Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Εγώ στο φροντ έχω τα εξής.
4 ώρες μαθηματικά κατεύθυνσης
4 ώρες φυσική κατεύθυνσης
2 ώρες έκθεση
1 ώρα βιολογία γενικής
Για Βιολογία και Χημεία κατεύθυνσης δεν έχω κανονίσει ακόμα,γιατί στο φροντ της περιοχής μου δε γίνεται τμήμα(αφού είμαι η μόνη θετική)...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
stathakis

Το βιβλιο της βιολογιας γενικης παιδειας αλλαξε! Στην νεα εκδοση υπαρχουν καποιες διορθωσεις!

Ουπς! Και τι θα κανεις???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Bl@ck sw@n

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χρύσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 292 μηνύματα.
Πώς και έτσι μισά-μισά τα μαθηματα?
Βιολογία μου κάνει γνωστή οπότε κάνουμε ιδιαίτερο! :D Και έκθεση επίσης προτίμησα ιδιαίτερο με μία φίλη μου γιατί ο συγκεκριμένος καθηγητής που είναι πολύ καλός κάνει μόνο ιδιαίτερα! :)
ειναι η καινουργια εκδοση ε?

Όσο αφορά την έκδοση το βιβλίο της βιολογίας γενικής παιδείας θα υποστεί κάποιες αλλαγές φέτος αλλά νομίζω η πιο καινούρια έκδοση είναι αυτή του υπουργείου όπου μπορείς να την κατεβάσεις από εδώ: https://digitalschool.ypaideias.gr/courses/DSGL-C106/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
stathakis

Το βιβλιο της βιολογιας γενικης παιδειας αλλαξε! Στην νεα εκδοση υπαρχουν καποιες διορθωσεις!
αληθεια?υπαρχει μεσα στο ιντερνετ?ευτυχως που το καλοκαιρι δεν ασχοληθηκα καθολου με βιολογια!:) βασικα ειναι τεραστιες οι αλλαγες?ειναι πιο δυσκολο μαθημα?:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Ουπς! Και τι θα κανεις???
Αν εννοείς εμένα,3 επιλογές έχω..Ή να πηγαίνω στο Ξυλόκαστρο που κάνει τμήμα θετικής το φροντ μου(μισή ώρα δρόμος με το λεωφ!),ή να κάνω ιδιαίτερα(υπάρχει ένας εξαιρετικός καθηγητής εδώ που τον είχα στην Α' Λυκείου αλλά πήρε σύνταξη),ή να μην κάνω καθόλου!Η δεύτερη μοιάζει η καλύτερη λύση,αλλά θα εξαρτηθεί από το τι λεφτά θα μου ζητήσει....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Εγω κανω τις εξης ωρες:

7 ωρες Μαθ.Κατ
4 ωρες Φυσ.Κατ
2 ωρες Μαθ.Γεν
2 ωρες ΑΕΠΠ
2 ωρες ΑΟΘ
1 ωρα εκθεση

Και ανα δευτερη Κυριακη 2 ωρες Μαθηματικα και μια ωρα εκθεση.

Επιδεχομαι σχολιασμο,αλλα σε μονοπωλεια δεν μπορει να σηκωσεις μπαϊρακια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Η τριτη δεν ξερω ποσο καλη ιδεα ειναι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
Εγω κανω τις εξης ωρες:

7 ωρες Μαθ.Κατ
4 ωρες Φυσ.Κατ
2 ωρες Μαθ.Γεν
2 ωρες ΑΕΠΠ
2 ωρες ΑΟΘ
1 ωρα εκθεση

Και ανα δευτερη Κυριακη 2 ωρες Μαθηματικα και μια ωρα εκθεση.

Επιδεχομαι σχολιασμο,αλλα σε μονοπωλεια δεν μπορει να σηκωσεις μπαϊρακια.
αχ κακομοιρη:)....καθε μερα 3 ωρο και βαλε....!καλο κουραγιο!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
1 μαθηματικά γενικής
3 μαθηματικά κατεύθυνσης
4 φυσική
2 έκθεση
Ατέλειωτες ώρες στο σπίτι σε μαθηματικά και φυσική, αεππ, και λιγότερο αοδε και έκθεση.

Δεν μου απαντάτε όμως
Ποιο απ' όλα είναι το βασικό βοήθημα της σειράς του Σαββάλα για το ΑΕΠΠ; ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Αυτο με το ατελειωτες μου φαινεται γνωστο! Σε μαθηματικα και βιολογια ομως περισσοτερο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OLSon-X

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο OLSon-X αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αριστομένης (Μεσσηνία). Έχει γράψει 262 μηνύματα.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
Η τριτη δεν ξερω ποσο καλη ιδεα ειναι...
Συμφωνω, η βιολογια κατευθυνσης δεν ειναι ευκολο μαθημα, μη νομιζεις οτι θελει μονο παπαγαλια:/:
αλλα σε μονοπωλεια δεν μπορει να σηκωσεις μπαϊρακια.

το σχολιασες μονος σου... δεν εχουμε να πουμε τιποτα αλλο :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Απο μενα Φωτης Λαζαρινης απο την Ελληνοεκδοτικη.Εξαιρετικη επιλογη παιδια και προς Θεου σε ενα μονο τευχος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Έχει + απειρο άλυτες ασκήσεις μέσα; Για ασκήσεις το θέλω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OLSon-X

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο OLSon-X αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αριστομένης (Μεσσηνία). Έχει γράψει 262 μηνύματα.
ειναι εκδοσεις σαββαλος συνεπως εχει λυσεις απο πισω αν τυχον κολησεις και εχει πολλες ασκησεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Του Λαζαρινη εχει τουλαχιστον 600 ασκησεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Απο μενα Φωτης Λαζαρινης απο την Ελληνοεκδοτικη.Εξαιρετικη επιλογη παιδια και προς Θεου σε ενα μονο τευχος!
Μου φαίνεται καλύτερο. Αυτό θα πάρω! thanks!

Ολσον -χ ευχαριστω κι εσένα για τη βοήθεια.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγώ από θετική έχω:
4 ώρες Μαθηματικά (γενικής και κατεύθυνσης μαζί) (ιδιαίτερα)
2 ώρες Φυσική (ιδιαίτερα)
1,5 ώρα Χημεία (ιδιαίτερα)
2 Βιολογία (φροντιστήριο με 3 άτομα)
2 Έκθεση (φροντιστήριο, αλλά αν δεν εμφανιστεί άλλος, ιδιαίτερα :P )
10,5 ώρες συνολικά + 45 λεπτά κιθάρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
Εγώ από θετική έχω:
4 ώρες Μαθηματικά (γενικής και κατεύθυνσης μαζί) (ιδιαίτερα)
2 ώρες Φυσική (ιδιαίτερα)
1,5 ώρα Χημεία (ιδιαίτερα)
2 Βιολογία (φροντιστήριο με 3 άτομα)
2 Έκθεση (φροντιστήριο, αλλά αν δεν εμφανιστεί άλλος, ιδιαίτερα :P )
10,5 ώρες συνολικά + 45 λεπτά κιθάρα
φυσιολογικο μου ακουγεται!εγω θα εχω 7 και 3 ωρες γαλλικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgia94

Νεοφερμένος

Η Georgia94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Απο θετικη κ εγω:
3 ή 4 μαθηματικα κατευθ.(ιδιαιτερα)
2,5 φυσικη (ιδιαιτερα)
3 χημεια (φροντιστηριο)
3 βιολογια κατευθ. (φροντιστηριο)
1 βιολογια γεν. (φροντιστηριο)
2 εκθεση (φροντιστηριο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top