Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
φυσιολογικο μου ακουγεται!εγω θα εχω 7 και 3 ωρες γαλλικα.

Θα πας για γαλλική φιλολογία ή θέλεις να δώσεις για κάποιο πτυχίο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Για χημεια 3 ωρες ειναι πολλες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
Θα πας για γαλλική φιλολογία ή θέλεις να δώσεις για κάποιο πτυχίο;
βασικα θα δωσω για γ2 αλλα εννοειται με ενδιαφερει και η γαλλικη φιλολογια η' το μεταφραστικο!οποτε δεν θελω να χασω την επαφη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Θεωρητική! =]
2 εκθεση
4 γνωστο-άγνωστο
2 ιστορία
2 λογοτεχνία
1 βιολογία

+ Έξτρα μέσω κάμερας! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
Παίδες τελικά τι γίνεται με το βιβλίο βιολογίας γενικής;... τι άλλαξε;
και που μπορούμε να βρούμε την καινούρια έκδοση (στο βιβλιοπωλείο της γειτονιάς μου δεν υπάρχει... και απο οτι μου είπαν σε κανένα ακόμα)

αυτό που έχει το υπουργείο νομίζω πως είναι παλιά έκδοση, δεν κάνουν συχνά ενημερώσεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
βασικα θα δωσω για γ2 αλλα εννοειται με ενδιαφερει και η γαλλικη φιλολογια η' το μεταφραστικο!οποτε δεν θελω να χασω την επαφη!

:clapup: Καλή σου επιτυχία!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Athr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 238 μηνύματα.
Παιδια μπορειτε να μου πειτε τη διαφορα για τα μαθ.κατ των βοηθηματων του Μπαρλα και αυτου του Στεργιου-Στεργιου-Νακη? Σε ποιον θα συμβουλευατε να παρει ποιο και γιατι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Παίδες τελικά τι γίνεται με το βιβλίο βιολογίας γενικής;... τι άλλαξε;
και που μπορούμε να βρούμε την καινούρια έκδοση (στο βιβλιοπωλείο της γειτονιάς μου δεν υπάρχει... και απο οτι μου είπαν σε κανένα ακόμα)

αυτό που έχει το υπουργείο νομίζω πως είναι παλιά έκδοση, δεν κάνουν συχνά ενημερώσεις...
Εεεεε???Αλλαξε το βιβλιο της Βιολογια Γενικης?!!??!?!!?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OLSon-X

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο OLSon-X αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αριστομένης (Μεσσηνία). Έχει γράψει 262 μηνύματα.
Παιδια μπορειτε να μου πειτε τη διαφορα για τα μαθ.κατ των βοηθηματων του Μπαρλα και αυτου του Στεργιου-Στεργιου-Νακη? Σε ποιον θα συμβουλευατε να παρει ποιο και γιατι.
μπαρλας με την μια μην το σκεπτεσε καν..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
σε ευχαριστω πολυ!εσυ γιατι ενδιαφερεσαι?

χμμ μάλλον για ιατρική στην Αθήνα! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
Εεεεε???Αλλαξε το βιβλιο της Βιολογια Γενικης?!!??!?!!?
Άλλαξαν κάποια μικρά κομματάκια απο ότι ξερω :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Από ύλη ή στο βιβλίο κομμάτια με την έκδοση του 11;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
Από ύλη ή στο βιβλίο κομμάτια με την έκδοση του 11;
Στο βιβλίο κομμάτια με την έκδοση του 11
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Την έχεις πάρει; Γιατί εγώ τον Ιούλιο που αγόρασα το βιβλίο από τα κεντρικά του Ιανού στη Θεσσαλονίκη δεν νομίζω να ήταν του 11(δηλ αποκλείεται) Πάω να το κοιτάξω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
Την έχεις πάρει; Γιατί εγώ τον Ιούλιο που αγόρασα το βιβλίο από τα κεντρικά του Ιανού στη Θεσσαλονίκη δεν νομίζω να ήταν του 11(δηλ αποκλείεται) Πάω να το κοιτάξω
Όχι ακόμα... πήγα στο βιβλιοπωλείο και μου λέει δεν έχει :/:
για αυτό ρωτώ.. τι παιζει, γιατί αν δεν έχει αλλάξει τίποτα μπορώ να το πάρω και απο μια φίλη μου
που έδωσε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Α καταάλαβα, δεν είχα προσέξει την προηγούμενη συζήτηση. Νόμιζα ότι ήξερες ποια προστέθηκαν και ποια μπορεί να άλλαξαν. Πάντως κι εγώ δεν ξέρω τίποτα αν άλλαξαν. Αν γνωρίζει κάποιος ας μας πει. Γιατί λογικά κι εμένα τα βιβλία που αγόρασα τον Ιούλιο θα ήταν από αυτά που είχαν μείνει από τη χρονιά 2010-2011 αφού για φέτος δεν τυπώθηκαν ακόμη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

refresh

Νεοφερμένος

Η refresh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά! Εχω τελειώσει αγγλική φιλολογία, πλέον δουλεύω στον ιδιωτικό τομέα!Φυσικά όπως παντού οι συνθήκες είναι χάλια...Είχα δώσει πανελλήνιες το 2004 και πλέον σκέφτομαι να ξαναδώσω το 2012 κυρίως για παιδαγωγικό .Ημουν θεωρητική κατεύθυνση όποτε σκέφτομαι να παραμείνω στη θεωρητική και να δώσω και βιολογία γενικής. Αυτό που ήθελα να ρωτήσω είναι αν ξέρει κανείς να μου πει τί περίπου βαθμούς πρέπει να γράψω για να συγκεντρώσω ας πούμε χονδρικά 18000 μόρια στη θεωρητική κατεύθυνση. Ήμουν με το σύστημα το 9 μαθημάτων όποτε δεν δυσκολεύομαι να προσδιορίσω τους βαθμούς με τα 6 μαθήματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά! Εχω τελειώσει αγγλική φιλολογία, πλέον δουλεύω στον ιδιωτικό τομέα!Φυσικά όπως παντού οι συνθήκες είναι χάλια...Είχα δώσει πανελλήνιες το 2004 και πλέον σκέφτομαι να ξαναδώσω το 2012 κυρίως για παιδαγωγικό .Ημουν θεωρητική κατεύθυνση όποτε σκέφτομαι να παραμείνω στη θεωρητική και να δώσω και βιολογία γενικής. Αυτό που ήθελα να ρωτήσω είναι αν ξέρει κανείς να μου πει τί περίπου βαθμούς πρέπει να γράψω για να συγκεντρώσω ας πούμε χονδρικά 18000 μόρια στη θεωρητική κατεύθυνση. Ήμουν με το σύστημα το 9 μαθημάτων όποτε δεν δυσκολεύομαι να προσδιορίσω τους βαθμούς με τα 6 μαθήματα.

βαλε εδω βαθμους να δεις... https://ischool.e-steki.gr/page.php?p=moria
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

refresh

Νεοφερμένος

Η refresh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Σ' ευχαριστώ πολύ!Καλή επιτυχία σε όλους!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top