD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
To δικό μου χειρότερο είναι το προσφυγικό.

Στα κόμματα με μπερδεύει να θυμάμαι ποιος έκανε ή ήθελε τι.

Γενικώς είναι σπαστική η ιστορία! Παντού! Σε όλα τα κεφάλαια! χαχαχα
αλλά νομίζω ότι το προσφυγικό είναι πιο εύκολο... Μάλλον επειδή έχει να κάνει με θέμα που "πονάει", μου έχει κάτσει κάπως καλύτερα! Ξέρεις, είναι πιο χειροπιαστό! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Γενικώς είναι σπαστική η ιστορία! Παντού! Σε όλα τα κεφάλαια! χαχαχα
αλλά νομίζω ότι το προσφυγικό είναι πιο εύκολο... Μάλλον επειδή έχει να κάνει με θέμα που "πονάει", μου έχει κάτσει κάπως καλύτερα! Ξέρεις, είναι πιο χειροπιαστό! :P

Α κατάλαβα. Νομίζω. :redface:
Σαν παραμυθάκι και καλά; :P

Τέλος πάντων, γενικά η Ιστορία έχει πάρει το μισητό μέρος της καρδιάς μου.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Τουλάχιστον εσείς θα προλάβετε να χωνέψετε το αρνί ρε παιδιά, εμείς φάγαμε αρνί και μετά από 15 μέρες δώσαμε. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
@ wolfe4ever κάπως έτσι... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαριαα χανια

Νεοφερμένος

Η μαριαα χανια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 110 μηνύματα.
πειραζει που αγχωθηκα τωρα... ?? οο παναγια μου...αρχισα τισ επικλησεισ στα θεια απο τωρα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Δε με χαλάει, καθόλου. Αν και η έκτη αίσθηση του antwwwnis του λέει πως θα αλλάξει αυτή η ημερομηνία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Στο minedu πως και δεν αναφέρει τίποτα για την ημερομηνία; Μπράβο τους πάντως, αν αληθεύει νωρίς πήρανε την απόφαση. Πέρυσι μας έβγαλαν την πίστη, την ψυχή και το λάδι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Δε με χαλάει, καθόλου. Αν και η έκτη αίσθηση του antwwwnis του λέει πως θα αλλάξει αυτή η ημερομηνία.

Ότι θα αλλάξει είναι σίγουρο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Στο minedu πως και δεν αναφέρει τίποτα για την ημερομηνία; Μπράβο τους πάντως, αν αληθεύει νωρίς πήρανε την απόφαση. Πέρυσι μας έβγαλαν την πίστη, την ψυχή και το λάδι.
γιατι αραγε?:P:P καλα ας μην ειμαστε και σιγουροι..απο Ιανουαριο και να μην το αλλαξουν? μακαρι βεβαια αλλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zxc

Νεοφερμένος

Η zxc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 69 μηνύματα.
Η δευτερη μερα λετε να ειναι Δευτέρα ή Τρίτη? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
γιατι αραγε?:P:P καλα ας μην ειμαστε και σιγουροι..απο Ιανουαριο και να μην το αλλαξουν? μακαρι βεβαια αλλα...

Τα πολιτικά πράγματα είναι λίγο μετέωρα(εκλογές κτλ κτλ). Ας περιμένουν τα παιδιά μέχρι το Πάσχα για να σιγουρέψει η ημερομηνία.


Βασικά όποτε και να ξεκινήσουν το ίδιο και το αυτό είναι. Δεν κερδίζεις τίποτα με 5 μέρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Τα πολιτικά πράγματα είναι λίγο μετέωρα(εκλογές κτλ κτλ). Ας περιμένουν τα παιδιά μέχρι το Πάσχα για να σιγουρέψει η ημερομηνία.


Βασικά όποτε και να ξεκινήσουν το ίδιο και το αυτό είναι. Δεν κερδίζεις τίποτα με 5 μέρες.

Ή αμέσως πριν ή αμέσως μετά το Πάσχα υποτίθεται ότι έχουμε εκλογές (Πάσχα=15/04). Άρα 21/05 καλύπτει όλα τα ενδεχόμενα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Ποιον έχουμε υφυπουργό τώρα;
Την κυρία Χριστοφιλοπούλου.:)
Τα τελευταία χρόνια από 2007 και μετά η σειρά δεν έχει αλλάξει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Και εμείς που είμαστε στο Ιόνιο πως θα δώσουμε που στις 21 Μαΐου είναι γιορτή;;
Οι άλλοι θα'ναι με τις σημαίες στους δρόμους και εμείς θα γράφουμε;; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Δεν θέλω.
Δεν θέλω
Δεν θέλω
Αγχώωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωθηκα. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top